o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona posuwana przez ginekologa

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[15.05.2008] 08:32
Marek34
zawsze kręcił mnie temat badań ginekologicznych i tego co lekarz robi z naszymi kobietami. Chciałbym zobaczyć kiedyś swoją na fotelu pieszczoną przez takiego lekarza, widzieć jak jej robi usg swoim członkiem, pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.05.2008] 10:27
Lesław
moja żona zawsze jak wychodzi od ginekologa od razu ma ochotę na seks. Jedziemy do domu i faktycznie jest tak mokra i napalona że od razu bierzemy się do roboty. Gdy to robimy wyobrażam ją sobie na fotelu i fantazjuję o tym co z nią może robić jej lekarz jak ją dotyka między nogami a potem sobie na niej używa. Strasznie mnie ten motyw bierze

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12762786]
[15.05.2008] 10:48
kobitka123
faceci -idzcie na wizyte z zona dziewczyna a wtedy sie wypowiedzcie w temacie
my kobiety wiemy jakie to badanie krepujace wiec nie w glowie nam wtedy sex zapewniam

IP i czas połączenia logowane. [12762856]
[15.05.2008] 10:53
Lesław
a rozmawiałaś kiedyś z mężem chłopakiem czy jego to nie kręci i co o tym myśli i coś nie chce mi się wieżyć że gdy palce lekarza rozchylają ci cipkę i wchodzą w głąb niej nie sprawiają choć odrobinę przyjemności

IP i czas połączenia logowane. [12762873]
[15.05.2008] 11:39
kobitka123
Lesław (08.05.15 10:53):
a rozmawiałaś kiedyś z mężem chłopakiem czy jego to nie kręci i co o tym myśli i coś nie chce mi się wieżyć że gdy palce lekarza rozchylają ci cipkę i wchodzą w głąb niej nie sprawiają choć odrobinę przyjemności

idz to zobaczysz jaki stres sie przezywa gdy obcy facet wklada ci tam palec

IP i czas połączenia logowane. [12763128]
[22.07.2017] 14:33
[15.05.2008] 16:06
Nie przesadzaj
kobitka123 (08.05.15 11:39):

mnie to kręci

IP i czas połączenia logowane. [12764557]
[15.05.2008] 16:11
wierna rzeka
Kobitka123 masz racje,a wy faceci uwierzcie wreszcie,że to nic przyjemnego kiedy trzeba rozebrac sie przed obcym facetem,pokazacmu swoje intymne miejsca i jeszcze pozwolic mu na badanie,które nie sa ani troche przyjemne.gdyby kobiety sie podniecały taka wizyta nie musiałby nakładac żelu na usg albo palec,bo byłoby tam mokro z podniecenia.tak nie jest,jestesnie nienormalni.Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze stres chorobowy,bo zazwyczaj do ginekologa idzie sie z powodów zdrowotnych i nie zawsze wszystko kończy sie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [12764579]
[15.05.2008] 16:25
kobitka123
Nie przesadzaj (08.05.15 16:06):
kobitka123 (08.05.15 11:39):

mnie to kręci

oj to chyba jestes nieliczna

IP i czas połączenia logowane. [12764645]
[15.05.2008] 16:33
wierna rzeka
Nieliczna?nie wiem co masz na mysli,może mi to sprecyzujesz,bo mozliwe,że xle cos zrozumiałas

IP i czas połączenia logowane. [12764683]
[15.05.2008] 16:45
kobitka123
nieliczna ktorej pasuje-pisalam do tej "nie przesadzaj"
twoja wypowiedz jest taka jak moja

IP i czas połączenia logowane. [12764741]
[15.05.2008] 17:10
wierna rzeka
czyli ja nie zajarzyłam
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12764869]
[16.05.2008] 11:39
Rozsądny01
Zastanowiłeś się nad tym co chciałeś powiedzieć ? Z tego co widzę to raczej wcale nie myślałeś. Ginekolog jak się napatrzy na "te widoki" cały dzień, to potem ma już serdecznie dość. To tak jakbyś cały czas jadł tylko i wyłącznie same frykasy - na początku cieszy i smakuje, a po jakimś czasie się nudzi i nawet może zbrzydnąć.
Konkludując - jeżeli masz poruszać jakiś temat to najpierw pomyśl LOGICZNIE czy to co chcesz powiedzieć ma jakikolwiek sens, i dopiero wtedy zabieraj głos.

IP i czas połączenia logowane. [12768794]
[17.05.2008] 07:32
Bożenka28
niestety my kobiety jesteśmy troszkę zakłamane i wstydzimy się przyznać do pewnych żeczy a jedną z nich jest właśnie to że mimo iż taka wizyta jest trochę krępująca to jednak niektóre z nas mają w sobie ukrytą naturę ekschibicjonistki i takie właśnie a między innymi i mnie trochę podnieca możliwość rozebrania się przed zupełnie obcym męższczyzną i nie uważam aby było to coś złego, odczucia zaś lekarza są jego sprawą i czy kobiety go podniecaja czy po każdej nastepnej ma dość to nie wiem

IP i czas połączenia logowane. [12773122]
[17.05.2008] 08:05
taka sobie19
nie po to facet zostaje ginekologiem żeby mu się cipki nudziły,do tych starszych kobiet podchodzi pewnie inaczej a do młodych też inaczej, mam 19 lat i nie raz widziałam jak niektórym zaczynało brakować miejsca w spodniach

IP i czas połączenia logowane. [12773150]
[26.05.2008] 09:49
Ładna 40
jestem 16 lat po ślubie i wizyty u ginekologa wcale mnie nie krępują. Wręcz przeciwnie, podnieca mnie ta cała sytuacja kiedy muszę się rozebrać a lekarz zaczyna badanie. Zwykle zaczyna od piersi a potem bierze się za moją cipkę. Jest bardzo dokładny i delikatny a ja jestem cała mokra tam na dole. Chyba się domyśla że jest mi dobrze, a mi ta myśl sprawia dodatkową przyjemność

IP i czas połączenia logowane. [12821386]
[30.05.2008] 08:41
Karolinka21a
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć

IP i czas połączenia logowane. [12843924]
[04.06.2008] 13:17
Rafał-lekarz amator
Poszukuję dziewczyn, które mają podobne upodobania jak ja i lubią takie klimaty jek delikatna zabawa w doktora, medical itp.
Tylko poważne oferty na maila - lekarzmlody@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [12871683]
[18.06.2008] 08:21
Elavira
Rafał-lekarz amator (08.06.04 13:17):
Poszukuję dziewczyn, które mają podobne upodobania jak ja i lubią takie klimaty jek delikatna zabawa w doktora, medical itp.
Tylko poważne oferty na maila - lekarzmlody@o2.pl

Moge ci zaproponowac psychiare

IP i czas połączenia logowane. [12952983]
[13.07.2008] 00:34
basta70
ja byłem z żoną na badaniu u ginekologa. Chciałem na nią zaczekać na korytarzu ale lekarz zaprosił mnie do gabinetu. Po krótkiej rozmowie powiedział do mojej żony pani jeszcze nie gotowa zapraszam na fotel. Żona usiadła na fotelu rozłożyła nogi ,a lekarz posmarował jej cipkę żelem i rozpoczął badanie. Widziałem jak jego palce wsuwają się do cipki żony i naprawdę czułem się podniecony . Dodam że żona jest zdrowa a to było rutynowe badanie. Czy Ona była podniecona śmiem wątpić raczej skrępowana

IP i czas połączenia logowane. [13096040]
[13.07.2008] 10:01
było mi dobrze
też tak byłam z mężem, ale gdy ten siedział za plecami lekarza, ten badając mnie jedną ręką drugą wyciągnął swojego członka i tak blisko stanął że ten wszedł we mnie. Wstydziłam sie odezwać bo co by mąż powiedział a lekarz delikatnymi ruchami sprawił że doszłam i on też. Powiedział że to koniec badania i z takim jeszcze sterczącym szybko wyszedł do drugiego pokoju. Wstałam a wtedy mąż zobaczył jak po udach cieknie mi coś. Doktor wrócił i podał mi lignine zaś mężowi powiedział że to naturalne po takim badaniu. Mąż do tej pory nie wie nic o tym choć tam był

IP i czas połączenia logowane. [13096598]
[15.07.2008] 14:48
fallen--
Czy posuwana -bleee. ale sporo o tym myślę i wolę jak chodzi do gin kobiety . Kiedyś podsłuchałem jak chichocząc rozmawiala ze swoją siostrą o nowym gin u ktorego były -młody i przystojny . Jakoś dziwnie umilkły jak wszedlem do pokoju a potem dobiegly mnie chichoty -myślę że nic nie było. Ale coś mnie kręciło w tej sprawie . I jeszcze kiedyś -zupełnie przypadiem -bo nic mi nie powiedziała ! dowiedziałem się że przy badaniu u lekarki do ktorej chodzi był obecny student na praktyce . Ani o tym nie pisnęła ,a miała robione pełne badanie gin oraz usg w pochwie . Jak ją wziąłem na wypytki to wyszło -że był i przy badaniu piersi ... ( mówiła z taką niewinną minką . ). Trochę mnie to zażenowało ale potem niezdrowo podnieciło. No bo taki chłopaczek siedział sobie kolo niej a ona naga ,widział ją w max intymnej sytuacji jaką może mieć kobieta.. pewnie miał erekcję !!( ja w tym wieku pewnie bym się max podjarał w takie sytuacji ) Zastanawiam się czy moja żona nie czuła wtedy jakiegoś dreszczyku ...

IP i czas połączenia logowane. [13110142]
[16.07.2008] 07:06
było mi dobrze
jak był na praktyce to na pewno nie siedział, tylko też ją badał.Dotykał jej piersi, badał pochwę i skąd możesz wiedzieć czy gdy jak np. lekarka wyszła nie wykorzystał sytuacji i nie wsadził twojej kobiecie czegoś wiecej. Pewnie było jej dobrze i wstydziła ci się o tym powiedzieć

IP i czas połączenia logowane. [13114868]
[17.07.2008] 14:51
student na praktyce
po pierwsze nie byłem sam, tylko było nas pięciu. Po drugie pielęgniarka nigdzie nie wyszła , tylko nałożyła na wejście do pochwy twojej żony żel intymny a następnie ustawiła nas w kolejce i kazała opuścić spodnie. Wskazując na nasze instrumenty, powiedziała że nie pozwoli nam zbadać jej przyżądem do usg, dopóki nie poznamy anatomi pochwy.Pod jej czujnym okiem wprowadzaliśmy więc nasze sterczące pomoce naukowe i wykonywaliśmy ruchy jakie kazała nam pielęgniarka. Kazdy z nas zostawił w niej swoją mokrą pamiątkę, jej zaś bardzo się to badanie podobało. Ćwiczenia zaliczyliśmy celująco, pozdrów żonę bo bardzo nam pomogła, jej usta sprawiły że mogliśmy działać tak sprawnie

IP i czas połączenia logowane. [13123500]
[17.07.2008] 21:37
pigularz
student na praktyce (08.07.17 14:51):
po pierwsze nie byłem sam, tylko było nas pięciu. Po drugie pielęgniarka nigdzie nie wyszła , tylko nałożyła na wejście do pochwy twojej żony żel intymny a następnie ustawiła nas w kolejce i kazała opuścić spodnie. Wskazując na nasze instrumenty, powiedziała że nie pozwoli nam zbadać jej przyżądem do usg, dopóki nie poznamy anatomi pochwy.Pod jej czujnym okiem wprowadzaliśmy więc nasze sterczące pomoce naukowe i wykonywaliśmy ruchy jakie kazała nam pielęgniarka. Kazdy z nas zostawił w niej swoją mokrą pamiątkę, jej zaś bardzo się to badanie podobało. Ćwiczenia zaliczyliśmy celująco, pozdrów żonę bo bardzo nam pomogła, jej usta sprawiły że mogliśmy działać tak sprawnie

A świstak wciąż sobie....

IP i czas połączenia logowane. [13125683]
[10.09.2008] 09:15
badacz cipek
Grażynko a może sama dasz sie zbadać, ginekologiem nie jestem ale pomacać mogę

IP i czas połączenia logowane. [13428575]
[18.09.2008] 03:38
wiking1967
Co wy z tym ginekologiem .Może by tak kominiarz.

IP i czas połączenia logowane. [13473265]
[18.09.2008] 15:59
kumpel ginekologa
Mam kumpla ginekologa... już ma serdecznie dość tych pochew z drożdżycami i grzybami. Jak przychodzi do domu to ostatnia rzecz, która mu chodzi po głowie to seks

Oj marzyciele....

IP i czas połączenia logowane. [13475678]
[18.09.2008] 20:04
taxo
u nas 2 lata temu zabito cygankę w mieście. Jak się okazało zrobił to ginekolog, który wracał do domu po długim dyżurze gdzie obejrzał kilkadziesiąt kobiet. W parku zaczepiła go cyganka i powiedziała: pan--daj pan 20 zł to pokażę panu c...pę. Nie wytrzymał...

IP i czas połączenia logowane. [13477192]
[26.10.2008] 15:27
tak sobie myślę
jak lekarz jest młody, to badając pacjentkę w wieku np50-60 lat nie jest to może zbyt ciekawe, ale jeśli lekarz ma tą 50 to wtedy taka kopbieta jest jego rówieśniczką i może tak samo na niego działać, jak młodsza kobieta. Kobieta w tym wieku się nie wstydzi i korzysta z okazji jak jest samotna. Znajomy ginekolog nie raz mi opowiadał że jak go taka złapie ręką za krocze to od razu mu staje i nigdy nie odmawia. Młode tego nie robią, niestety

IP i czas połączenia logowane. [13704361]
[28.10.2008] 13:55
tert
tak sobie myślę (08.10.26 15:27):
jak lekarz jest młody, to badając pacjentkę w wieku np50-60 lat nie jest to może zbyt ciekawe, ale jeśli lekarz ma tą 50 to wtedy taka kopbieta jest jego rówieśniczką i może tak samo na niego działać, jak młodsza kobieta. Kobieta w tym wieku się nie wstydzi i korzysta z okazji jak jest samotna. Znajomy ginekolog nie raz mi opowiadał że jak go taka złapie ręką za krocze to od razu mu staje i nigdy nie odmawia. Młode tego nie robią, niestety

Młode mają wzięcie gdzie indziej, nie muszą chodzić z chcicą do ginekologa.

IP i czas połączenia logowane. [13717385]
[02.11.2008] 07:42
Rob0
Karolinka21a (08.05.30 08:41):
zawsze byłam bardzo wrażliwa miedzy nogami i dletego mycie czy dotknięcie nawet sprawia że zaczynam sie podniecać.Dlatego też moje wizyty u ginekologa trochę mnie krepują, bo gdy tylko zaczyna się badanie, zaczynam się podniecać, a jak wsadza mi palce do środka, po prostu zaczynam sie wić. Ostatnio podczas badania miałam orgazm a lekarz powiedział trochę w żartach że powinnam szybko znaleźć męża, bo jak nie to on sie tym będzie musiał zająć

Ale kity gościu wymyślasz... na co dzień też się podajesz za dziewczynę?

IP i czas połączenia logowane. [13745368]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat