o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Co nowego? Gdzie i kiedy?
 » Odpowiedz na ten temat

WYSTAWY PSÓW BEZ RODOWODU

1 2
[01.04.2014] 19:50
lenka159
Wiesz co... Spis wszystkich wystaw i wydarzeń z udziałem psów czy kotów jest na http://www.zpazurem.pl/events/index/strona/1 Często na niego zaglądam bo uwielbiam jeździć na wystawy. Chciałabym kiedyś zgłosić swojego psa

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21115365]
[18.05.2014] 14:42
atm55
Ja nie wiem czy tutaj sa same przygłupy i czytać ze zrozumieniem nie potrafią.Babka zadała proste pytanie " Czy ktos wie coś o wystawach psów bez rodowodów? A tu mnóstwo kretynów pisze różne bzdury tylko nikt nic na temat.Ja sam szukam takiej wystawy ale widać tutaj są przygłupy co nie potrafią rozumnie odpowiedziec na konkretne pytanie.Może ktos wreszcie odpowie jesli rozumie pytanie

IP i czas połączenia logowane. [21182740]
[17.01.2015] 10:50
manguvilbaff1989dgdue
marek12343 (11.11.2011.10 10:32):
też mam labradora ale z papierem, wystawiałem go trochę i też się dowiedziałem wielu fajnych historyjek, ostatnio w jednej hodowli zarejestrowanej w zkwp, ze skojarzenia dwóch czekolad urodziły się szczenięta czarne, co jest genetycznie niemożliwe, po przyciśnięciu hodowczyni okazało się, że jej sukę pomyłkowo pokrył inny czarny pies, ale myślała że się nikt nie zorientuje dlatego nie odnotowała tego i uparcie chciała by w rodowodach psów byli czekoladowi rodzice - ta osoba która robiła przegląd miotu też widać miała pojęcie o dziedziczeniu koloru nie ma co , po interwencji pewnych osób, rodowody szczeniakom cofnięto, a sprawa jest w toku.
Więcej przykładów podawać nie trzeba, psa trzeba kupić z pewnej hodowli albo innego pewnego źródła.

Jasne http://s.haza.fr/15

IP i czas połączenia logowane. [21565821]
[24.01.2015] 12:34
MBee
manguvilbaff1989dgdue (15.01.2015.17 10:50):
marek12343 (11.11.2011.10 10:32):
też mam labradora ale z papierem, wystawiałem go trochę i też się dowiedziałem wielu fajnych historyjek, ostatnio w jednej hodowli zarejestrowanej w zkwp, ze skojarzenia dwóch czekolad urodziły się szczenięta czarne, co jest genetycznie niemożliwe, po przyciśnięciu hodowczyni okazało się, że jej sukę pomyłkowo pokrył inny czarny pies, ale myślała że się nikt nie zorientuje dlatego nie odnotowała tego i uparcie chciała by w rodowodach psów byli czekoladowi rodzice - ta osoba która robiła przegląd miotu też widać miała pojęcie o dziedziczeniu koloru nie ma co , po interwencji pewnych osób, rodowody szczeniakom cofnięto, a sprawa jest w toku.
Więcej przykładów podawać nie trzeba, psa trzeba kupić z pewnej hodowli albo innego pewnego źródła.

Jasne http://s.haza.fr/15

... kolejny myślący inaczej :/

IP i czas połączenia logowane. [21579403]
[24.02.2015] 12:50
dr M
Szanowni Państwo,
psy rasowe bez rodowodów biorą się z hodowli legalnych, tylko z miotów nie zgłoszonych do Urzędu Skarbowego. Te psy są tak samo rasowe jak ich bracia z metrykami, tylko 3 razy tańsze. Od 40 lat prowadzę chów psów rasowych. Obserwuję rasę wnikliwie. Nigdy nie rozmnażałam zwierząt. Ale psy kupione w legalnych "hodowlach" zawsze są bardzo chorowite i mocno zdegenerowane, zarówno te z metrykami jak i te bez nich. Trafiły tez do mnie dwa pieski tzw. "nie do rozrodu" z hodowli. To były najzdrowsze psy w moim życiu. Związek Kynologiczny degeneruje rasy zwierząt i jego lobby ze wszech miar zapobiega "dolaniu zdrowej krwi do ras". Pragnę jedynie przypomnieć, że pies to Canis lupus f. familiaris forma udomowiona wilka. Proszę zobaczyć, co zrobiono z tego gatunku. To wynaturzone formy zwierząt niezdolne do życia. Robienie nagonki na właścicieli rozmnażających się psów z nieudokumentowanym - przez Związek Kynologiczny - pochodzeniem, doprowadzi do zgładzenia tego gatunku zwierzęcia. Gratuluję. Taki wsobny chów zwierząt wśród zwierząt przeznaczonych do spożycia dla ludzi byłby niemożliwy. Jest zakazany. Związek Kynologiczny nie ma co się zasłaniać sięganiem cztery pokolenia wstecz, ponieważ cała rasa wywodzi się w Europie często z dwóch lub czterech zwierząt macierzystych, a ciągłe mieszanie tych samych genów jest tylko drogą do kolejnych mutacji.

IP i czas połączenia logowane. [21635771]
[18.11.2017] 00:13
[02.04.2016] 10:36
dkwr_
maciej (10.12.2010.05 18:51):
jak masz rodzicow z rodowodem to ich szczeniaki tylko jak sie nie myle 3 sztuki moga miec dalej rodowod a reszta pomimo wszystko juz papiera nie dostanie

Jaka bzdura - skąd to wziąleś ?
ogolnie rodowod jest po to np zebys wiedzial, ze rodzice sa przebadani pdo względem dysplazji która np czesta jest u duzych psów - prawdopodobienstwo dania takich genów jest prawie zerowe.
Natomiast wezmiesz psa z pseudohodowli i co ? skąd wiesz czy rodzice chorzy nie są ? Wybor zalezy od was;]

IP i czas połączenia logowane. [22257289]
[04.05.2016] 21:49
beta1964
Tak jak wszędzie tak i wśród hodowców spotkać można nieuczciwych i chcących się szybko i łatwo wzbogacić osobników. Są hodowcy co zajmują się hodowlą z zamiłowania. Ja mam grzywacza chińskiego dostałam go bez rodowodu, jest dla mnie najpiękniejszym pieskiem, jest całkiem golutka z piękną czuprynką, bystrymi oczkami i niezwykle inteligentnym usposobieniem. W porównaniu z pieskami wystawianymi z papierami przewyzsza je klasą i elegancją. Nikomu kto ją widzi nawet do głowy nie przychodzi żeby była bez rodowodu. Mi też nie potrzebny ale tak jak było pytanie na początku o wystawę psów bez rodowodu też bym chciała się pokazać z moim pieskiem choć by po to aby pokazać że wartość psa nie jest w papierach a w osobowości i wyglądzie.
Drugiego pieska mam kundelka też najpiękniejszego i najmądrzejszego na świecie.

IP i czas połączenia logowane. [22297367]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat