o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Masturbacja w miejscu publicznym

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[24.06.2008] 18:59
LKJLKJLKJLKJ
CZY masturbowaliscie sie w jakis miejscach publicznych typu basen, szkola, plaza. czy ktos to widzial, jak tak to kto. Piszcie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.06.2008] 18:23
ktoszkas
Ja wale kiedy tylko mam okazje. w domu, kinie, sklepie, szkole, basenie, plaży, teatrze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13021331]
[05.07.2008] 21:12
dlaczegonie
Dlaczego nie odpowiadacie na ten temat wg. mnie jest on ciekawy

IP i czas połączenia logowane. [13056495]
[07.07.2008] 19:24
Pratek
Ja często onanizuje sie publicznie i nieraz na oczach innych .Jest super.

IP i czas połączenia logowane. [13066177]
[08.07.2008] 02:27
mandzia
A ja niedawno wróciłam z impry u kumpeli i szłam przez miasto bez majtek, w krótkiej sukience i kilka razy robiłam sobie dobrze w różnych miejscach - w paru klatkach schodowych, na ławce przy deptaku, na huśtawce i kiedy szłam alejką nad jeziorkiem. Miałam kilka cudownych orgazmów. Ale i tak najlepszą jazdę miałam, gdy opalałam się nago na pustej plaży nad morzem i przez ponad godzinę pieściłam się i masturbowałam do obłędu bunkrując się za parawanem, tak że chyba nikt z przechodzących nielicznych spacerowiczów nie kapnął się, co ja robię.

IP i czas połączenia logowane. [13068457]
[16.04.2014] 07:20
[16.07.2008] 03:03
Murmana
A ja ostatnio jechałam przez pół Polski autobusem. Siedziałam przy oknie w przedostatnim rzędzie, za mną nie było nikogo. I naszła mnie ogromna chcica. Początkowo pieściłam się dyskretnie przez spodnie, i tak sie rozkręciłam, że ściągnęłam spodnie i majtki i tak jechałam z psiutą na wierzchu i niesamowicie mnie rajcowało, gdy przejeżdżaliśmy przez jakieś miasto i niektórzy ludzie mogli zobaczyć, co robię - podniecało mnie to niesamowicie i miałam chyba z 10 orgazmów podczas tej podróży.

IP i czas połączenia logowane. [13114768]
[16.07.2008] 04:22
chwilowodlaciebie
Murmana (08.07.16 03:03):
A ja ostatnio jechałam przez pół Polski autobusem. Siedziałam przy oknie w przedostatnim rzędzie, za mną nie było nikogo. I naszła mnie ogromna chcica. Początkowo pieściłam się dyskretnie przez spodnie, i tak sie rozkręciłam, że ściągnęłam spodnie i majtki i tak jechałam z psiutą na wierzchu i niesamowicie mnie rajcowało, gdy przejeżdżaliśmy przez jakieś miasto i niektórzy ludzie mogli zobaczyć, co robię - podniecało mnie to niesamowicie i miałam chyba z 10 orgazmów podczas tej podróży.

Uhuh jak nie zmyslone to gratuluje!

IP i czas połączenia logowane. [13114790]
[16.07.2008] 19:15
Pratek

Też często jeżdzę autobusem albo pociagiem (najlepij wagony pietrowe i siadam na dole) i wyciagam pałke i sie masuje i fajnie jest jak ludzie patrzą.Jedni patrzą z obrzydzeniem a inni z ciekawością i błyskiem w oku-moze też by chcieli to zrobic?

IP i czas połączenia logowane. [13118354]
[26.07.2008] 19:00
sssssddfds
dlaczego temat zamilkł???

IP i czas połączenia logowane. [13172258]
[26.07.2008] 19:09
on 23
kidys na szkolnej wycieczce musielismy nocowac w pokojach po 8 osob, jak juz było ciemmo i cicho dobiegł do nas rytmiczny odgłos, to tylko jeden z kolegów walił sobie pod kocem, potem ten temat podłapał kolejny kolega i w końcu wzieliśmy sie kazdy za swoje fujary, siedlismy w kółku i zaczelismy patrzec nawzajemn jak walimy sobie, potem sie kazdy po koli spuscił do jakiegos naczynia i poszlismy spac. uczucie było bardzo miłe, bo sie okazało że nie mam takiej małej pałki w porówaniu z innymi. takie wpsolne masturbowanie polecam kazdemu

IP i czas połączenia logowane. [13172299]
[26.07.2008] 20:30
on 23
on 23 (08.07.26 19:09):
kidys na szkolnej wycieczce musielismy nocowac w pokojach po 8 osob, jak juz było ciemmo i cicho dobiegł do nas rytmiczny odgłos, to tylko jeden z kolegów walił sobie pod kocem, potem ten temat podłapał kolejny kolega i w końcu wzieliśmy sie kazdy za swoje fujary, siedlismy w kółku i zaczelismy patrzec nawzajemn jak walimy sobie, potem sie kazdy po koli spuscił do jakiegos naczynia i poszlismy spac. uczucie było bardzo miłe, bo sie okazało że nie mam takiej małej pałki w porówaniu z innymi. takie wpsolne masturbowanie polecam kazdemu

kolejnej nocy zostałem ostro wybolcowany przez moich kumpli

IP i czas połączenia logowane. [13172726]
[07.04.2009] 19:59
on2000
jesteś pedał i nie miałeś nigdy dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [14669928]
[09.04.2009] 22:11
Mr.Faja
Kiedyś pracując w gastronomi, obsługiwałem wesele i na pietrze bylo kilka pomieszczen z obrusami, jakies male mini biuro, kilka lozek polowych do wsyapania sie jak ktos dlugo pracowal i kiedys na desce do prasowania znalazlem WAMPA i na dodatek z puszystmi babkami, ale sie podjaralem od razu poszedlem do kibla i wracalem tam jeszcze kilka razy, innym razem pracowalem w malym pensjonacie i starsza babka ktora przychodzila tam co niedziele do pomocy, starsza cos kolo 38lat , nooo zawsze seksownie i wyzywajaco sie ubierala i kiedys wlazlem do jakiegos pokoju i zaczalem sie frendzlowac , caly czas mialem ja przed oczami na prawde seksowna a kiedys dawno temu poszedlem na polane , uczyc sie do matury :] i bylo strasznie goraco ,nauka nie wchodzila, wiec sciagnalem gatki i se zwalilem konia, a co mi tam

IP i czas połączenia logowane. [14682452]
[09.04.2009] 22:49
wladex
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3307432

IP i czas połączenia logowane. [14682726]
[19.05.2009] 20:25
prawiczek82_82
Ja swego czasu robiłem to na balkonie jak ktoś szedł nie wiem czy można to nazweać miejscem publicznym

IP i czas połączenia logowane. [14904464]
[19.05.2009] 20:31
balkon to nie miejsce
prawiczek82_82 (09.05.19 20:25):
Ja swego czasu robiłem to na balkonie jak ktoś szedł nie wiem czy można to nazweać miejscem publicznym

publiczne

IP i czas połączenia logowane. [14904493]
[19.05.2009] 20:33
zdefiniuj słowo
miejsce publiczne?
znam lepsze słowo przestrzeń publiczna

IP i czas połączenia logowane. [14904510]
[21.05.2009] 20:25
aga_bela
Kiedyś jechałam samochodem z moim chłopakiem nad morze. Miałam na sobie jedynie krótką sukienkę i majtki. Nie wiem , co mnie naszło, ale zachciałam podjarać mojego misia. No i zaczełam się pieścić. Najpierw dyskretnie, udając grzeczną, gdy z naprzeciwka jechał jakiś samochód. W końcu ściągnęłam majtki i przez dobrą godzinę pieściłam się na maxa, zupełnie nic sobie nie robiąc z samochodów jadących z naprzeciwka, podczas gdy mój chłopak skupiał się na prowadzeniu. Kierowcy ciężarówek jadących z naprzeciwka musieli mieć niezły widok Gdy po godzinie takiej zabawy, zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej, mój misio natychmiast zniknął w kibelku

IP i czas połączenia logowane. [14916353]
[13.06.2009] 21:44
Dreadventouroz
aga_bela (09.05.21 20:25):
Kiedyś jechałam samochodem z moim chłopakiem nad morze. Miałam na sobie jedynie krótką sukienkę i majtki. Nie wiem , co mnie naszło, ale zachciałam podjarać mojego misia. No i zaczełam się pieścić. Najpierw dyskretnie, udając grzeczną, gdy z naprzeciwka jechał jakiś samochód. W końcu ściągnęłam majtki i przez dobrą godzinę pieściłam się na maxa, zupełnie nic sobie nie robiąc z samochodów jadących z naprzeciwka, podczas gdy mój chłopak skupiał się na prowadzeniu. Kierowcy ciężarówek jadących z naprzeciwka musieli mieć niezły widok Gdy po godzinie takiej zabawy, zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej, mój misio natychmiast zniknął w kibelku

Sadystka "Oh girl, shock me like electric eel"

IP i czas połączenia logowane. [15049647]
[13.06.2009] 23:08
anuska88
raczej rzadko mi sie to zdarza,ale fajnie jest np u kolezanki w domu (w lazience) jak gdyby nigdy nic wychodzisz zadowolona, a ona nie wie o co chodzi

----------------------------------
www.erotyczne-filmy.biz

IP i czas połączenia logowane. [15050192]
[29.06.2009] 00:03
matthayse
Witam
Ja ostatnio masturbowałem się na wiadukcie i pokazywałem sie jadącym autom fajna frajda ... wszysty na mnie trąbili matthayse

IP i czas połączenia logowane. [15131738]
[29.06.2009] 16:15
tomeek_16
ja lubie w parku to robić

IP i czas połączenia logowane. [15134333]
[01.07.2009] 13:14
on szczecin
A ja sobie waliłem w pracy, a pracuję w urzędzie. Robiłem to jak koleżanki z pokoju wychodziły. Masowałem się przez spodnie aż do finału. Było bosko! Lubię sobie zwalić

IP i czas połączenia logowane. [15143145]
[01.07.2009] 17:33
lawirant
mnie drgania autobusu podczas jazdy wywołują wzwód. w momencie penis jest gotowy
lawirant

IP i czas połączenia logowane. [15144313]
[28.07.2009] 19:22
bo go może żadna nie chce
on2000 (09.04.07 19:59):
jesteś pedał i nie miałeś nigdy dziewczyny

lub nie ma powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [15260760]
[28.07.2009] 19:37
JohnHung
a ja jak chodziłem na korepetycje to po wyjściu od nauczycielki waliłem często na klatce schodowej obok jej drzwi, babka była stara ale bardzo podniecająca.

IP i czas połączenia logowane. [15260842]
[09.09.2009] 13:38
goldboyx
Ja jak chodziłem do szkoły to miałem taki okres ze urywałem się ze szkoły i szukałem miejsc do walenie konika a to w parku a to gdzieś na uboczu,a ostatnio znowu mnie to nachodzi wiec była przygoda w Arturówku w lesie Łagiewnickim w Manufakturzeale w ubikacjach najpierw sobie pozwiedzałem dziewczyny a potem na ręcznym w kibelku hehehe,kiedyś w nocy wracałem z impry i tak się napatrzyłem na taka laskę ze w parku w drodze powrotnej przy drzewie,a ostatnio na klatce schodowej.Jest tego sporo i pewnie sporej części się już nie pamięta.

IP i czas połączenia logowane. [15468637]
[12.09.2009] 01:17
ja sie nie ukrywam
baaardzo czesto i gesto przed dziewczynami np.w parku,nad woda itp.

IP i czas połączenia logowane. [15482451]
[15.09.2009] 12:42
ooon24
hej czy są jakieś chętne na wspólną masturbacje w okolicach wrocławia? Mam 24 lata i chciałbym spróbować tego a moja dziwczyna wyjechała za granice

IP i czas połączenia logowane. [15494904]
[02.10.2009] 14:15
0n 17
Ja sie masturbowalem na koloni przed moim klegom

IP i czas połączenia logowane. [15574579]
[02.10.2009] 21:30
Robal123
Tak zdecydowanie jesteś powalony.

IP i czas połączenia logowane. [15576862]

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat