o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w małżeństwie ze stażem

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[21.06.2008] 18:21
Don Mateoo
Nurtuje mnie pytanie, które chcę zadać osobom z 8-10 letnim stażem małżeńskim - jak u was wygląda temat seksu - czy jest bogaty, czy tylko poprzestajecie na dwóch trzech tradycyjnych pozycjach.
U nas np przez pierwsze 7 lat to przeważało od tyłu + francuz (bardzo rzadko). od ponad roku żona godzi się na różne pomysły i moje fantazje, nawet sama podsuwa ciekawe pozycje - nie ma problemu z francuzem, analem. Reasumując rozkwit nastąpił dopiero po 7-8 latach małżeństwa. Czy w waszych związkach było podobnie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.06.2008] 21:35
po 20 latach
tylko klasycznie, 2-3 razy w tygodniu, z wyjątkiem miesiączki i płodnych dni (kalendarzyk).

w sumie nie szukamy nowości, tak jak jest, jest dobrze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12974845]
[22.06.2008] 16:07
po 15 latach
wszystkie numery świata max perversion, ale tak jest od początku i poprostu tylko to kontynujemy i rozwijamy

IP i czas połączenia logowane. [12978059]
[22.06.2008] 20:24
po 23 latach
przyprowadzam kolegów z pracy, tak niby na piwko. Po 3, 4 piwie ja wychodzę do drugiego pokoju, a do kolegów wchodzi zona w samych sexownych majteczkach i zaczyna ich prowokować. Wtedy zaczyna sie ostra jazda. Ja przychodzę i wszyscy razem traktujemy moją żonę jak zwykłą uległą sookę. Wszystkim nam robi po francusku. Jedzie naraz ze wszystkimi w różnych konfiguracjach.

Nie martw sie, wszystko jeszcze przed tobą.

IP i czas połączenia logowane. [12979462]
[22.06.2008] 21:23
fantazje pryszczatych gimn.
fantazje pryszczatych gimgównialistów

IP i czas połączenia logowane. [12979848]
[25.05.2017] 16:14
[23.06.2008] 00:19
po 15 latach
fantazje pryszczatych gimn. (08.06.22 21:23):
fantazje pryszczatych gimgównialistów

jesteś w błędzie, i to raczej ty jesteś młody, bo nie znasz życia.

IP i czas połączenia logowane. [12980994]
[23.06.2008] 00:32
po 10 latach
czy jest bogaty? jeszcze jak
ale nie z żoną

IP i czas połączenia logowane. [12981066]
[23.06.2008] 12:42
Don Mateoo
Panowie, ale szczerze miało być, a wy tutaj ostro lejecie wodę i opisujecie swoje fantazje (po 23 latach).
Pytanie zadałem czysto retorycznie, chcąc się dowiedzieć jak jest u innych - wcale nie uważam, że u mnie jest źle, a wręcz przeciwnie.

pozdrawiam wszystkich wiernych mężów ze stażem (mam nadzieję że tacy jeszcze nie wyginęli)

IP i czas połączenia logowane. [12982771]
[10.07.2008] 14:23
kićka
Jest wspaniały ale nie z mężem

IP i czas połączenia logowane. [13081787]
[15.07.2008] 22:04
po 25 latach
Jest coraz lepiej.Wprowadzamy różne rzeczy, nie tylko dotyczące bezpośrednio aktu.
Jeśli pracuje się nad swoim małżeństwem to są efekty i nie potrzebne są skoki w bok.
Tak,tak są jeszcze wierni mężowie !

IP i czas połączenia logowane. [13113185]
[17.07.2008] 21:58
she68
Staż robi swoje Po 18 latach rzadko się chce \"testowć nowe pozy\"->dlaczego?Bo większość jest już wypróbowana i z reguły używamy pozy która nam najbardziej odpowiada ^^.Ja na przykład nie mogę na \"jezdzca\" ->>>>>> bo w kluczowym momencie zawsze mnie skurcz w mięśnie łapie i z tego jest tylko komedia ^^

IP i czas połączenia logowane. [13125861]
[20.07.2008] 21:21
po 25latach
Mam jej dość ,tyle razy mi robiła na złośc że sexu brak ,chyba że wypadek przy pracy raz na pół roku-to się nie liczy.
Czuje do niej uraz ,niby spimyw jednym łózku ale nawet się nie dotykamy(jest piekną i zakłamaną kobietą )

Mam kochankę.

IP i czas połączenia logowane. [13140542]
[22.07.2008] 21:11
nikiii
8,5 roku małżeństwa... ostatnie 2-3 miesiace traktowałam seks jak obowiązek (wogóle mnie mąż nie pociaga - niewiem skad to wzieło się ...) ale widzę światło w tunelu tzn. miałam sens że zdradził mnie i dostałam takiej ochoty że właśnie siedze na necie i probuje sie podszkolic, żeby go mile zaskoczyc... nawet ze sobą robię \"porządki\"
jeśli chodzi o pozycje - rzeczywiscie coraz lepie sie rozumiemy i mniej wstydzimy... ale na anal sie niezdecydowalismy i pewnie do tego nie dojdzie...

IP i czas połączenia logowane. [13152521]
[21.08.2008] 07:48
muchu
ja juz nie mam siły z moją, daje mi od wielkiego dzwonu, aj chodzę i sępię rano w południe i wieczorem. mam jakiś teraz taki czas ze chce mi sie co chwilę bzykać. mam 37 lat i myśli o seksie towarzysza jak sie obudzę i trwają dopóki nie zasnę. Żona unika tego tematu-nie wiem dlaczego. Ani nie jestem jakiś odrazający, dbam o higiene. Myśli o seksie mnie opętały, bo patrząc na kobiety widzę tylko obiekty seksualne. Szukam seksu w oczach kobiet i powiem wam ze jak sie nadarzy okazja - skorzystam z niej.

IP i czas połączenia logowane. [13308065]
[23.08.2008] 18:19
nie podniecasz jej
muchu (08.08.21 07:48):
ja juz nie mam siły z moją, daje mi od wielkiego dzwonu, aj chodzę i sępię rano w południe i wieczorem. mam jakiś teraz taki czas ze chce mi sie co chwilę bzykać. mam 37 lat i myśli o seksie towarzysza jak sie obudzę i trwają dopóki nie zasnę. Żona unika tego tematu-nie wiem dlaczego. Ani nie jestem jakiś odrazający, dbam o higiene. Myśli o seksie mnie opętały, bo patrząc na kobiety widzę tylko obiekty seksualne. Szukam seksu w oczach kobiet i powiem wam ze jak sie nadarzy okazja - skorzystam z niej.

Nie podniecasz jej, bo jej nie uwodzisz, nie zaskakujesz.Jesteś prawdopodobnie przewidywalny i nudny. To, że nie jesteś odrażający to za mało, żeby działać erotycznie na kobietę.
Zrób jej masaż pleców, powonymi ruchami, z oliwką, nie chcąc nic w zamian. Zobaczysz, co będzie dalej.

IP i czas połączenia logowane. [13323762]
[27.08.2008] 08:35
Don Mateoo
Muchu - szczerze ci wspólczuję, jesteś jak na uwięzi.
W moim przypadku bywało różnie-żonka nie zawsze była tak otwarta i skłonna do zabawy.
Powoli zaczęła się robić zazdrosna, chociaż nie było w tym mojej inicjatywy (może zauważyła ukryte spojrzenia innych kobiet pod moim adresem?) i zwiększyła sie częstotliwość seksu oraz przekonała się do francuza i analu.
Myślę, że jeżeli kobiecie zależy na facecie i we wzajemne pożądanie wpleciona jest miłość to nie powinno być problemów łóżkowych.

IP i czas połączenia logowane. [13345671]
[05.09.2008] 23:01
Weteran niezadowolony
37 lat. Było dobrze 20 lat, potem gorzej a obecnie jest fatalnie. Dostaję 1 raz w tygodniu. Wtedy dowiaduję, ze jestem starym dziadem i takie sprawy mam w głowie.
Moja rada korzystajcie ile możecie, bo lata szybko mijaja.

IP i czas połączenia logowane. [13406253]
[15.01.2009] 09:49
AGA1380  aga1380@tlen.pl
20 LAT W TYM ROKU...
---Niestety od 3 lat nie sypiuam z mężem--to okropne wiem ale tak jest--

IP i czas połączenia logowane. [14195259]
[15.01.2009] 11:29
rocznik1959
współczuje Aga

IP i czas połączenia logowane. [14195854]
[15.01.2009] 14:50
chłop///
(po 25latach).........

mam to samo... olewam ja z tym..
miałem kochanki, mam cos akt. i musze dawac sobie rade ..a jej zakł. i jej d...a juz dawno jest na b. odległym planie..

poza tym TYP KOBIETY: ma wszystko co natura dała do sexu .. ale nie dała zwojów mózgowych do tego ...umie prowokowac do tego a jak przychodzi do konkretu to : KATASTROFA...
taki typ...i ja własnie na to trafiłem!!!

IP i czas połączenia logowane. [14197138]
[06.04.2009] 22:36
emjot
Witam.
Nazywam się Marta Jarosińska i jestem studentką V roku psychologii na UŁ.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej na temat funkcjonowania małżeństw.
Serdecznie proszę o pomoc osoby będące w związku małżeńskim od 15 do 30 lat.
Do wypełnienia ankieta, dość długaśna ale łatwa i przyjemna
W 100% anonimowa.

Jeśli sami nie należycie do poszukiwanej grupy, być może znacie kogoś, kto mógłby wypełnić kwestionariusz. Pilnie poszukiwani- zwłaszcza mężczyźni !

Oto link do badania:
http://www.ebadania.pl/326f0d41d3a3f7fb

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Życzę powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [14665973]
[29.05.2009] 11:07
muchajestem

IP i czas połączenia logowane. [14959279]
[16.06.2009] 17:10
em2
W moim malzenstwie zawsze brakowalo seksu. duza roznica wieku (13lat). Moj mlody wiek wyjscia za maz (21 lat). Przyjazn i opiekunczosc meza. Wynik taki ze seksu prawie ze nie ma. Od dwoch lat jednak cos drgnelo (wtedy urodzilam synka) ale to tez nie jest rzadna rewelacja (seks raz na m-c). Zawsze jednak to maz unikal i sie wykrecal. Jednak gdy sie juz zdarzy, to jest rewelacyjnie. Pod tym wzgledem jestesmy swietnie dopasowani. Tym bardziej mi tego seksu brakuje.

IP i czas połączenia logowane. [15064769]
[26.06.2009] 08:38
łysol
muchu u mnie w małżeństwie z rocznym stażem jest podobnie. Temat seksu wywołuje rozdrażnienie w najlepszym wypadku jest to unikanie rozmowy.
Sposób jeden przyzwyczaić się do życia jako młody staruszek...
PS Nikotyna hamuje pożądanie

IP i czas połączenia logowane. [15117887]
[26.06.2009] 16:30
pimpeczka
o ja @@@e niektorzy to maja fantazje, nie wierze zeby ktorys maz pozwolil swojej zonie na robienie lasek jego kolegom, jezeli to zalezy od wieku to zn ze czlowiek z dnai na dzien staje sie coraz glupszy i az zal tego czytac chociaz troche beka z was

IP i czas połączenia logowane. [15120062]
[26.06.2009] 20:00
anuska88
najwazniejsza jest ta bliskosc ciał...cos pieknego

www.sex-tuba.pl
www.wirazka.pl

IP i czas połączenia logowane. [15120996]
[11.07.2009] 11:18
muchajestem
A u mnie bez zmian. Jestem już zdeterminowany i zawiedzony. Moja daje 2x na m-c. Ostatnio miała okres więc i święty spokój (jeśli chodzi o mnie). Przed przed wczoraj spojżałem na nią nie dwuznacznie ale od razu uslyszałem, że nie, nie dziś, proooszę. Przed wczoraj nic nie mówiłem-czekałem i ... "wiem,że chcesz sie bzykać ale nie ,nie dziś zmęczona jestem". A wczoraj - piatek - pijemy dobre winko, dzieci w pokojach zasypiają ... - "... upiłam sie i odlóżmy to na jutro...". Nie mam juz siły. Seksu potrzebuję kilka razy dziennie (rano, w południe, wieczorem). Ona doskonale sobie zdaje z tego sprawę, bo rozmawialiśmy już wiele razy na ten temat. Ale ja nie potrzebuje litości tylko zdrowego seksu. Moja żona jest atrakcyjna, podoba mi się i uwielbiam jej robić minetę przy czym ma orgazm. Nie rozumiem dlaczego muszę ją ciągle nagabywać do seksu. Nie lubię tego. Chciałbym ją mieć co wieczór bez łachy, a mam wrażenie że tak jest. Nie wiem co mam zrobić żeby to zmienić. Może czas na jakieś drastyczne kroki typu poszukać kochanki? Dzisiaj rano np.: dzieci śpią, zacząłem się do niej dobierać, stał mi jak betonowy słup, warunki idealne - a tu ZONK, "daj mi sie wyspać". Podoba mi się, kocham ją, cenię, kocham dzieci. Sam nie wiem mógłbym jescze zrobić żeby mnie pożądała.
Jestem zdruzgotany, bo mam 37 lat udane życie rodzinne, zawodowe mniej - uprawiam wolny zawód i różnie to bywa.
Ale czuję że coś mi umyka że czas leci a seksu brak. dochodzę do 40 kiedy to dopada kryzys wieku średniego ... i powoli zaczynam rozumiec mężczyzn, którzy zmieniają partnerkę. może nie jestem odosobniony ale bardzo rożżalony.

IP i czas połączenia logowane. [15185850]
[12.07.2009] 10:49
Zawiedziony po 15 latach
muchu (08.08.21 07:48):

Pociesz się ,że nie jesteś sam ! Ja mam te same problemy co Ty.
Smutne, że tak jest.

Czuję się oszukany i wykorzystany. Seks u żony był tylko celem do zapłodnienia, a teraz jak już mnie usidlila na dobre, to wal se konia w WC.

Też coraz częsciej myślę o jakiejś młodej, zgrabnej, otwartej na wszystko dziewczynie, bo mimo że mam 42 to nie jestem odrażający, dbam o siebie, uprawiam sport, nie mam łysiny ani brzucha.

Czasami próbuja mnie takie młode uwiesc i chyba kiedyś sie zapomnę ...

IP i czas połączenia logowane. [15190085]
[12.07.2009] 22:41
em2
ja mam tak z mezem, a nawet jeszcze rzadziej...zalamka

IP i czas połączenia logowane. [15192979]
[13.07.2009] 13:41
JEZABEL-A
.... NIE TO NIE!!! ...TRZEBA SOBIE I Z TYM RADZIC... -SKUTECZNIE I PEWNIE.. A CO? NIE JEDNEMU NA IMIE BUREK!!!CHĘTNE..SĄ!!!

IP i czas połączenia logowane. [15195199]
[13.07.2009] 23:44
coastalskipper
ja rozwiazalem problem podobny do waszego w prosty sposob - po prostu porozmiawialem z zona szczerze i wyjasnilem co sie stanie jesli nie zaczniemy uprawiac seksu czesciej. powiedzialem ze ja mam swoje potrzeby i nie chce jej do niczego zmuszac jak nie ma ochoty, ze ja kocham itd ale jesli nasze zycie nocne sie nie zmieni znajde sobie kochanke lub zaczne przeznaczac okreslona kwote z wyplaty na dziewczeta z salonu "masazu".wie ze nie rzucam slow na wiatr bo jesli cos mowie to zawsze wykonuje. powiedzialem ze wybor jest jej i ma tydzien zeby sie zastanowic i dac mi odpowiedz. od nastepnego dnia nasze zycie nocne zmienilo sie diametralnie na lepsze. nawet jest sklonna do robienia pozycji ktorych nigdy wczesniej nie chciala. szczera rozmowa moze zdzialac cuda.

IP i czas połączenia logowane. [15197782]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat