o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

wycieczki objazdowe ?gdzie warto?

1 2 3
[22.05.2008] 23:13
turystaa
Witam!
W tym roku chciałbym z dziewczyną pojechać gdzieś na wycieczkę objazdową. Nie wiem które biuro podróży ma fajne oferty dotyczące tego typu wycieczek (bez ukrytych opłat). No i też co by wybrać, bo oferta jest duża tak, żeby nie żałować. (za cene ok.1500 za osobę na ok.8-10dni). Też zastanwiam się nad krajem (moze Rumunia, Estonia, Francja, bo Norwegia i Rosja są b. drogie). Proszę o radę znawców/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.05.2008] 20:06
pawel_k.85
szczerze to nie wiem co na takiej objazdówce w rumuni czy estoni mozna zwiedzac, chyba tylko stepy, tam bida generalnie panuje jak u nas w swietokrzyskim,
to ja bym bez dyskusji wybral francje mała wycieczka na zachód?!
[url=http://blizejslonca.pl/propozycja-podrozy.im perium_aztekow-meksyk-objazdowa.27041839.html?nl=2&reaf=meks yk ]śladami azteków?![/url]
tylko czemu nie w $?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12841746]
[14.06.2008] 01:29
sssstaska
no a swego rodzaju obazdówka po egipcie, np rejsm po nilu polaczony ze zzwiedzaniem, mysle z w tej kwocie powinniscie sie zmieniscic

IP i czas połączenia logowane. [12928150]
[14.09.2010] 08:05
ooooweis
to masz przeciez konradtravel z nimi mozesz poleciec na koniec swiata

IP i czas połączenia logowane. [17171435]
[15.09.2010] 15:00
onesagain
A ja bym Ci proponowała zorganizować taką objazdówkę samodzielnie. No bo raz, że masz pełną dowolność w doborze państw i miast, które chcesz zwiedzić, to możesz też sam wybrać miejsce noclegu itd. A wyjść może taniej niż z biurem.

IP i czas połączenia logowane. [17177600]
[18.10.2017] 12:56
[03.11.2010] 13:41
stylgirly
Według mnie jeśli ktoś chce zwiedzić dużo rzeczy w krótkim czasie to wycieczki objazdowe są świetną sprawą. Oczywiście muszą być odpowiednio zorganizowane. Ja teraz zastanawiam się na podróżą w stronę Libanu: http://sopol.pl/oferty.php?region=28 . Jeśli chodzi o Rumunię to chyba wolałabym sama pojechać i bez pośpiechu pozwiedzać te jeszcze nie całkiem odkryte i zaludnione przez turystów miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [17372993]
[14.11.2010] 21:29
Tiffi
onesagain (10.09.15 15:00):
A ja bym Ci proponowała zorganizować taką objazdówkę samodzielnie. No bo raz, że masz pełną dowolność w doborze państw i miast, które chcesz zwiedzić, to możesz też sam wybrać miejsce noclegu itd. A wyjść może taniej niż z biurem.
Właśnie - samemu chyba większa frajda. Ja jako dziecko bywałam na objazdowych obozach i nie było zbyt fajnie.

IP i czas połączenia logowane. [17423232]
[08.05.2011] 12:39
deborah83
Biuro Funclub ma fajne oferty i dobre ceny. Mysle, ze spokojnie sie zmiescisz w tej kwocie. Jesli np. chcielibyscie Francje, to jest tam fajna wycieczka - Zamki nad Loara np.

IP i czas połączenia logowane. [18358761]
[28.11.2012] 21:22
Sylwia_89
Ja polecam objazdówki w Alfa Starze, byłam już na dwóch, Egipt od A do Z i Jordania + Izrael, wróciłam bardzo zadowolona, nigdy będąc na urlopie nie zwiedziłam tyle ile na objazdówkach, więc pod tym względem to świetna opcja, cenowo też jest przystępnie i można wykupić sobie również pobyt, więc po intensywnym zwiedzaniu jest jeszcze tydzień na słodkie leniuchowanie, dla mnie opcja idealna.

IP i czas połączenia logowane. [20032968]
[30.11.2012] 18:09
miroos
Chyba najciekawsza pod względem zwiedzania wycieczka jaką widziałem: http://aventravel.pl/wieden-folder.php
Byłem z tym biurem też w tropical islands i w Berlinie, mogę więc z czystym sumieniem polecić

IP i czas połączenia logowane. [20036674]
[05.12.2012] 20:52
ichalina
Szukam wycieczki objazdowej po Egipcie. Wiem, że alfa się w wycieczkach do Egiptu specjalizuje, ale czy mają również wycieczki objazdowe? Jakie mają tam hotele do wyboru? Jakieś porządne? Ładne, czyste? Chcemy polecieć z moim przyszłym mężem na 2 tygodnie do Egiptu w czerwcu, akurat po naszym ślubie. Fajna podróż poślubna by była, zwiedzić taki piękny kraj od A do Z.

IP i czas połączenia logowane. [20047751]
[23.04.2013] 09:38
oollla
ja z własnego doświadczenia polecam wycieczki autokarem do Francji - fajne oferty znajdziecie w serwisiewww.wakacje-we-francji.pl/lazurowe-wybrzeze - takie wycieczki są w miarę nie drogie, można powiedzieć że porównywalne z pobytem w Polsce a wrażenia nie porównywalne!

IP i czas połączenia logowane. [20433421]
[24.04.2013] 21:04
piteroski
ja na objazdówkę z dziewczyną jedziemy tutaj http://margotravel.com.pl/offer_562_2197.htm l....moim zdaniem maj jest dobrym terminem na zwiedzanie - nie ma upałów i tłumów turystów jak wrócę to mogę napisać jak było

IP i czas połączenia logowane. [20437381]
[30.04.2013] 10:52
Lilllka
Ja też upodobałam sobie maj i czerwiec na takie wyjazdy objazdowe. W tym roku w maju przyszedł Czas na Bałkany!!!

IP i czas połączenia logowane. [20450731]
[30.04.2013] 22:08
mimela
Zajrzyj sobie na stronkę Rainbowa tam maja fajne oferty na objazdówki i do tego jest dużo lastów, więc są fajne ceny

IP i czas połączenia logowane. [20452132]
[14.05.2013] 08:26
krokusowa
Z państw, które wymieniłeś zdecydowanie polecam Francję. Sama niedawno byłam na takim objeździe po Paryżu. Skorzystałam z last minute i zmieściłam się w kwocie do tysiąca złotych od osoby, a była to wycieczka sześciodniowa. Zwiedziłam wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze miejsca

IP i czas połączenia logowane. [20484797]
[14.05.2013] 09:09
dominika33
Ja byłam na objazdówce we Francji, gorąco polecam, bo to piękne miejsce. Niestety byłam głupia i nie skorzystałam z żadnej oferty last minute i brałam pożyczkę ze strony pożyczka-gotówka.pl na ten wyjazd, ale tak naprawdę to tego nie żałuję.

IP i czas połączenia logowane. [20484841]
[28.06.2013] 12:16
cekkinka
A ja polecam wycieczkę Wzdłuż Adriatyku. To bardzo ciekawy objazd po Chorwacji. Wycieczka trwa 7 dni i można zwiedzić m.in. jaskinię Postojna, Split i Trogir, Dubrovnik, Plitvickie Jeziora i Park Narodowy Krka. Moim zdaniem są to najpiękniejsze miejsca w Chorwacji, które naprawdę warto zobaczyć

IP i czas połączenia logowane. [20579271]
[18.07.2013] 17:36
belka4567
cześć, ja z dziewczyną wyjeżdżając nigdy nie leżymy plackiem bo nam się to szybko nudzi. jak jedziemy to na wycieczkę objazdową z biurem lub sami sobie organizujemy. zależy dokąd. moi znajomi mają fajne biuro, i dlatego coraz częściej wybieram zorganizowane wyjazdy. w ofercie jest chyba ponad 150 ?! różnych wycieczek. polecam w wolnej chwiliwww.studiopodrozy.pl/oferty/Wycieczki-Objazd owe

IP i czas połączenia logowane. [20621345]
[31.07.2013] 21:57
delikates
U mnie wylegiwanie się na plaży też nie ma racji bytu. Wolę aktywnie spędzać czas i dużo zwiedzać. Pod koniec sierpnia jadę na wycieczkę z trójkątem w tle: Bułgaria, Grecja, Turcja - śródziemnomorskie delikatesy.

IP i czas połączenia logowane. [20649120]
[31.08.2013] 23:06
Igor33
Ja też stawiam na aktywny urlop. W tym roku byłem na wycieczce Izrael i Jordania

IP i czas połączenia logowane. [20710840]
[01.09.2013] 18:38
wandeczka
Objazdówki zawsze mile widziane! Ja lubię, tylko potrzebne jest towarzystwo do autobusu, żeby się nie nudzić najcześciej jeżdzę z Rainbow Tours, juz w Hiszpanii i Turcji z nimi byłam :>

IP i czas połączenia logowane. [20712363]
[02.09.2013] 21:51
firna
Ja tez z Rainbowem, objazdowka po Hiszpanii jest bajeczna, ale polecam
Rumunia - szlakiem hrabiego Drakuli.

IP i czas połączenia logowane. [20715063]
[10.09.2013] 20:14
balerinka
Zgadzam się z tym, że dobrze jest mieć towarzystwo podczas takich wyjazdów. Na szczęście mój chłopak też jest zwolennikiem zwiedzania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Oboje jesteśmy miłośnikami wycieczek objazdowych i w najbliższych planach mamy Europejskie Stolice (Berlin, Amsterdam, Paryż, Bruksela, Luksemburg)

IP i czas połączenia logowane. [20731656]
[11.09.2013] 12:02
cylwikk
Można załapać się na fajne objazdówki w Grecosie, który ma do dyspozycji polskojęzycznego przewodnika.

IP i czas połączenia logowane. [20732698]
[20.09.2013] 21:25
charlie11
Według mnie w każdym kraju można znaleźć coś ciekawego do zobaczenia. Ja ostatnio byłem we Francji a dokładnie w Lyonie i zahaczyliśmy o Vienne bo mam tam rodzinę. Zupełnie inna architektura niż w naszych miastach. Idealne miejsca na romantyczny wypad. Teraz planujemy pojechać gdzieś z Itaką bo mają sporo ciekawych wycieczek i wiem że nie przeoczę czegoś ciekawego. Viva Espania

IP i czas połączenia logowane. [20752492]
[24.09.2013] 12:24
robson12
Ciekawi są "Wirujący derwisze" Itaki. Jest nawet opcja przelotu balonem nad Kapadocją
http://www.itaka.pl/wycieczki/turcja/wirujac y_derwisze_3131.php pzdr

IP i czas połączenia logowane. [20759265]
[24.09.2013] 12:54
zashe
My planujemy spędzić jesienny urlop w Grecji, już omówiliśmy plan wycieczki w Grecosie i powoli zaczynamy pakować walizki

IP i czas połączenia logowane. [20759331]
[24.09.2013] 21:41
Chochlik87
Przede mną perspektywa Teneryfy albo Madery w połowie października. Jedziemy z itaką to wiemy, szukamy tylko hotelu który byłby odpowiedni dla 1.5 roczniaka

IP i czas połączenia logowane. [20760425]
[25.09.2013] 12:32
palemka79
U nie jak wakacje to tylko z dzieckiem póki co, nie ma za bardzo chętnych do zostania. Jaka cena jest takich wczasów objazdowych?

IP i czas połączenia logowane. [20761496]
[26.09.2013] 10:53
zuzzzzzaaa
w jakim wieku masz dzieci? Na objazdówkę raczej bym się z dzieśmi nie wybrała, większe tempo, większy stres... Z dziećmi zdecydowanie wczasy + ewentualnie jakaś fajna wycieczka fakultatywna.

IP i czas połączenia logowane. [20763385]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat