o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

wczoraj dostalam lanie

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[27.05.2008] 17:56
moniczka_1  mon_isia2@tlen.pl
wczoraj dostalam lanie od ojca nie bylam w szkole i rodzice sie dowiedzieli,na lanie musialam czekac az wruci ojciec dostalam 50 razow na gola pupe bordzo bolalo jeszcze boli,ale nagorsze bylo to czekanie na niego wiedzialam ze mi sie nie upiecze, nie wiem co jest gorzsze lanie czy czekanie na nie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2008] 08:40
i juz mi sie szykuje nastapne

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12832830]
[28.05.2008] 17:36
stefan burczymucha (08.05.28 09:36):
monisia-a lubisz to troszke?

a kto by lubiał obrywać,kablem na goły tyłek moji rodzice sa bardzo wymagający nawet za bardzo,dzisiaj ojciec był w szkole i zrobił poprawke.

IP i czas połączenia logowane. [12835439]
[03.06.2008] 19:04
Rob0
Kogo to (08.06.03 06:11):

Weź cwelu i perwercie @@@any stąd wy@@@aj. A moniczka, sorki, no ale... kogo to obchodzi? Każdy ma własne problemy, jak Cię to tak boli to zgłoś to gdzieś.

Moniczka1 specjalnie takie posty zamieszcza, przecież to podpucha. Gdyby naprawdę miała problemy z przemocą w domu, nie pisałaby o tym na forum erotycznym!

IP i czas połączenia logowane. [12867557]
[05.06.2008] 13:09
moniczka-1
No to dodam jeszcze ze po laniu tato wklada mi rozgrzana na maxa grzalke do gotowania wody w wagine,a na sutki zaczepia klemy od akumulatora,po czym robi mi lewatywe ze spirytusu salicylowgo.I dopiero wtedy,gdy jestem rozgrzana od srodka tzn.mam parujaco-ropiejace pecherze w pochwie i krwawa biegunke zaczynam odczuwac przyjemnosc...Satysfakcjonuje to was pryszczaci koniobijcy...?

IP i czas połączenia logowane. [12877486]
[25.10.2014] 01:50
[06.06.2008] 06:16
powazny osobnik
Rodzice ktorzy bija swoje dzieci byli bici przez swoich rodzicow ale czy to jest wyjscie .. z wlasnego doswiadczenia wiem iz jesli da sie dziecku kare inna niz bicie to bardziej boli niz bicie i daje do zastanawiania ... nie trzeba byc psyhologiem czy psyhiatra by umiec sie zajac dzieckiem ..

IP i czas połączenia logowane. [12881935]
[08.06.2008] 16:55
bolko123
a dostał ktoś lanie na goła pupe przy kolegach albo kolezankach??

IP i czas połączenia logowane. [12896234]
[22.06.2008] 23:58
Nieodgadniony Warszawa
a moze twojego ojca podnieca widok bitej młodej gołej pupy nieletniej córki? Żeby kogos zlac nie trzeba mu zdejmować majtek. Myślę że, twój ojciec ma perwersyjną satysfakcję seksualną, tylko się do tego nie przyzna i będzie twierdził, że Cię wychowuje. Na drugi raz jak Cię będzie chciał zlać, to powiedz, że nie zdejmiesz majtek, jak się będzie upierał, to juz będziesz wiedziała o co mu tak naprwadę chodzi. Nieodgadniony. - Kim jesteś?- pytają ludzie którym się wydaje, że mnie znają.

IP i czas połączenia logowane. [12980887]
[24.06.2008] 14:45
eee gadacie glupio
czasem sie dostalo i fajnie.

IP i czas połączenia logowane. [12989380]
[24.06.2008] 15:38
realistka 25
ja tam lubie dostawac lanie,szczegolnie wacusiem w sam srodek pupki

IP i czas połączenia logowane. [12989655]
[29.06.2008] 00:21
sunia_agunia
Ojciec chyba za mało Cię leje. Weź się za słownik,może będziesz mniej błędów robić ;/

IP i czas połączenia logowane. [13018247]
[02.07.2008] 22:40
omgomgomgomgomg
Rob0 (08.06.03 19:04):
Kogo to (08.06.03 06:11):

Weź cwelu i perwercie @@@any stąd wy@@@aj. A moniczka, sorki, no ale... kogo to obchodzi? Każdy ma własne problemy, jak Cię to tak boli to zgłoś to gdzieś.

Moniczka1 specjalnie takie posty zamieszcza, przecież to podpucha. Gdyby naprawdę miała problemy z przemocą w domu, nie pisałaby o tym na forum erotycznym!

dokladnie sie zgadzam z rob0 niby po co by pisala o problemach w domu na forum sex i erotyka ty wez daj spokoj moniczka....

IP i czas połączenia logowane. [13040551]
[23.09.2008] 21:51
PETR1972o2.pl  Petr1972@tlen.pl
Moniczko,często dostajesz takie lanie.ojciec cie bardzo surowo ukarał spuszczając lanie,na pewno miałaś pręgi na gołym tyłku i nie mogłaś siedzieć

IP i czas połączenia logowane. [13512504]
[29.11.2008] 21:46
sam sex
mój stary za pyle co mnie leje wszedzie gdzie sie da: musze stanąć przed nim nago nieodzywac sie i wtedy najpierw dotyka moje cycki,potem ci.pk.ee a potem paskiem daj elanie...o żalikuu...stanie przed nim na go mi sie podoba i gdy mnie dotyka...ale reszta odpada
szczerze powiedziawszy chciałabym zeby mnie bzy.knął...myśle ze fajnie by bylo!mam 15 lat

IP i czas połączenia logowane. [13920468]
[30.01.2009] 03:12
bywalecgbfb
moniczka-1 (08.06.05 13:09):
No to dodam jeszcze ze po laniu tato wklada mi rozgrzana na maxa grzalke do gotowania wody w wagine,a na sutki zaczepia klemy od akumulatora,po czym robi mi lewatywe ze spirytusu salicylowgo.I dopiero wtedy,gdy jestem rozgrzana od srodka tzn.mam parujaco-ropiejace pecherze w pochwie i krwawa biegunke zaczynam odczuwac przyjemnosc...Satysfakcjonuje to was pryszczaci koniobijcy...?

ta to ma wyobraznie co te dzieci teraz ogladaja ze tak im na psyche siada?

IP i czas połączenia logowane. [14289209]
[04.03.2009] 10:48
ElaElaEla
Kiedys widziałam jak kuzyn dostał od swojego ojca niezły łomot. Ojciec jego był bardzo zdenerwowany bo kuzyn próbował kłamać że to nie jego wina (popsuł radio)i na moich oczach zlał go po gołym tyłku .Musiał zsunąć spodnie i majtki do kostek i oprzeć się rękami o kanape.Ojciec lał go pasem po wypiętym tyłku . Nie pamiętam dokładnie ile razów dostał ale chyba około 10 . Tyłek miał cały czerwony ale najbardziej ekscytujace było dla mnie zobaczenie jak obficie obdarzony jest przez naturę oraz po skończeniu bicia kuzyn chwile stał do mnie przodem jak podciagał spodnie i widziałam jak mu stoi .

IP i czas połączenia logowane. [14482922]
[04.03.2009] 15:28
Minimator
Ela napisz coś wiecej

IP i czas połączenia logowane. [14484006]
[04.03.2009] 15:29
ElaElaEla
To było zaraz po nowym roku . Ja mam 13,5 roku a kuzyn niecałe 15. Nigdy mnie nie bito w ten sposób wiec byłam zdziwiona .Z tego co wiem kuzyn i jego brat są tak karani. No i do tego miałam niezły pokaz tego co ma kuzyn miedzy nogami.Dodatkowo na koniec mały bonusik bo jak wam pisałam po zlaniu kuzynowi stanął i zanim zdążył podciągnąć spodnie to miałam czas aby wszystko dokładnie obejrzeć

IP i czas połączenia logowane. [14484016]
[05.03.2009] 15:36
Wicky
Ja powinnam dostać porządne lanie za złe zachowanie najlepiej pasem lub kablem z calej sily na goly tylek. Lubie sie baiwc w mala niegrzeczna dziewczynke i tak byc karana. Jezlei sa chetni to odaje gg 11211751. Czekam

IP i czas połączenia logowane. [14489672]
[12.03.2009] 20:23
Aippp
Napiszcie cos wiecej!

IP i czas połączenia logowane. [14529094]
[28.03.2009] 21:10
hhhhhm
ElaElaEla (09.03.04 10:48):
Kiedys widziałam jak kuzyn dostał od swojego ojca niezły łomot. Ojciec jego był bardzo zdenerwowany bo kuzyn próbował kłamać że to nie jego wina (popsuł radio)i na moich oczach zlał go po gołym tyłku .Musiał zsunąć spodnie i majtki do kostek i oprzeć się rękami o kanape.Ojciec lał go pasem po wypiętym tyłku . Nie pamiętam dokładnie ile razów dostał ale chyba około 10 . Tyłek miał cały czerwony ale najbardziej ekscytujace było dla mnie zobaczenie jak obficie obdarzony jest przez naturę oraz po skończeniu bicia kuzyn chwile stał do mnie przodem jak podciagał spodnie i widziałam jak mu stoi .

a skad jestes i twoj kuzyn

IP i czas połączenia logowane. [14618679]
[25.05.2009] 12:47
Soplica
Ja w moim bloku znam takiego faceta, który potrafi za byle pierdołę sprawić naprawdę solidne lanie swoim dzieciom i to każdemu po kolei, a ma ich piątkę!

IP i czas połączenia logowane. [14936388]
[30.05.2009] 17:41
szymi123
Straszne co się w Polsce dzieje, no cóż spadek po komunie...

IP i czas połączenia logowane. [14966613]
[01.06.2009] 15:33
Becia26
jarekk (08.06.21 13:00):
Lac i patrzec czy rowno puchnie

ciekawe czy tobie było by miło

IP i czas połączenia logowane. [14978608]
[01.06.2009] 18:23
kukielka93
ile ty masz lat dziewczyno ?

IP i czas połączenia logowane. [14979660]
[13.07.2009] 08:38
maaaggga
Monisiu znalazlam cie w internecie bo szukalam wszystkiego o laniach, napisalas o laniu od ojca i ze musialas jeszcze na nie czekac.. to wiesz co to znaczy wiec moge sie z toba podzielic tym co mialam wczoraj bardzo pozno.... wrcilam do domu przed polnoca a mialam wrocic najpozniej o 10... myslalam ze matka z ojcem juz spia a oni czekali... powiedzieki ze musze za to dostac kare.bo juz dawno nie dostalam lania. Kazali mi zdjac majtki i polozyc sie na fotelu. Potem matka mnie trzymala a ojciec zabronil mi krzyczec bo pozno w nocy i sasiedzi spia i kazal mi liczyc baty. Strasznie bolalo wiec sie darlam i wyrywalam ale matka trzymala i nie nie liczylam batow. Jak juz dostalam to powiedzial ze dostalam tylko dwadziescia razy bo za bardzo sie darlam i dlatego przerwal lanie ale dokonczy jak wreoci z pracy. I nie wolno mi do tego czasu wychodzic z domu, zreszta matka nie pracuje wiec jest w domu i nigdzie mnie wypusci. Acha i ojciec powiedzial jeszcze ze ta druga polowe to dostane juz dyscyplina ktora dostawal moj brat ale ja nigdy.Mama pozwolila mi tylko na pol godziny posiedziec przy komputerza a potem mam czekac i czytac jakas ksiazke... Monisi ja sie strasznie boje bo juz mam cala pupe posiniaczona i jak pare razy pasek uderzyl po udach to tam tez, a bolalo wtedy jeszcze straszniej... rozumiem co czulas czekajac.. musze juz konczyc bo jak bede za dlugo siedziala przy komputerze to matka powie ojcu ze siedzialam dlużej niz mi pozwolila i dostne jeszcze wiecej... strasznie sie boje...napisz cos moze zdaze przeczytac zanim ojciec wroci. a jak nie zdaze to przeczytam jutro. magda

IP i czas połączenia logowane. [15193994]
[13.07.2009] 20:22
maaaggga
pisze u siebie w pokoju i jeszcze płacze bo godzine temu dostałam obiecane drugie lanie, ojciec wrócił z pracy i zanim nawet zjadł obiad to od razu pwiedział że jeszcze mam dostać dyscyplina tak jak obiecał. ja naprawdę nie dostaje często dużo częsciej dostaje mój brat i to on właśnie tą dyscyplina, a teraz i ja. Nic nie pomogło płakanie i proszenie, musiałam zdjąc wszystko z dołu i znów położyc się a ojciec powiedział że teraz dostane własnie ta dyscyplina... cały dzien sie tego bałam i nawet nie mogłam nic przez ten strach robic. Przecież jeszcze mam posiniaczona pupe. A jak sie juz polozyłam to ojciec zaczał dyscyplina po gołym tyłku i czasem trafiała po udach a wtedy yo już nie tylko krzyczałam ale nawet chyba wyłam i gdyby mnie mama jak sie wyrywałam nie trzymała to nie wiem coby było. Chyba zaczełabym uciekać a wtedy dostałabym jeszcze wiecej, i tak dostałam trzydzieści batów dyscypliną na gołe...
Jak mozna pisać że lanie to mi dobrze zrobi, przecież jeszcze boli a slady po dyscyplinie beda jeszcze długo i nawet nie bede sie nigła spotkac z chłopakiem, bo ja nie jestem taka smarkata, skończyłam już 15 lat i mam chłopaka i robie z nim czasem seks. A ty napisałas ze jestem głupia. to ty jestes bezlitosna i chyba masz już tyle lat ze zapomniałaś już jak dostawałas i jak sie tego bałas. Ty naprawde chyba nawet nie wiesz jak to boli jak sie dostaje 30 razy dyscyplina..

IP i czas połączenia logowane. [15196722]
[13.07.2009] 22:54
maaaggga
Naprawde nie rozumiem jak moga hartowac na zycie takie lekcje po ktorych mam caly tyłek w sinych pasach i trochę na udach. Juz jakby nie boli ale jeszcze szczypie, no i dotknac tych sinców nie można. Cała pupa taka jak nie moja. To naprawde straszne, a bolało jak dostawałam tak bardzo że nawet nie umiem nazwać jak bardzo. Ja naprawde wyłam i szarpałam się a ojciec okładał dyscypliną raz za razem. I jeszcze potem powiedział że mam się cieszyc ze dostałam tylko tyle bo powinien mi wlepic duzo wiecej tak zebym naprawde siadac nie mogła. Dlaczego jeszcze sie bije na goły tyłek pietnastoletnie dziewczyny ?!

IP i czas połączenia logowane. [15197531]
[25.07.2009] 23:43
ale sama zawiniłaś
ale gdybys nie przyszła puźno do domu bys lania nie dostała.Sama też nieraz dostawałam lanie ii też za takie coś jak ty. a w twoim przypadku lanie cię uczy tego żebyś nie spuźniała się do domu jeśli umuwiłaś się z rodzicami na określoną godzine.A nie mogłaś do nich np. zadzwonić i powiedzieć że się spuźnisz???

IP i czas połączenia logowane. [15248856]
[26.07.2009] 15:34
bogattka
maaaggga (09.07.13 22:54):
Naprawde nie rozumiem jak moga hartowac na zycie takie lekcje po ktorych mam caly tyłek w sinych pasach i trochę na udach. Juz jakby nie boli ale jeszcze szczypie, no i dotknac tych sinców nie można. Cała pupa taka jak nie moja. To naprawde straszne, a bolało jak dostawałam tak bardzo że nawet nie umiem nazwać jak bardzo. Ja naprawde wyłam i szarpałam się a ojciec okładał dyscypliną raz za razem. I jeszcze potem powiedział że mam się cieszyc ze dostałam tylko tyle bo powinien mi wlepic duzo wiecej tak zebym naprawde siadac nie mogła. Dlaczego jeszcze sie bije na goły tyłek pietnastoletnie dziewczyny ?!

a kogo to obchodzi, twoja dupa, twoje zycie, twoja sprawa, w najgorszym przypadku zostniesz tą sado maso i bedziesz szukala w zyciu faceta, co lubic bic, jak jestes skonczoną idiotką, ale jeżeli masz troche rozumu w glowie, to jak skonczysz 18 lat i bedziesz mogla juz sie wyprowadzic z domu, znajdziesz sobie prace, pozniej madrego chlopaka i nie bedzie lała swoich dzieci, ale faktem jest, jak napisala klamerka, ze od tego sie nie umiera...nie wiadomo, moze faktycznie na to zasluzylas, rozne sa cholery, a, ze 15 lat, to co z tego ?? to nie ma zadnego znaczenia, osobowosc ci sie juz uksztaltowala w miare, reszta zalezy tylko od ciebie...jakie zycie wybierzesz, najgorzej to jak ludzie sie nad soba rozczulaja, sama sobie nie pomozesz to nikt tego za ciebie nie zrobi....poza tym ludzie maja wieksze zmartwienia niz lanie, dupa nie szklanka, nie umrzesz od tego, jak ci starzy nie pasuja to zamieszkaj u cioci, babci, wszystko jedno...jestes prawie kobietą, no wybacz, ale to międlenie tematu lania jest nudne, dziewczyno, naprawde ludzie maja powazniejsze problemy

IP i czas połączenia logowane. [15250752]
[10.08.2009] 23:38
Malagosia16
Jestem z Toba MAGGA! JA też obrywam od Mamy(bo ojciec z nami nie mieszka),więc wiem co czujesz...jak ostatnio Mama mi wlała to przez dwa tygodnie ślady mi zostały. Najgorsze były te na udach...bardzo bolało!,bo nie mogłam ich pokazać,a teraz jest ciepło i chodzę w spódnicy. A przez te ślady nie mogłam...to było najgorsze w tym,bo ja tez mam chłopaka i jak sie spotykamy to on mnie tam dotyka,narazie palcem...nie robimy jeszcze tego..choć bardzo bym chciała. Nie mogłam mu pokazac takich nóg...było mi wstyd że Mama mnie leje! I przz te dni tego nie robiliśmy,bo w spodniach się nie da...a teraz nie wiem kiedy będzie okazja? Bardzo sie boje żeby Mama znów mi nie wlała po nogach...już wole dostać mocniej po tyłku! Jakoś wytrzymam..może tu jeszcze napisze? ciekawi mnie czy dziewczyny w naszym wieku często są bite przez rodziców?

IP i czas połączenia logowane. [15321909]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat