o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

wczoraj dostalam lanie

1 «   171 172 173 Strony tematu:
[21.06.2017] 17:15
Kasia13bita
/// (17.06.2017.21 15:57):
Kasia13bita, współczuję. Mocno cię boli jeszcze? Co takiego powiedziałaś mamie, że tak dostałaś?

Lanie rzemieniem jest OKROPNE!!! A do tego tym razem, to tata naprawdę mnie mocno sprał, bo mama powiedziała, żeby mi dupy tym razem nie oszczędzał! Pregi to mam na calej pupie, i jeszcze piecze! Wyrwało mi się pod nosem, żeby już nie pier...ila. Ona to usłyszała i już nie było zmiłuj się ... Już miałam dzisiaj rozmowę po laniu. Ustawili mnie na baczność i ze niby dostane dwa razy tyle, jak sobie jeszcze raz na coś podobnego pozwolę. I że miałam szczęście, bo powinnam dostać więcej za takie coś. Ja że bardzo przepraszam i że już nie będę więcej. Przyznam, że trochę miałam stracha, że jeszcze dostanę "poprawkę", tak jak kiedyś, bo tata położył rzemień sobie na kolanach jak mnie musztrowali, ale okazało się ze to na szczęście tylko "ku przestrodze" ... Ufff ... Chyba bym drugiego lania dzisiaj nie zniosła ...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22756186]
[21.06.2017] 19:29
dobra gimbusie
Nikt nie będzie trzepał pod twoje fantazje

IP i czas połączenia logowane. [22756222]
[23.06.2017] 00:15
///
Dzisiaj koniec roku szkolnego. Dostał ktoś lanie za oceny na świadectwie (teraz lub kiedyś)?

IP i czas połączenia logowane. [22756879]
[25.06.2017] 18:42
///
Kasia13bita, jak tam twoja pupa i uda?

IP i czas połączenia logowane. [22758658]
[25.06.2017] 20:12
Kasia13bita
/// (17.06.2017.25 18:42):
Kasia13bita, jak tam twoja pupa i uda?

Z rodzicami, to spoko. Ale pręgi to jeszcze mam ... Po laniu zawsze jest trochę spokoju. Przytulają mnie teraz, chociaż trochę też nagadają. Mama powiedziała, że musiałam dostać lanie, bo mi się uzbierało. A tata to powiedział, że jakbym jeszcze raz tak powiedziała, to natychmiast rzemień znów będzie w ruchu, i będę miała jeszcze więcej pręg na dupie ...

IP i czas połączenia logowane. [22758696]
[25.07.2017] 18:50
[26.06.2017] 16:17
///
Kasia13bita, jakie masz oceny na świadectwie? Dostałaś kiedyś za oceny?

IP i czas połączenia logowane. [22759166]
[27.06.2017] 13:34
Kasia13bita
/// (17.06.2017.26 16:17):
Kasia13bita, jakie masz oceny na świadectwie? Dostałaś kiedyś za oceny?

Oceny to mam dość dobre. Za oceny nigdy nie dostalam. Ale parę razy dostalam za różne wybryki w szkole. Najgorzej, to jak raz z koleżanką usiadłyśmy na fotokopiarce, zrobiłyśmy sobie ksero pup i powiesiłyśmy na ścianie. Tata wtedy musiał iść do szkoły. Rozróba była straszna. No i potem to pupy i ud bardzo długo nie moglam pokazywać ...

IP i czas połączenia logowane. [22759686]
[27.06.2017] 16:23
tate surowy
Za mitomanię powinna dostać nie 9, ale 29 rzemieni. A jeszcze lepiej kabli od prodiża!

IP i czas połączenia logowane. [22759835]
[03.07.2017] 16:18
///
Kasia13bita, zapowiada się ciekawa historia.
Ile miałaś wtedy lat i do której klasy chodziłaś?
Jak uzyskałyście dostęp do ksero? Zwykle takie urządzenia są w sekretariatach.
Czy pupy były gołe i czy ksero było kolorowe?
Jak się nauczyciele zorientowali, że to wy zrobiłyście?
Ile razy dostałaś? Czy koleżanka też dostała?
Opisz całe zdarzenie ze szczegółami.

IP i czas połączenia logowane. [22763194]
[04.07.2017] 20:27
Kasia13bita
/// (17.07.2017.03 16:18):
Kasia13bita, zapowiada się ciekawa historia.
Ile miałaś wtedy lat i do której klasy chodziłaś?
Jak uzyskałyście dostęp do ksero? Zwykle takie urządzenia są w sekretariatach.
Czy pupy były gołe i czy ksero było kolorowe?
Jak się nauczyciele zorientowali, że to wy zrobiłyście?
Ile razy dostałaś? Czy koleżanka też dostała?
Opisz całe zdarzenie ze szczegółami.

No nie wiem, czy ciekawa. Ale rzeczywiście obie dostałyśmy wtedy straszne lanie. Pamiętam to jeszcze bardzo dobrze. Koleżanka to dostała jeszcze bardziej niż ja, bo była starsza i że niby prowodyrka. Ja nawet trochę pośrednio byłam świadkiem jak ona dostała. Jeezuu! Nikomu tego nie życzę! Ona miała 10 lat, a ja 9. Jej rodzice są chyba tak surowi jak moi. A do tego, to ona uchodzi za bardzo piękną taka żywa barbi, z długimi bląd włosami, bardzo zgrabna i jej rodzice bardzo pilnowali. Każdy wie, że ją naprawdę krótko trzymali i paska nie żałowali. Tak naprawdę to się zaprzyjaźniłyśmy, bo jesteśmy dość podobne i już wcześniej, a i potem, obie dostałyśmy niezłe baty od swy@@@ców, bo razem coś kilka razy nieźle przeskrobałyśmy. Opisze co się stało w następnych postach, bo obie dostaliśmy naprawdę porządnie. Szczególnie ona, ale i mi tata nie pożałował ...

IP i czas połączenia logowane. [22763742]
[04.07.2017] 23:33
///
Do Kasia13bita:
Ciekawa, jeśli chodzi o psotę, jaką zrobiłyście, bo była zabawna, chociaż konsekwencje już niestety nie były zabawne.
Z niecierpliwością czekam na opis zarówno psoty, jak i lań.

IP i czas połączenia logowane. [22763791]
[05.07.2017] 00:29
teodor
również czekam na dalsze opisy ^_^

IP i czas połączenia logowane. [22763810]
[05.07.2017] 21:31
Kasia13bita

IP i czas połączenia logowane. [22764576]
[05.07.2017] 21:35
Kasia13bita
A zaczęło się to tak ... Kopiarka była w świetlicy i trzeba było mieć specjalne karty. Problem polegał na tym, że po tych kartach, to można było dojść kto robi kopie, a my tego wtedy nie wiedziałyśmy. No i dla obciachu zrobiłyśmy sobie ksero gołych pup i później powiesiłyśmy na ścianie. Trochę na złość tym brzydszym, bo obie uchodzimy za bardzo ładne i chłopaki mówią, że mamy fajne dupy. Ale ktoś zrobił jeszcze z tego ksero i porozwieszał po szkole, chyba żeby sprawę rozdmuchać. Dyrektorka doszła jeszcze tego samego dnia, że to my. Zadzwoniła do rodziców i opowiedziała co zrobiłyśmy i kazała przyjść do szkoły, i naprawdę bardzo nagadała i nastraszyła. Wtedy było lato i my byłyśmy już po lekcjach. Tak że nawet nie wiedziałyśmy, że nas nakryto. Poszłyśmy do niej do domu, a tam już jej rodzice czekali. Jej tata to już w drzwiach trzymał taki bardzo cienki pasek w ręku, o którym już wiedziałam wcześniej od tej koleżanki (z wcześniejszych wspólnych doświadczeń ), że jest u niej w domu specjalnie do lania i strasznie tnie! A w drugim ręku to ksero. Tak że od razu było wiadomo o co chodzi. Zapytał tylko. "Czy to był twój pomysł? Jak skłamiesz to jeszcze więcej dostaniesz! Dobrze wiesz!" Koleżanka to tak się przeraziła, że się od razu przyznała i od razu rozbeczała na całego. Jej mama też była i tylko powiedziała "No, to ci ojciec teraz wleje, gówniaro! Żebyśmy się tak wstydzić musieli i oczami przed innymi świecić!" Mnie kazali poczekać i zadzwonili po mojego tatę. A ją to ojciec od razu za szyje na piętro zawlókł, ale i tak było słychać. On to był (i jest) potężny chłop, a ona to szczupła i nawet jak na swoje 10 lat to dość drobna była, chociaż dość wysoka. Tak że jak ja pociągnął, to aż jej klapki spadły z chudych stóp. A ona tylko histerycznie "Tatusiu, nie! Błagam! Tatusiu! Nie! Nie!" i odruchowo zasłaniała okrągłą pupę, bo wiedziała, że nieźle dostanie, a miała tylko takie krótkie cienkie teksasowe spodenki i taki sportowy wąski top Nike. No i rzeczywiście, zlał ją strasznie! O Jezu! Pierw to słychać było te jej histeryczne prośby "Tatusiu, nie!" i bek. Potem, to ja jeszcze usłyszałam "Rozbieraj się do lania! Natychmiast!". A zaraz potem "na łóżko i wypnij dupę, jak zwykle!" A potem to już tylko odgłosy paska lądującego na gołej pupie, raz za razem, raz za razem i przeraźliwy krzyk mojej koleżanki. Chyba ponad minutę ją lał i lał i lał. Bez przerwy! Ona błagała, żeby już nie więcej i że już starczy!!! I chyba się zakrywała, bo słychać było głos jej ojca "Weź te ręce! Za zasłanianie dostaniesz dodatkowo!" I znów tylko odgłosy paska bijącego gołą pupę i przeraźliwy prawie ciągły krzyk aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaa!!!!! aaaaaaaaaaaaaa!!!!!! aaaaaaaaaaaa!!!!!. Nie wiem ile razy dostała, ale to było naprawdę okropne lanie. A jej mama i ja to siedziałyśmy na dole bez słowa, tylko ona na mnie wymownie patrzyła. Jej mama to nie wydawała się wcale poruszona, że mąż tak strasznie leje córkę. Tak jakby to było na porządku dziennym. Mimo, że ja też często dostawałam (i dostaje ) i rodzice paska (a teraz rzemienia ) nigdy na mnie nie żałowali, to wtedy byłam naprawdę w szoku. Wszyscy wiedzieli, że ta koleżanka ma surowych rodziców ale nie do tego stopnia! Od tej pory, to zaczęłam dobrze rozumieć, jak ona mówiła ze strachem, że musi coś zrobić, bo rodzice jej kazali. Teraz wiedziałam, jakie są konsekwencje nieposłuszeństwa u niej w domu ... Jak jej tata skończył ją lać, to nagle nastąpiła cisza przerywana tylko płaczem koleżanki. I zaraz potem mój tata przyjechał. Jak mój tata wszedł, to ją jej tata za ramie sprowadził, prawie całkowicie na naguska, tylko w tym letnim topie Nike i cienkich majtkach. A w drugim ręku to jeszcze trzymał ten cienki pasek, którym ją zlał. I tylko do niej "staniesz tu na baczność!" A ona to była cała zaryczana i opuchnięta od płaczu, trochę rozczochrana i jeszcze się trzęsła. Głowę miała spuszczoną i całą zakryta jasnoblond włosami. Jej włosy bardzo kontrastowały z resztą, bo była trochę opalona, a do tego cała czerwona od płaczu. Rękoma to jeszcze zakrywała i masowała pupę, ale natychmiast stanęła ze złączonymi bosymi stopami na baczność, tak jak jej kazał. Widać było, że się go bardzo bała i tak jakby znała dryl, bo nie musiał jej nic powtarzać. On to miał lekka zadyszkę, chyba trochę ze zdenerwowania, a trochę z lania córki, ale się przywitał z moim tatą dość serdecznie i nonszalancko (jakby obok nie stała na baczność prawie nago jego zapłakana 10-letnia córka, którą przed chwilą strasznie zlał) i że niby mu przykro, że w podobnych okolicznościach co ostatnio, tylko tym razem u niego w domu, i powiedział "Ja już z córką ostro porozmawiałem i wyciągnąłem surowe konsekwencje, jak pan widzi. One muszą wiedzieć, proszę pana, że za takie coś to musi być sroga kara". I tylko lekko, ale wymownie, uniósł pasek, którym właśnie zlał córkę. A taka była tam dyscyplina u niej, że jak jej mama zapytała "masz coś przy panu do powiedzenia?", to ona się tylko trochę wyprostowała i natychmiast wychlipała cały czas ze spuszczoną głową, jakby się na pamięć nauczyła i nie pierwszy raz to mówiła "Ja naprawdę bardzo przepraszam i wiem, że zasłużyłam na to lanie. To już się na pewno więcej nie powtórzy". I tylko jeszcze bardziej się rozryczała i jeszcze bardziej masowała pupę, ale jednocześnie cały czas stała ze złączonymi stopami na baczność jak miała przykazane. Ja akurat stałam za nią i widziałam jej pupę. Co prawda była w majtkach, ale tylko takich obcisłych, białych cienkich, co tylko t

IP i czas połączenia logowane. [22764582]
[05.07.2017] 21:40
Kasia13bita
... Co prawda była w majtkach, ale tylko takich obcisłych, białych cienkich, co tylko taki mały trójkąt pupy przykrywały i wciskały się między opuchnięte pośladki, tak że większość pośladków to było widać. A do tego to pręgi prześwitywały przez majtki. Jeeeezuuu!!!! Dupę to miała dosłownie CAŁĄ opuchniętą i w czerwonych pręgach, jedna na drugiej, jedna obok drugiej, od samej góry do samego dołu!!! A jej matka to tylko dodała "nasza córka to już dobrze wie, że jak co takiego zrobi i się wyda, to dostanie od męża w cztery litery, tak że bardzo, bardzo długo popamięta". A później do córki "my sobie jeszcze porozmawiamy! Na górę! Ale już!". Nie było dokładnie wiadomo, co matka miała na myśli, ale jak koleżanka to usłyszała, to tylko złożyła ręce błagająco i lekko ukucnęła ze złączonymi kolanami, jakby chciała uklęknąć, mimo że cały czas stała na baczność, i tylko trochę histerycznie "Mamuuuuniu! Nie! Blaaagaam! Nieee!!!" Ale jak matka na nią ostro spojrzała, to ona natychmiast pobiegła na górę, tylko odruchowo zasłaniając pośladki rękoma i płącząc na całego. Jak biegła po schodach, to było bardzo dobrze widać dodatkowe czerwone pręgi na jej długich udach!!! A mój tata to tylko "Absolutnie się z państwem zgadzam i zapewniam, że córka też zostanie surowo ukarana. Ona też już powinna dobrze wiedzieć, co ją czeka za takie wybryki". Ja jak to usłyszałam, to pamiętam też, że aż się zaczęłam dosłownie trochę trząść ze strachu. A mój tata to aż się trząsł ze złości i tylko do mnie warknął "Ale już do samochodu! My też zaraz sobie porozmawiamy", i zaraz za ucho do samochodu, a mnie to już ciarki po dupie przeszły (dosłownie) i też się zaraz rozryczałam, bo dobrze wiedzialam, że bez pręg na mojej dupie to się napewno nie obędzie ... [CDN]

IP i czas połączenia logowane. [22764584]
[09.07.2017] 16:38
///
Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Bardzo fajnie i ciekawie piszesz. Pewnie jesteś dobra z polskiego.

IP i czas połączenia logowane. [22766802]
[10.07.2017] 11:55
///
Ile rzemieni było?

IP i czas połączenia logowane. [22767222]
[10.07.2017] 12:02
///
/// (17.07.2017.10 11:55):
Ile rzemieni było?

to był podszyw

IP i czas połączenia logowane. [22767229]
[10.07.2017] 13:19
///
To się zarejestruj, głąbie, będziesz mieć patent na nick.

IP i czas połączenia logowane. [22767301]
[14.07.2017] 19:40
///
Kasia13bita, odezwij się!

IP i czas połączenia logowane. [22769830]
[17.07.2017] 12:57
Dawidek1123
Właśnie dostałem lanie,

IP i czas połączenia logowane. [22771786]
[17.07.2017] 17:20
///
Dawidek1123, napisz coś więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22771919]
[23.07.2017] 21:29
///
Kasia13bita, czekam na ciąg dalszy

IP i czas połączenia logowane. [22776032]

1 «   171 172 173 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat