o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Facet Bi

1 «   121 122 123 Strony tematu:
[15.03.2017] 11:08
Hjacynt
Marku!Pożartować można a serio to pisałem ci.Kościół głupotami się nie zajmuje.Podaj mi czy pisze coś o aspirynie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22678403]
[20.03.2017] 12:21
Michał_N
Marek_1 (17.03.2017.13 13:30):
Jak ci się kiedyś ten "tłok" powygina lub zwiędnie, to jeszcze nie raz przeprosisz wibrator lub dwa palce.

Wszelkie używanie zabawek typu wibratory, chemia wzmagająca potencję, jakieś pierścienie przedłużające erekcję itp są zabronione przez kościół. Natomiast palce są częścią ciała i nie są zabronione. Nie są zabronione jakieś żele czy bielizna np jakaś "ciekawsza". Jest już coś takiego jak sexshop dla katolików. Tam można sobie "na legalu" coś kupić. w internecie jest wszystko napisane co wolno, a czego nie.

IP i czas połączenia logowane. [22684474]
[20.03.2017] 13:57
Hjacynt
Michał_N (17.03.2017.20 12:21):
Marek_1 (17.03.2017.13 13:30):
Jak ci się kiedyś ten "tłok" powygina lub zwiędnie, to jeszcze nie raz przeprosisz wibrator lub dwa palce.

Wszelkie używanie zabawek typu wibratory, chemia wzmagająca potencję, jakieś pierścienie przedłużające erekcję itp są zabronione przez kościół. Natomiast palce są częścią ciała i nie są zabronione. Nie są zabronione jakieś żele czy bielizna np jakaś "ciekawsza". Jest już coś takiego jak sexshop dla katolików. Tam można sobie "na legalu" coś kupić. w internecie jest wszystko napisane co wolno, a czego nie.

Palec!!!!????Fuj pelno na nim zarazków!Nie polecam!A masażer prostaty nie jest stworzony do sexu,tylko do masowania prostaty,który zapobiega przerostowi prostaty,a przerost prowadzi do raka prostaty.A jedynie skutkiem ubocznym jest orgazm, właśnie na prostacie Bóg umieścił nam punkcik ,,P" (odpowiednik żeńskiego punktu ,,G"-ten jest w pochwie) dla tego mozna go używać też przy igraszkach z żonami.
P.s. Nie wiedziałem,że są takie sklepy,ciekawe gdzie?Pachnie mi to katolicką koszernością

IP i czas połączenia logowane. [22684601]

1 «   121 122 123 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat