o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zachowuje sie zakochana dziewczyna?

[02.06.2008] 16:00
Roran  anowik45@tlen.pl
mam 17 lat i wo gule nie znam sie na dziewczynach.
ostatnio pewna bardzo ładna dziewczyna coraz częściej
patrzy się mi w oczy a jest naprawdę wyjątkowa i ładna,
sorry za brak skromności ale wydaje mi sie że mogła sie we mnie zauroczyć
nie chcę żeby dziewczyna cierpiała,ale kompletnie nie wiem
jak zachowywaną sie dziewczyna które sie w kimś zauroczyła.
a co do tego chciałbym mieć pewność.

myślę ze informacje na ten temat przydadzą sie każdemu facetowi

za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.06.2008] 20:19
Peter North ..........
zakochana kobieta nie patrzy w oczy, tylko między twoje nogi, myśli jak najszybcie dobrać się do twojego pindola i jaki smak ma twoja sperma. Reszta lasek które patrzą w oczy, to niedorozwinięte pustalki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12862375]
[03.06.2008] 21:55
anonim
Peter North .......... (08.06.02 20:19):
zakochana kobieta nie patrzy w oczy, tylko między twoje nogi, myśli jak najszybcie dobrać się do twojego pindola i jaki smak ma twoja sperma. Reszta lasek które patrzą w oczy, to niedorozwinięte pustalki.

Powiedział, co wiedział, ech, specjalisto od kobiet, dużo się jeszcze musisz nauczyć. Nie zgnębi mnie byle przytyk. W d... mam miejsce dla krytyk.

Tak czy inaczej żeń się, jeśli znajdziesz dobrą żonę, będziesz szczęśliwy, jeśli złą - zostaniesz filozofem.

IP i czas połączenia logowane. [12868831]
[03.06.2008] 23:33
pan przegrany

za dużo filmów żeś się naoglądał
Przegrałem życie z kretesem

IP i czas połączenia logowane. [12869602]
[04.06.2008] 21:47
nie ma reguły
Jeśli jest nieśmiała, to może cię unikać, jeśli pewna siebie, to będzie prowokowała - zaczepiała wzrokiem, zachowaniem...

IP i czas połączenia logowane. [12874665]
[21.10.2014] 21:53
[05.06.2008] 13:00
anonim
Peter North .......... (08.06.05 12:46):
Źródło (08.06.03 21:55):

Powiedział, co wiedział, ech, specjalisto od kobiet, dużo się jeszcze musisz nauczyć.

Widać dziecinko, że nie znasz życia, albo za ciasny berecik nosisz.

Wypowiadam się w imieniu kobiet, pomarańczaku. A Ciebie to z pewnością uwiera, ale, za przeproszeniem, gumka w gaciach. Ciekawe opinie wystawiasz na podstawie jednego zdania. Czyżby następny pseudospecjalista od kobiet? Powodzenia zatem na emocjonalnej płaszczyźnie życia z kobietami, haha.

Nie zgnębi mnie byle przytyk. W d... mam miejsce dla krytyk.

IP i czas połączenia logowane. [12877418]
[08.06.2008] 00:55
deson
na terenie szkoły?

zapewne bedzie na ciebie spoglądać

ALE TU JEST PROBLEM bo dziewczyna która ma już chłopaka też moze spogladać osobiście już drugi raz sie z tym spotykam (pewnei chodzi o to że chętnie by miały drugiego - to pewnie taka natura taki typ, albo ja sprowokowałem patrząc sie na nią jak na malowane wrota - bardziej ta druga teoria)

czy jej sie podobasz?

rozważmy sytuacje dziewczyna idzie z koleżanką z klasy korytarzem, akurat moment jest taki że idzie dokładnie przed tobą ty idziesz sam (ot przypadek) i np dziewczyny rozmawiaja głośniej albo szarpie z kolezanką (robi coś co zwuciło by uwage mimo że nikt poza tobą nią i jej koleżanka nie uczastniczy w tym) to jest jakiś sygnał
osobiści miłem takich przypadków dwa (tylko) ale sprawdzalnośc 100% (choć w moim przypadku nie skończyło się związkiem)

znajdz dziewczyne na naszej-klasa i cos napisz (cholera go wie od czego zacząć, czy walic prosto z mostu czy jak)

IP i czas połączenia logowane. [12893212]
[08.06.2008] 01:04
deson

albo PO KIESZENIACH (czy jest portfel) albo metek czy masz dobre/drogie jeansy

IP i czas połączenia logowane. [12893262]
[13.08.2009] 15:02
gocha333
Dziewczyna jesli jest zakochana patrzy sie na chłopaka a najczęsciej w jego oczy!!!!! ja tak miałam przynajmniej!!!! a tak wogóle to czytałam kogos opinie to niech sie nie odzywa gdzie na krocze sie patrzy chyba jakaś dziwka co chce przelecieć sie z kims !!!!!!!!! /Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [15334295]
[14.08.2009] 18:39
Arsiq  Arsiq@tlen.pl
Chłopak potrzebuje pomocy a wy co? Widzę tylko dwie odpowiedzi, reszta SPAM.

Zakochane dziewczyny niekiedy zmieniają swoje zachowanie, gdy ty jesteś w jej pobliżu.

IP i czas połączenia logowane. [15339632]
[22.01.2012] 14:53
Lexanne
Akurat jestem zakochana w takim chłopaku , za wszelką cenę staram się zwrócić na siebie uwagę robiąc co tylko mogę.
Ostatnio wypytałam wszystkie moje koleżanki o jego FB i udało się , tobie też to radzę , spróbuj znaleźć jej FB czy NK czy GADU , cokolwiek jeżeli wstydzisz się normalnie zagadać

IP i czas połączenia logowane. [19255568]
[18.03.2012] 19:20
romansie nie romanse
dziewczyna zawsze chce bys na nia paczal xD gdy "niby" gada z kolezankami smiejac sie tak glosno bys nawet ty uslyszal z drugiego konca ulicy musisz wykazac zainteresownaie nie probuj jej bardzo zaimponowac skup sie na niej moja dziewczyna np caly czas patrzy mi w oczy zapros swoja kolezanke jesli nie jestes pewien np na piwo nie zebym namawial niepelnoletnich xD usiadz kolo niej i rozmawiaj odprowadz ja do domu albo zadzwon do niej kiedys ze jestes niedaleko i zeby np poszla z psem na dowidzenia daj jej buziaka w usta na pewno napisze chyba ze ... sam wiesz xD mam nadzieje ze pomoglem bo widze ze wiekszosc osob pisze o zbokach xD to wspomne cos i o nich jak np bedziesz na piwie a ona rzuci sie na ciebie jakby nigdy nie widziala mezczyzny to rozpatrz czy wart bo nie jestes jedyny

IP i czas połączenia logowane. [19405795]
[13.02.2014] 20:10
DIESEL

Tobie to nawet tam nie bedzie patrzyla bo nic niezobaczy!!!!

IP i czas połączenia logowane. [21040955]

» Odpowiedz na ten temat