o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Masturbacja w miejscu publicznym

1 2 3 4 5 6   » 13 Strony tematu:
[18.10.2010] 08:12
rotpec
Ja uwielbiam to robić w miejscach publicznych. Jednak nie lubie straszyć i wiem ze budzi to lęk i obrzydzenie u nie których dziewczyn.
Jednak są i takie które uwielbiają na to patrzec.
Może sa tu takie które anonimowo się przyznają.
A moze jakieś spotkanie z pokazem?? on 24

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17305704]
[18.10.2010] 09:31
jeden ex taki
jest mnostwo dziewczyn ktore to lubia.Ta reakcja o ktorej piszesz jest rzadkoscia.Ja mam dosc duze doswiadczenie w temacie i pisze to wlasnie na tej podstawie.Niektore udaja oburzenie ale gdy znajdziesz sie z nia z kutasem w dloni w komfortowej dla niej sytuacji czy gdy sie przekona ze jej absolutnie nic nie zagraza-wtedy calkowicie zmieniaja nastawienie i chetnie patrza.
Jest niestety czesc dziewczyn ktora wierzy w propagande ze ex to taki ktos jak gwalciciel co jest po prostu kosmiczna bzdura.Jednak ja obserwuje zdecydowanie zmiane nastawienia wiekszosci dziewczyn/kobiet.Bardzo czesto siadaja na lawce czy przystaja i patrza.Tez staram sie nie robic tego z zaskoczenia.Daje do zrozumienia ze chce pokazac kutasa i bardzo czesto po prostu pytam.

IP i czas połączenia logowane. [17305842]
[20.10.2010] 08:13
bajzelll
W te wakacje byłem na wakacjach z rodzicami u rodziny na Mazurach. Miałem 13 lat a moja siostra cioteczna miała wtedy 19 lat. Chyba drugiego, albo trzeciego dnia rodzice kazali nam zając miejsce na plaży , poszedłem z nią na plażę, a reszta rodziny miała przyjść potem. Jak się rozebrałem do kąpielówek, i zerknąłem na nią przebrana w dwuczęściowy kostium plażowy to mi stanął jak diabli i bardzo mnie to speszyło. Siostra cioteczna to szybko zauważyła, i zaczęła się do mnie uśmiechać, udając, że nic się nie stało. W końcu przysiadła obok mnie, zaczęła mnie głaskać po plecach, po piersiach i po nogach. W końcu złapała mnie za sterczącego fiuta i zaczęła go masować przez
kąpielówki. Miałeś już kiedyś wytrysk, zapytała. Ja zaniemówiłem, nie wiedziałem co jej odpowiedzieć. Nie, powiedziałem cicho. Wtedy ona wzięła mnie za rękę z zaprowadziła kawałek dalej w krzaki. Wyjęła go z kąpielówek, kucnęła i zaczęła masować ręką. Dosłownie po paru ruchach trysnołem. To był mój pierwszy w życiu wytrysk. Potem zrobiła to jeszcze raz, ale ten drugi już nie był taki obfity.
Włożyła mi go do kąpielówek i wróciliśmy na nasze miejsce, gdzie byli już moi i jej rodzice, zdziwieni, gdzie
my zginęliśmy, zostawiając nasze rzeczy. Przez resztę mojego pobytu co dzień wcześniej wychodziliśmy na plażę i po drodze
zachodziliśmy w krzaki

IP i czas połączenia logowane. [17314807]
[20.10.2010] 19:13
onnnaaa
Powymieniam się fotkami z dziewczynami i chłopakami pisać na iwonkax20@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17317495]
[29.10.2010] 12:51
Johnhung
Fajne macie te historie, ja też uwielbiam pokazywać dziewczynom jak walę i chętnie pokazuję na skype, mój nick to calusny1236, proszę pisać bardzo chętnie pokażę 3=====D

IP i czas połączenia logowane. [17352794]
[31.07.2014] 17:32
[29.10.2010] 19:07
Mi_neta
Johnhung (10.10.29 12:51):
Fajne macie te historie, ja też uwielbiam pokazywać dziewczynom jak walę i chętnie pokazuję na skype, mój nick to calusny1236, proszę pisać bardzo chętnie pokażę 3=====D

Kicha!!!

IP i czas połączenia logowane. [17354329]
[04.11.2010] 17:26
lubie walic na oczach ludzi
ja to bardzo lubie jak ludzie patrza na mojego kutasa jak mi stoi i jak masuje go podniecaja mnie ich komentarze i wycigam go gdzie sie tylko da jak cos to spyp epokalodowcowa1

IP i czas połączenia logowane. [17377531]
[06.11.2010] 16:10
qwerty1453
Mnie zawsze pociągały starsze panie. I raz postanowiłem popatrzeć na nie w toalecie damskiej. przed wejście zobaczyłem czy nikt mnie nie widzi, nikogo na szczęście nie było.Wszedłem i zamknąłem drzwi.I zobaczyłem że w ścianie jest otwór przez który było widać drugą toaletę. Po chwili weszła do mniej jakaś kobieta miała z 35 lat około.Wtedy pierwszy raz zobaczyłem ci**ę. Mój mały od razu podniósł się do góry. Więc go wypuściłem na powietrze. po chwili wsadziłem penisa w tą dziurkę kobieta nic się nie odzywała tylko milczała po jakiś dwóch minutach poczułem jej palce na moim penisie i zaczęła rytmicznie poruszać ręką długo nie było trzeba czekać jak wystrzeliłem na jej rękę. Po chwili powiedziała że smaczna była i musi już iść. Ja z ciekawość chciałem zobaczyć jak wygląda ta kobieta. Kiedy zobaczyłem ją aż się przestraszyłem bo to była moja nauczycielka od biologii..

IP i czas połączenia logowane. [17385264]
[09.11.2010] 16:16
cikawsky
jeden ex taki (10.10.18 02:18):
Bylo raz tak.Przechodzilem kolo akademikow i zobaczylem w oknie dziewczyne.Przystanalem i zaczalem sie pocierac w krocze.Ona to zobaczyla i zawolala kolezanki-hej-dziewczyny-chodzcie-facet pokazuje kutasa!Oczywiscie juz mi stal na maksa.Takie sytuacje zawsze podniecaja exa tak ze trudno to opisac.W oknie pojawilo sie kilka dziewczyn.Zgasily swiatlo.Najpierw widzialem tylko ich szare sylwetki i slyszalem cichutkie rozmowy przeplatane chichotem.Po chwili dojrzalem ze bylo ich sporo w tym oknie.gdy juz bylem zdecydowany wyjac kutasa i jaja na wierzch zeby im pokazac uslyszalem polecenie;no dalej wyjmij go.Pokaz nam.Oczywiscie natychmiast wyjajem kutasa i jaja na wierzch i tak stalem.No wal go.Opusc spodnie do kolan.No to ja spodnie do kolan.Bawie sie kutasem dbajac o to zeby dziewczyny dokladnie wszystko widzialy.Rozpoczelismy rozmowe ktora jest standardowa dla kazdego exa--dlugo to robisz?A masz dziewczyne?.A lubisz sie kochac?Gadalismy tak a ja nieraz zapominalem w tej rozmowie walic konia.Gdy za bardzo zwalnialem-one zwracaly mi uwage zebym nie przestawal.Nagle jedna z nich powiedziala numer.Mysle sobie-o co jej chodzi?Powiedziala ten numer jeszcze raz i odeszly od okna.Z poczatku bylem zdezorientowany wiec wale dalej kutasa.Zrobilo mi sie niswojo-bo dziewczyny z poczatku tak fajnie zareagowaly.Zgasily swiatlo jak zreszta zawsze to robia a tu nagle nici ze wszystkiego.Wtedy jedna wyjrzala przez
okno jeszcze raz i powiedziala znow ten numer.Wtedy juz nie mialem watpliwosci.Chowam wacka w sppodnie i wale do akademika.Otwieram drzwi wejsciowe i smialym krokiem na pietro.Ide i szukam pokoju w koncu korytarza-wedlug umiejscowienia okna.Pokoju
o podanym numerze.One juz tam na mnie czekaly.Bylo ich chyba z piec.Przedstawilismy sie sobie a one zaraz rozbierz sie.najlepiej do naga-bo tak bedzie najfajniej.Jesli sie nie wstydzisz.Oczywiscie.Wiecie co takie pytanie znaczy dla exa?Podnieca niesamowicie.Dziewczyny usiadly naprzeciw mnie i zapalily lampe tak zeby mnie oswietlala.Ja oczywiscie od razu zaczalem sie rozebierac a gdy opuszczalem spodnie i dziewczyny zobaczyly mojego stojacego kutasa-otrzymalem oklaski.Rozlegly sie piski.Fajnie jestes wydepilowany.Fajnego masz.No- to wal sobie go.Powoli!-to sa ich slowa.Stalem przed nimi nagi i kolysalem biodrami tak ze kutas uderzal o nie rytmicznie z lekkim klasnieciem a jaja luzno lataly.Podobalo sie to dziewczynom.Dosc dlugo tanczylem tak przed nimi wywijajac palka na wszystkie strony.Widzialem ze sa mocno podniecone.Zapanowala cisza.Byly wpatrzone w mojego kutasa i jaja.Odwrocilem sie tylem i pokazalem im wiszace miedzy nogami jaja.Kolysalem tez nimi w tyl i w przod.Potem na boki.jaja uderzaly o uda wydajac klasniecia.Zobaczylem ze to sie baardzo im spodobalo wiec robilem to dluzsza chwile.Po chwili jedna:mamy mokro.Nastepnie ciche oklaski i stlumione piski.Poprosilem je o troche ciszej bo zaraz zaalarmuja caly akademik....Zlapalem penisa i zaczalem walic kutasa w takiej pozycji.Teraz tez zlapalem razem z nim jaja.Bardzo je to podniecilo.Powiedzialy ze chca zobaczyc jak tryskam.Odwrocilem sie wiec do nich przodem i zaczalem walic konia na rozne sposoby wypinajac biodra w przod.Masowalem tez jaja.Widzialem ze wciaz dochodza nowe dziewczyny i z chichotem siadaja obok tej pierwszej piatki.Sciagalem napletek powoli i naprzemian szybko.Kolysalem stojaca pala w gore i w dol.W prawo i w lewo.Chwycilem kutasa w obie nieruchome dlonie i poruszalem tylko biodrami imitujac bzykanie.Dziewczyny zaczely klaskac najpierw powoli i pozniej coraz szybciej.Podniecone wolaly-no,no,no-spusc sie!Spusc sie!Bylem wtedy niesamowicie podniecony.Az mi szumialo w glowie.Chcialem im jak najwiecej i jak najdluzej pokazywac wiec zbytnio sie nie spieszylem z wytryskiem.Tak dlugo go opuznialem na ile bylo to mozliwe biorac pod uwage moje podniecenie ale tez ich oczekiwanie.W koncu juz czulem ze jadra sa pelne spermy i juz dluzej nie moge powstrzymywac tego co sie musialo stac.Zaczalem walic kutasa baardzo szybko poruszajac jednoczesnie biodrami w przod i w tyl.Okolo minuty i juz nie moge!!Zaczalem tryskac.To wywolalo znow burze okalskow.Chwycilem kutasa u nasady.Sperma tryskala na metr wielkimi porcjami.Odsunalem rece na boki zeby dokladnie widzialy ten moment..Nastepnie masowalem sobie jaja zeby cala sperma co do kropelki zostala oddana i pokazana dziewczynom.Suuuper.Ale suuuper trysnales!Caly czas walac konia czulem jak moje cale cialo drga w rytm tryskajacej spermy.Fala podniecenia osiagnela apogeum i zaczela sie zmiejszac po kilkudziesieciu skurczach.Pozwolilem jej wystrzelac do konca.Gdy przestala juz leciec spojrzalem na dziewczyny.To byl super podniecajacy widok.Dojrzalem na ich twarzach takie podniecenie jakie bylo mi dane widziec tylko kilka razy w zyciu.To bylo suuuper.Jestes fantastyczny w tym.Fajnie sobie walisz konia.Przyjdziesz jeszcze?Oczywiscie kiedy tylko bedziecie chcialy.Wszystkie dziewczyny wyszly a zostaly tylko dwie.Jadna z nich podeszla do mnie i powiedziala-ladnego masz kutasa.na te slowa znow zaczaelm sobie walic.Wypialem do przodu biodra i tak walilem znow konia przed piekna dziewczyna.Trwalo tylko chwile i znow trysnalem.Gdy sperma tryskala-ona patrzala rozpalona a ja stalem tak przed nia nago i czulem jak bym byl w niebie exow.Powiedzialem jej ze kocham po prostu sie rozbierac przed dziewczynami/kobietami.Pokazywac im kutasa,jaja.Moj tylek.Po prostu to uwielbiam.Podobnie zreszta jak CBT i strapon.To bylo najczystsze CFNM ktore no nie mam slow.Uwielbiam to malo.Bylem z nimi jeszcze po tym drugim razie z 15 minut nago i pokazywalem im wszystko dokladnie.Machalem palka na wszystkie strony.Bawilem sie jajami.W koncu dziewczyna powiedziala zebym przyszedl w niedziele.Bedzie pusty akedemik.OK-powiedzialem.Ubralem sie .Pozegnalismy sie i poszedlem.Takich przezyc mialem naprawde duuuzo i to nie jest zaden kit jak sie niektorym wydaje.
i poszedłeś w niedzielę??

IP i czas połączenia logowane. [17398754]
[26.11.2010] 21:59
DUCHOOOO
często jeżdżę po miastach ze sprzętem na wierzchu . zatrzymuje się przy deptakach i tam się bawię. jest bosko

IP i czas połączenia logowane. [17478533]
[28.11.2010] 11:36
m200200
DUCHOOOO (10.11.26 21:59):
często jeżdżę po miastach ze sprzętem na wierzchu . zatrzymuje się przy deptakach i tam się bawię. jest bosko

Też to czasem robię, na ławce w parku Pozdrawiam.
Magda
m200200@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17483947]
[30.11.2010] 08:57
magda_lolitka
W toalecie kina i w toalecie w szkole magda_lolitka

IP i czas połączenia logowane. [17492332]
[30.11.2010] 19:26
DUCHOOOO
Ostatnio zrobiłem małą akcję . Jadę sobie jak zwykle ze sprzętem na wierzchu i zobaczyłem autostopowiczkę . Troszkę się zakryłem i zatrzymałem po dziewczę. Kiedy ruszyłem a ona się rozsiadła zacząłem się troszkę przeciągać tak żeby miała możliwość zauważenia wypełzającego pytonga. Biedna starała się patrzeć na drogę ale oczka jej stale uciekały . Szkoda ze jechała tylko 15 km

IP i czas połączenia logowane. [17494761]
[01.12.2010] 13:37
mama Aurelia
Jest na to sposób.
Wyleczyłam mojego dorastającego synka z onanizowania się. Trochę to trwało, ale się udało. Mój syn bawił się swoim siusiakiem najczęściej przed spaniem oraz w nocy. Wpadłam na wspaniały pomysł, jak temu zapobiec.
Potrzebowałam do tego pampersów (bez problemu do kupienia w aptece), gumowych rozciągliwych majteczek dla dzieci(pozostały mi po starszej córce), jednoczęściowej piżamy koniecznie z długim rękawem zapinanej przy ramionach (kupiłam w lumpeksie za grosze) oraz rękawic narciarskich koniecznie z jednym palcem oraz z ściągaczami na przegubach.
Zestaw przygotowałam następująco: do rękawów piżamy doszyłam rękawice narciarskie, a przy zapięciach piżamy dorobiłam dziurki i przełożyłam przez nie sznurowadło.
Parę dni później złapałam kolejny raz syna na masturbacji, postawiłam mu sprawę jasno: albo szlaban na wszystko, albo będzie spał w tym, co mu każę. Wybrał to drugie. Najpierw dostał pampersa do założenia , następnie na to założyłam mu gumowe majtki. Jakie było jego zdziwienie, że nie mógł się już tam dotykać. Myślał, że to wszystko, a ja dałam mu nową piżamę. Gdy ją już z płaczem założył, pozapinałam mu guziczki i związałam na węzełek sznurowadło, potem pozostało tylko zawiązać ściągacze w rękawiczkach. Syn był przygotowany do spokojnego spania, podpatrywałam go, jak próbował dotykać się, ale przez grube rękawice bez palców, piżamkę oraz pampersa i majtki nie mógł już złapać siusiaka. Nie powiodły mu się także próby ściągnięcia rękawiczek z rąk, ich grubość, dobry węzełek na przegubach i to, że były doszyte do rękawów piżamy, doskonale przeciw temu zabezpieczyło. Po tygodniu był już bardzo grzeczny i przyzwyczaił się do spania, jednak ja nie popuściłam. No i sprawę nocnych zabaw rozwiązałam, spał tak przez 3 miesiące. Teraz już tego nie robi i śpi normalnie. Prosto rozwiązałam sprawę, polecam tę metodę jako dobry sposób wychowawczy.
Pozdrawiam -
Aurelia.

IP i czas połączenia logowane. [17497625]
[11.12.2010] 17:14
mlodyandrzej123
pewnego razu gdy byłem nad morzem poszedlem sobie do lasku na wydmie i zaczełem jechać na ręcznym. Przez ten las prowadziła droga z ośrodka wczasowego i akurat szła nią jakaś ok. 25 letnia dziewczyna i widziała mnie jak sobie dogadzam^^

IP i czas połączenia logowane. [17545409]
[28.12.2010] 13:50
JohnHung
Mi_neta (10.10.29 19:07):
Johnhung (10.10.29 12:51):

Kicha!!!
Co kicha? Pokazuję ale dziewczynom a nie pedałom...

IP i czas połączenia logowane. [17619721]
[28.12.2010] 17:55
sgn9
a są wogóle Kobiety które lubia patrzeć ???

IP i czas połączenia logowane. [17620902]
[01.01.2011] 19:18
napalony na sex 14

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [17640590]
[04.01.2011] 02:57
konik5
Lubie pokazywac i walic konia pod oknami internatow i akademikow ,w laskach gdzie opalaja sie dziewczyny mam wtedy spuszczone spodnie i masturbuje sie.

IP i czas połączenia logowane. [17651524]
[04.01.2011] 03:41
konik5
jeden ex taki (10.10.18 02:18):
Bylo raz tak.Przechodzilem kolo akademikow i zobaczylem w oknie dziewczyne.Przystanalem i zaczalem sie pocierac w krocze.Ona to zobaczyla i zawolala kolezanki-hej-dziewczyny-chodzcie-facet pokazuje kutasa!Oczywiscie juz mi stal na maksa.Takie sytuacje zawsze podniecaja exa tak ze trudno to opisac.W oknie pojawilo sie kilka dziewczyn.Zgasily swiatlo.Najpierw widzialem tylko ich szare sylwetki i slyszalem cichutkie rozmowy przeplatane chichotem.Po chwili dojrzalem ze bylo ich sporo w tym oknie.gdy juz bylem zdecydowany wyjac kutasa i jaja na wierzch zeby im pokazac uslyszalem polecenie;no dalej wyjmij go.Pokaz nam.Oczywiscie natychmiast wyjajem kutasa i jaja na wierzch i tak stalem.No wal go.Opusc spodnie do kolan.No to ja spodnie do kolan.Bawie sie kutasem dbajac o to zeby dziewczyny dokladnie wszystko widzialy.Rozpoczelismy rozmowe ktora jest standardowa dla kazdego exa--dlugo to robisz?A masz dziewczyne?.A lubisz sie kochac?Gadalismy tak a ja nieraz zapominalem w tej rozmowie walic konia.Gdy za bardzo zwalnialem-one zwracaly mi uwage zebym nie przestawal.Nagle jedna z nich powiedziala numer.Mysle sobie-o co jej chodzi?Powiedziala ten numer jeszcze raz i odeszly od okna.Z poczatku bylem zdezorientowany wiec wale dalej kutasa.Zrobilo mi sie niswojo-bo dziewczyny z poczatku tak fajnie zareagowaly.Zgasily swiatlo jak zreszta zawsze to robia a tu nagle nici ze wszystkiego.Wtedy jedna wyjrzala przez
okno jeszcze raz i powiedziala znow ten numer.Wtedy juz nie mialem watpliwosci.Chowam wacka w sppodnie i wale do akademika.Otwieram drzwi wejsciowe i smialym krokiem na pietro.Ide i szukam pokoju w koncu korytarza-wedlug umiejscowienia okna.Pokoju
o podanym numerze.One juz tam na mnie czekaly.Bylo ich chyba z piec.Przedstawilismy sie sobie a one zaraz rozbierz sie.najlepiej do naga-bo tak bedzie najfajniej.Jesli sie nie wstydzisz.Oczywiscie.Wiecie co takie pytanie znaczy dla exa?Podnieca niesamowicie.Dziewczyny usiadly naprzeciw mnie i zapalily lampe tak zeby mnie oswietlala.Ja oczywiscie od razu zaczalem sie rozebierac a gdy opuszczalem spodnie i dziewczyny zobaczyly mojego stojacego kutasa-otrzymalem oklaski.Rozlegly sie piski.Fajnie jestes wydepilowany.Fajnego masz.No- to wal sobie go.Powoli!-to sa ich slowa.Stalem przed nimi nagi i kolysalem biodrami tak ze kutas uderzal o nie rytmicznie z lekkim klasnieciem a jaja luzno lataly.Podobalo sie to dziewczynom.Dosc dlugo tanczylem tak przed nimi wywijajac palka na wszystkie strony.Widzialem ze sa mocno podniecone.Zapanowala cisza.Byly wpatrzone w mojego kutasa i jaja.Odwrocilem sie tylem i pokazalem im wiszace miedzy nogami jaja.Kolysalem tez nimi w tyl i w przod.Potem na boki.jaja uderzaly o uda wydajac klasniecia.Zobaczylem ze to sie baardzo im spodobalo wiec robilem to dluzsza chwile.Po chwili jedna:mamy mokro.Nastepnie ciche oklaski i stlumione piski.Poprosilem je o troche ciszej bo zaraz zaalarmuja caly akademik....Zlapalem penisa i zaczalem walic kutasa w takiej pozycji.Teraz tez zlapalem razem z nim jaja.Bardzo je to podniecilo.Powiedzialy ze chca zobaczyc jak tryskam.Odwrocilem sie wiec do nich przodem i zaczalem walic konia na rozne sposoby wypinajac biodra w przod.Masowalem tez jaja.Widzialem ze wciaz dochodza nowe dziewczyny i z chichotem siadaja obok tej pierwszej piatki.Sciagalem napletek powoli i naprzemian szybko.Kolysalem stojaca pala w gore i w dol.W prawo i w lewo.Chwycilem kutasa w obie nieruchome dlonie i poruszalem tylko biodrami imitujac bzykanie.Dziewczyny zaczely klaskac najpierw powoli i pozniej coraz szybciej.Podniecone wolaly-no,no,no-spusc sie!Spusc sie!Bylem wtedy niesamowicie podniecony.Az mi szumialo w glowie.Chcialem im jak najwiecej i jak najdluzej pokazywac wiec zbytnio sie nie spieszylem z wytryskiem.Tak dlugo go opuznialem na ile bylo to mozliwe biorac pod uwage moje podniecenie ale tez ich oczekiwanie.W koncu juz czulem ze jadra sa pelne spermy i juz dluzej nie moge powstrzymywac tego co sie musialo stac.Zaczalem walic kutasa baardzo szybko poruszajac jednoczesnie biodrami w przod i w tyl.Okolo minuty i juz nie moge!!Zaczalem tryskac.To wywolalo znow burze okalskow.Chwycilem kutasa u nasady.Sperma tryskala na metr wielkimi porcjami.Odsunalem rece na boki zeby dokladnie widzialy ten moment..Nastepnie masowalem sobie jaja zeby cala sperma co do kropelki zostala oddana i pokazana dziewczynom.Suuuper.Ale suuuper trysnales!Caly czas walac konia czulem jak moje cale cialo drga w rytm tryskajacej spermy.Fala podniecenia osiagnela apogeum i zaczela sie zmiejszac po kilkudziesieciu skurczach.Pozwolilem jej wystrzelac do konca.Gdy przestala juz leciec spojrzalem na dziewczyny.To byl super podniecajacy widok.Dojrzalem na ich twarzach takie podniecenie jakie bylo mi dane widziec tylko kilka razy w zyciu.To bylo suuuper.Jestes fantastyczny w tym.Fajnie sobie walisz konia.Przyjdziesz jeszcze?Oczywiscie kiedy tylko bedziecie chcialy.Wszystkie dziewczyny wyszly a zostaly tylko dwie.Jadna z nich podeszla do mnie i powiedziala-ladnego masz kutasa.na te slowa znow zaczaelm sobie walic.Wypialem do przodu biodra i tak walilem znow konia przed piekna dziewczyna.Trwalo tylko chwile i znow trysnalem.Gdy sperma tryskala-ona patrzala rozpalona a ja stalem tak przed nia nago i czulem jak bym byl w niebie exow.Powiedzialem jej ze kocham po prostu sie rozbierac przed dziewczynami/kobietami.Pokazywac im kutasa,jaja.Moj tylek.Po prostu to uwielbiam.Podobnie zreszta jak CBT i strapon.To bylo najczystsze CFNM ktore no nie mam slow.Uwielbiam to malo.Bylem z nimi jeszcze po tym drugim razie z 15 minut nago i pokazywalem im wszystko dokladnie.Machalem palka na wszystkie strony.Bawilem sie jajami.W koncu dziewczyna powiedziala zebym przyszedl w niedziele.Bedzie pusty akedemik.OK-powiedzialem.Ubralem sie .Pozegnalismy sie i poszedlem.Takich przezyc mialem naprawde duuuzo i to nie jest zaden kit jak sie niektorym wydaje.

IP i czas połączenia logowane. [17651536]
[04.01.2011] 06:10
konik5
W jakim to bylo miescie i co dalej

IP i czas połączenia logowane. [17651557]
[14.01.2011] 06:25
magda_lolitka
onnnaaa (10.10.20 19:13):
Powymieniam się fotkami z dziewczynami i chłopakami pisać na iwonkax20@o2.pl

Ja (16) też się chętnie powymieniam fotkami. Ostatnio miałam taką sytuację. To było lato i pojechałam z rodzicami i kuzynem (15) na plażę naturystów. Ja jeżdżę z rodzicami od lat, ale kuzynek był po raz pierwszy. Rozebrani położyliśmy się na kocu, a rodzice poszli się kąpać. Zobaczyłam, że kuzynek leży na brzuchu. Poprosiłam go, żeby nasmarował mi plecy olejkiem do opalania. Kuzyn podniósł się, a ja zauważyłam, że jego k@@@s stoi sztywno. Zawstydził się, a ja rozejrzałam się wokoło. Było jeszcze dosyć wcześnie i niewielu ludzi było na plaży, a w pobliżu nikogo. Złapałam go za f@@@a i zaczęłam mu walić. Podnieciło go to strasznie, mnie ta sytuacja też podnieciła i zaczęłam się robić wilgotna. Po krótkiej chwili wytrysk poszybował na piasek. Pobiegliśmy w krzaki. Tam natychmiast dorwała się do jego k@@@@a i znów zaczęłam go onanizować ręką, a po chwili wzięłam go do ust. Kuzynek zawsze mi się podobał, więc zrobiłam to z tym większą przyjemnością. Miał sztywnego i nad wyraz dużego jak na swój wiek. Oczy miał przymknięte, a k@@@@a w moich ustach. Ssałam go z prawdziwą przyjemnością, a on po chwili znów trysnął spermą. Usiedliśmy na piasku między krzakami, wzięłam go za rękę i poprowadziłam jego dłoń do mojej wilgotnej dziurki. Poczułam jego drżące, gorące palce na moim brzuchu, posuwające się coraz niżej do wilgotnej dziurki. Po chwili jego palec wsunął się między moje wargi, a następnie poczułam, jak wkłada go do mojej dziurki coraz głębiej i głębiej, a po chwili już czułam dwa palce w środku. Bardzo szybko dostałam orgazmu, ale on nie przestawał. Cały czas robił mi palcówkę dłonią. Po kilku minutach znów miałam orgazm, jeszcze silniejszy niż poprzednio. Potem pobiegliśmy do wody, żeby się ochłodzić, zanim rodzice nas zobaczą. Przez następne dwa tygodnie robiliśmy to codziennie, a nawet czasem dwa razy dziennie. Robimy to także wtedy, kiedy mamy okazję się spotkać, a ponieważ mieszkamy w tym samym mieście, mamy sporo okazji do spotkań i wspólnych igraszek. W grudniu tego roku po raz pierwszy (ale nie ostatni) zdecydowaliśmy się na krok dalej, pieszcząc się wzajemnie ustami, co jeszcze bardziej nas podnieca i podoba nam się bardziej od zwykłej palcówki czy walenia. W zeszły tygodniu spotkaliśmy się, mając wolną chatę przez cały weekend, od piątku wieczorem, aż do niedzieli do południa prawie nie wychodziliśmy z łóżka, a palcówki i walenie robiliśmy sobie prawie na okrągło z przerwami na jedzenie i trochę spania. To były moje najcudowniejsze chwile spędzone z nim.
Miałam też niedawno taką sytuację w szkole, że po treningu zostałam sama w szatni. Po kąpieli zachciało mi się nagle palcówki, więc specjalnie nie zastanawiając się, odchyliłam krocze majtek i siadając na ławeczce, zaczęłam sobie robić regularną palcówkę. Nie pomyślałam, że ktoś może wejść do szatni. Z półprzymkniętymi oczyma wsuwałam w siebie namiętnie palce do wilgotnej dziurki, bawiąc się jednocześnie łechtaczką i nie usłyszałam, że do szatni ktoś wszedł. To byli dwaj chłopcy z równoległej klasy. Otworzyłam oczy i zobaczyłam, że stoja we dwóch i mnie obserwują, a ich majtki pęcznieją w oczach. Wyciągnęli swoje k@@@@y na wierz. Mieli spore f@@@y. Zaczęli sobie walić. Zrobiłam się jeszcze bardziej wilgotna i włożyłam sobie do dziurki kolejnego palca. Po pierwszym orgazmie wstałam z ławki i podeszłam do nich. Wzięłam lewą ręką jednego, a prawą drugiego f@@@a i zaczęłam walić im. Prawie natychmiast trysnęli, najpierw jeden, potem drugi. Potem położyłam się na ławce, a oni zajęli się moją szparką, robiąc mi palcówkę i na zmianę liżąc mnie po c@@@e. Na koniec wzięłam do ust jednemu i drugiemu, co spowodowało kolejne wytryski. Odjazd totalny. magda_lolitka@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17700981]
[14.01.2011] 06:28
magda_lolitka
sgn9 (10.12.28 17:55):

I patrzeć i pokazywać. Dziewczyny może chichoczą, ale tak właśnie ukrywają wstyd i dodają sobie otuchy. Chichot nie oznacza szydery. magda_lolitka@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17700982]
[15.01.2011] 19:52
dorosły men
magda_lolitka (11.01.14 06:28):
sgn9 (10.12.28 17:55):

I patrzeć i pokazywać. Dziewczyny może chichoczą, ale tak właśnie ukrywają wstyd i dodają sobie otuchy. Chichot nie oznacza szydery.
Pokazywać tak, lubią ale sie wstydzą Ja lat..yy dorosły, miałem taką sytuacje córka sąsiadki 17 lat poprosiła czy mógłbym pojechać po jej mamę na stacje kolejową oddaloną o 15 kilometrów,że zapłaci za paliwo itd.
Zgodziłem się miałem wolny wieczór moja żona wyraziła zgodę
jak to pociągi ostatnio sie spóźniają siedzieliśmy w samochodzie gdy minęło pól godz powiedziałem ze dłużej nie będę czekał i muszę jechać
ona nalegała żeby jeszcze poczekać, że inne samochody też czekają a w jednym obok całująca się parka
poczekam jak mi pokarze cycuszka po chwili namowy pokazała zawstydzona był piękny, pochwaliłem z zachwytem.
za kilkanaście minut znowu wymyślałem że jedziemy chyba że pokaże dwa cycuszki, porozglądała sie dookoła i pokazała przez chwile piękne sterczące. Czekamy jeszcze, oczywiście rozmawiając o cycuszkach podglądaliśmy parkę obok czekającą tez na pociąg było tam kilka samochodów na parkingu a w nich ludzie
minął jakiś czas znowu pod pretekstem że odjadę
czy da mi pogłaskać cycuszki, chichocząc powiedziała ale pod ubraniem bo ktoś może zauważyć ok zacząłem delikatnie głaskać cycuszki wprawioną ręką ona zaczęła się wić, zaciskać kolana odchyliła głowę do tyłu jak by gotowa na pocałunki drugą ręką głaskałem ją po szyi buzi zobaczyłem grymas na jej twarzy ktoś odpalił obok samochod i przerwaliśmy na chwilę.
powiedziała że boi się żeby nikt nas nie zauważył uspokoiłem ją że są zaparowane szyby, czy chce jeszcze czekać powiedziała że tak więc muszę głaskać cycuszki gdy ponownie się podstawiła głaskałem jej brzuch i niżej powiedziałem aby rozpieła spodnie i pogłaskałem jej cipulkę ale miała mokro tam poprosiłem aby sobie tam pomasowała jak ja jej będę cycki masował
w kilka minut doszła gdy pomacałem ją tam miała bardzo mokro tam.
pieściłem ją jeszcze chwile ona drżała gdy wyjąłem rękę ona mnie pocałowała w usta takim dziewczęcym nieśmiałym pocałunkiem.
gdy spojrzała za zaparowaną szybę zobaczyła kilka osób ktore patrzą w nasza stronę, zachichotała i się zawstydziła, powiedziała tak przy ludziach to zrobiłam
ja na to, że nasz nie znają
za niedługo nadjechał pociąg
stała sie taka miła dla mnie jako sąsiada i sie uśmiecha częściej

IP i czas połączenia logowane. [17708023]
[17.01.2011] 23:50
mastrubator18  reklamy3004@tlen.pl
Ja uwielbiam się masturbować w miejscach publicznych . Często w ubikacji w Carrfurze ostatnio w ubikacji na staci Orlen , kilka razy w szkole niegdyś lubiłem wychodzić sobie na taki łączki lub lasy z których miałem widok na kobiety i one mogly mnie podglądać również i tam się zabawiałem , oprócz tego to ubikacje i prysznice w osrodkach w krynicy morskiej nie było tam całkowitych scian działowych slyszalem jak rozmawialy kobiety i wtedy się zaspokajałem , chodzę też często na strych ponieważ mieszkam w bloku wale sobie konika a nastepnia sperme wycieram w ubrania moich sąsiadek gdy widze że potem chodzi akurat w danym ubranku to jeszcze bardziej się jaram
Jak by któraś chciała powymieniać się fotkami to pisać na meila sex kamerki , spuszczanie się na wasze fotki itd też wchodzi w gre .

IP i czas połączenia logowane. [17717840]
[18.01.2011] 14:45
mm200200mm
Ja bardzo lubię robić to publicznie. Dziewczyny chętnie podpatrują, Mogę się umówić z dziewczyną na masturbację z podglądaniem mm200200mm@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17719880]
[18.01.2011] 14:53
mm200200mm
Wymienię fotki z dziewczynami, za fotki palcówki lub inne moja masturbacja mm200200mm@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17719915]
[18.01.2011] 17:07
mm200200mm
Kilkanaście razy robiłem to publicznie. Wymienię też fotki i filmiki mm200200mm@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17720472]
[25.01.2011] 12:07
tomekgolas
ja mam 42 l. i czesto jestem nago na skype kamerce czasami z dziewczyna 22 l. co lubi mi robic loda i nie tylko, trzepie go c dziennnie i z rana gg 902360

IP i czas połączenia logowane. [17750601]
[13.02.2011] 15:47
wielbiciel marty
Marta Z. (10.06.01 14:38):
Ja znowu za duzo sie naczytalam i naogladalam na tutejszych forach i zaraz sobie pojde ulzyc do wc Juz czuje jaka mam wilgotna...

marta masakra chcial bym przezyc z toba wspolnie masturbacje kocham to

IP i czas połączenia logowane. [17834394]

1 2 3 4 5 6   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat