o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Popraw swoją potencję metodą naturalną

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[16.09.2016] 16:58
MaciekMEN
Moim naturalnym sposobem na potencje jest Permen King, skuteczny więc polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22445775]
[21.09.2016] 17:11
ejro
Jak tak czytałem na tej stronie o tym żelu Man Pride. Jestem bardzo zainteresowany tym specyfikiem. Może takie działanie miejscowe jest lepsze od jakiś magicznych tableteczek.

IP i czas połączenia logowane. [22450619]
[25.09.2016] 19:31
Sergieusz
Też polecam skuteczny Permen King, który zawiera podwójną dawkę L-argininy i działa długo jeszcze po odstawieniu go

IP i czas połączenia logowane. [22454805]
[26.09.2016] 15:25
Bartosz45
Ja wole stosować long mena suplement diety z http://wzaufaniu.pl/ . Bardzo dobrze na mnie dział nie znam lepszego suplementu na szybki wzwód.

IP i czas połączenia logowane. [22455714]
[30.09.2016] 12:16
sebiko
Ja próbowałem różnych suplementów ziołowych, jak zacząłem mieć problemy z erekcją, ale nie zadziałały, więc się pofatygowałem do lekarza i przepisał mi maxigrę go. Lek jest skuteczny, erekcja po nim pojawia się w kilkanaście minut i naprawdę długo się utrzymuje.

IP i czas połączenia logowane. [22460147]
[23.07.2017] 14:35
[04.10.2016] 15:35
Bilecki
Bartosz45 popieram Pana ten suplement jest najlepszy. Stosowałem go dwa razy i muszę uważąć bo bardzo podoba mi się jakość stosunku po tym suplemencie nie chciał bym się tylko do tego przekonać

IP i czas połączenia logowane. [22464998]
[26.10.2016] 15:26
czowiedziciel
Na mnie bardzo dobrze zadziałał ten żel Man Pride. Bardzo fajny wynalazek.

IP i czas połączenia logowane. [22493904]
[23.11.2016] 20:21
tabularasson
To jak chcesz skutecznie poprawić potencję to się zdrowo odżywiaj i suplementuj. Np. najmocniejszy na rynku i najdłużej działający jest White Horse, znajdziesz go w sklepie wzaufaniu.pl To jest okej wybór, a suplek bez recepty.

IP i czas połączenia logowane. [22530172]
[31.12.2016] 15:37
likier23
na mnie metody naturalne już nie działają. teraz lekarz przepisał mi Maxigrę Go i to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Teraz każdy seks jest udany i moja partnerka jest zawsze zaspokojona.

IP i czas połączenia logowane. [22581286]
[23.01.2017] 08:37
rkk3
He...dobrze jest wprowadzić odpowiednią dietę oraz sporą aktywność fizycną ale najlepiej spróbować któryś z następujących produktów:
Potency therapy - brałem
eromen też brałem i Man tabs- nie brałem ale mam zamówione...bo widzialem ze chlopaki sobie chwala na forach.
Generalnie na poczatku warto jest zacząć od L arginiy. Jest lepsza niż faszerowanie się tabsami na recepte.

IP i czas połączenia logowane. [22612022]
[26.01.2017] 11:16
merron
Próbowałem różnych naturalnych metod i nie zadziałały, dlatego zdecydowałem się w końcu na wizytę u lekarza po coś skutecznego. Przepisał mi maxigrę go i bardzo sobie ten lek chwalę. Nie tylko daje mocną erekcję, więc znowu mogę się bez przeszkód kochać, ale zaczyna działać już po kilkunastu minutach, więc branie leku nie wyklucza spontanicznego seksu

IP i czas połączenia logowane. [22616041]
[26.01.2017] 20:20
remirek
naturalne sposoby czyli jakie, jak w naturalny sposób można wspomóc swoją impotencję pijąc ziółka? bez przesady, jak są problemy z impotencja to trzeba iść do lekarza po pomoc, ja byłem na konsultacjach u seksuologa jak miałem czasowe problemy z seksem i odesłał mnie do apteki, nie wdrożył żadnego leczenia, kazał kupić maxon i tyle, jestem zdrowym facetem i po prostu potrzebuje chwilowego wzmocnienia, tak mi powiedział, że nie muszę się martwić bo to normalne w dzisiejszym szybkim świecie.

IP i czas połączenia logowane. [22616731]
[27.01.2017] 13:11
bolkoooo
remirek (17.01.2017.26 20:20):
naturalne sposoby czyli jakie, jak w naturalny sposób można wspomóc swoją impotencję pijąc ziółka? bez przesady, jak są problemy z impotencja to trzeba iść do lekarza po pomoc, ja byłem na konsultacjach u seksuologa jak miałem czasowe problemy z seksem i odesłał mnie do apteki, nie wdrożył żadnego leczenia, kazał kupić maxon i tyle, jestem zdrowym facetem i po prostu potrzebuje chwilowego wzmocnienia, tak mi powiedział, że nie muszę się martwić bo to normalne w dzisiejszym szybkim świecie.

Nie @@@. Kazdy facet moze miec ciezki okres w zyciu i wcale nie musi od razu zapieprzac po jakies leki do lekarza. Mi pomogla l arginina i wcale nie musialem brac srodkow na recepte ( a jednak z jakiegos powodu są na recepte bo miewawja skuteki niepozadane).
aktualnie jestem na eromenie. Chociaz man tabs rowniez byly ok. Podobna polka cenowa i podobne dzialanie.

IP i czas połączenia logowane. [22617412]
[27.01.2017] 14:49
kerologo
Naturalna metoda to znaczy zacząć dbać o siebie i poprawić komfort życia. A do tego można się wspomagać suplementacją, tylko dobrą http://wzaufaniu.pl/long-men chyba w tej chwili najlepszy suplement w Polsce, nie jakieś placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22617515]
[30.01.2017] 11:19
retrek
oczywiście, wszystko zależy od zdrowego stylu życia, tylko ilu z Nas je prowadzi, niestety problemy z potencją to dość częsty problem, aj też miałem z ty problem, ale w ogóle odrzuciłem opcję leczenia suplementami, bo to szkoda czasu, poszedłem do lekarza po poradę i po wskazania najskuteczniejszego leku, zarekomendował maxon, poszedłem kupiłem, zdziwiłem się, że nie muszę mieć na niego recepty,a el dla mnie to na plus, bo bez problemu pójdę do apteki i kupię lek jak będzie mi potrzebny.

IP i czas połączenia logowane. [22621165]
[31.01.2017] 20:48
fajnd22
na mnie metody naturalne nie działały. dopiero jak poszedłem do lekarza to pozbyłem się problemu. ten przepisał mi Maxigrę Go i dzięki niej mogę normalnie uprawiać seks. teraz po prostu kilkanaście minut przed seksem żuję Maxigrę Go i po chwili mogę już działać. teraz jestem idealnym kochankiem dla mojej lubej.

IP i czas połączenia logowane. [22629269]
[01.02.2017] 14:46
marcin45
Nie ma co pakować się w te leki na receptę jak nie ma takiej potrzeby. Ja wspomagam się od czasu do czasu suplementem hunter którego kupuję z tej stronki http://wzaufaniu.pl/. Bardzo mi pomaga kiedy mam gorszy dzień.

IP i czas połączenia logowane. [22630158]
[05.02.2017] 20:12
malamuter
moim zdaniem łykanie od czasu do czasu suplementów chyba nie przyniesie dobrych skutków. Ja też brałem maxon, bo napotkałem w sieci sporo opinii, więc uznałem, że warto spróbować

IP i czas połączenia logowane. [22635069]
[12.03.2017] 21:03
bolidd
aparatura zaczęła mi jakiś czas temu szwankować, więc potrzebne było wspomaganie. Naturalne metody niespecjalnie zadziałały i dlatego zacząłem brać maxigrę go. Lek jest bezpieczny i co najważniejsze skuteczny. Nie zdarzają się żadne wpadki, erekcja jest mocna i długotrwała.

IP i czas połączenia logowane. [22675535]
[13.03.2017] 09:41
Lucek fucek
Ja będe popierał long mena to jedyny suplement który na mnie działa.

IP i czas połączenia logowane. [22675955]
[13.03.2017] 14:33
Jerzy55
Od dwóch miesięcy zażywam Ereko, to nowość o bardzo fajnym składzie. Zaczynam widzieć poprawę. Na ich stronie jest bardzo fajne porównanie z innym znanym preparatem i to mnie ostatecznie przekonało, nie żałuję wyboru!

IP i czas połączenia logowane. [22676260]
[25.03.2017] 13:20
Wiwion
Oglądałem filmik, w którym Lew-Starowicz mówi dla poducenta maxon active, że nie ma co się łudzić, że problemy z potencją wyleczy się ziołami i takimi tam. Tu potrzebny jest lek i substancja typu sildenafil, a nie czary. Czary to mogą być w łóżku, kiedy penis jest twardy jak skała.

IP i czas połączenia logowane. [22690503]
[02.05.2017] 14:12
Czaczkon
Naturalnie to się tak nie da. Oczywiście wpływ ma erekcję ma wysypianie się, zdrowy tryb życia itd. Można też brać raz na jakiś czas dobre suplementy. Przerobiłem kilka, zdecydowanie najmocniejszy jest Long Men http://www.wzaufaniu.pl/long-men 30 minut przed seksem tabletka, raz na dwa, trzy dni i jest zapewniona fajna erekcja.

IP i czas połączenia logowane. [22725948]
[02.06.2017] 10:03
alexandra1985

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22744242]
[02.06.2017] 10:09
Fikus19
Naturalnie to tylko z dobrym składnikiem.... bardzo dobry składniki działające na męską potencję są ekstrakty z owoców buzdyganka naziemnego, ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego, ekstrakt z maca. Nie od dziś wiadomo, że ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego zbawiennie wpływa na przedwczesny wytrysk i kłopoty z pęcherzem.

IP i czas połączenia logowane. [22744245]
[02.06.2017] 10:13
problem.....
Widziałem srającego psa i to mnie uleczyło, darmowi reklamodawcy Stoi niczym płonący konar

IP i czas połączenia logowane. [22744246]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat