o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

bicie/lanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.07.2017] 09:59
gosc_Baska_81
Kiedyś dawno temu dostałam chyba 3 razy lanie na korepetycjach z matematyki. Nauczyciel z innej szkoły mi "pomagał" i czasem w tyłek wlał, porządnie. Do dziś pamiętam jak kazał opierać się o krzesło i ściągał pasa ze spodni. Lał porządnie, że przez spodnie było porządnie czuć za każdym razem pasy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22774662]
[22.07.2017] 10:09
jolkka-wwaa___
mnie zawsze ojciec lał za karę. dostawałam za oceny, wagary, fajki, alkohol itd. zawsze była pierw rozmowa "motywująca" i na jej utrwalenie lanie. spodnie opuszczałam w dół i przekładałam się przez krzesło. później to już standard - porządne pachy na tyłek.

IP i czas połączenia logowane. [22774669]
[22.07.2017] 10:30
eliskaaaaaA
a dostałam nie raz od matki pasem po dupie, za mocne przewinienia. Teraz mam 25 lat i uważam, że to było słuszne ze strony mojej mamy. Ogólnie byłam spokojnym dzieckiem, ale czasem z młodszym bratem tak się wściekaliśmy, wygłupialiśmy, że uwagi i gadanie mojej mamy nie robiło na nas wrażenia i dopiero wtedy, gdy nas sprała pasem po dupsku coś dotarło do naszym głów i więcej takich rzeczy nie robiliśmy. Uważam, że czasem naprawdę trzeba dziecku porządnie przyłożyć w tyłek, żeby czegoś się nauczyło.

IP i czas połączenia logowane. [22774675]
[22.07.2017] 10:42
martyniank_66
Na ogół byłem grzecznym dzieckiem, ale jednak) upartym i nieposłusznym, dlatego pas był rzadko używany, ale jednak był. Myślę, że to jest dobre narzędzie wychowawcze, ale nie należy go stosować zbyt często.

IP i czas połączenia logowane. [22774678]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat