o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona posuwana przez ginekologa

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[06.03.2017] 09:21
Katarzyna 29
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22668007]
[06.03.2017] 09:44
ippolit  ippolit@tlen.pl
Katarzyna 29 (17.03.2017.06 09:21):
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

Skoro cie dupczy a do niego dalej przychodzisz, to raczej mu pozwalasz się wyruchać

IP i czas połączenia logowane. [22668028]
[06.03.2017] 11:55
Basia xxx

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

IP i czas połączenia logowane. [22668176]
[19.03.2017] 15:13
Gosia 45
Witam. Kilka tygodni temu zgłosiłam do szpitala klinicznego na umówiony zabieg usunięcia endometrium . Podczas przyjęcia w rejestracji pani poinformowała mnie że jest to szpital kliniczny , w zawiązku z powyższym w gabinecie podczas badania wstępnego lekarzowi będzie towarzyszyć kilku studentów. Nie byłam za bardzo z tego zadowolona , ponieważ jestem kobietą dojrzałą i mam dzieci na II i III roku studiów. W gabinecie podczas przyjęcia faktycznie poza lekarzem i pielęgniarką było kilku młodych ludzi własnie w wieku moich dzieci , kilku chłopaków i tylko dwie dziewczyny . Kiedy poproszono mnie o rozebranie się i przygotowaniu do badania USG strasznie się krepowałam , w gabinecie nie było parawanu , rozbierałam się na ich oczach . Jakoś to przeżyłam , najgorsze nastą piło potem. kiedy już byłam na oddziale , po obiedzie przyszło do mnie dwóch z tych studentów , których wcześniej widziałam podczas przyjęcia na dole w gabinecie i poprosili abym poszła z nimi do gabinetu zabiegowego na badanie kompleksowe . Kiedy byliśmy już w tym gabinecie , poprosili mnie żebym się rozebrała , szybko zdjęłam spodnie od pidżamy i majtki , a jeden z nich mówi ze ma się rozebrać całkowicie ponieważ piersi też będą mi badać, Strasznie mnie to skrępowało , dwóch młodych chłopaków i ja całkiem naga (nieskromnie dodam że jak na swój wiek jestem osobą kobietą dość ponętną zwracającą uwagę mężczyzn) widziałam jak patrzą na mnie z pożądaniem. Kiedy byłam już całkiem naga , poprosili abym weszła na wagę , ponieważ jest to badanie kompleksowe i muszą mnie dokładnie zważyć , zmierzyć i zbadać. Po wadzę i mierzeniu , poprosili abym założyła ręce nad głowę zaczęli mi badać piersi , najpierw jeden potem drugi. Po tym badaniu jeden założył stetoskop i osłuchał mnie z każdej strony , następnie kazali mi się położyć na kozetce i jeden po drugim gnietli mi brzuch. Po tym badaniu poprosili abym przeszła na fotek ginekologiczny i mocno się rozluźniła ponieważ teraz będą ni badać krocze. Strasznie się zdziwiłam kiedy jeden z nich oznajmił że na początek mirzy mi temperaturę najpierw w pochwie , a potem przez pupę. Ale nie protestowałam ,myśląc że takie są procedury , kolejno jeden po drugim założyli lateksowe rękawiczki i na przemian bardzo długo mnie badali prze pochwę , przyznam szczerze że nawet było to dość przyjemne badanie , złapałam się na tym , że się trochę podnieciłam , ale starałam się to ukryć przed nimi . Kiedy już ,że tak powiem dokładnie wymacali od środka , założyli mi wziernik i kolejno jeden po drugim długo oglądali wnętrze mojej pochwy . Następnie powiedzieli że mam przejść na kozetkę zrobią mi usg piersi , potem ponownie kazali mi się przenieść na fotel i robili mi kolejny raz usg dopochwowe , trwało to znacznie dłużej niż podczas przyjęcia , wysuwali i wsuwali mi głowicę od usg , jakby się drażnili z moją pochwą , zauważyłam że też sa strasznie podnieceni. Ale zachowywali się całkiem przyzwoicie , bez żadnych jednoznacznych propozycji . Po badaniu usg poprosili żebym zeszła kolejny raz na kozetkę ale tym razem kazali i uklęknąć przyjąć , podeprzeć ręce pod brodę i wypiąć tyłek , ponieważ będą mnie jeszcze badać przez odbyt , I znowu jeden po drugim założywszy rękawiczki , wiercili mi w tyłku przez dłuższą chwilę. Na koniec jeden z nich powiedział że muszą mi zrobić jeszcze hegar , ponieważ jestem rozpisana na rano pierwsza do zabiegu i muszę być czysta również tam, a po za tym i tak wieczorem pielęgniarka , będzie mi to robiła . Byłam strasznie zdziwiona , ale cóż miałam zrobić . Jeden z nich powiedział że najpierw założy mi czopka glicerynowego, ponieważ ułatwi to sam wlew i dokładnie rozpuści wszystkie zaległości . Bawił się z tym czopkiem dłuższą chwilę , drugi zaś przygotowywał gruszkę i po chwili zrobił mi kilka wlewów do pupy, potem powiedzieli żebym poszła się wypróżnić i mogę wracać na salę. Wieczorem faktycznie pielęgniarka przyszła po mnie , abym poszła z nią bo musi mi zrobić hegar przed jutrzejszym zabiegiem , kiedy jej powiedziałam że już podczas badania kompleksowego mi zrobiono , była strasznie zdziwiona , ale pomimo wszystko ona i tak musi mi to zrobić jeszcze raz ponieważ takie są procedury. Nie miałam nigdy tak kompleksowego badania , ale stwierdziłam że pomimo młodego wieku tych dwóch chłopaków i sporego skrępowania , strasznie mnie ta cała sytuacja podnieciła . Napiszcie co o tym sądzicie . Gosia

IP i czas połączenia logowane. [22683500]
[20.03.2017] 10:49
bolo1980
Mnie ciekawi czy na tyle Cię rozpalili że gdyby zaproponawali stosunek już po badaniach,zgodziła byś się?

IP i czas połączenia logowane. [22684338]
[26.03.2017] 13:07
[20.03.2017] 14:34
Lidka 39
Miałam podobną sytuację do Gosi 45 . Napisz w jakim to mieście było , być może to byli ci sami chłopaki .

IP i czas połączenia logowane. [22684642]
[23.03.2017] 13:05
Gośka 46
Basia xxx (17.03.2017.06 11:55):

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

Mam 46 lat płacę za wizytę 250 zł to chyba mogę wymagać od lekarza żeby oprócz wkładania mi wziernika, wsadził swojego kutasa. Jemu nie ubędzie a ja lubię się ruchać, jestem obecnie sama a w końcu ile można zadowalać się wibratorem

IP i czas połączenia logowane. [22688022]
[24.03.2017] 17:19
lea-le
Fajny temat.
Ja mam ogromną ochotę na mojego gina. On żonaty, ja w związku. Niesamowicie mnie pociąga. Wiem że On jest chętny. Mnie powstrzymuje to że mam partnera.
Dawno u niego nie byłam, bo boję się tego co mogłoby się stać.

IP i czas połączenia logowane. [22689766]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat