o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

WSEiT w Poznaniu!

1 2 3 4 Strony tematu:
[19.03.2017] 16:12
rebl
Na tej uczelni to nawet warunek z praktyk mozesz dostać ;/;/;// a to tylko ze jak poszedłeś pierwszego dnia po dzienniczek to alurat Pani w dziekanacie nie było, kolejnego razu Piły sobie kawkę i miały przerwe
Innego razu dziekanat był ' zamknięty ' a jak przyszedłeś po ukończeniu praktyk to dowiedziałeś sie ze masz warunek :/ śmiech na sali :[

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22683546]
[19.03.2017] 16:17
pisz po polsku i z sensem
I bez tych idiotycznych znaków.

IP i czas połączenia logowane. [22683552]
[19.03.2017] 18:11
warunek
też miałam waruna z praktyk :/ 300 zł ale na szczęście ani razu nie zawaliłam roku ^^ chociaż nieźle tam w kulki lecą.

IP i czas połączenia logowane. [22683655]
[19.03.2017] 18:57
kasiulaaaa
... nerwy mam zszarpane przez tą szkołę nie myślą jak układają plan w ogóle a później siedzisz po 6 h na jednym przedmiocie jakby nie można było porozkładać po mniejszej liczbie i częściej. Dużo wyjazdów na własny koszt, np. w piątek zajęcia do 22 a na rano do szpitala na 8 , dla pracujących i dojeżdżających to jest koszmar i zjazdy co tydzień!! wykończyć się można, za dużo niepotrzebnych zajęć a za mało konkretnych potrzebnych w zawodzie!!!!!!!!!!! Może na dziennych jest inaczej ale na zaocznych można się psychicznie wykończyć..... Nie wspomnę o kasie jaką zdzierają za wszystko. Już drugi raz bym tam na pewno nie poszła. Każdy ma prawo do własnej opinii a moja jest właśnie taka.

IP i czas połączenia logowane. [22683736]
[21.03.2017] 12:32
Sebixx2892
Nie polecam! Dlaczego?
- I rok, typowa selekcja, ale niema problemu zdać jak się uczysz lub dobrze ściągniesz bo naprawdę wymagają
- II rok, tu się zaczyna hardcore! Wykłady niby nie obowiązkowe, ale jak nie przyjdziesz to uwalony rok masz na 100%
- III rok jeśli raz nie zdałeś to przygotuj się, ze kolejnego też nie zdasz, ale szkoda przecież zrezygnować skoro już tyle pieniędzy w to wtopiłeś
- Czy czegoś się nauczysz? owszem ale tylko na praktykach i ćwiczeniach
- Wykłady totalna porażka! Wykładowcy potrafią przepisać książkę na slajdy i czytać z prezentacji i to Ci profesorzy
- Kto uwala najbardziej? Wykładowcy z AWF! Nie ważne ile się uczysz! Nawet jak masz wszystko zerżnięte z książki to i tak ledwo zdajesz! a nieraz wystarczy prawie nic nie napisać i zdajesz..
- Wykładowcy z UM są wymagający, zaliczenie zazwyczaj ustne, ale jak się nauczysz to naprawdę zdasz i oni potrafią Ciebie nauczyć, niby strach bo zdajesz ustnie i troche masz do nauczenia ale uczą Cię konkretów i pokazują sposoby żeby to zapamiętać, a nie szczegółów które Ci się w życiu nie przydadzą tak jak wymagają co niektórzy profesorzy na wykładach.
- Wgląd do pracy? zapomnij! Niema takiego prawa w regulaminie.. A jak dostajesz wgląd to tylko od uczciwych wykładowców którzy z dobrej woli Ci pokażą pracę i nawet wytłumaczą gdzie popełniłeś błąd!
- Organizacja? Tragedia! Plan tak ustawiony, że nieraz przez 6h musisz siedzieć na wykładzie i patrzeć jak profesor czyta slajdy!
- Zajęcia poza Poznaniem, dojazd na własny koszt, więc niedość że płacisz dużo za uczelnie to jeszcze musisz pojechać do Kościana czy Kiekrza i za sponsorować sobie dodatkowo podróż w tą i z powrotem.
- Pieniądze? Uczelnia jak już inni pisali nastawiona przede wszystkim na ZYSK! Im więcej studentów tym więcej Kasy! Im więcej uwalą tym więcej poprawek i warunków za które trzeba płacić.
- Nie pojawienie się na jednych zajęciach w Kiekrzu, Kościanie czy w Szpitalu na terenie Poznania - koszt 50 zł za jedne zajęcia plus musisz je odrobić
- Egzamin Komisyjny --> NIE ZDAJESZ --> bo przecież podważasz profesora autorytet i wszystko jest ustawione! A Profesorzy na pierwszym roku informują Ciebie o tym, ze lepiej nie brać u nich egzaminu Komisyjnego bo i tak Cie uwalą!
- Jakby można było cofać czas to nigdy nie wybrałbym tej uczelni! No chyba że zmienili by prawa studenta i przestali uwalać mimo, ze umiesz!
- Panie w dziekanacie? Mi się jeszcze nic nie przytrafiło, ale większość się skarży na brak szacunku do studenta i okropne traktowanie.. Nawet do osób starszych (rodziców/ opiekunów studenta)
- Opiekun roku? Nic Ci nie pomoże, gdyby pojawiły się problemy to nie masz na co liczyć!
- Stypendium? Potrafią się spóźniać z zapłatą, ale jak Ty się spóźnisz z zapłaceniem za czesne to Ci odsetki naliczają..
- Dziekan? Radosny i uśmiechnięty, wydaje się, że mozna na niego liczyc ale gdy przyjdzie co do czego to umywa ręce.
- Osobiście nie polecam! Lepiej poprawcie maturę i idźcie od razu na inną uczelnie państwową gdzie chociaż masz lepsze prawa studenta! Osobiście polecam Uniwersytet Medyczny. Fakt trzeba na wszystko chodzić ale jest 1000 x lepiej niż na WSEiT. Żałuję, ze tak późno się obudziłem. Ale człowiek uczy się na błędach
- Jeśli chcesz nabyć nerwicy, depresji i zbankrutować to idź na WSEiT! Bo poza ćwiczeniami i praktykami nic dobrego Cie tu nie spotka.

IP i czas połączenia logowane. [22685639]
[18.12.2017] 19:31
[22.03.2017] 09:49
xxxxxxxxxxxx
Nie polecam tej szkoły. Nie dość, że dużo hajsu trzeba płacić to i tak nic z tego nie masz. Bufet? Zapomnij! Masz tylko sklepik, gdzie jedyny ciepłym "posilkiem" jest odmrażana zapiekanka czy hotdog, które nie mało kosztują. Już bardziej opłaca się zjeść hotdoga z Żabki... Jeżeli chodzi o komis to masz zagwarantowane jak w banku, że go nie zdasz, bo w końcu poważasz autorytet wykładowcy. Kiedyś nawet sam dziekan tak powiedział. Wykłady są beznadziejnie nudne, więcej rzeczy dowiesz się na ćwiczeniach i praktykach, których jest dużo i zaczynają się już w pierwszym roku. Już nawet nie wspomnę, że w tej szkole jest zimno jakurat cholera. Zimą na korytarzu siedzimy w kurtkach.
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać... Generalnie szkoda hajsu i nerwów. Pójście do tej szkoły to jest największy mój błąd. Teraz jestem na VI semestrze i moja noga juz nigdy tu nie postanie.

IP i czas połączenia logowane. [22686660]
[18.09.2017] 14:59
Panera
Mam wrażenie że lepiej będzie postawić na te uczelnie http://www.uczelnie.pl/opinie/wyzsza-szkola- zarzadzania-i-bankowosci-w-poznaniu/224 - przynajmniej masz pewnośc że kadra jest sprawdzona, a sale dobrze wyposażone. Dodatkowo nie musisz obawiać się o swoją przyszłośc po zakończeniu.

IP i czas połączenia logowane. [22805950]
[18.09.2017] 15:02
co ty nie powiesz?
Naprawdę, pracowniku sprzedaży?

IP i czas połączenia logowane. [22805953]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat