o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona posuwana przez ginekologa

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[06.03.2017] 09:21
Katarzyna 29
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22668007]
[06.03.2017] 09:44
ippolit  ippolit@tlen.pl
Katarzyna 29 (17.03.2017.06 09:21):
Mam takiego ginekologa który jak tylko siądę na fotelu i rozłożę nogi, pakuje mi do cipki palucha i rozmawiając ze mną robi mi palcówkę. Gdy widzi że mnie bierze zabiera palucha i zastępuje go swoim kutaskiem. Nigdy nie zakłada gumy i spuszcza mi się na brzuch. Wtedy dopiero rozpoczyna badanie

Skoro cie dupczy a do niego dalej przychodzisz, to raczej mu pozwalasz się wyruchać

IP i czas połączenia logowane. [22668028]
[06.03.2017] 11:55
Basia xxx

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

IP i czas połączenia logowane. [22668176]
[19.03.2017] 15:13
Gosia 45
Witam. Kilka tygodni temu zgłosiłam do szpitala klinicznego na umówiony zabieg usunięcia endometrium . Podczas przyjęcia w rejestracji pani poinformowała mnie że jest to szpital kliniczny , w zawiązku z powyższym w gabinecie podczas badania wstępnego lekarzowi będzie towarzyszyć kilku studentów. Nie byłam za bardzo z tego zadowolona , ponieważ jestem kobietą dojrzałą i mam dzieci na II i III roku studiów. W gabinecie podczas przyjęcia faktycznie poza lekarzem i pielęgniarką było kilku młodych ludzi własnie w wieku moich dzieci , kilku chłopaków i tylko dwie dziewczyny . Kiedy poproszono mnie o rozebranie się i przygotowaniu do badania USG strasznie się krepowałam , w gabinecie nie było parawanu , rozbierałam się na ich oczach . Jakoś to przeżyłam , najgorsze nastą piło potem. kiedy już byłam na oddziale , po obiedzie przyszło do mnie dwóch z tych studentów , których wcześniej widziałam podczas przyjęcia na dole w gabinecie i poprosili abym poszła z nimi do gabinetu zabiegowego na badanie kompleksowe . Kiedy byliśmy już w tym gabinecie , poprosili mnie żebym się rozebrała , szybko zdjęłam spodnie od pidżamy i majtki , a jeden z nich mówi ze ma się rozebrać całkowicie ponieważ piersi też będą mi badać, Strasznie mnie to skrępowało , dwóch młodych chłopaków i ja całkiem naga (nieskromnie dodam że jak na swój wiek jestem osobą kobietą dość ponętną zwracającą uwagę mężczyzn) widziałam jak patrzą na mnie z pożądaniem. Kiedy byłam już całkiem naga , poprosili abym weszła na wagę , ponieważ jest to badanie kompleksowe i muszą mnie dokładnie zważyć , zmierzyć i zbadać. Po wadzę i mierzeniu , poprosili abym założyła ręce nad głowę zaczęli mi badać piersi , najpierw jeden potem drugi. Po tym badaniu jeden założył stetoskop i osłuchał mnie z każdej strony , następnie kazali mi się położyć na kozetce i jeden po drugim gnietli mi brzuch. Po tym badaniu poprosili abym przeszła na fotek ginekologiczny i mocno się rozluźniła ponieważ teraz będą ni badać krocze. Strasznie się zdziwiłam kiedy jeden z nich oznajmił że na początek mirzy mi temperaturę najpierw w pochwie , a potem przez pupę. Ale nie protestowałam ,myśląc że takie są procedury , kolejno jeden po drugim założyli lateksowe rękawiczki i na przemian bardzo długo mnie badali prze pochwę , przyznam szczerze że nawet było to dość przyjemne badanie , złapałam się na tym , że się trochę podnieciłam , ale starałam się to ukryć przed nimi . Kiedy już ,że tak powiem dokładnie wymacali od środka , założyli mi wziernik i kolejno jeden po drugim długo oglądali wnętrze mojej pochwy . Następnie powiedzieli że mam przejść na kozetkę zrobią mi usg piersi , potem ponownie kazali mi się przenieść na fotel i robili mi kolejny raz usg dopochwowe , trwało to znacznie dłużej niż podczas przyjęcia , wysuwali i wsuwali mi głowicę od usg , jakby się drażnili z moją pochwą , zauważyłam że też sa strasznie podnieceni. Ale zachowywali się całkiem przyzwoicie , bez żadnych jednoznacznych propozycji . Po badaniu usg poprosili żebym zeszła kolejny raz na kozetkę ale tym razem kazali i uklęknąć przyjąć , podeprzeć ręce pod brodę i wypiąć tyłek , ponieważ będą mnie jeszcze badać przez odbyt , I znowu jeden po drugim założywszy rękawiczki , wiercili mi w tyłku przez dłuższą chwilę. Na koniec jeden z nich powiedział że muszą mi zrobić jeszcze hegar , ponieważ jestem rozpisana na rano pierwsza do zabiegu i muszę być czysta również tam, a po za tym i tak wieczorem pielęgniarka , będzie mi to robiła . Byłam strasznie zdziwiona , ale cóż miałam zrobić . Jeden z nich powiedział że najpierw założy mi czopka glicerynowego, ponieważ ułatwi to sam wlew i dokładnie rozpuści wszystkie zaległości . Bawił się z tym czopkiem dłuższą chwilę , drugi zaś przygotowywał gruszkę i po chwili zrobił mi kilka wlewów do pupy, potem powiedzieli żebym poszła się wypróżnić i mogę wracać na salę. Wieczorem faktycznie pielęgniarka przyszła po mnie , abym poszła z nią bo musi mi zrobić hegar przed jutrzejszym zabiegiem , kiedy jej powiedziałam że już podczas badania kompleksowego mi zrobiono , była strasznie zdziwiona , ale pomimo wszystko ona i tak musi mi to zrobić jeszcze raz ponieważ takie są procedury. Nie miałam nigdy tak kompleksowego badania , ale stwierdziłam że pomimo młodego wieku tych dwóch chłopaków i sporego skrępowania , strasznie mnie ta cała sytuacja podnieciła . Napiszcie co o tym sądzicie . Gosia

IP i czas połączenia logowane. [22683500]
[20.03.2017] 10:49
bolo1980
Mnie ciekawi czy na tyle Cię rozpalili że gdyby zaproponawali stosunek już po badaniach,zgodziła byś się?

IP i czas połączenia logowane. [22684338]
[23.01.2018] 06:48
[20.03.2017] 14:34
Lidka 39
Miałam podobną sytuację do Gosi 45 . Napisz w jakim to mieście było , być może to byli ci sami chłopaki .

IP i czas połączenia logowane. [22684642]
[23.03.2017] 13:05
Gośka 46
Basia xxx (17.03.2017.06 11:55):

Ja ze swoim mam taki układ że nie pozwolę sobie wsadzić wziernika, boli mnie, dopóki mnie nie puknie. Członka ma dużego i zawsze po takim bzykanku nie ma problemu z wkładaniem wziernika a mnie to wtedy nie boli

Mam 46 lat płacę za wizytę 250 zł to chyba mogę wymagać od lekarza żeby oprócz wkładania mi wziernika, wsadził swojego kutasa. Jemu nie ubędzie a ja lubię się ruchać, jestem obecnie sama a w końcu ile można zadowalać się wibratorem

IP i czas połączenia logowane. [22688022]
[24.03.2017] 17:19
lea-le
Fajny temat.
Ja mam ogromną ochotę na mojego gina. On żonaty, ja w związku. Niesamowicie mnie pociąga. Wiem że On jest chętny. Mnie powstrzymuje to że mam partnera.
Dawno u niego nie byłam, bo boję się tego co mogłoby się stać.

IP i czas połączenia logowane. [22689766]
[18.04.2017] 23:32
Rehan
Rob0 (08.11.2008.02 07:42):
<cytat>Karolinka21a (08.05.30 08:41):
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć
</cytat>
Ale kity gościu wymyślasz... na co dzień też się podajesz za dziewczynę?

Ha ha ha ale mu do@@@al brawo

IP i czas połączenia logowane. [22712751]
[18.04.2017] 23:39
Rehan
Rehan (17.04.2017.18 23:32):
Rob0 (08.11.2008.02 07:42):
<cytat>Karolinka21a (08.05.30 08:41):
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć
</cytat>
Ale kity gościu wymyślasz... na co dzień też się podajesz za dziewczynę?

Ha ha ha ale mu do@@@al brawo

Polowa z was to ma fantazje ale bajki NIE @@@CIE WIERSZY BO DZIS NIE PIERWSZY

IP i czas połączenia logowane. [22712758]
[21.04.2017] 08:48
Karolinka 19
Mój ginekolog zawsze przyjmuje mnie ubrany tylko w biały fartuch. Jak chodzi to widać jak mu się penis dynda między nogami. Czasami jak mu stanie, wchodzi między moje uda, smaruje mi cipkę wazeliną i wchodzi do dziurki. Sprzęt ma wielki, nie taki robaczek jak mój mąż i zawsze mam z nim orgazm. Strasznie mnie podnieca że że ja leżę na fotelu rżnięta przez ginekologa a mój mąż siedzi parę metrów ode mnie za drzwiami i niczego się nawet nie domyśla. Zawsze potem dziwi czemu mam taką luźną cipkę i czemu jestem taka mokra.

IP i czas połączenia logowane. [22715252]
[21.04.2017] 10:29
samotna Basia
Mój ginekolog jest mistrzem minetki.Jak usiądę na fotelu i rozłożę nogi od razu rozpina rozporek, wyciąga swojego penisa i zaczyna się onanizować. Podchodzi do mnie klęka i nie przestając masować swojego członka zaczyna mnie lizać. Gdy widzi że dochodzę szybko wstaje z kolan i wsadza mi swojego kutasa do cipki. Parę ruchów i oboje kończymy. Jego penis jakiś czas pulsuje wstrzykując gorące nasienie do mojej pochwy. Wyciąga go i znowu klęka zlizując swoje nasienie które ze mnie wycieka. Tak mnie to podnieca że z reguły zawzse dochodzę jeszcze raz- cudna sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22715358]
[27.04.2017] 23:26
Pawloooo
Jesteśmy małżeństwem przed 40.
Ostatnio zona podczas seksu po kilku drinkach wyznała, ze podnieca ją pewna pozycja bo przypomina się jej badanie u ginekologa...
Pociągnąłem temat i wyszło, ze podnieca ja je ginekolog. Czasami się zastanawia, czy jakby jej vos zaproponował, czy by nie uległa.
Trochę się przestraszyła swoich wyznań, ale ja szybko uspokoiłem, że mnie to podnieca i chciałbym, aby się z nim przespała.
Wiem, ze dla nie których to co najmniej dziwne, ale z czasem człowiek zaczyna szukać nowych doznań, choć czasami jest to bardzo ryzykowne...
pawloxyz@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22722066]
[02.05.2017] 16:15
Pawlooo
Żona coraz częściej zaczyna wspominać o ginekologu.
Nie wiem, czy to do końca dobre, ale mnie to tez coraz bardziej kręci.
Przyznam się , ze nie spodziewałem się takiej otwartości po mojej żonie...

IP i czas połączenia logowane. [22726077]
[04.05.2017] 12:11
Czarnulka...
samotna Basia (17.04.2017.21 10:29):
Mój ginekolog jest mistrzem minetki.Jak usiądę na fotelu i rozłożę nogi od razu rozpina rozporek, wyciąga swojego penisa i zaczyna się onanizować. Podchodzi do mnie klęka i nie przestając masować swojego członka zaczyna mnie lizać. Gdy widzi że dochodzę szybko wstaje z kolan i wsadza mi swojego kutasa do cipki. Parę ruchów i oboje kończymy. Jego penis jakiś czas pulsuje wstrzykując gorące nasienie do mojej pochwy. Wyciąga go i znowu klęka zlizując swoje nasienie które ze mnie wycieka. Tak mnie to podnieca że z reguły zawzse dochodzę jeszcze raz- cudna sprawa.

Ja jestem wdową od siedmiu lat, dzieci dorosłe i samodzielne, a ja sama...lubię seks i co jakiś czas się z kimś bzykam...ostatnio z ginekologiem, facet umie dobrze mi dogodzić, wiadomo fachowiec w tym temacie.

IP i czas połączenia logowane. [22728084]
[24.05.2017] 13:36
Bogdan kato
Uważam że każde badanie ginekologiczne powinno być w obecności męża, chłopaka który zanim ginekolog zacznie badanie, wejdzie między uda swojej kobiety i porządnie ją wyrucha. Ginekolog zawsze może jeszcze poprawić i dopiero w taką wilgotną od spermy pochwę można wkładać wziernik. Po badaniu asystent ginekologa mógłby jeszcze poprawić i zerżnąć dupinę pacjentki żeby zapomniała o twardym i średnio przyjemnym wzierniku.

IP i czas połączenia logowane. [22739015]
[24.05.2017] 15:46
Hehehe!
Wziernik jest b. przyjemny i podnieca laski

IP i czas połączenia logowane. [22739083]
[27.05.2017] 01:48
OpowiesciSaDobreZZWsze
Takie opowieści to na życzenie można usłyszeć tutaj: http://ero69.pl .

IP i czas połączenia logowane. [22740452]
[01.06.2017] 13:49
jestem zawsze za
Do ginekologa powinny przychodzić kobiety ze swoimi mężami lub chłopakami. Kobiecie po wejściu do gabinetu i położeniu nago na fotelu, powinno się zasłonić głowę tak aby nie widziała co się wokół nie dzieje. Ginekolog powinien wybrać jednego z siedzących ze swoimi żonami panów i zaprosić go do gabinetu. Stosunek z obcą kobietą to na pewno podniecająca rzecz, dlatego po chwili pacjentka powinna zostać nadziana na prącie i porządnie wyruchana. Po stosunku zaproszony pan wychodzi a ginekolog przystępuje do badania.

IP i czas połączenia logowane. [22743632]
[02.06.2017] 12:37
Daniel42 pom
zawsze jestem za ma rację. Problem jest tylko w tym że partnerzy swoich kobiet nie zawsze maja czas na chodzenie z nimi na wizyty. Rozwiązanie jest proste, ginekolog powinien do siebie brać praktykantów z uczelni medycznych. Zdrowe młode byczki oprócz praktycznej nauki zawodu, mogli by wyręczyć w dupczeniu partnerów kobiet a takie zbiorowe ruchanko na pewno zostałoby mile przez nie przyjęte

IP i czas połączenia logowane. [22744335]
[21.06.2017] 08:19
popieram pomysły
Ten pomysł z zasłanianiem głowy kobiecie leżącej na fotelu ginekologicznym @@@isty. Dzięki niemu nie tylko młoda kobieta zostałaby wyruchana przez kilku facetów ale i starsza pani która pewnie od dawna @@@a w dupie nie miała, mogłaby liczyć na ruchanko. Pytanie tylko jak ginekolog by podszedł do tematu grzebania w takiej mokrej od spermy cipce

IP i czas połączenia logowane. [22755812]
[05.07.2017] 10:56
gruby kutas
Karolinka 19 (17.04.2017.21 08:48):
Mój ginekolog zawsze przyjmuje mnie ubrany tylko w biały fartuch. Jak chodzi to widać jak mu się penis dynda między nogami. Czasami jak mu stanie, wchodzi między moje uda, smaruje mi cipkę wazeliną i wchodzi do dziurki. Sprzęt ma wielki, nie taki robaczek jak mój mąż i zawsze mam z nim orgazm. Strasznie mnie podnieca że że ja leżę na fotelu rżnięta przez ginekologa a mój mąż siedzi parę metrów ode mnie za drzwiami i niczego się nawet nie domyśla. Zawsze potem dziwi czemu mam taką luźną cipkę i czemu jestem taka mokra.

Karolinko sam chętnie też bym cię nadział na @@@a i wyruchał na takim fotelu i rzeczywiście fajnie by było gdyby twój mąż siedział obok

IP i czas połączenia logowane. [22764015]
[01.01.2018] 06:08
ginekolog swigers
gruby kutas (17.07.2017.05 10:56):
Karolinka 19 (17.04.2017.21 08:48):

Karolinko sam chętnie też bym cię nadział na @@@a i wyruchał na takim fotelu i rzeczywiście fajnie by było gdyby twój mąż siedział obok

Nasz impreza sylwestrowa to był bal przebierańców. Mój gabinet ginekologiczny to był punkt programu. Koledzy przebrani za lekarzy używali sobie na mojej żonce a ja tylko chodziłem i podcierałem spermę z jej dupci

IP i czas połączenia logowane. [22860425]
[01.01.2018] 12:20
inezk@
Tylko dr Abraham Sapirstein. Nie ma lepszego ginekologa!

IP i czas połączenia logowane. [22860523]
[03.01.2018] 14:36
pawlooo
Żona często fantazjuje o swoim ginekologu (50).
Ja ją zawsze proszę, aby mu się oddała i mi o tym opowiedziała.

IP i czas połączenia logowane. [22861529]
[03.01.2018] 16:00
Dennis
inezk@ (18.01.2018.01 12:20):
Tylko dr Abraham Sapirstein. Nie ma lepszego ginekologa!

Potwierdzam. Dr. Sapirstein regularnie dyma moją żonę!

IP i czas połączenia logowane. [22861581]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat