o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie nad morze? rozrywkowe miejsce

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[17.02.2016] 12:51
MyszaPola23
Tylko Władek Władysławowo latet to świetne miejsce na wypoczynek. Ludzie, gwar, impreza, piękna plaża i fajni ludzie. Jeśli chodzi o noclegi Władysławowo ma bogatą ofertę. Wybierz coś blisko morza np. tutaj http://gwiazdamorza.com/noclegi-nad-morzem-w ladyslawowo-blisko-morza . Ja często tam bywam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22199673]
[25.02.2016] 18:34
groszeyu
kronikaodkrywcow.pl
taką fajna stronke znalazłem ostatnio
tam jest super tekst o imprezowej majorce na stronie głównej

IP i czas połączenia logowane. [22212966]
[02.03.2016] 20:49
szaaada
idealne miejsce na odpoczynke - hel <3
uwielbiam, a ten artykuł mnie przekonał może i Was przekona
http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/

IP i czas połączenia logowane. [22221061]
[16.03.2016] 09:52
mamjan
Oczywiście, że trzeba uderzać na Sopot! Najlepsze miejsce i dużo świetnych lokali, ja ostatnio byłem w Alcatraz, super miejsce, extra kelnerki i dobre alko. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22237222]
[17.03.2016] 10:02
krolik
Alcatraz bardzo fajne miejsce, ma ten klimat a to ważne.

IP i czas połączenia logowane. [22238519]
[23.04.2017] 12:04
[18.03.2016] 09:16
mikraa
krolik (16.03.2016.17 10:02):
Alcatraz bardzo fajne miejsce, ma ten klimat a to ważne.

Ja tam lubię chodzić na karaoke

IP i czas połączenia logowane. [22239790]
[29.03.2016] 11:43
mirkos111
Koniecznie musisz odwiedzić w Sopocie Klub Scena . Rewelacyjne imprezy nad samym morzem, bardzo dobra organizacja. W ich kalendarzu znajdziesz liste najbliższych koncertów.

IP i czas połączenia logowane. [22251417]
[29.03.2016] 14:33
Jola92335
A Ustka? To też piękna miejscowość nad morzem gdzie nie ma tłoków,masz szeroka plażę i dobre,smaczne jedzenie,moją ulubioną restauracją jest "Dym na Wodzie,mogę polecić.

IP i czas połączenia logowane. [22251653]
[30.03.2016] 12:25
AnkaK90
Ja byłam w Karwi, nieopodal są fajne wydarzenia i większe miasta. Jeśli natomiast za dnia chcesz wypocząć spokojnie możesz na nieprzeludnionej plaży jak w większych miastach. Ja byłam zakwaterowana w http://www.fajneapartamenty.com/.

IP i czas połączenia logowane. [22252832]
[09.04.2016] 17:03
LucyLucy1985
Ja również polecam trójmiasto. W każdym z tych miast tak jak Gdańsk, Sopot, Gdynia można zwiedzić ciekawe miejsca....mozna zahaczyć o władka,chałupy, juratę,hel. Ja osobiście polecam Gdańsk i Władysławowo. W Gdańsku piękna starówka, pełno super restauracyjek jedna wyjątkowa Tawerna lukulus. We władku natomiast ocean park gdzi emoje dzieci wariują cos pieknego.

IP i czas połączenia logowane. [22265881]
[04.05.2016] 17:31
Mirella Baka
Dużo fajnych i rozrywkowych miejsc jest w Kołobrzegu.Z kolei, ja,o ile lubię rozrywki na wakacjach, to tam gdzie śpię i się budzę, musi być spokojnie zacisznie, dlatego polecam hotel Maxymilian- no i jeszcze na dodatek mają pyszne domowe jedzenie, spa na miejscu i inne atrakcje.

IP i czas połączenia logowane. [22297076]
[13.05.2016] 23:37
@agat
W czerwcu hotel La Siesta przygotował ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/czer wcowe-sportowe-wakacje . Takie sportowe czerwcowe wakacje, to świetne rozwiązanie dla fanów piłki nożnej. Hotel znajduje się 100m od morza.

IP i czas połączenia logowane. [22307964]
[01.06.2016] 12:39
Looopkia
8-10 czerwca, kierunek Szczecin. Duzzzo jednostek pływających i fajnych koncertów na dniach morza

IP i czas połączenia logowane. [22329959]
[01.06.2016] 13:46
Adamson32
Jak rozrywka, to tylko Sopot. Można się nieźle zabawić i miło spędzić czas. W tym roku wybieram się razem z https://bookapart.com

IP i czas połączenia logowane. [22330066]
[02.06.2016] 10:47
Barbaa82435
Poza Szczecin warto zwrócić uwagę na Mielno,które słynie z wielu rozrywek i głośnych imprez,podobnie jak Sopot. Jeżeli jednak wolicie góry,to polecam Tatry i Zakopane,same noclegi znajdziecie tutaj
www.Sywor.pl

IP i czas połączenia logowane. [22331161]
[16.06.2016] 20:43
ivvuncia
ja wolę miejsce spokojne np. Karwia i pokoje Pelikan

IP i czas połączenia logowane. [22347396]
[19.06.2016] 01:44
Artekino
Polecam Dziwnów oraz super rozrywke w Komnata Escape Room Dziwnów. Niesamowite wrażenia, przez 60 minut można poczuć się jak w bajce. Wszystko ma super klimat, muzyka, rekwizyty. PO PROSTU BOMBA ! www.komnataescape.pl
facebook.com/escaperoomdziwnow

IP i czas połączenia logowane. [22349374]
[27.06.2016] 11:06
mama67
Jedziemy na wakacje do Hotelu Senator, to będzie nasz drugi pobyt tutaj. Pierwszy miał miejsce rok temu. Wracamy bo byliśmy bardzo zadowoleni. Hotel nad samym morzem, z cudowną obsługą. Czulismy się jak w raju kiedy to kelnerzy przynosili nam zamówienia bezpośrednio na plażę. Ponadto to strzal w dziesiątkę jeśli jedzie się z dziećmi. Dostępna jest bowiem opieka animatora. Są tu rozbudowane place zabaw, na zewnetrz i wewnątrz, można grać na xboxie , co naszemu synowi szczególnie przypadło do gustu. Oczywiście wyciągaliśmy go na plażę i do aktywności, ale ten Xbox to było fajne urozmaicenie, ponieważ w domu nie mamy tego i syn ogólnie mało gra. Kompleks basenowy bardzo fajny, ze wszelkimi udogodnieniami, część także dla najmłodszych. Kino kolejna fajna atrakcja. Hotel dba o to żeby się wyróżnić.

IP i czas połączenia logowane. [22358446]
[25.07.2016] 13:45
elena33
Jeśli chcecie się bawić to polecam wybrać Sopot. Obecnie jest to moim zdaniem najciekawsza miejscowosć jeśli chodzi o życie wieczorne. No i na pewno nie ma tam problemu ze znalezieniem fajnej miejscówki po 22 godzinie. W tym roku wypoczywaliśmy na początku lipa. Kilka dni było deszczowych a pomimo to udało nam sie ciekawie zorganizować czas co podejrzewam byłoby dość kłopotliwe w jakiejś mniejszej miejscowości nad morzem.
Wynajęliśmy sobie mieszkanie. Noclegi w Sopocie nie należą do najtańszych ale wynajmując sobie osobne lokum w kilka osób można zaoszczędzić. Mieskanie znaleźliśmy na tej stronie: http://www.dhapartamenty.pl/ - mają tam dobre ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22390233]
[15.09.2016] 16:18
tomimi
Trzeba przyznać, że się pojawiło dużo nowoczesnych aquaparków w Polsce w ostatnich latach. W te wakacje byłem w Redzie i muszę przyznać, że tutejszy Aquapark Reda jest wyjątkowo duży. Jeszcze w takim wodnym kompleksie nie byłem jak żyję. Zjeżdżalnie mają bardzo długie, kręte, każdy zjazd to inna historia. Dziecka nie mogłem ściągnąć ze stresy zjeżdżalni przez wiele godzin. Lepsze to niż miałbym go z komputera wyganiać.

IP i czas połączenia logowane. [22444735]
[22.02.2017] 21:39
sonia124
Ja lubie Ustke, jest sporo tam roznych atrakcji i jest naprawde pieknie A jak zatrzymuje sie w hotelu Lubicz to mi atrakcji juz w ogole nie brakuje. Jezdze tam zazwczaj z nazeczonym i korzystamy z urokow jednego z fajniejszych spa w okolicy 100% relaks gwarantowany

IP i czas połączenia logowane. [22654962]
[01.03.2017] 10:55
wiktor547
Może zainteresuje cię oferta na stronie pod adresemwww.imperiall.pl W zeszłe wakacje wynajęliśmy tam na całe dwa tygodnie bungalow i wszyscy wróciliśmy zadowoleni. Ośrodek leży tuż przy plaży i jest bardzo przyjazny rodzinom z małymi dziećmi. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22662748]
[03.04.2017] 10:48
EwelinaProck
Możesz też zastanowić się nad Karwią. Bardzo fajne miejsce w którym wypoczniesz i spędzisz miło czas z rodziną. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to ja byłam wwww.willazlota.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22699685]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat