o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona posuwana przez ginekologa

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[06.03.2017] 09:21
Katarzyna 29
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22668007]
[06.03.2017] 09:44
ippolit  ippolit@tlen.pl
Katarzyna 29 (17.03.2017.06 09:21):
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

Skoro cie dupczy a do niego dalej przychodzisz, to raczej mu pozwalasz się wyruchać

IP i czas połączenia logowane. [22668028]
[06.03.2017] 11:55
Basia xxx

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

IP i czas połączenia logowane. [22668176]
[19.03.2017] 15:13
Gosia 45
Witam. Kilka tygodni temu zgłosiłam do szpitala klinicznego na umówiony zabieg usunięcia endometrium . Podczas przyjęcia w rejestracji pani poinformowała mnie że jest to szpital kliniczny , w zawiązku z powyższym w gabinecie podczas badania wstępnego lekarzowi będzie towarzyszyć kilku studentów. Nie byłam za bardzo z tego zadowolona , ponieważ jestem kobietą dojrzałą i mam dzieci na II i III roku studiów. W gabinecie podczas przyjęcia faktycznie poza lekarzem i pielęgniarką było kilku młodych ludzi własnie w wieku moich dzieci , kilku chłopaków i tylko dwie dziewczyny . Kiedy poproszono mnie o rozebranie się i przygotowaniu do badania USG strasznie się krepowałam , w gabinecie nie było parawanu , rozbierałam się na ich oczach . Jakoś to przeżyłam , najgorsze nastą piło potem. kiedy już byłam na oddziale , po obiedzie przyszło do mnie dwóch z tych studentów , których wcześniej widziałam podczas przyjęcia na dole w gabinecie i poprosili abym poszła z nimi do gabinetu zabiegowego na badanie kompleksowe . Kiedy byliśmy już w tym gabinecie , poprosili mnie żebym się rozebrała , szybko zdjęłam spodnie od pidżamy i majtki , a jeden z nich mówi ze ma się rozebrać całkowicie ponieważ piersi też będą mi badać, Strasznie mnie to skrępowało , dwóch młodych chłopaków i ja całkiem naga (nieskromnie dodam że jak na swój wiek jestem osobą kobietą dość ponętną zwracającą uwagę mężczyzn) widziałam jak patrzą na mnie z pożądaniem. Kiedy byłam już całkiem naga , poprosili abym weszła na wagę , ponieważ jest to badanie kompleksowe i muszą mnie dokładnie zważyć , zmierzyć i zbadać. Po wadzę i mierzeniu , poprosili abym założyła ręce nad głowę zaczęli mi badać piersi , najpierw jeden potem drugi. Po tym badaniu jeden założył stetoskop i osłuchał mnie z każdej strony , następnie kazali mi się położyć na kozetce i jeden po drugim gnietli mi brzuch. Po tym badaniu poprosili abym przeszła na fotek ginekologiczny i mocno się rozluźniła ponieważ teraz będą ni badać krocze. Strasznie się zdziwiłam kiedy jeden z nich oznajmił że na początek mirzy mi temperaturę najpierw w pochwie , a potem przez pupę. Ale nie protestowałam ,myśląc że takie są procedury , kolejno jeden po drugim założyli lateksowe rękawiczki i na przemian bardzo długo mnie badali prze pochwę , przyznam szczerze że nawet było to dość przyjemne badanie , złapałam się na tym , że się trochę podnieciłam , ale starałam się to ukryć przed nimi . Kiedy już ,że tak powiem dokładnie wymacali od środka , założyli mi wziernik i kolejno jeden po drugim długo oglądali wnętrze mojej pochwy . Następnie powiedzieli że mam przejść na kozetkę zrobią mi usg piersi , potem ponownie kazali mi się przenieść na fotel i robili mi kolejny raz usg dopochwowe , trwało to znacznie dłużej niż podczas przyjęcia , wysuwali i wsuwali mi głowicę od usg , jakby się drażnili z moją pochwą , zauważyłam że też sa strasznie podnieceni. Ale zachowywali się całkiem przyzwoicie , bez żadnych jednoznacznych propozycji . Po badaniu usg poprosili żebym zeszła kolejny raz na kozetkę ale tym razem kazali i uklęknąć przyjąć , podeprzeć ręce pod brodę i wypiąć tyłek , ponieważ będą mnie jeszcze badać przez odbyt , I znowu jeden po drugim założywszy rękawiczki , wiercili mi w tyłku przez dłuższą chwilę. Na koniec jeden z nich powiedział że muszą mi zrobić jeszcze hegar , ponieważ jestem rozpisana na rano pierwsza do zabiegu i muszę być czysta również tam, a po za tym i tak wieczorem pielęgniarka , będzie mi to robiła . Byłam strasznie zdziwiona , ale cóż miałam zrobić . Jeden z nich powiedział że najpierw założy mi czopka glicerynowego, ponieważ ułatwi to sam wlew i dokładnie rozpuści wszystkie zaległości . Bawił się z tym czopkiem dłuższą chwilę , drugi zaś przygotowywał gruszkę i po chwili zrobił mi kilka wlewów do pupy, potem powiedzieli żebym poszła się wypróżnić i mogę wracać na salę. Wieczorem faktycznie pielęgniarka przyszła po mnie , abym poszła z nią bo musi mi zrobić hegar przed jutrzejszym zabiegiem , kiedy jej powiedziałam że już podczas badania kompleksowego mi zrobiono , była strasznie zdziwiona , ale pomimo wszystko ona i tak musi mi to zrobić jeszcze raz ponieważ takie są procedury. Nie miałam nigdy tak kompleksowego badania , ale stwierdziłam że pomimo młodego wieku tych dwóch chłopaków i sporego skrępowania , strasznie mnie ta cała sytuacja podnieciła . Napiszcie co o tym sądzicie . Gosia

IP i czas połączenia logowane. [22683500]
[20.03.2017] 10:49
bolo1980
Mnie ciekawi czy na tyle Cię rozpalili że gdyby zaproponawali stosunek już po badaniach,zgodziła byś się?

IP i czas połączenia logowane. [22684338]
[23.08.2017] 23:23
[20.03.2017] 14:34
Lidka 39
Miałam podobną sytuację do Gosi 45 . Napisz w jakim to mieście było , być może to byli ci sami chłopaki .

IP i czas połączenia logowane. [22684642]
[23.03.2017] 13:05
Gośka 46
Basia xxx (17.03.2017.06 11:55):

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

Mam 46 lat płacę za wizytę 250 zł to chyba mogę wymagać od lekarza żeby oprócz wkładania mi wziernika, wsadził swojego kutasa. Jemu nie ubędzie a ja lubię się ruchać, jestem obecnie sama a w końcu ile można zadowalać się wibratorem

IP i czas połączenia logowane. [22688022]
[24.03.2017] 17:19
lea-le
Fajny temat.
Ja mam ogromną ochotę na mojego gina. On żonaty, ja w związku. Niesamowicie mnie pociąga. Wiem że On jest chętny. Mnie powstrzymuje to że mam partnera.
Dawno u niego nie byłam, bo boję się tego co mogłoby się stać.

IP i czas połączenia logowane. [22689766]
[18.04.2017] 23:32
Rehan
Rob0 (08.11.2008.02 07:42):
<cytat>Karolinka21a (08.05.30 08:41):
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć
</cytat>
Ale kity gościu wymyślasz... na co dzień też się podajesz za dziewczynę?

Ha ha ha ale mu do@@@al brawo

IP i czas połączenia logowane. [22712751]
[18.04.2017] 23:39
Rehan
Rehan (17.04.2017.18 23:32):
Rob0 (08.11.2008.02 07:42):
<cytat>Karolinka21a (08.05.30 08:41):
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć
</cytat>
Ale kity gościu wymyślasz... na co dzień też się podajesz za dziewczynę?

Ha ha ha ale mu do@@@al brawo

Polowa z was to ma fantazje ale bajki NIE @@@CIE WIERSZY BO DZIS NIE PIERWSZY

IP i czas połączenia logowane. [22712758]
[21.04.2017] 08:48
Karolinka 19
Mój ginekolog zawsze przyjmuje mnie ubrany tylko w biały fartuch. Jak chodzi to widać jak mu się penis dynda między nogami. Czasami jak mu stanie, wchodzi między moje uda, smaruje mi cipkę wazeliną i wchodzi do dziurki. Sprzęt ma wielki, nie taki robaczek jak mój mąż i zawsze mam z nim orgazm. Strasznie mnie podnieca że że ja leżę na fotelu rżnięta przez ginekologa a mój mąż siedzi parę metrów ode mnie za drzwiami i niczego się nawet nie domyśla. Zawsze potem dziwi czemu mam taką luźną cipkę i czemu jestem taka mokra.

IP i czas połączenia logowane. [22715252]
[21.04.2017] 10:29
samotna Basia
Mój ginekolog jest mistrzem minetki.Jak usiądę na fotelu i rozłożę nogi od razu rozpina rozporek, wyciąga swojego penisa i zaczyna się onanizować. Podchodzi do mnie klęka i nie przestając masować swojego członka zaczyna mnie lizać. Gdy widzi że dochodzę szybko wstaje z kolan i wsadza mi swojego kutasa do cipki. Parę ruchów i oboje kończymy. Jego penis jakiś czas pulsuje wstrzykując gorące nasienie do mojej pochwy. Wyciąga go i znowu klęka zlizując swoje nasienie które ze mnie wycieka. Tak mnie to podnieca że z reguły zawzse dochodzę jeszcze raz- cudna sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22715358]
[27.04.2017] 23:26
Pawloooo
Jesteśmy małżeństwem przed 40.
Ostatnio zona podczas seksu po kilku drinkach wyznała, ze podnieca ją pewna pozycja bo przypomina się jej badanie u ginekologa...
Pociągnąłem temat i wyszło, ze podnieca ja je ginekolog. Czasami się zastanawia, czy jakby jej vos zaproponował, czy by nie uległa.
Trochę się przestraszyła swoich wyznań, ale ja szybko uspokoiłem, że mnie to podnieca i chciałbym, aby się z nim przespała.
Wiem, ze dla nie których to co najmniej dziwne, ale z czasem człowiek zaczyna szukać nowych doznań, choć czasami jest to bardzo ryzykowne...
pawloxyz@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22722066]
[02.05.2017] 16:15
Pawlooo
Żona coraz częściej zaczyna wspominać o ginekologu.
Nie wiem, czy to do końca dobre, ale mnie to tez coraz bardziej kręci.
Przyznam się , ze nie spodziewałem się takiej otwartości po mojej żonie...

IP i czas połączenia logowane. [22726077]
[04.05.2017] 12:11
Czarnulka...
samotna Basia (17.04.2017.21 10:29):
Mój ginekolog jest mistrzem minetki.Jak usiądę na fotelu i rozłożę nogi od razu rozpina rozporek, wyciąga swojego penisa i zaczyna się onanizować. Podchodzi do mnie klęka i nie przestając masować swojego członka zaczyna mnie lizać. Gdy widzi że dochodzę szybko wstaje z kolan i wsadza mi swojego kutasa do cipki. Parę ruchów i oboje kończymy. Jego penis jakiś czas pulsuje wstrzykując gorące nasienie do mojej pochwy. Wyciąga go i znowu klęka zlizując swoje nasienie które ze mnie wycieka. Tak mnie to podnieca że z reguły zawzse dochodzę jeszcze raz- cudna sprawa.

Ja jestem wdową od siedmiu lat, dzieci dorosłe i samodzielne, a ja sama...lubię seks i co jakiś czas się z kimś bzykam...ostatnio z ginekologiem, facet umie dobrze mi dogodzić, wiadomo fachowiec w tym temacie.

IP i czas połączenia logowane. [22728084]
[24.05.2017] 13:36
Bogdan kato
Uważam że każde badanie ginekologiczne powinno być w obecności męża, chłopaka który zanim ginekolog zacznie badanie, wejdzie między uda swojej kobiety i porządnie ją wyrucha. Ginekolog zawsze może jeszcze poprawić i dopiero w taką wilgotną od spermy pochwę można wkładać wziernik. Po badaniu asystent ginekologa mógłby jeszcze poprawić i zerżnąć dupinę pacjentki żeby zapomniała o twardym i średnio przyjemnym wzierniku.

IP i czas połączenia logowane. [22739015]
[24.05.2017] 15:46
Hehehe!
Wziernik jest b. przyjemny i podnieca laski

IP i czas połączenia logowane. [22739083]
[27.05.2017] 01:48
OpowiesciSaDobreZZWsze
Takie opowieści to na życzenie można usłyszeć tutaj: http://ero69.pl .

IP i czas połączenia logowane. [22740452]
[01.06.2017] 13:49
jestem zawsze za
Do ginekologa powinny przychodzić kobiety ze swoimi mężami lub chłopakami. Kobiecie po wejściu do gabinetu i położeniu nago na fotelu, powinno się zasłonić głowę tak aby nie widziała co się wokół nie dzieje. Ginekolog powinien wybrać jednego z siedzących ze swoimi żonami panów i zaprosić go do gabinetu. Stosunek z obcą kobietą to na pewno podniecająca rzecz, dlatego po chwili pacjentka powinna zostać nadziana na prącie i porządnie wyruchana. Po stosunku zaproszony pan wychodzi a ginekolog przystępuje do badania.

IP i czas połączenia logowane. [22743632]
[02.06.2017] 12:37
Daniel42 pom
zawsze jestem za ma rację. Problem jest tylko w tym że partnerzy swoich kobiet nie zawsze maja czas na chodzenie z nimi na wizyty. Rozwiązanie jest proste, ginekolog powinien do siebie brać praktykantów z uczelni medycznych. Zdrowe młode byczki oprócz praktycznej nauki zawodu, mogli by wyręczyć w dupczeniu partnerów kobiet a takie zbiorowe ruchanko na pewno zostałoby mile przez nie przyjęte

IP i czas połączenia logowane. [22744335]
[21.06.2017] 08:19
popieram pomysły
Ten pomysł z zasłanianiem głowy kobiecie leżącej na fotelu ginekologicznym @@@isty. Dzięki niemu nie tylko młoda kobieta zostałaby wyruchana przez kilku facetów ale i starsza pani która pewnie od dawna @@@a w dupie nie miała, mogłaby liczyć na ruchanko. Pytanie tylko jak ginekolog by podszedł do tematu grzebania w takiej mokrej od spermy cipce

IP i czas połączenia logowane. [22755812]
[05.07.2017] 10:56
gruby kutas
Karolinka 19 (17.04.2017.21 08:48):
Mój ginekolog zawsze przyjmuje mnie ubrany tylko w biały fartuch. Jak chodzi to widać jak mu się penis dynda między nogami. Czasami jak mu stanie, wchodzi między moje uda, smaruje mi cipkę wazeliną i wchodzi do dziurki. Sprzęt ma wielki, nie taki robaczek jak mój mąż i zawsze mam z nim orgazm. Strasznie mnie podnieca że że ja leżę na fotelu rżnięta przez ginekologa a mój mąż siedzi parę metrów ode mnie za drzwiami i niczego się nawet nie domyśla. Zawsze potem dziwi czemu mam taką luźną cipkę i czemu jestem taka mokra.

Karolinko sam chętnie też bym cię nadział na @@@a i wyruchał na takim fotelu i rzeczywiście fajnie by było gdyby twój mąż siedział obok

IP i czas połączenia logowane. [22764015]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat