o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

endoproteza całkowita stawu kolanowego

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[22.06.2008] 22:46
iumenn
Chciał bym poznać osoby po operacji stawu kolanowego,endoproteza.Wymienić z nimi opinie na temat o przebiegu rehabilitacji,i dochodzenia do zdrowia po tym zabiegu.Intersuje mnie jak wpłynął on na poprawe ich zdrowia.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.07.2008] 22:50
Nadia21
Heyka

Mam 21 lat, operacje mialam w listopadzie 2004 roku. Mam endoproteze kosci udowej i czesciowo kolana. Zostala mi wlasna rzepka . Ogolnie moje zycie zmienilo sie nie do poznania. W moim przypadku rehabilitacja trwala dlugo. Mialam problem zeby rzucic kule. Niektorych czynnosci nie moge wykonywac np; nigdy nie kopne sie sama w tylek albo nie ukucne. Noga zgina sie do 90 stopni, wiec po schodach chodze swobodnie. Natomiast nigdy nie zrobie tzw. przeprostu. Poruszam sie dobrze, bez zadnych problemow. Jedno co zaobserwowalam to np. dy sie zasiedze w fotelu i tą noga nie ruszam to po dluzszym czasie gdy chce na niej stanac i ruszyc do przodu, pierwsze kilka krokow sprwia mi bol. To mija gdy sie rozchodze. Staram sie o tym pamietac wiec zieniam pozycje gdy siedze. Czasami mi w tej nodze cos \'\'pzeskoczy\'\', mam wrazenie ze cos tam sie rusza. Kwestia przyzwyczajenia, na poczatku strasznie mnie to denerwowalo , ale lekarze powiedzieli ze mam sie z tym pogodzic. Dosc tego pesymizmu, mam dzisiaj zly dzien. Ne mam zamiaru nikogo straszyc. Ogolnie jest dobrze, dziekuje Bogu, ze mi uratowano noge. Strakm sie cieszyc z kazdego dnia. Zyje normalnie, noga mnie nie boli a to jest najwazniejsze i mam nadzieje ze tak juz zostanie. Pozdrawiam i czekam na opinie innych

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13158656]
[23.08.2008] 18:41
gogoś  annamaria12_50@tlen.pl
od 1997 r. choruję na reumatoidalne zapalenie stawów.
Choroba poczyniła takie spustoszenie w organizmie, że doprowadziła do tego,że 16 maja tego roku została przeprowadzona operacja całkowitej endoprotezy stawu kolanowego. Zabiegu bała się bardzo ( jestem strasznym tchórzem), ale przeżyłam i żyję!!!!. ( naprawdę nic strasznego)
najgorsza była dla mnie pierwsza doba po operacji - ból i jeszcze raz ból. Ale od następnej doby było coraz lepiej. operację miałam w piątek, a w poniedziałek stawanie na nogi( zwłaszcza na tą operowaną). Do tego ćwiczenia rehabilitacyjne - zginanie nogi w kolanie (cięcie 21 cm.).
Dwunastego dnia do domu. w tej chwili chodzę jeszcze o dwóch kulach, kolano w trakcie chodzenia nie boli, jedynie mam miejsce tuż pod kolanem, które po dłuższym chodzeniu, lub staniu po prostu mnie piecze.
Nie wiem co to może być, ale dowiem się, ponieważ w czwartek jadę na pierwszą kontrolę pooperacyjną.
Mam wielką prośbę d internautów - jeżeli ktoś jest po takiej operacji niech opisze swoje doznania, jak się czuje, co go boli, i jaką stosuję rehabilitację. Na moje pytanie do operatora jaką mam mieć rehabilitację, powiedział krótko: chodzić, chodzić, chodzić!
Pozdrawiam wszystkich z endoprotezą
gogoś

IP i czas połączenia logowane. [13323872]
[24.08.2008] 00:20
wiadekpio
Pragne napisać o moim przypadku.Od 2000 roku choruje na zwyrodnienie stawu kolanowego( prawego)w tym czasie miałem dwie operacje.Polegały one na tym że po małym nacięciu wewnętrzej strony kolana ,narosty zwyrodniniowe zostały usuniete przecinakiem i młotkiem,a miejsca ubytku chrząstki nawiercane wiertłem.W sumie nic nie pomogły,a zwyrodnienia jeszcze sie powiekszyły.U ludzi w moim wieku "mam 58 lat"ta metoda sie nie sprawdza,u młodszych,daje jakąś poprawe,i chrząstka sie odnawia.Noga dokuczała mi coraz bardziej,zdecydowałem sie w końcu na endoproteze całkowitą stawu kolanowego.Zabieg miałem robiony 28 kwietnia tego roku.Nie bedę opisywał,ale jest to poważna operacja.Najgorsze są pierwsze cztey dni,potem już jest coraz lepiej.Dziś po 4 miesiącach po zabiegu po domu chodze już bez kul.Najgorzej jest chodzić po schodach,kolano nie jest jeszcze w pełni ruchome,zgięcie trochę powyżej 90 stopni.Mam jeszcze bule poniżej kolana z przodu,a najgorzej na zmiany pogody.Lekarz na kontrolnych badaniach ,twierdzi że wszystko jest OK.i że te bule z czasem ustąpią,
Pozdrawiam wszystkich,majace te same problemy,i prosze o ich doświadczenia,po zabiegu.wladekpio.

IP i czas połączenia logowane. [13326147]
[24.08.2008] 17:16
gogoś
wiadekpio (08.08.24 00:20):
Pragne napisać o moim przypadku.Od 2000 roku choruje na zwyrodnienie stawu kolanowego( prawego)w tym czasie miałem dwie operacje.Polegały one na tym że po małym nacięciu wewnętrzej strony kolana ,narosty zwyrodniniowe zostały usuniete przecinakiem i młotkiem,a miejsca ubytku chrząstki nawiercane wiertłem.W sumie nic nie pomogły,a zwyrodnienia jeszcze sie powiekszyły.U ludzi w moim wieku \"mam 58 lat\"ta metoda sie nie sprawdza,u młodszych,daje jakąś poprawe,i chrząstka sie odnawia.Noga dokuczała mi coraz bardziej,zdecydowałem sie w końcu na endoproteze całkowitą stawu kolanowego.Zabieg miałem robiony 28 kwietnia tego roku.Nie bedę opisywał,ale jest to poważna operacja.Najgorsze są pierwsze cztey dni,potem już jest coraz lepiej.Dziś po 4 miesiącach po zabiegu po domu chodze już bez kul.Najgorzej jest chodzić po schodach,kolano nie jest jeszcze w pełni ruchome,zgięcie trochę powyżej 90 stopni.Mam jeszcze bule poniżej kolana z przodu,a najgorzej na zmiany pogody.Lekarz na kontrolnych badaniach ,twierdzi że wszystko jest OK.i że te bule z czasem ustąpią,
Pozdrawiam wszystkich,majace te same problemy,i prosze o ich doświadczenia,po zabiegu.wladekpio.

Cześć!!
jak chyba wiesz, ja również przeszłam taką samą operację ( 16.05 ), mam takie same bóle co Ty. Czy one występują stale, czy tylko po dłuższym staniu, czy chodzeniu. Czy bierzesz na to jakieś środki przeciwbólowe?. Co dokładnie powiedział lekarz, co z rehabilitacją?
Proszę napisz
gogoś

IP i czas połączenia logowane. [13328961]
[30.10.2014] 15:22
[30.08.2008] 19:48
gosik444
Choruje na rzs prawie 3 tyg temu mialam operacje stawu kolanowego ,endoproteze.W tej chwili kolano jest opuchnięte i boli .Po domu chodzę o jednej kuli .Czy ten ból to normalka i z czasem przejdzie?

IP i czas połączenia logowane. [13370822]
[05.09.2008] 19:22
mysza___83
witam...mam raka kosci za niedlugo czeka mnie wstawienie endoprotezy jestem wprawdzie juz po jednej operacji wyciecia guza i uzupelniono mi wtedy dosc duzy ubytek kostny....operacja nie boli to jest jasne ale po boli i to bardzo srodki przeciwbolowe dzialaja ale nie na dlugo..niestety jak sobie przypomne moj ostatni pobyt w szpitalu to wcale nie mam ochoty tam wracac....ale coz jak trzeba to trzeba....pozdrawiam i trzymajcie kciuki

IP i czas połączenia logowane. [13404602]
[14.09.2008] 13:35
nonak23
Kilka osób poprosiło mnie o stworzenie portalu umożliwiający kontakt ze osobami o tych samych dolegliwościach i chorobach, na które sami cierpimy tak aby szybko tworzyć przyjaźnie i doradzać sobie nawzajem. Udało się
to adres www.naszechoroby.pl

IP i czas połączenia logowane. [13451846]
[05.11.2008] 08:34
ARTUŚKA
Chciałam zapytać czy ktoś z osób po operacji wstawienia endoprotezy ma, bądź miał problem z mieśniem czworogłowym?

IP i czas połączenia logowane. [13763929]
[05.11.2008] 08:57
ARTUŚKA
Ja operację miałam w lipcu tego roku. Rak kości, właśnie skończyłam chemię. Narazie noga mnię boli, ale podobno nie goiła się przez chemię. Teraz mam nadzieję że będzie lepiej. Najbardziej boli po nocy albo jak długo siędzę, nie mogę na niej stanąć jak rozchodzę jest już lepiej, jak nie boli mogę chodzić już bez kul. Ciągle mam wrażenie, że coś mi w niej przeskakuje i to bardzo boli, lekarz wyjaśnił mi, że to mięsień czworogłowy który jest bardzo słaby, kiedyś nawet jak wstawałam z łóżka tak mi przeskoczył, że aż mi wykrzywiło tą nogę. Po 3 tygodniach ćwiczeń wszystko wróciło do normy. Noga czasami puchnie, jest zimniejsza niż noga zdrowa, ale cieszę się, że ja mam. Teraz czekam na rehabilitację. Muszę dużo ćwiczyć żeby wzmocnić mięsień. Do bólu się już chyba przyzwyczaiłam. Ciekawa jestem czy kiedyś będę mogła nie myśleć o tej nodze, teraz cały czas muszę na nią uważać, wstawając, chodząc, siedząc, nawet w nocy żeby się przekręcić muszę się obudzić i zrobić to bardzo to delikatnie.

IP i czas połączenia logowane. [13764024]
[11.11.2008] 16:02
iumenn  iumenn@tlen.pl
gogoś (08.08.24 17:16):
Pragne napisać o moim przypadku.Od 2000 roku choruje na zwyrodnienie stawu kolanowego( prawego)w tym czasie miałem dwie operacje.Polegały one na tym że po małym nacięciu wewnętrzej strony kolana ,narosty zwyrodniniowe zostały usuniete przecinakiem i młotkiem,a miejsca ubytku chrząstki nawiercane wiertłem.W sumie nic nie pomogły,a zwyrodnienia jeszcze sie powiekszyły.U ludzi w moim wieku \\\"mam 58 lat\\\"ta metoda sie nie sprawdza,u młodszych,daje jakąś poprawe,i chrząstka sie odnawia.Noga dokuczała mi coraz bardziej,zdecydowałem sie w końcu na endoproteze całkowitą stawu kolanowego.Zabieg miałem robiony 28 kwietnia tego roku.Nie bedę opisywał,ale jest to poważna operacja.Najgorsze są pierwsze cztey dni,potem już jest coraz lepiej.Dziś po 4 miesiącach po zabiegu po domu chodze już bez kul.Najgorzej jest chodzić po schodach,kolano nie jest jeszcze w pełni ruchome,zgięcie trochę powyżej 90 stopni.Mam jeszcze bule poniżej kolana z przodu,a najgorzej na zmiany pogody.Lekarz na kontrolnych badaniach ,twierdzi że wszystko jest OK.i że te bule z czasem ustąpią,

Cześć!!
jak chyba wiesz, ja również przeszłam taką samą operację ( 16.05 ), mam takie same bóle co Ty. Czy one występują stale, czy tylko po dłuższym staniu, czy chodzeniu. Czy bierzesz na to jakieś środki przeciwbólowe?. Co dokładnie powiedział lekarz, co z rehabilitacją?
Proszę napisz
gogoś

IP i czas połączenia logowane. [13805066]
[11.11.2008] 16:14
iumenn  iumenn@tlen.pl
gogoś (08.08.23 18:41):
od 1997 r. choruję na reumatoidalne zapalenie stawów.
Choroba poczyniła takie spustoszenie w organizmie, że doprowadziła do tego,że 16 maja tego roku została przeprowadzona operacja całkowitej endoprotezy stawu kolanowego. Zabiegu bała się bardzo ( jestem strasznym tchórzem), ale przeżyłam i żyję!!!!. ( naprawdę nic strasznego)
najgorsza była dla mnie pierwsza doba po operacji - ból i jeszcze raz ból. Ale od następnej doby było coraz lepiej. operację miałam w piątek, a w poniedziałek stawanie na nogi( zwłaszcza na tą operowaną). Do tego ćwiczenia rehabilitacyjne - zginanie nogi w kolanie (cięcie 21 cm.).
Dwunastego dnia do domu. w tej chwili chodzę jeszcze o dwóch kulach, kolano w trakcie chodzenia nie boli, jedynie mam miejsce tuż pod kolanem, które po dłuższym chodzeniu, lub staniu po prostu mnie piecze.
Nie wiem co to może być, ale dowiem się, ponieważ w czwartek jadę na pierwszą kontrolę pooperacyjną.
Mam wielką prośbę d internautów - jeżeli ktoś jest po takiej operacji niech opisze swoje doznania, jak się czuje, co go boli, i jaką stosuję rehabilitację. Na moje pytanie do operatora jaką mam mieć rehabilitację, powiedział krótko: chodzić, chodzić, chodzić!
Pozdrawiam wszystkich z endoprotezą
gogoś

IP i czas połączenia logowane. [13805126]
[11.11.2008] 16:26
iumenn  iumenn@tlen.pl
gosik444 (08.08.30 19:48):
Choruje na rzs prawie 3 tyg temu mialam operacje stawu kolanowego ,endoproteze.W tej chwili kolano jest opuchnięte i boli .Po domu chodzę o jednej kuli .Czy ten ból to normalka i z czasem przejdzie?

U Ciebie to jest bardzo krutko po zabiegu,i to jest normalne że Cie bili i masz jeszcze opuchlizne.To tylko z zewnątrz jest zagojone,ale w środku jeszcze wszystko jest naruszone,i to jeszcze potrwa nim to wszystko wruci na swoie miejsce.Z kazdym miesiącem bedzie lepiej.U mnie trwa to juz pół roku,i jeszcze nie jestem w pełni ruchu.Durzo ćwiczen,kture Ci zalecili,a napewno będzie OK.Teraz wszystko zależy od Ciebie,od Twojego zaangażowania w rehabilitacje,bedziesz mało ćwiczyć,potrwa to o wiele dłużej.wiecej aktywnych ćwiczeń teraz,krutsze dochodzenie do zdrowia.

IP i czas połączenia logowane. [13805216]
[11.11.2008] 22:34
gosik444
hej jestem trzy miesiace po endroprotezie stawu kolanowego jest super noga nie boli normalnie chodzę oczywiscie bez kuli.niepotrzebnie sie na początku zamartwiałam po prostu trzeba czasu by się wszystko zagoiło.Bardzo pomogła mi rehabilitacja bo był kłopot z mięśniem czworogłowym .pozdrawiam wszystkich z endoprotezami

IP i czas połączenia logowane. [13807788]
[11.11.2008] 22:46
gosik444
ARTUŚKA (08.11.05 08:34):
Chciałam zapytać czy ktoś z osób po operacji wstawienia endoprotezy ma, bądź miał problem z mieśniem czworogłowym?

PO ENDROPROTEZIE MIAŁAM ZANIK MIĘŚNIA CZWOROGŁOWEGO TERAZ PO 3 MIESIĄCACH JEST O WIELE LEPIEJ NORMALNIE CHODZE A PRZED ZABIEGIEM BARDZO KULAŁAM CZASAMI TE KOLANO MI TEŻLECI JAKBY COS TAM PRZESKAKIWAŁO ALE TO DLATEGO ŻE TEN MIĘŚIEN NIE JEST JESZCZE WYSTARCZAJĄCO MOCNY NIEMARTW SIĘ BĘDZIE DOBRZE ĆWICZ POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [13807903]
[29.11.2008] 16:33
ARTUŚKA
Gosik44, bardzo chciałabym sobie z Toba porozmawiać na temat rehabilitacji i ćwiczen wzmacniających mięśń czworogłowy. Jak możesz odezwij sie do mnie proszę na GG (mój nr 1188967) Pozdrawiam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [13918842]
[04.12.2008] 17:51
Adziu25
Witam.5 tygodni temu miałem operacje.W tej chwili chodzę bez kul (a raczej kuśtykam)ale tylko po domu,poza domem wolę chodzić o kulach bo jednak jeszcze boli.Po wyjściu ze szpitala zrobiłem kolosalne postępy.Prawie nie zginałem nogi a w ciągu dwóch tygodni w domu dzięki ćwiczeniom wyuczonym w szpitalu zginam już trochę ponad 90st.Jutro idę do szpitala na trzy tygodnie na rehabilitację i mam nadzieję że po wyjściu będzie duuużo lepiej...Miałem doła jak dowiedziałem się że mam guza na kości ale po pierwszej operacji (najmniej inwazyjnej) przeszło.Strach przed operacją jest niepotrzebny.A jak okazało sie że nie potrzebuję chemii tym wieksza euforia.Na dodatek mam drogocenną nogę (40tys) ale słyszałem że są droższe...Pozdrawiam wszystkich tych,którzy są przed i po operacji,tych którzy są w trakcie rehabilitacji i tych którzy już sprawnie chodzą...

IP i czas połączenia logowane. [13950274]
[05.12.2008] 18:08
sylva
hej no to gratulacje tez mam tak drogocenna noge;pp tylko niestety mam problemy ze zgieciem jej od miesiaca chodze na rehabilitacje ale nie pomogla za duzo trzymaj sie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13956322]
[08.12.2008] 18:15
Pola74
Adziu25 zdradź nam tajemnicę tych dwóch wyuczonych ćwiczen dzięki którym zginasz tak ładnie nóżkę, bardzo proszę.

IP i czas połączenia logowane. [13971206]
[17.12.2008] 21:42
iumenn  iumenn@tlen.pl
gogoś (08.08.24 17:16):
Pragne napisać o moim przypadku.Od 2000 roku choruje na zwyrodnienie stawu kolanowego( prawego)w tym czasie miałem dwie operacje.Polegały one na tym że po małym nacięciu wewnętrzej strony kolana ,narosty zwyrodniniowe zostały usuniete przecinakiem i młotkiem,a miejsca ubytku chrząstki nawiercane wiertłem.W sumie nic nie pomogły,a zwyrodnienia jeszcze sie powiekszyły.U ludzi w moim wieku \\\"mam 58 lat\\\"ta metoda sie nie sprawdza,u młodszych,daje jakąś poprawe,i chrząstka sie odnawia.Noga dokuczała mi coraz bardziej,zdecydowałem sie w końcu na endoproteze całkowitą stawu kolanowego.Zabieg miałem robiony 28 kwietnia tego roku.Nie bedę opisywał,ale jest to poważna operacja.Najgorsze są pierwsze cztey dni,potem już jest coraz lepiej.Dziś po 4 miesiącach po zabiegu po domu chodze już bez kul.Najgorzej jest chodzić po schodach,kolano nie jest jeszcze w pełni ruchome,zgięcie trochę powyżej 90 stopni.Mam jeszcze bule poniżej kolana z przodu,a najgorzej na zmiany pogody.Lekarz na kontrolnych badaniach ,twierdzi że wszystko jest OK.i że te bule z czasem ustąpią,

Cześć!!
Proszę napisz
gogoś

Witam.przepraszam że tak pużno,ale dawno tu nie zaglądałem. odpowiadam.Bule mam cały czas,i podczas chodzenia i w czasie snu,budze sie po nocach.Co biore,jestem uczulony na Tramal.a przewaznie to wszyscy biorą,brałem inne środki przeciwbólowe,ale szkodzą one na żołądek.Został mi tylko Nimesil,ale on nie jest skuteczny.Najgorzej jest jak dłużej postoje,mam bóle żepki,jest ona tak napieta,że praktycznie nieruchoma.po pewnym czasie pociągania nogą ,stopniowo sie zaczyna wiecej kolano zginać,i naprężenie i ból mija.A ogólnie to czeka mie jeszcze w lutym jedna operacja,aby tą żepke trochę poluzować i zmniejszyć to naprężenie wiązadeł. ale tym razem bedzie to zabieg przy użyciu artroskopu,więc mniej inwazyjny.Mam nadzieję że po nim w końcu zaczne normalnie chodzić.Pozdrawiam,zapytujac zarazem ,jak sprawy z kolankiem ,wyglądają u Ciebie.

IP i czas połączenia logowane. [14026280]
[24.12.2008] 22:27
Grajda
Też mam problem z kolanem.czekam na endoprotezę i się denerwuję

IP i czas połączenia logowane. [14062810]
[25.12.2008] 10:48
Adziu25
Pola74 (08.12.08 18:15):
Adziu25 zdradź nam tajemnicę tych dwóch wyuczonych ćwiczen dzięki którym zginasz tak ładnie nóżkę, bardzo proszę.

To żadna tajemnica.Po prostu siadam na stole i zdrową nogą dociskam do granic bólu operowaną.Inne ćwiczenie przy pomocy deskorolki zginanie nogi.Teraz jestem w szpitalu na rehabilitacji od trzech tygodni,noge zginam na 120 stopni bez bólu.jednak to jest szczyt moich możliwości,ponieważ w endoprotezie mam jakąś blokadę i dalej noga nie będzie się zginać.Ale to może tylko u mnie bo ja mam jakąś nietypową,bo razem ze stawem kolanowym mam usuniętą połowę kości udowej.Ale i tak jestem szczęśliwy że obyło się bez najgorszego.Teraz już wsiadam na rower i pedałuję, wczoraj bez problemu wróciłem do szpitala z przepustki samochodem 120 km.Także wnioskuję że można z tym będzie żyć.Inaczej niż do tej pory ale nie jest to jeszcze tragedia.A z dnia na dzień będzie coraz lepiej...

IP i czas połączenia logowane. [14063899]
[25.12.2008] 22:42
Grajda
Chętnie coś przeczytam o endoprotezach,jak takie operacje się udają i jak się żyje z endoprotezą ,co można robić i ile trzeba się nawalczyć aby uzyskać pełną sprawność?Czy wogóle można pełną sprawność uzyskać?
Chętnie nawiążę kontakt z osobą powyżej 50 lat po endoprotezie założonej np rok temu .Ja mam 59 lat ,jestem w miarę sprawna i tylko mam kłopot z kolanem które nadaje się wg lekarzy do endoprotezy całkowitej.Muszę podjąć decyzję i szukam odpowiedzi
Grajda

IP i czas połączenia logowane. [14066536]
[11.01.2009] 14:28
danusia151
Grajda (08.12.25 22:42):
Chętnie coś przeczytam o endoprotezach,jak takie operacje się udają i jak się żyje z endoprotezą ,co można robić i ile trzeba się nawalczyć aby uzyskać pełną sprawność?Czy wogóle można pełną sprawność uzyskać?
Chętnie nawiążę kontakt z osobą powyżej 50 lat po endoprotezie założonej np rok temu .Ja mam 59 lat ,jestem w miarę sprawna i tylko mam kłopot z kolanem które nadaje się wg lekarzy do endoprotezy całkowitej.Muszę podjąć decyzję i szukam odpowiedzi
Grajda

IP i czas połączenia logowane. [14169106]
[11.01.2009] 15:27
danusia151

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [14169485]
[19.01.2009] 18:10
ewellla
Hejka wszystkim

IP i czas połączenia logowane. [14221419]
[14.03.2009] 12:38
grajda
czy ktos mial ostatnio zakladana endoproteze?

IP i czas połączenia logowane. [14537107]
[29.03.2009] 09:59
Adziu25
grajda (09.03.14 12:38):
czy ktos mial ostatnio zakladana endoproteze?

Nie wiem co masz na mysli piszac "ostatnio".Ja mialem operacje 30 wrzesnia i nie wiem czy chodzi o endo biodra czy kolana.Ja mialem kolana.Jak by co to służę informacją.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14620772]
[29.03.2009] 13:06
sylva
ooo Andziu ja tez mialam wstawiana endoproteze kolana 30 wrzesnia ... heheh fajnie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14621377]
[29.03.2009] 13:57
sylva
ups Adziu a nie Andziu...heh..

IP i czas połączenia logowane. [14621672]
[05.04.2009] 11:26
Adziu25
Oj jednak pomyliłem się.30 wrzesnia dowiedziałem się o chorobie.operacje miałem 30 października.Może być Andziu A jak w ogóle "nowe" kolano się sprawuje? U mnie kolano w porządku,z dnia na dzień coraz lepiej ale biodro coś mi szwankuje.Po świętach będę miał badania tegoż biodra.Również pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14657637]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat