o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

sex ze starszą kobietą

1 2
[20.06.2008] 12:44
olivier77
Mieliście może doświadczenia z kobietami starszymi od siebie ? Pytam się bo odkąd "zasmakowałem" go, moje związki juz nie mają tej mocy i siły co przedtem, ba - był to nawet powód rozstania się z moją była dziewczyną - a chodzilismy blisko 3 lata. Przypuszaczam, ze faceci podbnie zresztą jak kobiety - wolą - przynajmniej w pewnym okresie swojego zycia- miec osobę starszą od siebie jako partnera - zarówno zyciowego jak i sexualnego. Moja najstarsza kochanką ( bo nie będę tu uzywał nazwy dziewczyna , była starsza ode mnie o prawie 20 lat, miała 48 lat, ale była i zapewne jest wspaniałą Kobietą, pod kazdym względem - potrafiliśmy rozmawiac godzinami, jeżeli chodzi o sprawy sexualne, była wulkanem namiętnosci - przy którym "moje młodsze" dziewczyny były co najwyżej skromnymi pagórkami. Nie chcę ich w jakikolwiek sposób obrażac, czy dyskryminowac - ale z własnych doswiadczen wiem, ze jezeli chodzi o sex - było skromne dwa , trzy razy i ..."nie juz dzisiaj wystarczzy" i tym podobne historie.
Z ze starszymi Kobietami nie bede ukrywał było i jest mi zdecydowanie lepiej, przeważnie całą noc spędzamy na wspólnych igraszkach i uciechach , sam byłem zdziwionyy , ze mozna "to robic" ponad 10 razy w ciągu jednej nocy, czerpiąc z tego radosc i radosc dając. Sposób podejscia tych kobiet do sexu jest cała milą do moich rówieśniczek, i zapene one mają swoje zdanie co do sexu z rówieśnikami - w to absolutnie nie wątpię , nie wiem tylko czy moja opinia jest jedyna ,a może Wy macie jakies doswiadczenia na tym polu.?
pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.06.2008] 17:08
a cio
a co,ze niby ty facet..?to pisala stara baba!!!!!!!!!!!!!!!
mialem taka w lozku i jak zobaczylem ja naga,jej placki to mi sie wszystkiego odechcialooooooooooooooooooooooo

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12968006]
[20.06.2008] 18:01
kitkicat
fakt nieraz trafiają się niesamowicie ogniste wiedzą czego i jak chcą i czego oczekuje facet!

IP i czas połączenia logowane. [12968356]
[22.06.2008] 16:26
master of pain
Starsza kobieta?
Nie ma to jak ze starszym mężczyzną. I nie wyć mi tu, że to zboczone. Tak samo, jak seks wnuka z prababką.

IP i czas połączenia logowane. [12978162]
[16.08.2009] 21:29
Stas20
A ja bym sprobowla seksu z dojrzla kobieta do 40lat... Jesli jakias chetna pisac Stas19891@interia.pl jeslem z lubelskeigo

IP i czas połączenia logowane. [15347721]
[19.12.2014] 18:25
[06.03.2010] 23:22
Rybnik Slask
Witam poszukuje dojrzalej kobiety okolo 30 do 40 lat wyglad i stan cywilny bez znaczenia . Ja wysoki szczuply 23 latek nie szukam kobiety tylko do sexu ... szukam kobiety na wpulne spacery wypady za miasto lun do kina ... jesli jestes zainteresowana to pisz na meila poszukuje@poczta.pl lub gg 17260239 caluje pozdr Panie z rybnika lub slaska !!

IP i czas połączenia logowane. [16355758]
[15.07.2010] 10:34
wa
taaaa... bo wy chłopcy stosując się do powiedzenia "na starej piczy sie młody ćwiczy" i wykorzystacie taką kobiete na maxa a potem stwierdzicie ze jest stara i brzydka i menopauze zaraz bedzie miec no i w dodatku sie kumplom nie spodoba...
a niestety kobieta w kazdym wieku podchodzi do tego powaznie, a nie tylko pod wzgledem sexu
tym którzy lubią rozkochać na maxa wykorzystac a potem wyrzucić bo sie przemyslało po długim czasie zycze zeby nigdy im los nie odpłacił za to;/

IP i czas połączenia logowane. [16922635]
[23.09.2010] 08:59
Fiutek563
Sa starsze kobiety ktore nie chca sie wiazac, tylko chca seksu, albo mezatki niespelnione itp.

IP i czas połączenia logowane. [17207923]
[23.09.2010] 22:01
fiutek1234
Jest dużo starszych kobiet które nie chciałyby się wiązać a mieć przygodę z młodzym, ale dyrektor Rydzyk to zabrania!

IP i czas połączenia logowane. [17210573]
[12.11.2010] 18:07
ziben 78
a ja bym chciał spróbować ze starszą kobietą, jestem z zachodniopomorskiego - marcin 510 367 908

IP i czas połączenia logowane. [17412943]
[17.12.2010] 13:36
marcinM64
jestem zadbanym , fajnym 40 latkiem zaspokoje kobiety 50, 60 letnie. marcinM646@interia.pl . woj swietokrzyskie

IP i czas połączenia logowane. [17574457]
[25.08.2011] 19:52
jdkdek
te starsze kobiety, jak je nazywasz wygladają czasewm lepiej niz Twoje rówieśnice. Maja kasę i kasę i swiadomośc swoego ciała, Oczywiście nie wszyskie

IP i czas połączenia logowane. [18738149]
[16.10.2011] 19:43
misiek85
wychodze z zalozenia ze im starsz tym bardziej wytrzymalsza .napewno warto sprubowac

IP i czas połączenia logowane. [18915511]
[17.10.2011] 14:02
8skorpion8
Chyba każdy facet ma jazdę na starszą babkę http://www.bezowijania.pl/ - czytuję nad wyraz często

IP i czas połączenia logowane. [18917829]
[11.11.2011] 14:11
Artur21-dyskretny
Tylko do Pań z Krakowa - Artur 21 -lat 100% dyskretny szukam kobiety doświadczonej ,zdecydowanej w wieku 40-55 lat tak dobrze przeczytałaś jestem młodym Facetem - zdrowym fizycznie i psychicznie - wysoki 180cm- byłem już w związku z kobietą dojrzałą (wyjechała/tęsknię za takim układem właśnie z doświadczoną twój stan cywilny też nie ma znaczenia ) Młode mnie nie interesują (brak czasu na obecnym moim etapie) Nie oczekuję sponsoringu ! Oczekuję czułości,spontaniczności ;kobieta powinna być delikatną zdecydowaną ,zadbaną , sylwetka nie gra roli . Uwaga Ważne nie paląca ,oczywiście musi mieć sympatyczną aparycję w mojej ocenie.Czakam na Email arturdyskret@interia.eu

IP i czas połączenia logowane. [19016637]
[12.11.2011] 19:56
ShinySzynszyl
oj jak tak dalej pójdzie braknie nam starych bab tylu chętnych haha a ja wam powiem że gdybym był odważniejszy już bym z nie jednego starego pieca jadł miałem od 18 roku życia bardzo długotrwałe znajomości z kobietami po 41 i powiem wam że jak się pokaże takiej że jest się godnym zaufania i wgl to później same drożą temat seksu ja np się przyjaźniłem z pewną Ewą z woj podlaskiego codzień do siebie dzwoniliśmy i pisywaliśmy i ani słowa o seksie nie wspomniałem przez dwa lata pewnego wieczoru zadzwoniła i spytała co bym zrobił gdybym się z nią spotkał i czy bym ją wtedy pocałował ja odpisałem że tak koniec końców musiałem z nią zakończyć znajomość bo mnie zabardzo obarczała swoimi problemami wiem jedno dziś dzięki mnie jej małżeństwo istnieje bo tak za nim się poznaliśmy mąż ja nie szanował darł po niej wąsatego ryja i wgl nie było przyjemnie w jej rodzinie w dodatku maiła dwóch synów na którzy na nią donosili że pisze z jakimś j...m (nie zdradzę wam mojego imienia) i się wystraszył że ze mną odejdzie i po prostu zaczą ją doceniać a mnie olała wzieła to co chciała ze mnie i wyrzuciła mnie do kosza Dziękuję ci bardzo Ewo N bardzo fajnie ze mną postąpiłaś :/

IP i czas połączenia logowane. [19020697]
[01.01.2012] 21:05
szarak
Ja tez mialem starsza od siebie mam 23 lata a kochalem sie z 35 letnia kobieta matka mojej bylej dziewczyny co zostawila mnie tylko z tego wzgledu ze jej rodzicie nie pozwolili sie jej ze mna spotykac i tak sie rozstalismygdy jak bylem z ta dziewczyna jej rodzice mnie wogole nigdy nie widzieli na oczy nie znali mnie i pewnego dnia poznali ojciec stal sie dobrym kolega a matka bardzo mnie polubiala chcielismy sie jeszcze raz zwiazac jej tato nie byl przeciwny gorzej z matka powiadziala stanowcze nie poznej czesto ich odwiedzalem jej mama czesto dzwonila zebym przyszedl na kawe im czesciej przychodzilem tym wieksza ochote miala na mnie w swieta tego roku dzwonilem do kolegi co slychac co robicie wtedy zaprosili mnie do siebie byla tam jej matka wypilismy troche zawolala mnie na papierosa poszedlem z nia zaczela sie przytulac az wkoncu poszlismy za dom tak zeby nikt nie widzial nno i sie zaczelo poznej wyladowalismy w łozku i tak do 5 rano kochalismy sie nad ranem wrocilem do domu i smialem sie z tej calej sytuacji dzis juz wiem ze jej matka nie pozwolila byc swojej corce ze mna bo sama sie we mnie kochala

IP i czas połączenia logowane. [19196756]
[09.08.2012] 13:26
sami101
Witam jeżeli jest jakaś chętna pani na sex z młodszym to niech napisze do mnie na sami101@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [19756213]
[10.12.2012] 19:53
Uprzejmy89
witam drogie panie. mam na imie grzegorz mam 23 lata i jestem ze stolicy szukam kobiety ktora ma ochote na normalnie wygladajacego młodzieńca szuka kobiety w przedziale 45-60 lat, w razie zainteresowania prosze pisac na kochas89rok@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20059336]
[31.12.2012] 14:29
klelow
Jeśli chodzi o sex ze starszą kobietom i nie wiecie jak szukać polecam strone. http://komdax.com

IP i czas połączenia logowane. [20108221]
[02.01.2013] 19:33
nika3
Kobieta jest jak wino z wiekiem nabiera smaku

IP i czas połączenia logowane. [20113880]
[29.04.2013] 18:20
henry de
jeśli takowych szukasz to moge ci polecic http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Towarzy skie-15 tam sa sprawdzone oferty i naprawdę swietne kobietki

IP i czas połączenia logowane. [20449290]
[02.05.2013] 16:52
wyzwolonalady
Sex ze starszą kobietą... może być najbardziej niesamowitym przeżyciem dla dwudziestoparolatka. Czytałam opis takiej erotycznej uczty w baardzo pikantnej i baaardzo gorącej książce. Zresztą jest tam opisanych dużo dużo więcej erotycznych przygód różnych ludzi. Niesamowicie elektryzujaca książka, podaję link
http://org-epost.com/book19783562.php

IP i czas połączenia logowane. [20456278]
[23.05.2013] 23:53
blondyn 25
Ja blondyn 25L Warszawa chętnie poznam starsza kobietę do wspólnych zabaw dyskrecja... kocham.cie87@vp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20506636]
[24.05.2013] 13:51
zenek666
Sex ze starszą doświadczoną kobietą to jest coś niesamowitego. Ostatnio spróbowałem z jedną, którą poznałem na używana-bielizna.eu i powiem Wam, że jeżeli szukacie jakiejś starszej doświadczonej kobiety to tam na bank Wam się uda coś znaleźć.

IP i czas połączenia logowane. [20507595]
[03.06.2013] 22:45
paweł8303
Jeżeli jest tu jakaś DOJRZAŁA kobieta chętna na troszkę młodszego 27-latka to gotów jestem stanąć na wysokości zadania!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [20530028]
[06.06.2013] 17:21
ryszmich  ryszmich@tlen.pl
master of pain (08.06.22 16:26):
Starsza kobieta?
Nie ma to jak ze starszym mężczyzną. I nie wyć mi tu, że to zboczone. Tak samo, jak seks wnuka z prababką.

IP i czas połączenia logowane. [20535400]
[12.06.2013] 21:26
Wyposzczony
30 letni z wo. Śląskiego. Zdrowy, zadbany zaprasza starszą panią na sex spotkanie. Proszę kontakt na maila wolny@onet.eu

IP i czas połączenia logowane. [20547043]
[12.06.2013] 21:29
Wyposzczony
nika3 (13.01.02 19:33):
Kobieta jest jak wino z wiekiem nabiera smaku

Chętnie bym cie posmakował

IP i czas połączenia logowane. [20547052]
[28.06.2013] 15:20
zainteresowany
Witam. Ja z chęcią pomogę starszej Pani w zaspokojeniu potrzeb sexualnych. Wiem, że jest sporo takich Pań, które nawet dobrze zapłacą. Okolice Mławy.
86przemek@gazeta.pl

IP i czas połączenia logowane. [20579780]
[08.07.2013] 22:43
piotrucha
witam. mlody przystojny chlopak pozna pania 30 -40 lat do wirtualnej znajomosci, czy moze nawet spotkanie, wyglad i stan cywilny nie istotny

IP i czas połączenia logowane. [20601223]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat