o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

gdy on mysli o bylej

[25.06.2008] 18:44
corobic
Mam problem. Mysle o tym i nie wiem co dalej. Moj facet oswiadczyl mi sie, data slubu ustalona. i wszystko niby fajnie, ale on wyslal ostatnio smsa swojej bylej dziewczynie. Napisal podobno tresci ktorych zajety mezczyzna - i kochajacy -nie powinien. Co o tym myslec?
wiem ze ona dalej go kocha. on jest ze mna.
mam pewnosc ze do naszego slubu dojdzie, bo sam wszystko organizuje. jednak czy faktycznie jest w porzadku kontaktujac sie ze swoja byla w tym czasie.
nie sadze ze chce naszym slubem wzbudzic zazdrosc w niej, bo ona i tak ciagle wszystkim w kolo mowi, ze go kocha. wiec to niepotrzebne. slub bedzie, tylko co dalej? jak mam zyc z mysla ze znowu napisze do niej.
boje sie zdrady...psychicznej i fiz. ...
nie mam zwyczaju węszyc i szpiegowac, bo ufam i kocham. dowiedzialam sie przypadkowo o wiadomosci. nigdy nie zamierzalam kontrolowac, bo uwazam ze zaufanie to podstawa zwiazku. kocham go i chce byc z nim. tylko teraz sie wystraszylam tym sms.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.06.2008] 21:30
synapsa9  wimal-73@tlen.pl
Rzeczywiście sytuacja jest trudna.myślę że zaufanie jakim dażysz swojego narzeczonego odgrywa tu niebagatelną rolę.Samo zaufanie to za mało potrzebna jest szczera rozmowa ,bez pretensji i wyrzutow .Myślę że tylko rozmowa cię uspokoi przestaniesz o tym myśleć i skupisz się na przygotowaniach do ślubu.Bo w końcu on wybrał ciebie a nie ją.Powodzenia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12997898]
[26.06.2008] 10:39
primka123456
..piszesz ze PODOBNO więc wnioskuję, że sama nie odczytałaś tej wiadomości tylko dowiedziałaś się od kogoś tam. A skąd masz pewność ze taka sytacja miała na prawdę miejsce? Skąd wiesz, czy czasem ta była (wciąż kochająca Twojego faceta) sama nie zrozpusciła takiej plotki na wiadomość o waszym ślubie?! Jeśli wciąż go kocha, mogła komuś powiedziec o tym ze twoj facet (PODOBNO) pisze do niej sms. Ten ktoś powiedział wspolnemu znajomemu, ten znajomy tobie i gotowe. A może to jej gra... tylko po to, żebyś nabarała podejrzeń, żebyście zaczeli sie klocic i co najwazniejsze (dla niej) zeby nie doszlo do slubu. Porozmawiaj z nim szczerze, na spokojnie, bez zadnych oskarzen.. bo moze byc tak ze ten sms to bzdura wyssana z palca a po co ajkies zgrzyty przed tak waznym dniem. Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [13000376]
[26.06.2008] 21:54
_amilab
szalenstwo... nikt normalny nie ozenilby sie by wzbudzic zazdrosc. to bylaby zwykla dziecinada. na Twoim miejscu sprawdzilbym zrodlo informacji - zyczliwi inaczej potrafia zrobic bardzo duzo zlego nawet kilkoma slowami

IP i czas połączenia logowane. [13004743]
[10.07.2008] 17:59
ankaba
moze chce sie ozenic z innych powodow jak milosc.

IP i czas połączenia logowane. [13082858]
[30.10.2014] 17:40
[11.07.2008] 15:57
iga61
to jest zle,ozeni sie z toba i bedzie mylal o bylej,
pisze to z wlasnego doswiadczenia.

bylo tak:
byla zon mego meza wyjechala do francji na kilka miesiecy a zostala 4 lata.poznala tam faceta.
Rozstali sie .
Obecny moj maz ozenil sie ze mna , myslalam ze mnie kocha i tu sie pomylilam, on caly czas mowil o swojej bylej zonie:
mimo iz go zostawila , puscila z torbami wyrzucila z mieszkania to dla niego byla : jego zona, piekna czysciutka itp.
W mojej obecnosci mowil o niej : moja zona, nawet nasi znajomi zwracali mu uwage . Nic nie pomoglo.Dzisiaj nie jestem pewna czy nasz zwiazek przetrwa? czy chce jeszcze z nim byc?

Co ci radze? upewnij sie czy faktycznie twoj narzeczony spotyka sie z byla dziewczyna, czy wysyla jej esemesy, jedna zasada..........

nie wierz zadnej kolezance ich opinie moga byc mylace, moga wynikac z zazdrosci, czego nie zobaczysz na wlasne oczy to nikomu nie ufaj.
o swoich spostrzezeniach nie mow nikomu badz ostrozna.
To jest moja rada.

Mowie to z wlasnego doswiadczenia, wiem ze falszywi przyjaciele i znajomi moga byc bardzo zazdrosni.

IP i czas połączenia logowane. [13088355]
[11.07.2008] 19:01
corobic
Dzieki za rady. Powoli sie upewniam w stwierdzeniu ze on naprawde mnie kocha. Dba o mnie troszczy sie. Ufam mu i mam nadz. ze sie nie zawiode. rozmawialismy na ten temat.wszystko sie wyjasnilo-pozytywnie.

Dzieki iga61

IP i czas połączenia logowane. [13089161]
[07.08.2008] 22:27
Werona 999
Na twoim miejscu bym bardzo uwazala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

IP i czas połączenia logowane. [13234137]
[12.09.2008] 16:59
EVEEE
a ja mam taki sam problem, Na dodotek jego była powiedział znajoememu który okazał sie wspolny ze on chciał do niej wrócic ja był ze mna i ze on i tak jest wazniejsza dla niego niz ja.na dodotek powiedziała ze jak rozstalismy sie 1 razem, to dla NIEJ. a teraz jak zeszlismy sie znowu to tylko dlatego ze ona znalazła sobie faceta i co mam powiedziec????poradzcie

IP i czas połączenia logowane. [13442309]
[16.09.2008] 12:44
uka
A dlaczego z nim po prostu o tym nie porozmawiasz? Zapytaj go dlaczego to zrobił i może wtedy się wszystko samo wyjaśni

Szczerość przede wszystkim!

IP i czas połączenia logowane. [13462505]

» Odpowiedz na ten temat