o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

zanik penisa

[27.06.2008] 20:30
fhuq
mam 15 lat i praktycznie moj penis nie istnieje, jest wielkosci ok 2 cm, czy to normalne w moim wieku?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.06.2008] 21:37
gholdi
tak, tak, to calkiem normalne, niektorzy chlopcy w twoim wieku nie maja jeszcze wcale penisow a ty juz masz cale 2cm!! no no pozazdroscic!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13011032]
[27.06.2008] 21:48
00ooo00
oczywiście, że jet to normalne, jeśli jesteś dziewczyną, a to jest twoja łechtaczka. lepiej zacznij nosić sukienki i rozciągać anus.

IP i czas połączenia logowane. [13011131]
[27.06.2008] 21:50
00ooo00
Podlej go nawozem, to ci urośnie jak grzyb na ścianie... eee.. to znaczy jak grzyb po deszczu.

IP i czas połączenia logowane. [13011143]
[28.06.2008] 18:49
jhgiydtysyd
Aleś chłopie trafił z pytaniem - takich odpowiedzi oczekiwałeś? Ty idź lepiej do lekarza pogadać, może wszystko w porządku bo takie przypadki istnieją. Wiesz - w razie czego powie ci co robić i nie wyszydzi jak powyżsi.

IP i czas połączenia logowane. [13015567]
[22.12.2014] 19:24
[29.06.2008] 12:05
00ooo00
Głupie pytanie, głupie odpowiedzi. Albo to jest znudzony prowokator, albo prócz pójścia do lekarza, przydałaby mu się podstawowa edukacja. Chyba każdy wie, że 2 cm członek w tym wieku nie jest normalny.

IP i czas połączenia logowane. [13019683]
[30.06.2008] 15:52
Eric82
Chłopie z takimi problemami to nie tutaj tylko idź do lekarza pierwszego kontaktu, a jeśli jest naprawdę tak źle to wyśle cię ON do specjalisty. Ten może zdecydować o leczeniu hormonalnym, które powinno ci pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [13026466]
[30.06.2008] 21:00
miks099
o ja pirdole. o rety. chlopie normalnie to powiniennes miec z 15 cm

IP i czas połączenia logowane. [13028154]
[24.09.2009] 17:38
StaryDziad
Mam 35 lat. Mój penis w zwisie, szczególnie po kąpieli w zimnej wodzie znika prawie zupełnie. W czasie erekcji ma 12 cm. Tak jest, od kiedy utyłem. W młodości w czasie erekcji (byłem szczupły) sięgał 15 cm, a w zwisie zaledwie 2 do 3 cm. Pytanie nie jest więc idiotyczne.

Ale pocieszę Cię. Z pierwszą żoną mam syna. Z drugą córkę. A życie seksualne też mam udane.

IP i czas połączenia logowane. [15537522]
[07.10.2012] 05:11
Mojwin
Dzięki Bogu wreszcie jakaś mądra odpowiedź, a nie te troglodyckie chichoty.
A to czy ten co zadał te pytanie se jaja robi nie ma znaczenia, bo może ty z wyszukiwarki trafić ktoś, kto szuka pomocy.
Ja nie mam pojęcia jaka jest norma długości, ale radzę zadać pytanie na jakimś poważniejszym forum o seksie. A jak to nie da skutku, to tak jak ktoś polecał do lekarza po prostu. tylko nie wiem jakiego. Seksuologa? Urologa?

IP i czas połączenia logowane. [19904848]
[07.10.2012] 09:54
vader
Najlepiej do psychiatry

IP i czas połączenia logowane. [19904940]
[04.12.2014] 01:47
Narkoman bez wyobraźni:)
jak masz jaki kolwiek problem ze swoim sprzetem (fiutem) to pogadaj o tym szczerze z ojcem a jak nie masz ojca tak jak ja nie mialem przez wiele lat to pogadaj o tym z mamą bo ona jest najwazniejsza w twoim zyciu jaka by nie byla to zawsze jest twoja matka i ona zawsze ci prawde powie
ja jak mialem 8 do 9 layt to mialem fiutka wielkosci 16cm i jak zobaczylem penisa kolegi to myslalem ze mam naprawde wielkiego kutasa w tak mlodym wieku a teraz mam 23 lata i on ma tylko 18cm wiec urusl przez tyle lat tylko 2 cm to wszystko zalezy od hormonow w twoim organizmie jedyne co moge ci doradzic to wal konia ile sie da albo wal kolezanki ile tylko da rade bo zycie masz jedno a zaden narkotyk ci nie da takiej przyjemnosci co sex z kobieta lub z facetem jak kto woli
jeśłi masz powaznie problem ze swoim przyrodzeniem to idz z którymś rodzicem do urologa i on ci wszystko wyjasni jak to dziala albo pogadaj z seksuologiem lub psychologiem bo pamietaj ze kazda starsza osoba od ciebie bedzie miala wiecej doswiadczenia i wiedzy na tak rozlegly temat jakim jest np. kutas niz ty
pozdro pięć...
Lukas dobry wójek

IP i czas połączenia logowane. [21484633]

» Odpowiedz na ten temat