o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

wczoraj dostalam lanie

1 «   7 8 9 10 11 12 Strony tematu:
[20.03.2013] 15:36
ewunia435
Ja dostałam dwa razy pierwszy raz za to że poszłam na wagary gdy wrucili rodzice i dowiedzieli się o tym że poszłam na wagary to tata powiedział że mam iść do swojego pokoju i przyjść do salonu rozebrana oczywiście nie chciałam za opór na moje lanie zawołali Adama (mojego starszego brata ma 17 lat) ja mam 13 w kącu mnie zaciągneli siłą Adam mnie trzymał za nogi mama za ręce a tata wyjoł z spodni wojskowy pasek i dał mi 30 paskiem i 20 klapsow
póżniej musiałam stać w salonie w kącie przodem do pokoju nago a Adam i mama siedzieli na sofie oglądając telewizje po 10 minutach przyszli koledzy adama i dotykali mnie potyłku a byłam nago Mówiliże malo mnie ten ojciec zbił a tata zapytał się czy potrawią mocniej i zabrali mnie do pokoju adama kazal mi się poołożyć na burku adama pożyczyli pasek od taty i kazali położyć się na plecach i złapać się za nogi (lali mnie w cipke)chyba z 20 razy póżniej na kolanie a póżniej 40 paskiem w tyłek bolało jak diabli a póżniej adam,mama i tata wyznaczyli mi kare abym zapamiętała że na wagary się nie chodzi postanowili że za karę nawet jak w domu będą goście musze chodzić nago tylko na dwór mogłam się ubrać i tak przez 4 tygodnie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20336385]
[20.03.2013] 15:41
kuku897865
ja dostałam taki lanie że do tj pory mnie kuje muj tata pracuje w policji i gdy dowiedzial sie że mam same 1jedynki z histori robił mi co dziennie to samo rozbierał mnie i lał tak że aż sąsiatka wezwała policje ale ojcec mi groził że jak coś powiem to mnie kiedyś tak zlej że aż mi się odechce więc nic nie mówiłam następnie zabrał mnie na wieś na łake i wziął taboret kazał mi nanim stać i wyppiąć dupe i lał mnie a jak jakiś pijak przyszedł to dawał im aby mnie lizali albo klapsymi dawali strasznę

IP i czas połączenia logowane. [20336421]
[25.03.2013] 07:28
natuśka987  majdan@tlen.pl
mm25 (12.03.25 00:28):
hehehe a ja byłem wychowywany bezstresowo!!!!
matka trzymała się tego jak tonący brzytwy, a jak ojciec choćby podniósł głos to ściągała go do parteru.
z perspektywy lat widzę, że oboje mieli racje.
dlatego moje dzieci wychowuję bezstresowo od czasu do czasu dając klapsa w tyłek za złe zachowanie

IP i czas połączenia logowane. [20349291]
[25.03.2013] 13:19
Daniel***
Kiedyś wróciłem do domu po paru piwach. Matka wpadła w szał. Kazała mi się rozebrać. Myślałem że mam iść spać. Założyłem już spodnie od piżamy, gdy do mojego pokoju wpadła matka. Kazała mi spodnie od piżamy ściągać z powrotem. Nie chciałem. Powiedziała że w takim razie będę miał do czynienia z ojcem. Tem to czasem potrafił przywalić. Wystraszylem się i spelniłem jej żądania. Kazała mi się położyć na brzuchu wyciągnęła z moich spodnich pasek i dostałem dziesięć razy. Teraz za każdym razem ja coś przeskrobię każe mi się rozbierać i dostaje parę pasów.

IP i czas połączenia logowane. [20349939]
[04.04.2013] 11:42
abczxs
Dostales na goly tylek i ile masz lat, zeby to pic piwo i matka bila Cie pasem? Jezeli nie masz jeszcze 18 lat to rozumiem lanie. Troche patowa sytuacja dostac lanie wlasnym pasem Zawsze dostajesz swoim pasem i za co?

IP i czas połączenia logowane. [20379019]
[22.09.2014] 16:11
[15.04.2013] 18:16
aaa343a
To Ty się zmień. Ludzie, OK, rozumiem, że czasem i u niektórych osób!!!!!!!! kara cielesna jest nieodzowna. Ale czy warto tylko tak po prostu lać? Czy nie ma innych sposobów wymierzania kar? A czy tak w ogóle nie warto zacząć jakoś łagodnie? Kurde, wiem, jaka jest (z wyjątkami!!!!!) młodzież, wiem, że należy ją dobrze wychować. Przesadą są wywody niektórych, że jedno lanie wpływa na zwichrowanie osobowości przez resztę życia, ale czy wobec tego skuteczną ripostą, pożal się, Boże, jest spuszczanie córce/synowi wp...dów profilaktycznie co tydzień za wszystko? NIE, to jest MASOCHIZM.

IP i czas połączenia logowane. [20415745]
[15.04.2013] 18:18
aaa343a
Ja nigdy nie dostałem, natomiast wiem, jak niefajne są inne kary (zakazy, awantury). Naprawdę często wystarczą (nie zawsze, wiem coś na ten temat).

IP i czas połączenia logowane. [20415752]
[15.04.2013] 18:19
aaa343a
Buahahahhah.

IP i czas połączenia logowane. [20415756]
[15.04.2013] 18:22
aaa343a
A kompletną paranoją są pasy na 18., a ponoć też 16. urodzinach. Jak można bić za to, że jest się w konkretnym wieku? Ja się uchowałem, jestem niepełnosprawny, a nasz katecheta, który był na 18., powiedział, że mi daruje, bo skoro amnestia objęła wówczas maturzystów, to... W sumie chodziło o to, żeby koledzy przy kładzeniu z wózka na coś, na czym leżąc dostawali inni, nie wyrządzili mi gorszej krzywdy. Lanie za urodziny.... BOŻE....

IP i czas połączenia logowane. [20415762]
[15.04.2013] 18:27
aaa343a
Przesadzają też wdzięczni rodzicom "Dostający". Za wychowanie na porządnego człowieka wdzięczność jest rzeczą oczywistą. Ale za sprawianie bólu tylko po to, by go sprawiać?!

IP i czas połączenia logowane. [20415768]
[23.04.2013] 22:10
poziomka15
Ja nigdy nie dostałam więc nie wiem jak to jest... to znaczy jakiś tam klaps się zdarzył ale nic poza tym... ciekawe jak to by było...

IP i czas połączenia logowane. [20435113]
[08.05.2013] 01:31
zbuntowana112
ja nie dostaje. szkoda bo mi sie nalezy. a faceci ktorzy lubia bic wcale nie sa tacy zli jesli tylko trzymaja sie tego co ustalone przed laniem a nie wala na oslep czym popadnie i gdzie popadnie. naprawde lanie nie jest najbrutalniejsza praktyka. wpiszcie sobie w googla BDSM to zobaczycie ^^

IP i czas połączenia logowane. [20470052]
[17.05.2013] 10:34
gdsokhods
ja ostatnio dostałam wczoraj od ojca
gdy wróciłam z domu
-siadaj-powiedział
-ustaliliśmy z matką że za swoje ostatnie zachowanie dostaniesz lanie-
-ale.ale-łzy płyneły mi z oczu
-tak za 12 min. widze cię na łące w majtkach i staniku-
mieszkam na wśi więc nikt prawie tam nie mieszka
poszłam bardzo szybko z daleka widziałam już mame tate istołek
-a więc rozbieraj się i na kolana -
posłuchałam się tata zrobił zamach i dał i 60 klapsów
-dobra teraz stań na stołku i wypnij tyłek-
-nie prosze nie !!!-
-Bo dostaniesz dodatkowe paski-
weszłam i wypiełam tyłek
-dostaniesz 50 psem przerwa i kolejne 50-
po 20 wrzeszczałam bardzo mocno jakieś chłopaki 17 latnie aż podeszły
-dziędobry-
-dziędobry-
-czy mogli byśmy pomuc panu w wymieżaniu kary ?-
-zalerzy możecie jej wlać paskiem -
ale później ma wrócić o 16 do domu
zostawili mnie z dwoma obcymi chłopcami
najbierw szczypali mnie ppo pośladkach
jeden wzioł pas i zaczoł lać jeden mnie trzymał chhyba ze 150 psów miałam calą purpurową pupe
jeden zabrał mnie do wody i później jak byłam mocja daał mi 40 klapsów
o 16:00 odprowadzili mnie do domu po drodze jeden z nich szczypał mnie i kllepał szłam nago ale to nie koniec gdy wróciłam tata
-no no nieżle cie zbilli ale jaa z matką zrobimy poprawki. Śięgnij no kapel-
dostałam jeszcze 10 razy kablem
na kolacje przyszli znajomi tata kazał mi pokazać jakie lanie dostałam rano dostałam poprawkę 20 klapsów dostał laanie 2 miesiące temu i nadal mam czerwoną pupcie Pamiętam to lanie miała w tedy 17 lta

IP i czas połączenia logowane. [20492250]
[30.05.2013] 14:22
G. J.
sunia_agunia (08.06.29 00:21):
Ojciec chyba za mało Cię leje. Weź się za słownik,może będziesz mniej błędów robić ;/

Zlejesz mnie po tyłku ?

IP i czas połączenia logowane. [20520087]
[01.06.2013] 14:23
mirka_12  karana@tlen.pl
czy zdazylo się wam kiedyś podczas lania ze zrobiliście siku w trakcie mi się czasem zdaza popuscic

IP i czas połączenia logowane. [20525012]
[01.06.2013] 15:06
mirka_12  karana@tlen.pl
co napisales zdazylo ci sie

IP i czas połączenia logowane. [20525103]
[09.06.2013] 21:10
zbynekspanker
A ja bym chciał wam dziewczyny sprać porządnie te wasze gołe tyłki...

IP i czas połączenia logowane. [20540705]
[09.06.2013] 21:16
zbynekspanker
Gdyby któraś z dziewczyn była zainteresowana porządnym przetrzepaniem tyłka niech pisze śmiało na mój adres e-mail : zbyszeknaturysta@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [20540719]
[13.06.2013] 13:13
Bo...
Ja też dostaje lanie za złe oceny, pyskowanie. Moja macocha przed laniem karze mi zakładać rajstopy a potem mnie bije pasem w różnych pozycjach

IP i czas połączenia logowane. [20547911]
[23.06.2013] 12:41
asiutka
wczoraj dostalam lanie od matki przez spodnie. Lanie odbylo sie w pokoju na lozku dostalam 20 pasow. Dostaje co dwa tygodnie od matki pasem musze sie polozyc na lozku i odslonic tylek a matka wtedy mi wymierza pasy

IP i czas połączenia logowane. [20567599]
[23.06.2013] 12:59
kami67aWe  maria_w_2000@tlen.pl
zbynekspanker (13.06.09 21:16):
Gdyby któraś z dziewczyn była zainteresowana porządnym przetrzepaniem tyłka niech pisze śmiało na mój adres e-mail : zbyszeknaturysta@onet.pl

Napisz na mój email maria_w_2000@o2.pl, czekam

IP i czas połączenia logowane. [20567652]
[24.06.2013] 02:43
zbynekspanker
asiutka (13.06.23 12:41):
wczoraj dostalam lanie od matki przez spodnie. Lanie odbylo sie w pokoju na lozku dostalam 20 pasow. Dostaje co dwa tygodnie od matki pasem musze sie polozyc na lozku i odslonic tylek a matka wtedy mi wymierza pasy

Cześć Asia.
To jednak nie to samo co na gołą pupę lub nawet przez majtki.
Nie każe Ci później zdjąć jednak spodnie i majtki i wypiąć gołą pupę,
albo nawet całkiem rozebrać się do naga i na golasa dawać Ci lanie ?
Ile masz lat ? Masz rodzeństwo ?

IP i czas połączenia logowane. [20569586]
[25.06.2013] 14:52
kami67awe
zbynekspanker (13.06.09 21:16):

napisz na mój: maria_w_2000@o2.pl
Usunął mi się e-mail od Ciebie
Tylko ile masz lat, i w jakim miescie mieszkasz

IP i czas połączenia logowane. [20572912]
[26.06.2013] 00:49
zbyszekspanker
Cześć Kami.
Napisałem do ciebie powtórnie. Sprawdź maila i odpisz proszę do mnie.
Pzdr. Zbyszek

IP i czas połączenia logowane. [20574518]
[03.07.2013] 20:08
lanie pasem na tyleczek
moja mama nie dawno sie orzenila mam(10lat) .poszla do pracy po 1 godz.pytam sie taty : tato a boli tylek po biciu pasem? on powiedzial ze troche popiecze i przestnie ja sie jego pytalam czy by mi spuscil tak z 5 razy bo nie wiem jak to jest on powiedzial ok ja za 5 min przyszlam z golym tylkiem a on wlasnie szykowal wojskowy pas kazal sie polozyc i naszykowac dwie poduszki pod brzuch zeby tylek wypiac no i wypielam a on mi takie mocne spuscil i okazalo sie ze nie bylo 5 pasow tylko ze 30.wylam ze nie wiem potem poszlam do lazienki poogladalam tylek i byl caly w pregach. teraz jak cos zbroje mala rzecz to jak mama idzie do pracy to po 15 minutach spuszcza mi lanie od 50-100 pasow i potem walnie z 20 kabli i walnie pre razy ojcowska reka w tylek .teraz to zamiast kary to lanie.przepraszam za bledy bo pisze na tablecie musze zmykac bo ojcec idzie z kablem bo nie posprzatalam pokoju nara

IP i czas połączenia logowane. [20591215]
[04.07.2013] 22:58
zbyszekspanker
lanie pasem na tyleczek (13.07.03 20:08):
moja mama nie dawno sie orzenila mam(10lat) .poszla do pracy po 1 godz.pytam sie taty : tato a boli tylek po biciu pasem? on powiedzial ze troche popiecze i przestnie ja sie jego pytalam czy by mi spuscil tak z 5 razy bo nie wiem jak to jest on powiedzial ok ja za 5 min przyszlam z golym tylkiem a on wlasnie szykowal wojskowy pas kazal sie polozyc i naszykowac dwie poduszki pod brzuch zeby tylek wypiac no i wypielam a on mi takie mocne spuscil i okazalo sie ze nie bylo 5 pasow tylko ze 30.wylam ze nie wiem potem poszlam do lazienki poogladalam tylek i byl caly w pregach. teraz jak cos zbroje mala rzecz to jak mama idzie do pracy to po 15 minutach spuszcza mi lanie od 50-100 pasow i potem walnie z 20 kabli i walnie pre razy ojcowska reka w tylek .teraz to zamiast kary to lanie.przepraszam za bledy bo pisze na tablecie musze zmykac bo ojcec idzie z kablem bo nie posprzatalam pokoju nara

No i jak ? Dostałaś tym kablem od ojca czy Ci się upiekło ?

IP i czas połączenia logowane. [20593571]
[06.07.2013] 11:02
haponez
hej Tofcia.fajne opowiadanko.może masz ochote na replay po latach???
Tofa (11.05.29 17:43):
mam 19 lat ale tez dostalam za picie alkoholu przed 18 ;/ jak mialam 15 lat w wakacje pojechalam z mama na wczasy do domku letniskowego, mieszkalo tam kilka rodzin. pewno dnia po poludniu razem z dwiema innymi dziewczynami (15 i 16 lat) kupilysmy wino i kilka piw schwolysmy sie w krzakach i rozpoczelysmy uczte na nasze nieszczescie po ok 1,5 godzinie znalazla nas wlascicielka domu w ktorym wynajmowalysmy z mama pokoj :/ od razu zaprowadzila nas do rodzicow. mama dlugo ze mna rozmawila na temat picia alkoholu... nagle nasza rozmowe przerwal placz i krzyki siedzialysmy jak wmurowane bo nie wiedzialysmy z poczatku co sie dzieje, okazalo sie ze to z pokoju tych dwoch dziewczyn ktore byly ze mna, gdy krzyki ustaly mama wyszla z pokoju a ja za nia, mama zapukala do drzwi i otworzyl je ojciec tych dwoch dziewczyn. ja kątem oka widzialam jak jedna z nich lezala plasko na lozku bez majtek. z poczatku nie wiedzialam co sie tam stalo do czasu, gdy zobaczylam jak i@@@ciec wciąga skórzany pas w szlufki spodni. stalam jak wryta, ucieszylam sie ze mnie mama tak nie ukarala. mama weszla do ich pokoju i zamknela drzwi. zaczela rozmawiac z ich jcem. przez drzwi podsluchalam ze dostaly po 18 pasow na gole tylki. mama zaczela mowic ze skoro one dostaly to i mi sie nalezy kara :/ ale ze nie ma czym mnie ukarac poprosila zeby ukaral mnie w ten sam sposob powiedzial ze jak chce to moze dac mamie pas i niech sama mnie zleje, ale mama jednak nadal nalegala zeby to on wymierzyl mi lanie, sugerujac ze on lepiej to zrobi. po chwili namyslu zgdzil sie !! zamurowalo mnie mama powiedziala ze za 5 minut przyjdzie ze mna do ich pokoju, gdy to uslyszalam szybko udcieklam do naszego pokoju. po krotkiej chwili mama przyszla do pokoju, ja udawalam ze nic nie wiem. mama powiedziala mi co tam sie stalo i oznajmila ze zaraz pojdziemy do ich pokoju bo mi nalezy mi sie tez lanie. prosilam mame zeby odpsuciala ale byla nieugieta. nie mialam wyjscia, weszlysmy do ich pokoju, dziewczyn nie bylo, tylko ja, mama i i@@@ciec. mama kazala mi podejsc do lozka, gdy to zrobilam ojciec dziewczyn podszedl do mnie i wysciaganl pas ze spodni, zlozyl go na pol i trzymal w prawej rece. mama kazala mi polozyc sie na lozku, po czym sama podciagnela mi spodniczke i opuscila mi majtki z posladkow. po czym podeszla i trzymala mnie za rece, gdybym probowala zaslaniac tylek. po chwili mama skinela glowa, uslyszalam swist i poczulam pierwsze uderzenie skorzanego pasa w nagie posladki ;( szczypiacy bol, po chwili kolejne uderzenia, wiercialam sie, plakalam, krzyczalam zeby przestali, ze juz nie bede, ale nic z tego :/ dostalam 18 pasow na goly tylek. po laniu mama puscila mi rece ja szybko podciagnelam majtki i usiadlam na lozku. zaplakana siedzialam i myslalam co zrobilam i jak bylam glupia. pare minut porozmawialismy sobie w trojke na temat naszego wybryku. przeprosilam mame i obicealam poprawe. tyek byl caly czerowny i bolal chyba 2 dnie jeszcze.
mimo ze od tego zdzarzenia minelo kilka lat to od czasu do czasu przypominam sobie te lanie, mam tez w glowie caly czas ten pas, skorzany, brazowwy i szeroki. byc moze dlatego ze tylko go poczuły moje pośladki. po powrocie do domu podziekowalam mamie ze zareagowala w pore mimo ze bylo to bolace doswiadczenie dla mojej pupy
jesli dziecko lamie zakaz to powinno zostac ukarane tak jak ja zostalam, bylo przewinienie byla i kara.

IP i czas połączenia logowane. [20596181]
[11.07.2013] 20:30
puewhwg@#$
moj tata bije ak ze a leze sobie na luzku na brzuchu i cztatam komiks tata przkychodzi i mowi ze bedzie kara za zle oceny i 23 uwagi.wiec tata powiedzial oddaj psp i telefon i mp4 oddalem i mam kare na 2 tygodnie nna tv i komputer moj mlodszy brat kyory ma 3 latka zgania wszystko na mnie kiedy stukl mamie cenna filizanke zgonil na mnie i ja dostalem. a jesli on by sie przyznal to tata zdjolby mu pieluche wziol na kolano i przyylozyl 10 klapsow.ja tak samo dostaje tylko mi scciaga majtki .

IP i czas połączenia logowane. [20607322]
[11.07.2013] 20:38
puewhwg@#$
moj brat caly czas dostaje po dupie od mojego taty.raz dostal od mamy klapsa.ale od taty jak dostaniemy to ja placze w moim pokoiu mnie tak bardzo to nieboli pamietam ten ostatni dzien pani zadzwonila do moich rodzicow ze pobilem kolegow tata sie z tego smial ale mama byla wkuzona dala mi kare na 1 tydzien a tata zlal mie po golej pupie reka ma sile ale nie dostalem przen spodnie i pozniej zabrali mi telefn na 1 miesiac bo mi grozila 1 z anglika te koledzy tez mnie pobili

IP i czas połączenia logowane. [20607331]
[20.07.2013] 15:03
piwna
coma251 (12.09.20 18:06):
ja byłem wychowany bez przemocy

Wyobraz sobie ze ja tez. Staralam sie sluchac rodzicow, nie pyskowac, robic to co kazali no i przede wszystkim uczyc sie.
Jezeli cos (swiadomie) zrobilam "nie tak" to skorzany pasek mojej mamy bardzo pomagal - wierz mi, natychmiastowa poprawa w moim postepowaniu!
I tak samo po latach wierze ze pasek moze zdzialac cuda - i nie potrzebna jest zadna "przemoc".

IP i czas połączenia logowane. [20625123]

1 «   7 8 9 10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat