o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Czy kupujecie markowe ciuchy?

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.05.2008] 17:03
lekko.o2.pl  haloowaw@tlen.pl
Przyjemna lekkość życia...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2008] 17:24
pogromca mitów
Co za denne pytanie.
Ankita OBOPU, czy jak?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12835363]
[28.05.2008] 17:25
dropsiak
Ja kupuję markowe ciuchy ale tylko na bazarze

IP i czas połączenia logowane. [12835373]
[28.05.2008] 17:27
Przegrałeś z meblościanką
Ja tylko oryginalne Abibas,Rebok gumowy zlew

IP i czas połączenia logowane. [12835385]
[05.06.2008] 19:30
MISKA83JGK
ja kupuje ale wcale nie dlatego ze sa markowe czy mja taka czy inna firrme poprostu dobrze mi sie je nosi a po kolejne to to ze sie nieniszcza tak szybko jak zwykłe ciuszki jednak firmowki sa barddziej wytrzymałe

IP i czas połączenia logowane. [12879516]
[22.11.2017] 10:11
[12.06.2008] 23:22
rubia1b
Tak...,w ciuchlandzie lol2

IP i czas połączenia logowane. [12921414]
[13.06.2008] 15:09
Rudolf31  rudolf31@tlen.pl
Kupuję wygodne i ładne ubrania, marka nie ma znaczenia

IP i czas połączenia logowane. [12924297]
[19.06.2008] 23:51
goha81  zillah@tlen.pl
no pewnie

IP i czas połączenia logowane. [12964754]
[20.06.2008] 01:03
Luna.
Ja nie, nie jestem snobką. Czasami kupuję ciuchy w butikach a czasami w hiper i supermarketach. Mój znak to księżyca blask

IP i czas połączenia logowane. [12965043]
[20.06.2008] 02:04
kasiek8936
Ważne, żeby mi się podobało a nie kosztowało ok 500 zł. Nie warto wyrzucać pieniędzy w błoto. kasiek8936

IP i czas połączenia logowane. [12965149]
[21.06.2008] 18:35
daiana
no baa...ale z targowiska również

IP i czas połączenia logowane. [12973829]
[23.06.2008] 19:31
Mi-chan
Ja nie kupuję markowych ciuchów bo są droższe od tych zwykłych tj. niemarkowych i tak samo sie niszczą. I nawet gdybym miała na nie pieniądze to i tak bym nie kupowała bo dać za bluzkę więcej niż 30 złotych to jest przesada. Ja za tyle mogę kupić 6 bluzek na targu u babci.

A najbardziej wkurzają mnie ludzie, którzy się z tym obnoszą i uważają cię za gorszego jeśli takich albo innym rzeczy. Normalnie żałość.

IP i czas połączenia logowane. [12984685]
[24.06.2008] 10:07
TomaszWroclaw
Jasne, że kupuje. Czemu? Bo są wykonane z lepszych materiałów, wygodniejsze, zdecydownie trwalsze i często poprostu lepiej wyglądają. Oczywiście jeśli mówimy markowe ciuchy to nie rozumiemy pod tym hasłem...marek... typu House, C&A, czy Orsay. Bo takie ubrania to na bazarach albo halach targowych można nabyć drogą transakcji gotówkowej, w atrakcyjnych przedziałach cenowych

IP i czas połączenia logowane. [12987709]
[14.07.2008] 19:58
KaMsOn xD
No jasne... Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Marc O'Polo, Lacosta, Puma, Nike, Adidas i inne drogie marki to dla mnie codzienność... Serio.! ^^ xD Pff... ^^KaMsOn^^ xD

IP i czas połączenia logowane. [13105558]
[14.07.2008] 20:23
anezram
pogromca mitów (08.05.28 17:24):
Co za denne pytanie.
Ankita OBOPU, czy jak?
prawda...marny temat...marka to marka..kazdy nosi to co lubi..jesli Twoja dup@ lepiej sie czuje w gatkch za 500 z metka niz w tych za 5 zeta z bazrau to git. ale tak czy siak...jak dostaniesz sraczki..to i takie i takiej beda osrane..lol Don't care what people say, free yourself and feel good

IP i czas połączenia logowane. [13105690]
[15.07.2008] 20:46
gumkal
lubie pojsc sobie do ciuszka, czasami mozna kupic tam swietne. nowe ubranie z granicach 20-30 PLN i uwazam to za nic wstidliwego tylko ekonomiczne myslenia, jestem nastolatka i nie zarabiam jeszcze regularnych pieniedzy, dletego takie rozwiazanie z "second hand" jest idealnym rozwiazaniem. oczywiscie kupuje ubrania w normalnych sklepach, szczegolnie lubie odwiedzac je w okresie"SALE" ale do zaopatrywania swojej garderowy na bazarze sie nie moge przekonac.

IP i czas połączenia logowane. [13112486]
[18.07.2008] 13:08
pysia8899  pysia8899@tlen.pl
jasne uwielbiam robić zakupy markowych ubrań w sklepach z odzieżą używaną i wcale sie tego nie wstydze zwłaszcza gdy zajdę oryginalną torebke Louisa Vuitton'a (mam juz ich z 5 w tym jedna taka śliczna bagażowa z nowej kolkcji) mam mnóstwo ciuchów i nie tylko,z tego sklepu tylko tam można sie tanio i orginalnie ubrać. POLECAM wszystkim!!! ;*

IP i czas połączenia logowane. [13128731]
[24.07.2008] 15:35
TomaszWroclaw
Wiesz kochanie, torebki i torby Vuittona są na tyle ekskluzywne i żadko spotykane, że oryginału w sec. handach nie uświadczysz. Co innego te orIginały "made in turkey" bo tego wszędzie jest pełno. Zabawnie wyglądają te wypicowane małamiasteczkowe panienki w białych "skórzanych" kozaczkach z bazaru po 150zł "och, mam torebke LV, jestem najlepsza, widzicie?!" A dla osoby która ma oko do takich rzeczy i od czasu do czasu jest w stanie sobie kupic taką torebke to poprostu błazenada. Wybacz Cobra Style

IP i czas połączenia logowane. [13161503]
[29.07.2008] 13:47
lesna_wrozka
Nie. Z czysto ideologicznego powodu - wszystkie tak czy owak szyte są w Chinach, te niby "oryginalne" na jednej zmianie, te nieco "mniej oryginalne" na drugiej.
No i śmieszą mnie ludzie, którzy sa dumni z tego, że noszą taką czy inną metkę. Nic innego jak kompleksy przykryte ubraniem.

IP i czas połączenia logowane. [13186095]
[29.07.2008] 18:18
Altheia
Tak, ale nie w Polsce za granicą te same rzeczy są duzo tańsze . So much to do so much to see
So what's wrong with taking the back streets
You'll never know if you don't go
You'll never shine if you don't glow

IP i czas połączenia logowane. [13187527]
[30.07.2008] 04:55
anette_123
lesna_wrozka (08.07.29 13:47):
Nie. Z czysto ideologicznego powodu - wszystkie tak czy owak szyte są w Chinach, te niby \"oryginalne\" na jednej zmianie, te nieco \"mniej oryginalne\" na drugiej.
No i śmieszą mnie ludzie, którzy sa dumni z tego, że noszą taką czy inną metkę. Nic innego jak kompleksy przykryte ubraniem.
No jakbym słyszała samą siebie (czyżby to telepatia?).
W końcu i tak na targach są dostępne stroje z firmowymi metkami za taniochę. A skoro tak, to czy na prawdę są one oryginalne? Wątpię.... nie wiem o co tu chodzi

IP i czas połączenia logowane. [13190473]
[01.10.2008] 12:43
MilaVanila
ciuchy powinny być przede wszystkim ładne - niekoniecznie markowe Jeszcze tylko 6 kilo!
http://milavanila.www.fabrykadiet.pl/

IP i czas połączenia logowane. [13553820]
[09.10.2008] 22:29
slodd
no ale przyznacie same ze czesto marka gwarantuje dobry kroj, fajny wzor itd. ja zazwyczaj kupuje ciuchy tych samych marek bo odpowiada mi taki styl i jestem pewna ze sa dobrej jakosci. ciuchow na bazarze nie kupuje nigdy, a markowe sklepy wybieram raczej takie niszowe - kto wie o co chodzi ten wie, a reszta nie musi moje male miejskie marzenie... http://mazda.pl/showroom/mazda2/

IP i czas połączenia logowane. [13602002]
[15.10.2009] 22:46
saluminesian
a co myslicie o tym?: http://www.allegro.pl/item778027518_czarne_j eansy_100_wrangler_32_24_stan_idealny.html

Gość dokładnie opisał i zdjęcia też dokładne, wygląda na to, że faktycznie w świetnym stanie. Nie chodzi o metkę, ale o jakość - Wrangler to Wrangler. Myślicie że warto dać te pieniądze? Nie wiadomo jak się aukcja potoczy.. Czego się boi śpiący nietoperz? Rozwolnienia!

IP i czas połączenia logowane. [15640793]
[20.10.2009] 18:24
szafirkas
ja kupuję markowe, ale tylko jeśli chodzi o ciuchy sportowe na fitness czy siłownie no i buty. Tylko, że kupuję w necie i poluję na promocje i wyprzedaże, teraz kupię chyba buty na tanisport.pl, bo widziałam, że są przecenione. Jeśli chodzi o ciuchy na co dzień, to nie zwracam szczególnej uwagi na markę. Moda i tak mija szybko.

IP i czas połączenia logowane. [15663361]
[11.11.2009] 17:07
Pampelunaaa
Kupuje, bo nie mam dostepu do innych. Ale zwykle nie zwracam uwagi na metki tylko na jakosc i czy dana rzecz mi sie podoba. www.zuzyteswietlowki.pl

IP i czas połączenia logowane. [15777508]
[14.11.2009] 19:30
blondyna_ja
też kupuję ale przeważnie na przecenach http://centrumreklamy.com/pages/index.php?ref id=subtelna4
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=subtelna5 http://sejfik.com/pages/index.php?refid=subtelna3
http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=subtelna2
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=e 6917071d90940618ff7ba75687d2903
klikam... zarabiam

IP i czas połączenia logowane. [15794333]
[18.11.2009] 13:29
elodie
Myślę, że każdy w swojej szafie ma markowe ciuchy i chyba każdy je lubi mieć. Warto zapłacić więcej pieniędzy za coś co jest tego warte, co nie rozwali nam się po założeniu tego na siebie zaledwie kilka razy. Jeśli chodzi np o buty sportowe to zawsze kupuje buty marek typu nike, reebok, adidas. Jakoś mam zaufanie do tych firm. Wiadomo, że są droższe od innych marek aczkolwiek w sklepach internetowych można kupić je dużo taniej. Ciuchy i obuwie sportowe zazwyczaj kupuję przez internet w sklepie centersport.pl. Jest duży wybór i jest taniej.

IP i czas połączenia logowane. [15813254]
[05.12.2009] 02:11
agniechas88
Mi-chan (08.06.23 19:31):
Ja nie kupuję markowych ciuchów bo są droższe od tych zwykłych tj. niemarkowych i tak samo sie niszczą. I nawet gdybym miała na nie pieniądze to i tak bym nie kupowała bo dać za bluzkę więcej niż 30 złotych to jest przesada. Ja za tyle mogę kupić 6 bluzek na targu u babci.

A najbardziej wkurzają mnie ludzie, którzy się z tym obnoszą i uważają cię za gorszego jeśli takich albo innym rzeczy. Normalnie żałość.

wiesz,nie zawsze są tańsze niektóre rzeczy w sklepie można kupić taniej a poza tym bywają fajne promocje,poprę to przykładem:chodziłam dziś po mieście z zamiarem kupna torby i czapki,obeszłam cały ryneczek i upatrzyłam czapkę za 30zł i torbę za 65zł. ale dla wszystkiego przeszłam się jeszcze do cropp'a i kupiłam tam o wiele fajniejszą czapkę za 19.90 i torbę za 49.90
fakt faktem jak spojrzałam na cenę spodni i bluz to byłam w szoku ale jednak coś tam można kupić taniej "Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?" A.E.

IP i czas połączenia logowane. [15896031]
[08.12.2009] 14:40
andzikj
Chce mieć pewność, ze jak kupuje oryginalne, firmowe rzeczy, to na pewno dostanę to za co zapłacę, dlatego zamawiam markowe ciuchy na ekstrawagancko.pl. Znakomity sklep z ubraniami znanych na świecie firm. Bardzo sprawnie i szybko wysyłają towar i maja miłą obsługę.

IP i czas połączenia logowane. [15911139]
[06.01.2010] 14:26
kosmata_kulka
może markowe ubrania są droższe, ale jakościowo są milion razy lepsze. W butach adidasa chodzę kilka lat a w jakieś pseudosportowe podróby rozlatują się po pół roku. Poza tym jak wiesz gdzie kupić oryginalny ciuch, to wcale nie musisz przepłacać. Ja chodzę w ciuchach sportowych, kupuję sobie buty na tanisport.pl i kosztują mnie na przykład dwieście złotych. Czy to jest dużo za świetnej jakości sportowe buty dobrego producenta?

IP i czas połączenia logowane. [16055293]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat