o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

bicie/lanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[12.12.2016] 23:09
k123
Mama -nastolatka (16.12.2016.12 10:01):
Klara Sz (16.12.2016.11 21:11):
OK. Trudno. Az tak bardzo nie jestem mściwa. Nie chce go trwałe uszkodzić.

mama nastolatka - do Klara Sz
Nic mu się nie stanie przylej mu to będzie unikał cie jak ognia i będzie jęczał , Albo z otwartej dloni strzel go od spodu w jajka to zaraz jęknie i klęknie ,będzie sie kąpał to wykorzystaj sutuację musi go zaboleć bo inaczej to on cię zdominuje . Do roboty nie ma na co czekać chlopak musi wiedzieć że takie zachowanie go będzie bolalo . Ile brat ma lat .Nic mu się nie stanie jak tam dostanie bez przesady a wiem o tym z praktyki jak byłam zdenerwowana mocno i dostawał lanie .A bić musisz żeby sie rozbeczał bo inaczej to szkoda wysiłku i tyłek musi być czerwony ,najpierw zacznie syczeć a puzniej płakać ,ryczeć .To wtedy jest lanie .Jak coś to napisz jak go ukarać ,podaj e -mail to podpowiem Ci parę rzeczy .

A on wtedy odruchowo z pięści w zęby i będzie szczerbata, albo z całej siły w piersi (i za 10 lat nowotwór gotowy), albo prosto w łechtaczkę z całej siły, można jeszcze celować w jajniki - takie pomysły to sobie możesz darować, jest pewna różnica pomiędzy klapsem w tyłek nawet bolesnym, a uderzeniem w jądra. Przemoc za przemoc prowadzi do eskalacji, a on jest silniejszy.
A co do ciebie to matka która maltretuje syna bijąc go po jądrach to jest dewiantka/pedofilka - powinna zostać pozbawiona praw rodzicielskich i zamknięta w psychiatryku, gdzie już jej pielęgniarze pokażą przemoc seksualną.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22557152]
[12.12.2016] 23:22
k123
Kasiulka 13 (16.12.2016.12 20:13):
Mnie tez brat podgladal kilka razy zwracalam mu uwage i mowilam ze powiem mamie i dostanie w pupe ale nie pomoglo,wiec powiedzialam mamie i dostal po tylku troche mi go bylo szkoda bo ma 11 lat ,ale co mialam robic dac sie dalej podgladac?

Młodsi bracia zawsze podglądają starsze siostry - nic na to nie poradzisz - tak zawsze było i będzie. Póki nie dorośnie i mu nie przejdzie. W gruncie rzeczy to, że jest to teraz bardziej "niebezpieczne" i lepiej się kryjesz będzie dla niego wyzwaniem i bardziej go zdopinguje do podglądania - jest mężczyzną, więc trudność zawsze zwiększa satysfakcję, cel jest mniej ważny. Musisz przyjąć, że młodszy brat zawsze znajdzie sposób, by podglądnąć siostrę - nie obronisz się.

IP i czas połączenia logowane. [22557168]
[17.12.2016] 16:36
karola_8612
mnie bil ojciec za kare. musialam sciagac majtki i klapsc sie na krzeslo. dostawalam niemilosiernie bolesne lanie szerokim pasem skorzanym

IP i czas połączenia logowane. [22562835]
[28.01.2017] 10:40
marta_77_zw
ja bylam dosyc dlugo bita po pupie za kare. ostatnie lanie dostalam uwaga!!! bedac na drugim roku studiow!!! do konca 8 klasy podstawowki dostawalam na gola pupe, w sredniej szkole na majtki, a juz na studiach na spodnie/sukienke ja tylko zasluzylam sobie na lanie to byla rozmowa i lanie. gdy zapadla decyzja ze "dostane" musialam klasc sie na lozku z pupa do gory. lanie zawsze wymierzal ojciec, sciagal ze spodni pas i lal pupe niemilosiernie. ojcowski pas byl wytrzymaly byl noszony w spodniach codziennie (i do dzisiaj jest) i sluzyl do lania. powiem szczerze ze lan tym pasem dostalam na prawde mnowstow
marta

IP i czas połączenia logowane. [22618379]
[28.01.2017] 14:36
podmiot nie przedmiot
W jakiej Ty wiosce niewiasto mieszkasz, że jako studentka dajesz się tak łatwo będąc pełnoletnią osobą? No szkoda, że nie na goła dupę na drugim roku studiów

IP i czas połączenia logowane. [22618574]
[25.11.2017] 08:45
[28.01.2017] 16:53
+++
marta_77_zw (17.01.2017.28 10:40):
ja bylam dosyc dlugo bita po pupie za kare. ostatnie lanie dostalam uwaga!!! bedac na drugim roku studiow!!! do konca 8 klasy podstawowki dostawalam na gola pupe, w sredniej szkole na majtki, a juz na studiach na spodnie/sukienke ja tylko zasluzylam sobie na lanie to byla rozmowa i lanie. gdy zapadla decyzja ze "dostane" musialam klasc sie na lozku z pupa do gory. lanie zawsze wymierzal ojciec, sciagal ze spodni pas i lal pupe niemilosiernie. ojcowski pas byl wytrzymaly byl noszony w spodniach codziennie (i do dzisiaj jest) i sluzyl do lania. powiem szczerze ze lan tym pasem dostalam na prawde mnowstow
marta

Marto, też chętnie bym Ci dał w pupcie.

IP i czas połączenia logowane. [22618805]
[29.01.2017] 22:57
goła szparka
Marto na drugim roku to powinnaś dostać klapsy na goły tyłeczek

IP i czas połączenia logowane. [22620713]
[03.02.2017] 21:08
munis
chetnie dam lanie na goly tylek jakiejs ladnej dziewczynie

IP i czas połączenia logowane. [22633344]
[11.02.2017] 21:24
___marlenk_a
Miałam tą wątpliwą przyjemność być karana pasem pod koniec podstawówki. Próbne testy do gimnazjum poszły mi bardzo kiepsko i ojciec się mocno wkurzył. Skończyło się na tym, że trzy razy dostałam ostre lanie na gołą. Do tej pory mam mieszane uczucia, bo z jednej strony lanie pomogło i wzięłam się za książki, a z drugiej bardzo bolało, a poza tym wydaje mi się, że byłam już za stara na pas.

IP i czas połączenia logowane. [22642601]
[17.02.2017] 19:25
Kingusia.M.
U mnie nie zawsze bylo na gola pupe,rodzice o tym decydowali obojetnie czy to byly klapsy czy pasek jak mialam dostac na ubrana pupe to wtedy zawsze od taty i naprawde czulam dobrze kazde lanie od niego,natomiast jak bylo na gola to mama brala sprawy w swoje rece,wtedy bylam zla na rodzicow ze tak mnie karza ,ale dzisiaj gdy jestem w liceum w klasie maturalnej jestem im wdzieczna bo wiem ze moglam nawet w poprawczaku wyladowac taka bylam lobuziara,tylek nie raz bolal ale glowa zmadrzala!

IP i czas połączenia logowane. [22649171]
[25.02.2017] 11:36
gosc_kamilKa
Uuuu wręcz po kazdej wywiadowce smiech.gif mama wracala majty z du.py na taboret i kilka nascie pasow szlo... smiech.gif
A dzisiaj jej za to dziekuje
Moi synowie teraz wiedza ze maja sie uczyc bo kara na komputer to dla nich lanie akurat z nauka nie moge narzekac ake uwagi to az korci zeby lansko dac no ale juz chyba za duzi...

IP i czas połączenia logowane. [22658017]
[25.02.2017] 11:50
gość_kassa
dostalam 2 razy w zyciu lanie, prawdziwe lanie na goly tylek bylo niestety. palilam papierosy i niestety byla powazna rozmowa a na koniec porzadne lanie. dostalam od ojca grubym wojskowym pasem na goly tylek na taborecie. boalalo jak cchholeraaaaa nie pale do dzis

IP i czas połączenia logowane. [22658036]
[08.03.2017] 08:11
Tomek 15
Ja dostałem wczoraj od mamy porządne lanie za to że palę papierosy na taborecie na goły tyłek ,pieklo cholernie tyłek był cały czerwony ,darłem się bardzo ale dokończyła lanie .Na pewno już nie będę palił

IP i czas połączenia logowane. [22670281]
[25.03.2017] 15:29
Claudia
Jestem w trzeciej gimnazjum. Przyznam sie że z niektórych przedmiotów idzie mi słabo. Kilka razy już dostałam o to od matki w tyłek. Raz od taty. Od jutro mam mieć korepetycje z matmy u kuzyna. Jest on na pierwszym roku studiów.
Matka płaci mu za to. Zapowiedziała że jakby co to ma mnie lać pasem na gołą. Zawsze dostaje na golą bo raz wsunęłam sobie w spodnie ręcznik i matka zajażyła. I teraz niewiem czy to co mu mówiła był żart czy na poważnie. A jeżeli on każe mi ściągnąć majtki jak mi nie będzie szło i będzie chciał mi dac kilka pasów? @

IP i czas połączenia logowane. [22690573]
[01.04.2017] 10:46
K_K
Claudia, i co?
Dostałaś od tego kuzyna?

IP i czas połączenia logowane. [22697682]
[01.04.2017] 18:05
Claudia
K_K (17.04.2017.01 10:46):
Claudia, i co?
Dostałaś od tego kuzyna?

Narazie nie ale byłam dopiero tam dwa razy. Teraz mam chodzić tam ci dzień.

IP i czas połączenia logowane. [22697979]
[02.04.2017] 18:07
Laki 04
I jak Claudia przebiegają korki?

IP i czas połączenia logowane. [22699048]
[02.04.2017] 22:14
Claudia
Laki 04 (17.04.2017.02 18:07):

Tzn korepetycje? Dzisiaj byłam po obiedzie. Na koniec tylko raz trzepnął mnie w tyłek przez spodnie. Ale jutro sprawdzian z matmy.

IP i czas połączenia logowane. [22699312]
[03.04.2017] 12:56
Laki 04
Claudia (17.04.2017.02 22:14):

Tzn korepetycje? Dzisiaj byłam po obiedzie. Na koniec tylko raz trzepnął mnie w tyłek przez spodnie. Ale jutro sprawdzian z matmy.

Byłaś dzisiaj u kuzyna? Jak poszło?

IP i czas połączenia logowane. [22699850]
[03.04.2017] 18:14
Claudia
Laki 04 (17.04.2017.03 12:56):
Claudia (17.04.2017.02 22:14):

Byłaś dzisiaj u kuzyna? Jak poszło?

Dzisiaj nie poszło to tak lekko. Jak po szkole poszłam do kuzyna to był sam. Obrazu zaczął wypytywać o sprawdzian z matmy. Jakie były zadania itd i jak je zrobiłam. Chyba słabo. Obrazu kazał spuścić spodnie i się wypić. Dostałam kilka klapsów ręką. Bolało. Później rozwiązywaliśmy zadania. Za każdy błąd dostawałam jednego klapsa. Źle mi szło to trochę było tych klapsów. W końcu kazał mi całkiem zdjąć spodnie bym co chwila ich nie spuszczała. Tak że siedziałam w majtkach. Jutro ciąg dalszy. Na koniec postraszyć mnie że jak się nie ogarnęła to będzie gorsza kara.

IP i czas połączenia logowane. [22700204]
[05.04.2017] 16:00
Morozow
I jak sprawy sie mają z kuzynem Claudio?

IP i czas połączenia logowane. [22702072]
[05.04.2017] 22:12
Claudia
Morozow (17.04.2017.05 16:00):
I jak sprawy sie mają z kuzynem Claudio?

Można powiedzieć że mam teraz przeje...dane Wczoraj też dostałam w tyłek od Marcina. Za "postepy" w nauce. Trochę mnie to wkur...ło. W domu matka zaczęła się wypytywać jak tam idzie nauka u kuzyna. To nie ściemniałam i powiedziałam ze dostałam w tyłek od niego. To matka za telefon. Myślałam ze opierd...roli go. Ale nie. Powiedziała mu że jak jeszcze raz on wleje mi to ma zadzwonić do niej a ona da mi drugie tyle. Aż mi się słabo zrobiło. Tak że jak dzisiaj tam poszłam to cała się trzęsłam. Z nerw po drodze jeszcze zajarałam fajkę. To był błąd Bo ten debil nie pali i natychmiast to wyczuł. W dodatku matka podała mu jeszcze wczoraj hasło i login na librusa. I wcześniej niż ja wiedział że przylufiłam z matmy ze sprawdzianu. I zaczęło się. Poszłam tam w sukience i lekkiej kartce bo ciepło sie zrobilo. Kazał mi zdjąć ją. Widziałam już że dostane wpierd.. Trochę mnie pocieszyło ze mam normalną bielizne a nie jakieś prześwity. Ale ten zbok kazał mi jeszcze zdjąć rajstopy i majtki. Myślałam że żartuje ale zagroził że dzwoni do matki. Matce ostatnio odbija. To się wystaszylam. W razie czego i tak by mi dal radę bo jest ze 30 cm wyższy i wazy chyba dwa razy tyle co ja. Tak że zostałam tylko w staniku.Musiałam uklęknoć przy kanapie i wypiąć się. Tak mnie trzasnął że sie wyprostowałam i zawyłam aż gwiazdy mi się pokazały. Normalnie jakby ktoś mi przywalił dechą. Musiałam sie znowu wypiąć. Dostałam w drugi pośladek. Pokazały mi się łzy. Jeszcze dostałam po cztery razy z każdej strony w dupe. Trzymał mnie za kark i walił z całej siły. Kazał mi usiąść. Nie mogłam. Tyłek mnie piekł.
Chciałam sie ubrać ale nie pozwolił bo bedzie poprawka. Jednak nie doszło na szczęście do tego. Przez pierwsze piętnaście minut zrobiłam zadania na stojąco. Normalnie nie mogłam siedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [22702537]
[09.04.2017] 13:33
renattKa
kiedys zlalam kuzynka mlodsza ode nie o 7 lat, opiekowalam sie nia jak wujek z ciocia pojechali na wesele. kuzynka od samego poczatku jak tylko jej rodzice wyjechali z domu strasznie mi dokazywala. miala wtedy 13 lat, a jej zachowanie wskazywalo na 5 lat na nic nie zdawaly sie grozby ze powiem wujkowi jak wroci. sama bedac mloda niejednokrotnie dostalam w tylek i wiedzialam ze lanie dzialalo na mnie dobrze. miarka sie przebrala gdy kuzynka zaczela mnie wyzywac wtedy poszlam do pokoju i wzielam z szafy gruby skrozany pas wujka od spodni i spralam ja na goly tylek - mocnych 10 pasow. oczywisice nie bylo latwo, ale kuzynka po ochrzanie ode mnie polozyla sie z gola pupa na lozku. co lepsze na drugi dzien poskarzyla sie cioci ze jej wlalam pasem, wtedy ja powiedzialam jak sie kuzynka zachowywala, reakcja wujka byla blyskawiczna, pas ze spodni i na tylek kuzynki

IP i czas połączenia logowane. [22703715]
[09.04.2017] 13:43
MariankA_DK
Dla mnie też pas był w zasadzie jedynym skutecznym motywatorem. Bolesne uderzenia pasa w gołą pupę stanowiły zrozumiały sygnał, że muszę się zabrać do nauki. Niestety, z powodu lenistwa, lanie przynosiło czasami na tyle krótkotrwałe efekty, że musiało być powtarzane nawet dwa razy w tygodniu. Dopiero w maturalnej klasie nieco zmądrzałam i wystarczyło mi jedno, solidne, zbiorcze lanie po wywiadówkach.

IP i czas połączenia logowane. [22703721]
[09.04.2017] 19:15
Claudia
renattKa (17.04.2017.09 13:33):
kiedys zlalam kuzynka mlodsza ode nie o 7 lat, opiekowalam sie nia jak wujek z ciocia pojechali na wesele. kuzynka od samego poczatku jak tylko jej rodzice wyjechali z domu strasznie mi dokazywala. miala wtedy 13 lat, a jej zachowanie wskazywalo na 5 lat na nic nie zdawaly sie grozby ze powiem wujkowi jak wroci. sama bedac mloda niejednokrotnie dostalam w tylek i wiedzialam ze lanie dzialalo na mnie dobrze. miarka sie przebrala gdy kuzynka zaczela mnie wyzywac wtedy poszlam do pokoju i wzielam z szafy gruby skrozany pas wujka od spodni i spralam ja na goly tylek - mocnych 10 pasow. oczywisice nie bylo latwo, ale kuzynka po ochrzanie ode mnie polozyla sie z gola pupa na lozku. co lepsze na drugi dzien poskarzyla sie cioci ze jej wlalam pasem, wtedy ja powiedzialam jak sie kuzynka zachowywala, reakcja wujka byla blyskawiczna, pas ze spodni i na tylek kuzynki

To tej jedyny raz był jak kuzynkę zlałaś? A ty do jakiego wieku dostawałaś lanie i czy tylko od rodziców?

IP i czas połączenia logowane. [22703980]
[09.04.2017] 19:17
Claudia
MariankA_DK (17.04.2017.09 13:43):
Dla mnie też pas był w zasadzie jedynym skutecznym motywatorem. Bolesne uderzenia pasa w gołą pupę stanowiły zrozumiały sygnał, że muszę się zabrać do nauki. Niestety, z powodu lenistwa, lanie przynosiło czasami na tyle krótkotrwałe efekty, że musiało być powtarzane nawet dwa razy w tygodniu. Dopiero w maturalnej klasie nieco zmądrzałam i wystarczyło mi jedno, solidne, zbiorcze lanie po wywiadówkach.

O kurcze. Aż do matury??? Na gołą? Ja teraz dostałam od kuzyna. Matka mu kazała.

IP i czas połączenia logowane. [22703982]
[09.04.2017] 20:06
asiutka
Ostatnio częściej dostaję klapsy. Po kilku latach na nowo jestem karana w ten sposób. Zazwyczaj jest to od jednego do trzech tak na szybko zebym poszła się uczyć czy zaczęła słuchac

IP i czas połączenia logowane. [22704024]
[07.05.2017] 11:17
talarasa
x lat temu chodzilam na korepetycje i zdarzylo mi sie dostac lanie, ale tylko raz. matma nie szla mi nigdy przez co potrzebowalam korepetycji i po jednym waznym sparawdzianie dostalam lansko. korepetytorka o nim wiedziala i jak sie dowiedziala ze dostalam dwoje zaczela sie nakrecac ze jak bym byla jej corka to bym dostala w dupeee, chodze na korepetycje i zerowe skutki z mojej strony - nie chcialo mi sie uczyc. z drugiego pokoju przyniosla wojskowy pas meza i zlala mi dupeee gola ze hoho. poskutkowalo

IP i czas połączenia logowane. [22729354]
[24.06.2017] 08:48
inka_82_Waw
dostawalam sporadycznie jak bylam mloda, ostatni raz dostalam w tylek chyba w wieku 17 lat. nie byly to czeste lania, mysle ze 5-6 razy do roku, ale jednak tylek bity byl. przez to, ze lanie dostawalam rzadko, kazde bylo porzadne. dostawalam od ojca lub matki, w zaleznosci ile mi sie "uzbieralo". niezmienne za to byla forma lania - przekladalam sie przez krzeslo i musialam opuscic spodnie z tylka. po czym ojciec lub matka wymierzali razy w tylek starym skorzanym wojskowym pasem ojca.

IP i czas połączenia logowane. [22757575]
[26.06.2017] 10:17
Gość_KlaudiaL
Tak, choć zaczęłam dostawać lanie stosunkowo późno bo pierwszy raz dostałam mając 14 lat. Myślę, że gdybym nie zaczęła sobie popalać to lania bym nie dostała ani razu. Mama wyczuła ode mnie papierosy i znalazła paczkę w plecaku. Oczywiście powiedziała o wszystkim dla ojca. Po jakimś czasie jak mama mu powiedziała przyszedł do mnie do pokoju z pasem w ręku, ochrzanił mnie i powiedział, że dostanę zaraz pasem w tyłek. Zaskoczona byłam totalnie, mimo próśb musiałam położyć się z tyłkiem do góry. Dostałam konkretnych 6 pasów, które na tyłku odczułam. Po laniu ojciec ostrzegł mnie, że jeśli jeszcze raz zapalę to dostanę na goły tyłek. Minął miesiąc i mama znowu wyczuła ode mnie papierosy. Znowu do pokoju wparował ojciec ze złożonym pasem. Ochrzan i drugie lańsko, które dostałam. Tym razem na goły tyłek no i było już 10 pasów, które bolały masakrycznie. Trzecie z zarazem ostatnie lanie dostałam za próbę kradzieży w sklepie. Ojciec odebrał mnie ze sklepu i zapowiedział w drodze powrotnej do domu, że dostanę dziś tak po tyłku, że popamiętam. Po powrocie do domu zostałam zaprowadzona do swojego pokoju, gdzie miałam szykować goły tyłek do lania. Pokornie się położyłam, a ojciec ściągnął ze spodnie swój skórzany pas wojskowy. Wlał mi chyba 15 bardzo mocnych pasów. Na tyłku rzeczywiscie nie byłam w stanie usiąść przez tydzień i słusznie

IP i czas połączenia logowane. [22758926]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat