o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

MEBLE KUCHENNE

1 2 3
[18.07.2012] 04:13
kornela85
Rio nie, mebli nie wybierałam z żadnego katalogu, to indywidualny projekt razem z projektantami realizowaliśmy go co do najdrobniejszego szczegółu, spisali się fantastycznie. Montaż terminowy, wszystko zawisło i stanęło prosto tak, jak być powinno w każdej firmie. Meble, tak jak pisałam wcześniej, mam od kilku miesięcy moje granitowe blaty wytrzymały już niejednokrotnie ostry nóż i nie ma śladu, z pielęgnacją także nie ma kłopot, wyglądają, jak nowe.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19705017]
[26.07.2012] 16:17
Rio32
Zależy mi, żeby meble nie wyglądały tak, hmmmmm, pospolicie. Powiedz mi jeszcze, czy te meble tak elegancko, cud, miód, malina wyglądają tylko na fotkach czy w realu również? Bo naprawdę szukam czegoś oryginalnego i niespotykanego. A nie ukrywam, że coraz bardziej mi się podobają - wolę się dopytać, bo nie chcę wywalić kasy na coś, co będzie wyglądało, jak z osiedlowego sklepu meblowego.

IP i czas połączenia logowane. [19725925]
[26.07.2012] 16:43
kornela85
Broń boże tak nie wyglądają!!!! No coś ty, te meble to klasa sama w sobie - sama byłam ostrożna żeby właśnie nie zalać domu czymś a'la Ikea, bo chciałam porządnych, dobrych mebli z niespotykanych materiałów. Jak szukasz takich mebli, to ta firma na pewno cię nie zawiedzie, bo w realu wyglądają jeszcze lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [19726002]
[29.07.2012] 15:56
Rio32
No to bardzo fajnie, bo ja nie chcę czegoś szablonowego - a coś oryginalnego i porządnie zrobionego.
Przejadę się po weekendzie do siedziby i o wszystko wypytam.
Dzięki.

IP i czas połączenia logowane. [19732432]
[12.11.2012] 10:44
lola_r
Meble na wymiar to oczywiscie bardzo dobry wybor, poniewaz w tej chwili mozemy zdecydowac niemal o wszystkim co chcielibysmy lub czego nie chcielibysmy miec w kuchni. Czesto fachowcy sa w stanie zrealizowac nasze marzenia i wykonac projekt "z gazety" badz tez ten "z glowy". Nalezy jednak uwazac z jakimi fachowcami mamy do czynienia. Czesto jak to bywa obiecuja ze wszystko sie da jednak w praktyce nie wyglada to juz tak rozowo. Ja mialam do czynienia z firma Golden Rosa pana Janiaka, ktory przez swoje rozstrzepanie kilkukrotnie zle wymierzyl szafki, zle dobral pewne rozwiazania, ktore dzieki rzetelnym pracownikom i moim uwagom udalo sie na czas naprawic jednak niestety po uiszczeniu calkowitej oplaty (ponaglenia juz na drugi dzien) do tej pory nie doczekalam sie na wykonczenie kuchni (wlasnie mija rok!!!).Pan Janiak obiecuje, raz odbiera telefon raz nie, wymysla najrozniejsze wymowki. Ja pozostalam z niesmakiem ze kuchnia niby zrobiona ale nie wykonczona... Rada - nigdy nie placcie calosci jesli calosci nie otrzymaliscie (wiem ze to banalne ale czesto sie zdarza).

IP i czas połączenia logowane. [19995679]
[30.09.2014] 13:48
[20.12.2012] 12:48
mirkaww
A Atlas Kuchnie? To podobno bardzo dobra firma. sama nie mam ale na stronie meble są naprawde piękne, oryginalne i o ciekawym designie. Ktoś ma? Czytak samo dobrze jest z jakością?

IP i czas połączenia logowane. [20082165]
[28.12.2012] 12:09
jutka_908hyb
Ja mam kuchnie z Atlasa, juz od 5 lat. Nic sie nie dzieje, wyglada jak prosto ze sklepu. Biała z polyskiem, ale latwo sie czysci. Gdybym miala wybierac jeszcze raz, kupiłabym ponownie.

IP i czas połączenia logowane. [20100121]
[10.01.2013] 22:26
Piaskowa
A czy ktoś mógłby polecić jakiś stylowy i nowoczesny okap teleskopowy. Dodam, że kuchnię mam jasną. Zależy mi na czymś w miarę tanim, najlepiej wyposażonym w możliwość sterowania sensorowego.

IP i czas połączenia logowane. [20135204]
[17.01.2013] 01:34
julinans
JAk chcez coś dobrego teleskopowego ze sterowaniem sensorowym to myślę, że OTS 645 I, poza tym ma dwa filtry tłuszczu a to uwierz mi się przyda

IP i czas połączenia logowane. [20150496]
[11.02.2013] 17:22
Gotfryd30x
Co do okapów, to teleskopowy nada się chyba do mniejszej kuchni, a jak jest w przypadku większej (a taką właśnie mam) - czy tutaj lepiej dołożyć i kupić kominowy? Czy w okolicach 1000 zł można znaleźć jakiś solidny model ze wspomnianym powyżej sterowaniem sensorowym i wskaźnikami nasycenia filtru?

IP i czas połączenia logowane. [20227796]
[13.02.2013] 22:49
Franka1231
Wiecie co meble jak meble... ja postawiłam na funkcjonalność. Znalazłam na jakimś forum firmę PHU GRAL. Oferują oni takie małe dodatki: magic corner, szuflady blum, akcesoria peka, kosze rejs. Poczytajcie sobie, bo mi bardzo ułatwiło to życie w mojej kuchni. Jest może odrobinę za nowoczesna jak dla mnie - wszystko samo się zamyka i jest takie wypasione.

IP i czas połączenia logowane. [20234223]
[22.02.2013] 10:08
dobromir
Ja mam z phu gral szuflady blum i kosz rejs - fajne i przydatne. Myślę też o kupieniu magic corner, bo to marzenie jeśli się ma narożne szafki... Muszę tylko uzbierać pieniążki i magic corner będzie mój.

IP i czas połączenia logowane. [20257128]
[05.03.2013] 22:43
rywindad
Według mnie kominowy okap na pewno będzie lepszy od teleskopowego, no ładniejszy, amikę dostaniesz od kilkuset złotych, one fajnie wyglądają, warot szukać takiego z sensorowym sterowaniem

IP i czas połączenia logowane. [20292002]
[27.03.2013] 15:22
brukselka
jutka_908hyb (12.12.28 12:09):
Ja mam kuchnie z Atlasa, juz od 5 lat. Nic sie nie dzieje, wyglada jak prosto ze sklepu. Biała z polyskiem, ale latwo sie czysci. Gdybym miala wybierac jeszcze raz, kupiłabym ponownie.

atlas to chyba rzeczywiście jedna z lepszych firm na poslkim rynku. I blagam, tylko nie kupujcie kuchni z Ikea, chyba ze za 3 lata znowu planujecie remont.

IP i czas połączenia logowane. [20355585]
[16.04.2013] 18:31
ooooolllllkkkkkaaaaa
no ja niestety teraz mam kuchnie z ikei jakoś 4 lata i wlasciwie czas by to zmienic : D
raz ze mi się już zupełnie zmieniła koncepcja a dwa, że meble powoli zaczynają mi się "sypać". Szukam już teraz jakiś porządnych, wiem że zabule troche ale chcę żeby teraz to już było na lata dłuuugie.

IP i czas połączenia logowane. [20418153]
[18.04.2013] 11:35
kindersztub
O Italpolu juz też słyszałem od znajomych. Ogólnie mają dobre opinie bo właśnie jedni drugim polecają jak ktoś skorzysta bo dobrze robią.

IP i czas połączenia logowane. [20421848]
[22.05.2013] 12:28
Kalolek76
Ikea to dziadostwo faktycznie przynajmniej jeśli chodzi o meble kuchenne, a czy ktoś może polecic jakas firmę na śląsku w okolic Katowic

IP i czas połączenia logowane. [20502803]
[04.06.2013] 22:11
Lisanna
Ja ostatnio zakupiłam meble w sklepie Artii w Warszawie. Mają tam świetne meble niemieckiej firmy Nobilia. Oczywiście, za niemiecką jakość trzeba było trochę zapłacić, ale jestem mega zadowolona Meble są dokładnie takie, jakie mi sie marzyły - kolorek ciemny jak mahoń, super pasują do jasnych płytek, ścian i sufitu Mam kuchnię w rustykalnym stylu Jakby co to link do katalogu Nobilii jest na stronie sklepu Artii

IP i czas połączenia logowane. [20532008]
[04.06.2013] 22:29
Homo Erectus
no, to może jakiś melanżyk zaimprowizujemy,w tej Twojej kuchni, czy coś w tym stylu...może być rustykalnym(cokolwiek to znaczy), skoro Ci się tak podoba barba crescit, caput nescit

IP i czas połączenia logowane. [20532057]
[11.06.2013] 17:49
halina marczyk
Meble na wymiar zamawialiśmy z internetu - tak z sieci, nawet nie myślałem, że coś takiego istnieje. 40% taniej wyszło w stosunku do cen w naszym mieście, a materiały tak samo wysokiej jakości. Różnica taka, że musieliśmy całość samodzielnie skręcić, ale jesteśmy naprawdę zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [20544400]
[12.06.2013] 15:34
artkom
Że niby w jaki sposób z internetu? Coś ci się pokręciło - przy meblach na wymiar gościu przyjeżdża na miejsce, robi pomiar i dopiero projektuje meble. Tego nie da się zrobić przez net

IP i czas połączenia logowane. [20546335]
[19.06.2013] 15:39
typkus
Nic mi się nie pokręciło Po prostu poczytaj co piszą tutaj - centrum.meble.pl/kk Nikt się u ciebie nie pojawia, meble wymierzasz samodzielnie i całość dostajesz do domu. Przed kolejnymi pytaniami poczytaj - da się.

IP i czas połączenia logowane. [20559887]
[20.06.2013] 10:38
Astrera
Ja osobiście mieszkam na Śląsku i korzystam z usług firmy AndMeb. Zdecydowanie warto. Mają niezwykle tanie meble.

IP i czas połączenia logowane. [20561100]
[20.06.2013] 15:43
michalina adamczyk
typkus (13.06.19 15:39):
Nic mi się nie pokręciło Po prostu poczytaj co piszą tutaj - centrum.meble.pl/kk Nikt się u ciebie nie pojawia, meble wymierzasz samodzielnie i całość dostajesz do domu. Przed kolejnymi pytaniami poczytaj - da się.

Czy to prawda? Z symulacji wyszło mi 60% mniej niż wycena u mnie w mieście. Tylko czego nie ma w ten wycenie? Bo to nie może być wszystko.

IP i czas połączenia logowane. [20561686]
[21.06.2013] 15:18
artkom
Dalej nie kumam czaczy - wysłałem kilka pytań do firmy, która to oferuje, ciekawią mnie odpowiedzi, szczególnie - co się dzieje wtedy, gdy meble nie pasują, coś jest nie tak docięte jak być powinno

IP i czas połączenia logowane. [20563998]
[24.06.2013] 10:10
Zewad
Ja osobiście polecam meble od firmy AndMeb. Jeżeli szukasz naprawdę dobrych mebli, to właśnie tam.

IP i czas połączenia logowane. [20569866]
[24.06.2013] 15:32
artkom
My zamówimy tam meble - w skrócie to wygląda tak... Mają 120 dekorów - wybierasz odpowiedni dla siebie, wybierasz szuflady, szafki, wymiary, półki. Prze konfigurator dobierasz elementy do montażu szafki. Zamówienie realizują w 5 dni - postaram się wrzucić zdjęcie.

IP i czas połączenia logowane. [20570523]
[28.06.2013] 10:28
Wedserda
Zgodzę się co do AndMeb. To naprawdę świetna firma, a jej meble robią naprawdę pozytywne wrażenie na mnie .

IP i czas połączenia logowane. [20579019]
[14.07.2013] 12:45
Tomasz38
JA polecam wszystkim Meble Wojarski maja cały asortyment do calego domu i mieszkania produkuja wszystko i jak tylko sie chce. fachowe doradztwo oraz szybkie terminy realizacji moich dwoch znajomych tez robili u nich kuchnie i szafy wprzesowne wszystko super i piekne. a najwazniejsze jak sie bieze wiecej rzeczy jest duzo taniej polecam goraco

IP i czas połączenia logowane. [20612902]
[01.08.2013] 12:57
kopikana
Ja jestem fanką mebli kuchennych na wymiar. W końcu kuchnię robi się na lata, więc moim zdaniem lepiej zainwestować w porządny remont i meble. My jesteśmy jakoś 3 miesiące po remoncie i do dzisiaj cieszy mi się mordka jak wchodzę do kuchni i widzę efekty

IP i czas połączenia logowane. [20649977]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat