o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

SIERSC SIERSC SIERSC WSZEDZIE! - jak/czym sprzatac?!

1 2
[17.03.2015] 11:18
milka123
uzywałam taśmy i wałka ale niestety nie zbierały dokładnie, mówią, że schodzi gumową rękawiczką ale jakoś nie lubię bo nieprzyjemnie się zwija na dłonipodpowiadam: magiczna ściereczka York, jest naprawdę rewelacyjna, używam do kanapy ale i do mebli

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21673820]
[31.03.2015] 19:05
alibabka343
Ja swojego dlatego ścinam na krótko w salonie dla zwierząt (http://www.fryzjerpieskow.pl/ ). Oczywiście nie na całkiem łyso , ale jak ta jego sierść jest króciutka to mniej linieje.

IP i czas połączenia logowane. [21697164]
[09.05.2015] 00:09
Suipelik
Ciężka sprawa. W sprawie odpowiedniego sprzątania znalazłam tylko coś takiego http://artelis.pl/artykuly/64945/5-zasad-dob rego-sprzatania Pewnie trzeba znaleźć specjalistyczne preparaty, któee radzą sobie z sierścią.

IP i czas połączenia logowane. [21760126]
[16.08.2015] 10:54
Misiekpl1984
Do sprzątania sierści po psie niezastąpiona jest miotła gumowa taka jak ta:
http://myjo.pl/miotla-gumowa-do-sprzatania-k ij-teleskopowy-p-40.html

IP i czas połączenia logowane. [21924077]
[18.08.2015] 18:47
golden_lu
u nas też najlepiej się sprawdza lateksowa mokra rękawiczka. G_L

IP i czas połączenia logowane. [21927587]
[25.11.2017] 06:50
[01.10.2015] 12:39
olka_ka
A słyszał ktoś coś więcej o odkurzaczach Thomas ?
Widzę, że mają stronę idealnyodkurzacz.pl i tak się zastanawiam na ile odkurzacze są idealne.

IP i czas połączenia logowane. [21994721]
[24.03.2016] 08:41
elkaa
a ja wolę sprzątanie zlecić profesjonalistom zwww.dobryserwis.waw.pl. Nie muszę się o nic martwić bo wszystko jest zawsze idealnie posprzątane a cena za tę usługę niewygórowana.

IP i czas połączenia logowane. [22246474]
[02.06.2016] 14:44
ekoeko
Moim zdaniem najbardziej uniwersalna jest szczotka www.quickshed.me , ponieważ radzi sobie z sierścią długą i krótką. Używam je dla psa i kota. W gospodarstwie agro mamy też konia i tam to dopiero widać efekty! Jeszcze tak przyjemnej szczotki nie miałem nigdy w ręku. Fajny gadżet. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że pomogłam komentarzem

IP i czas połączenia logowane. [22331498]
[10.08.2016] 15:56
krzys7878
Moim zdaniem najbardziej uniwersalna jest szczotka wwwquickshed.me , ponieważ radzi sobie z sierścią długą i krótką. Używam je dla psa i kota. W gospodarstwie agro mamy też konia i tam to dopiero widać efekty! Jeszcze tak przyjemnej szczotki nie miałem nigdy w ręku. Fajny gadżet. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że pomogłam komentarzem

IP i czas połączenia logowane. [22408273]
[26.09.2016] 10:34
Kociara342
Polecam z całego serca szczotki dla zwierzaków liniejący Brashka http://brashka.pl/brashka-dla-psow/ Sa genialne. Rewelacyjnie eis na wyciaga siersc nawet mój kot się nie boi tej szczotki.

IP i czas połączenia logowane. [22455405]
[24.12.2016] 14:32
kasia_moj_sposob
Posiadanie futrzaka przynosi zawsze wiele radości, ale także sprzątania. Doczyszczenie tapicerek i dywanów po dwóch kotach to nielada wyzwanie. Gdy mieszkałam jeszcze w Danii koleżanka poleciła mi taką szczotkę do odkurzacza, której ona używała. Spisywała się super, łatwo usuwało się nią sierść długą i krótką z dywanów i kanap. Nawet z moich płaszczy. Mąż też używał jej do czyszczenia tapicerki w samochodzie. Niestety zaginęła podczas przeprowadzki, ale widzę że można ją teraz też kupić u nas. Nazywała się fureater. Właśnie udało mi się je zamówić w promocji, to wzięłam 2 sztuki od razu hihi Można zamawiać na ich oficjalnej stroniewww.fureater.pl teraz właśnie mają tą promocję, no i jest dużo taniej niż w Danii z tego co pamiętam. Sczotka ta jest nawet opatentowana w Danii, więc musi się chyba dobrze spisywać nie tylko u mnie

IP i czas połączenia logowane. [22571674]
[09.01.2017] 00:32
romek@
W tym miejscu http://odzyskajdzien.pl/4840-zwierzaki-w-dom u-czyli-jak-skutecznie-pozbyc-sie-siersci znajdziecie skuteczne porady w jaki sposób skutecznie usunąć sierść. Warto się z nim zapoznać. #odzyskajdzien

IP i czas połączenia logowane. [22593270]
[17.02.2017] 17:51
ollikvkiki
Dodam od siebie ze do sierści są specjalne ssawki, teraz przy każdym odkurzaczu, dobre odkurzacze są z Philipsa ja na avans.pl kupowałam swój, mam owczarka niemieckiego długowłosego.

IP i czas połączenia logowane. [22649055]
[09.03.2017] 17:30
Arkadiuszp
Czy są specjalne odkurzacze które, służą do sprzątania sierści? Próbowałem sprzątać zwykłym odkurzaczem, ale jest niedobry.

IP i czas połączenia logowane. [22672039]
[25.03.2017] 10:07
Jolalovepupile
Chciałam powiedzieć, że używałam różnych sposobów na sierść i niestety zawsze jest to problem szczególnie w domu i w samochodzie, ale kochamy swoje zwierzaki i nie oddamy ich za żadne skarby .. moja koleżanka kupiła ostatnio ssawko - szczotkę do sierści futrossawka.pl , z której jest bardzo zadowolona i chyba też skorzystam , pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22690282]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat