o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie nad morze? rozrywkowe miejsce

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[08.06.2008] 16:55
kmieciu
Witam! Chcialem sie zapytac o Wasze opinie gdzie najlepiej jechac nad morze, aby byla ladna plaza, a zarazem duza promenada, jakies restauracje, puby, dyskoteki itp chodzi mi o rozrywkowe miejsce, gdzie w poludnie, czy wieczorem nie da rady sie nudzic wypowiadajcie sie, pozdr

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.06.2008] 23:05
touristman
międzyzdroje, ale są drogie
kołobrzeg
władysławowo

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12958139]
[23.06.2008] 14:51
milliondollarbaby
szczerze powiedziawszy..to żeby wyjechać nad nasze morze, to trzeba zabulić więcej kasy niż gdybysmy wybrali sie za granice, nie dość że, brudno, drogo, można jakiegoś syfa dostać, to na plaży nie ma gdzie tyłka wsadzić...taka prawda niestety :|
Od kilku lat jezdze za granice, i powaznie, oszdzędzam połowe z tego co musiałabym wydać w polsce...

IP i czas połączenia logowane. [12983471]
[23.06.2008] 14:53
milliondollarbaby
a i jeszcze taka pogoda że, omg, nigdy nie wiesz kiedy będzie słonko świecić :S ile razy wyjeźdzałam nad nasze morze, to miałam pecha, i większośc czasu musiałam przesiedzieć w pokoju...

IP i czas połączenia logowane. [12983484]
[25.06.2008] 14:43
Guegnan
Z Poznania lecę na dwa tygodnie do Palma de Mallorca - Cetralwings mają bezpośrednie połaczenie. Hmmm, nie mogę się już doczekać plaży i dwóch tygodni laby pod palmami + kluby, laski, imprezki...

IP i czas połączenia logowane. [12995612]
[23.04.2017] 11:54
[01.07.2008] 15:02
marekek
Guegnan (08.06.25 14:43):
Z Poznania lecę na dwa tygodnie do Palma de Mallorca - Cetralwings mają bezpośrednie połaczenie. Hmmm, nie mogę się już doczekać plaży i dwóch tygodni laby pod palmami + kluby, laski, imprezki...

uuu, fajnie. bedzie trzeba zajrzec na ich strone, zobaczyc ceny - bo majorka brzmi kuszaco o tej porze roku ;]

IP i czas połączenia logowane. [13032172]
[02.07.2008] 01:25
mumin007
nad morze hmmm ale może juz nie nasze teraz mozna naprawdę za niewielkie pieniądze polecieć tanimi liniami np Centralwings dokąd się chce. Ja się wybieram do Barcelony w tym roku i właśnie z nimi jak by co to relecje zdam po powrocie

IP i czas połączenia logowane. [13035493]
[22.07.2008] 12:30
viky
Ja w tym roku wybieram się za granicę - porównując ceny z polskimi miejscowościami nie jest tak drogo. A na wspominanej stronie youngtravel.pl można znaleźć całkiem fajne oferty. Oczywiście są to wyjazdy raczej dla młodych i jak ktoś spodziewa się luksusów to musi wybulić kilka tysiączków. ;/

IP i czas połączenia logowane. [13149498]
[25.07.2008] 01:46
Valentine
Ja uciekam na Rodos Z dziewczyną juz wzięliśmy urlopy w pracy, bilety w CW kupione, hotel jest. Tylko czekać...

IP i czas połączenia logowane. [13164729]
[25.07.2008] 12:29
monnika dzikka
Valentine (08.07.25 01:46):
Ja uciekam na Rodos Z dziewczyną juz wzięliśmy urlopy w pracy, bilety w CW kupione, hotel jest. Tylko czekać...

Może spotkamy się w samolocie, bo my też lecimy! Pozdrawiam i udanego lotu życzę

IP i czas połączenia logowane. [13165883]
[06.08.2008] 19:09
earlybird
Ja tam ubóstwiam morze śródziemne : włochy, grecja, francja czy hiszpania
w grecji może plaże nie wszystkim się spodobają, bo w większości są skaliste (a przynajmniej na peloponezie) ale za to widoki i nurkowanie niezapomniane Dum vivimus, vivamum!

"Dopóki żyjemy, żyjmy!"

IP i czas połączenia logowane. [13226943]
[27.07.2009] 13:21
domekwgdyni  domekwgdyni@tlen.pl
Jak imprezy to polecam 3miasto - Gdańsk/Sopot/Gdynia.

Polecam domek w Gdyni nad samym morzem (200m). Zapraszamy na stronę:

http://domek-gdynia.pl/

Wolne terminy: Sierpień 2-12, 19-31 (informacja z dnia 27 lipca).

Do dyspozycji ogromny ogrodzony ogród, piaskownica, huśtawka, kominek, grill, wędzarnia i miejsce na ognisko.

Domek jest usytuowany w spokojnej dolinie około 200 metrów od morza. Na tej części wybrzeża rozciągnięty jest malowniczy klif pokryty lasem. Około 3 kilometrowa piaszczysta plaża leżąca u podnóża klifu jest doskonałym miejscem na spacer, wypoczynek i opalanie.

Miłego wypoczynku.

IP i czas połączenia logowane. [15254466]
[04.08.2009] 22:38
deniss
chyba bardziej rozrywkowego miasta jak Sopot nie znajdziesz w Polsce

jak już się będziesz wybierać zajrzyj na stronęwww.sopotnocleg.com.pl - Noclegi w Sopocie. Duża baza noclegów, a do tego opis klubów i restauracji.

IP i czas połączenia logowane. [15293062]
[24.08.2009] 12:13
cocombre  cocombre@tlen.pl
Polskie morze jest piękne i na pewno znajdzie się mnóstwo urokliwych miejsc na spędzenie urlopu, ale ilość ludzi na plażach, w knajpach, na ulicach jest niemożliwa do ogarnięcia. Nie wspominając już o cenach, które też są strasznie wygórowane - smażona ryba w jakiejś budce kosztuje tyle co dwudaniowy obiad w ekskluzywnej restauracji w stolicy. Dużo bardziej opłaca się jechać za granicę. Bardzo fajne oferty są w ok-tours.pl, np. do Rimini do Włoch. Plaża równie piękna jak w Polsce, a może i piękniejsza, no i słońce świeci cały czas, a nie tak jak ostatnio u nas - więcej deszczu niż pogody. poszedł

IP i czas połączenia logowane. [15382843]
[11.08.2010] 12:54
brakmitlenu
jak chcesz się bawić, to może trójmiasto? Sopot - drogo, ale jak masz kase to na pewno nie będziesz się nudził Ale jak masz zgraną ekipę to i w mniejszych miastach się pobawisz. Zagranica? Do zabawy to chyba najlepsza Ibiza Ale ludzi tłumy i drogo jak na odpuście ...

IP i czas połączenia logowane. [17033747]
[11.08.2010] 23:01
patrycja_cz
MIELNO MIELNO I JESZCZE RAZ MIELNO! DDD

IP i czas połączenia logowane. [17036583]
[17.08.2010] 12:56
marasbone
Polecam Bułgarię (bo tania), ja znam Złote Piaski, taka typowa nadmorska miejscowość. Byłem tam na obozie z ok-tours , takim dla dorosłej młodzieży 18-25 lat, bardzo pozytywne doświadczenie, dla otwartych ludzi okazja by kogoś poznać, dla mniej śmiałych też, dla wszystkich wypoczynek i dobra zabawa.

IP i czas połączenia logowane. [17058267]
[22.08.2010] 21:09
hurtlocker
Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz miał ładną pogodę to tylko wyjazd za granicę. Niestety w Polsce pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie.

IP i czas połączenia logowane. [17079510]
[25.08.2010] 22:22
griggs
Ja dodam jeszcze, że warto przeglądać oferty z biurach internetowych. Można trafić świetne oferty last minute. Ja w zeszłym miesiącu tak kupiłem tygodniowy wyjazd do Grecji na Travelasystent.

IP i czas połączenia logowane. [17092960]
[05.09.2010] 16:18
luckyluk
Coś mi świta w głowie z tym travelasystent.. czy to nie oni mają awatara na stronie?

IP i czas połączenia logowane. [17139196]
[21.05.2011] 13:57
klassi
Jeśli chodzi o miejsca nad naszym polskim morzem to wiadomo że Sobot słynie z imprez, ale klimatycznym miejscem jest Jastrzębia Góra. Całkiem fajnie można tam spędzić wakacje. W tamtejszym hotelu Primavera mają dość sporo atrakcji no i czekoladowy masaż

IP i czas połączenia logowane. [18404009]
[23.05.2011] 07:44
stylonka
Wiesz co, wszystko całkiem łatwo można sobie wyszukać na tym portalu ideatur.pl. Mają tam bazę różnych usług, i od razu można sobie coś zarezerwować albo zobaczyć opinię innych użytkowników na temat danych miejsc.

IP i czas połączenia logowane. [18408744]
[24.06.2011] 12:42
mi$ek DKL
Właśnie spędzamy wakacje w Dźwirzynie k/Kołobrzegu
http://www.dzwirzyno.pl/ Ośrodek wspaniały, idealne warunki do wypoczynku dla dzieci i dorosłych
http://marysienka.afr.pl/index.htm No i w pobliżu jest plaża dla naturystów
Polecam

IP i czas połączenia logowane. [18526705]
[26.06.2011] 22:09
jacky-s
my tam w tym roku tradycyjnie do Łeby. uwielbiamy to miasteczko i nic tego nie zmieni. tradycyjnie też noclegi rezerwujemy przez: http://www.noclegileba.pl

IP i czas połączenia logowane. [18536133]
[29.06.2011] 00:04
lubieuniescie
polecam uniescie cisza spokoj a zarazem niedaleko mielna gdzie wszystkiego full, a w uniesciu spokoj spacerki, fajna plaza ja jezdze do małego pensjonaciku co roku podaje linka jakby co:
www.podjesionem.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [18543705]
[12.07.2011] 09:50
polala
Lubie zwiedzać różne miejscowości nadmorskie. Ostatnio byłam w Mrzeżynie, nocowaliśmy w ośrodku geovity- ciche, spokojne, zadbane miejsce. Dużo zwidzaliśmy i spacerowaliśmy po plaży. Jeszcze wieje trochę chłodem od morza, za to nie ma jeszcze takich tłumów.

IP i czas połączenia logowane. [18593109]
[18.07.2011] 12:08
face_to_face1
Takich atrakcji możecie szukać jedynie w największych miejscowościach nadmorskich. I tutaj na pewno Trójmiasto wskoczy, Międzyzdroje oraz pewnie już teraz także i Władysławowo. Chociaż w nieco mniejszych też pewnie nie będzie problemów ze znalezieniem atrakcji. Warto rozejrzeć się na portalach turystycznych - tam wypisane będą wszystkie miejscowe atrakcje.

IP i czas połączenia logowane. [18612459]
[20.07.2011] 23:11
jacky-s
uderzajcie do Łeby najbardziej rozrywkowego miejsca w Polsce noclegów poszukajcie zaś na: http://www.noclegileba.pl

IP i czas połączenia logowane. [18622382]
[22.07.2011] 10:25
iguanobone
Całkeim fajnie jest w Mielnie, dużo klubów i dyskotek, można się nieźle zabawić. Byłem tam kilka lat temu, więc nie pamiętam gdzie nocowałem, ale nocleg łatwo znaleźć na portalu ideatur.pl, zaglądajcie tam jak macie problem ze znalezieniem hotelu

IP i czas połączenia logowane. [18626162]
[22.07.2011] 12:03
Martha
A jak nad to morze jedziecie? Ja się wybieram na pociąg Słoneczny, bo za takie pieniądze innym środkiem na pewno nie dojadę

IP i czas połączenia logowane. [18626509]
[23.07.2011] 15:29
wszystkowie
Nie dość, że dużo taniej to i o wiele bezpieczniej. Zresztą wystarczy popatrzeć na nasze drogi jak nie rozkopane do dziurawe więc samochód odpada.

IP i czas połączenia logowane. [18630367]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat