o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Jak rozkochać w sobie chłopaka ?

1 2 3
[29.04.2008] 15:34
posha
Dziewczyny, no jak ?
Co zrobić aby chłopak zwrócił na nas uwage ?]
Jak pokierować znajomością, aby coś z niej wynikło ?
Jak z nim rozmawiać?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.05.2008] 15:59
klaudusia514
hey .
Wydaje mi sięę, że nie ma konkretnego sposobu na rozkochanie w sobie chłopaka.. bo oczywiście, każdy z nas jest wyjątkowy, prawda?
Jeśli jesteś.. bardziej nie śmiała, no to na początku się do niego uśmiechaj( pamiętaj.!! Uśmiech jest bardzo ważny. )
Dowiedz się, z jakiego przedmiotu jest najlepszy ( ale nie pytaj sie go .. zapytaj jakiegos jego kumpla..) i później powiedz mu, że dostałaś 1 z tego przedmio9tu i że nic z niego nie rozumiesz.. i spytaj, czy mógłby Ci wytłumaczyć jeśli się zgodzi, umów się z nim : najlepiej będzie, jeśli on wybierze datę i godzinę : a później .. jak będzie Ci to tłumaczył .. POłóż swoją rękę na jego dłoni.. a pźóniej powiedz, przepraszam.. jak powie, że nic się nie stało albo że mu to nie przeszakdza, no to połóż znowu ręke.. a później powiedz mu ze Ci smutno samej .. i że jest jeden chlopak, ktory jej sie bardzo podoba, i zpaytaj go, co masz zrobić żeby zwrócił na Ciebie uwagę.. on Ci pewnie będzie tłumaczył a Ty powiedz mu'' a co działa na Ciebie?'' jeśli powie, ze nie jestes w jego typie yto mu odpusć.. a jeśli Ci wytłumaczy co... no too .. popros go zeby Cie przytulił a później go nie unikaj i jeśli juz od Ciebie późjdzie albo ty od niego no to odrazu napisz do niego smsa '' tęsknie.. " a wieczorem do nieg ozadzwon i spytaj czy spotkacie sie następnego dnia..
ja tak często robię, i działa..
życzę powodzzenia.! 3 mam kciuki ;* buziaki ;* Puchatku...?

-Tak Prosiaczku?

-Nic..- rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.

-Chciałem się tylko upewnić,że jesteś..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12752942]
[18.05.2008] 19:04
mrówkaaa
A u mnie troche głupio wyszlo..... Znamy sie juz 3 lata, poznaliśmy sie w jakiejś durnej smsowej zabawie no i on sie szybko we mnie zakochał, pisaliśmy bardzo dużo i po kilku dniach powiedział ze mnie kocha, no ja sie troche przestraszyłam i go ochrzaniłam za to ze mówi tam chociaż mnie w ogóle nie zna.... Później, po kilku miesiącach przerwy znó zaczęliśmy intensywnie ze sobą pisac i wtedy moje serce zaczeło dla niego szybciej bic :/ a on miał wtedy dziewczyne, mimo to pisał ze jeśli coś mzoe sie między nami zmienić to tylko na lepsze i widziałam w tym jakąs szanse dla nas... ale nie chciałam rozbijac jego związku. Kilka miesiecy temu po przerwie znów zaczęliśmy ze soba pisac i bardzo chciałsie spotkac, no ale ja odmówiłam bo miałam wtedy chłopaka. Pisał mi takie smsy ze było wiadomo ze coś do mnie czuje! a ja nie chciałam sie spotkac bo bałam sie ze moge sie mu niespodobac. On nie wiedział jak ja wyglądam,a ja nie wiedziałam jak on! Dopiero kilka tyg temu na naszej klasie sie odnaleźliśmy i on jest cudowny! kompletnie niew moim typie, ale mi sie podoba. Ja tez nie jestem w jego typie, ale dla niego gotowa byłabym sie przefarbowac na brąz, mimo ze sobie obiecałam ze nigdy tego nie zrobie!! nasze kontakty ograniczały sie jedynie do smsów i tak jest do dzisiejszego dnia... Teraz jego dziewczyna wyjechała i ten zwiazek nei przetrwa, bo ona go tam zdradza i on wie to z pewnego źródła... przez jakiś czas myślałam ze uda sie nam połączyc, bo ja jestem teraz sama a on tez... Tyle ze on randkuje na całego, chyba dlatego ze czuje sie upokożony przez tą swoją było i nie wiem, moze chce sobie coś udowodnić... Mimo to pisze do mnie ze żadna z tych dziewczyn nie nadaje sie na dobrą zone i ze szuka tej jedynej.... A ja boje sie że moge go stracić. Nie wiem jak go do siebie znów zbliżyc...... ;(

IP i czas połączenia logowane. [12780284]
[02.05.2009] 09:28
Nieszczęśliwa9  ewela_17_18@tlen.pl
Hej dziewczyny mam wielki problem i chciała bym żebyście mi pomogły,doradziły.
Na mojej wsi mieszka pewien chłpak co mi się bardzo podoba a ja mu nie wiem ale jak wychodzimy cała paczką i siedzimy przy alkocholu to on chce się ze mną całować odprowadzać do domu łapię za rękę na moją mamae mówi mama hee ale następnego dnia jest tak jak by się nic nie stało wieć nie wiem do kąca o co mu chodzi. Co ja mam robić?? Proszę wsa o pomaoc z góry dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [14804953]
[03.06.2009] 21:55
fotocventka
Dziewczyny! Najpierw opowiem wam swoja historię, a potem powiem wam co i jak. Otóż tak:
Mam 14. Chodzę do 1 klasy gimnazjum. W trzeciej klasie jest taki chłopak, który strasznie mi się podoba. Obiecałam sobie, że musze go zdobyć. MUSZĘ. No i przez jakis miesiąc dobrze go obserwowałam. I odkryłam, że mój kolega go zna. Więłam od kolegi numer telefonu mojego ukochanego i... zaczęłam do niego pisać. Często smsowaliśmy, aż w końcu on zaproponował żebysmy się spotkali. Wiedział jak mam na imię, i że chodzę z nim do szkoły. Chyba się nawet domyslał, że ja jestem ta dziewczyną, z którą pisze. I on wyznaczył czas i miejsce spotkania. Oczywiście przyszłam. Wtedy długo ze sobą rozmawialismy. I na poczatku było trochę... niezrecznie. Ale szybko obydwoje się rozkręciliśmy. od tamtego czasu często się umawialiśmy. Na pierwszym naszym spotkaniu wiedziałam, że nie czuł do mnie nic. Jednak pod koniec tego 1 spotkania już był mój. Jak to zrobiłam? Zaraz wam opowiem.
Otóż tak.
Po pierwsze(bardzo ważne) : gdy on coś mówi to zawsze uważnie go słuchaj i potakuj mu twierdząco, nawet jeżeli uważasz, że to najnudniejsza rzecz na świecie
po 2 : gdy rozmawiacie zawsze patrz mu sie głęboko w oczy i zachowuj kontakt wzrokowy.
po 3 : niby niechcący często go dotykaj, przytulaj się do niego, głaszcz go po reku itp.
po 4 nigdy przenigdy nie mów mu o swoich byłych to najgorsza rzecz jaką mozesz w zyciu zrobić.
a teraz takie małe porady jeśli go ni znasz.
- gdy przechodzisz koło niego na korytarzu to zawsze patrz mu sie w oczy
- jeżeli utrzymasz kontakt wzrokowy to najpierw spójrz sie na niego, potem spuść wzrok i odwróc głowe a potem znowu ukradkiem na niego spojrzył (bądż pewna ,że o też cię obserwuje)
- gdy przechodzisz kolo niego i widzisz ze sie na ciebie patrzy to obliż wargi i przejdz kolo niego kolyszac biodrami.
- usmiechaj sie do niego szeroko
- na imprezach tancz solo
- gdy patrzysz sie na niego odrzuc wlosy do tylu
no i to wszystko. ja t rady stosowalam i sie sprawdzily. od miesiaca jestesmy udana parą

IP i czas połączenia logowane. [14994410]
[23.10.2014] 17:07
[03.06.2009] 22:27
ger19
klaudusia514 (08.05.13 15:59):
hey .
Wydaje mi sięę, że nie ma konkretnego sposobu na rozkochanie w sobie chłopaka.. bo oczywiście, każdy z nas jest wyjątkowy, prawda?
Jeśli jesteś.. bardziej nie śmiała, no to na początku się do niego uśmiechaj( pamiętaj.!! Uśmiech jest bardzo ważny. )
Dowiedz się, z jakiego przedmiotu jest najlepszy ( ale nie pytaj sie go .. zapytaj jakiegos jego kumpla..) i później powiedz mu, że dostałaś 1 z tego przedmio9tu i że nic z niego nie rozumiesz.. i spytaj, czy mógłby Ci wytłumaczyć jeśli się zgodzi, umów się z nim : najlepiej będzie, jeśli on wybierze datę i godzinę : a później .. jak będzie Ci to tłumaczył .. POłóż swoją rękę na jego dłoni.. a pźóniej powiedz, przepraszam.. jak powie, że nic się nie stało albo że mu to nie przeszakdza, no to połóż znowu ręke.. a później powiedz mu ze Ci smutno samej .. i że jest jeden chlopak, ktory jej sie bardzo podoba, i zpaytaj go, co masz zrobić żeby zwrócił na Ciebie uwagę.. on Ci pewnie będzie tłumaczył a Ty powiedz mu\'\' a co działa na Ciebie?\'\' jeśli powie, ze nie jestes w jego typie yto mu odpusć.. a jeśli Ci wytłumaczy co... no too .. popros go zeby Cie przytulił a później go nie unikaj i jeśli juz od Ciebie późjdzie albo ty od niego no to odrazu napisz do niego smsa \'\' tęsknie.. \" a wieczorem do nieg ozadzwon i spytaj czy spotkacie sie następnego dnia..
życzę powodzzenia.! 3 mam kciuki ;* buziaki ;*

Nie chcę Cię w żaden sposób urazić, ale ja bym się takiej dziewczyny trochę "przestraszył".

IP i czas połączenia logowane. [14994618]
[04.06.2009] 16:38
jnpinp
skonkretuzuje temat: Jak rozkochać w sobie chłopaka : a)"łatwego" b) "porządnego"

IP i czas połączenia logowane. [14998207]
[01.12.2009] 14:23
niegdy_nie_uwierzy
klaudusia514 (08.05.13 15:59):
hey .
Dowiedz się, z jakiego przedmiotu jest najlepszy ( ale nie pytaj sie go .. zapytaj jakiegos jego kumpla..) i później powiedz mu, że dostałaś 1 z tego przedmio9tu i że nic z niego nie rozumiesz.. i spytaj, czy mógłby Ci wytłumaczyć jeśli się zgodzi, umów się z nim : najlepiej będzie, jeśli on wybierze datę i godzinę : a później .. jak będzie Ci to tłumaczył .. POłóż swoją rękę na jego dłoni.. a pźóniej powiedz, przepraszam.. jak powie, że nic się nie stało albo że mu to nie przeszakdza, no to połóż znowu ręke.. a później powiedz mu ze Ci smutno samej .. i że jest jeden chlopak, ktory jej sie bardzo podoba, i zpaytaj go, co masz zrobić żeby zwrócił na Ciebie uwagę.. on Ci pewnie będzie tłumaczył a Ty powiedz mu\\\'\\\' a co działa na Ciebie?\\\'\\\' jeśli powie, ze nie jestes w jego typie yto mu odpusć.. a jeśli Ci wytłumaczy co... no too .. popros go zeby Cie przytulił a później go nie unikaj i jeśli juz od Ciebie późjdzie albo ty od niego no to odrazu napisz do niego smsa \\\'\\\' tęsknie.. \\\" a wieczorem do nieg ozadzwon i spytaj czy spotkacie sie następnego dnia..
życzę powodzzenia.! 3 mam kciuki ;* buziaki ;*

banał, takie rzeczy tylko w bajkach

IP i czas połączenia logowane. [15878831]
[12.04.2010] 19:25
Bella17
Poradzcie mi kochani..
Bardzo zaintrygował mnie pewien chłopak, którego znalazłam na nk ale pochodzi z tego samego miasta. Znam go z opowiadań mojej przyjaciółki, która chodzi do tej samej szkoły i często go widzi. Dla mnie jest ideałem! Napisałam do niego na gg. Odpisał. Potem on raz napisał sam do mnie co mnie zaskoczyło. A czemu? Ponieważ jest to chłopak inny od wszystkich. Ma wspaniałe poglądy na temat życia, marzeń, muzyki. Zgadzamy się co do słowa. Najdziwniejsze w tym , że nie pytał mnie ile mam lat, jak na imię itp. Nasza rozmowa zaczęła się od przesłań poprzez piosenki itp.
Minął nie cały tydzień jak nastała cisza. Nie chce być nahalną dziewczyną która co chwile pisze do niego. Chciałam być tak samo tajemnicza i niedostępna jak on. Ale nie wytrzymałam. Postanowiłam jeszcze raz napisać jako pierwsza. Bo przecież mi zależy na tej znajomości bardziej niż mu. Napisałam więc : Hej, i jak weekend Ci mija?
Nigdy nie jest dostępny. Można tylko poznać że jest na gg jak zmieni opis. Zresztą sam mi napisał w 1 rozmowie , że nie jest stałym bywalcem gg. Ale zauważyłam że był. I nie odpisał. Było to w sobotę i do dziś cisza. Czuję się bezradna. Nie mam zamiaru pisać jak taka pustaczka i go jeszcze bardziej od siebie odepchnąć. Ale nie chce stracić go. Co o tym myślicie? ...

IP i czas połączenia logowane. [16525813]
[17.05.2010] 19:19
Oszolomiona miloscia
mrówkaaa (08.05.18 19:04):
A u mnie troche głupio wyszlo..... Znamy sie juz 3 lata, poznaliśmy sie w jakiejś durnej smsowej zabawie no i on sie szybko we mnie zakochał, pisaliśmy bardzo dużo i po kilku dniach powiedział ze mnie kocha, no ja sie troche przestraszyłam i go ochrzaniłam za to ze mówi tam chociaż mnie w ogóle nie zna.... Później, po kilku miesiącach przerwy znó zaczęliśmy intensywnie ze sobą pisac i wtedy moje serce zaczeło dla niego szybciej bic :/ a on miał wtedy dziewczyne, mimo to pisał ze jeśli coś mzoe sie między nami zmienić to tylko na lepsze i widziałam w tym jakąs szanse dla nas... ale nie chciałam rozbijac jego związku. Kilka miesiecy temu po przerwie znów zaczęliśmy ze soba pisac i bardzo chciałsie spotkac, no ale ja odmówiłam bo miałam wtedy chłopaka. Pisał mi takie smsy ze było wiadomo ze coś do mnie czuje! a ja nie chciałam sie spotkac bo bałam sie ze moge sie mu niespodobac. On nie wiedział jak ja wyglądam,a ja nie wiedziałam jak on! Dopiero kilka tyg temu na naszej klasie sie odnaleźliśmy i on jest cudowny! kompletnie niew moim typie, ale mi sie podoba. Ja tez nie jestem w jego typie, ale dla niego gotowa byłabym sie przefarbowac na brąz, mimo ze sobie obiecałam ze nigdy tego nie zrobie!! nasze kontakty ograniczały sie jedynie do smsów i tak jest do dzisiejszego dnia... Teraz jego dziewczyna wyjechała i ten zwiazek nei przetrwa, bo ona go tam zdradza i on wie to z pewnego źródła... przez jakiś czas myślałam ze uda sie nam połączyc, bo ja jestem teraz sama a on tez... Tyle ze on randkuje na całego, chyba dlatego ze czuje sie upokożony przez tą swoją było i nie wiem, moze chce sobie coś udowodnić... Mimo to pisze do mnie ze żadna z tych dziewczyn nie nadaje sie na dobrą zone i ze szuka tej jedynej.... A ja boje sie że moge go stracić. Nie wiem jak go do siebie znów zbliżyc...... ;(
Hej;]
Czytałam Twój wpis i nie wiesz jak doskonale wiem co przezywasz. Mialam bardzo podobna sytuacje i nadal mam. Moim zdaniem powinnas okreslic dokładnie czego chcesz,jesli zdecydowalas sie wlasnie na niego to z Twojego opisu o tym facecie wynika proste podsumowanie!
Skoro piszac ze soba jest Wam cudownie,ale ani jedno ani drugie nie potafi przedstawic jak widzi Was razem to moze oznaczac,ze nie jestescie dla siebie przeznaczeni. On majac dziewczyne pisze Tobie takie rzeczy to nie jest wobec niej fer wiec zastanow sie czy jesli by do czegos miedzy Wami doszlo to czy on by nie robil,czyli nie pisal z inna. Pamietaj,ze moze nie robimy tego swiadomie to jesli on byl zajety to Ty go pragnelas bardziej niz jak jest sam chociaz to moze jest zblozone pragnienie. I z nim jest identycznie! Pamietaj,ze faceci sa zdobywcami i oni lubia zdobywac a nie byc zdobywanym,dlatego powinnas sie pokazywac tam gdzie on,kokietowac,ale nie byc do konca dostepna,daj mu sie zdobywac i nie zapominaj o tym,zeby to nie trwalo kilka dni przykladowo "zaczeliscie sie spotkac,bylas nie do konca dostepna dla niego i bylo cudownie a gdy dostrzegl,ze juz Cie ma wszystko sie zminilo juz tak sie nie stara" dlatego moja rada,kokietuj,badz uwodzicielska,ale nie dawaj facetowi takiej pewnosci,ze Cie juz zdobyl,bo przestanie sie starac...;]
Wiem,ze latwo jest mowic,bo ja sama mimo,ze to wiem przewaznie daje mu sie zdobywac co jakis czas a gdy juz wie,ze mnie ma zaczyna mu sie to po jakims czasie nudzic i na jakis czas mamy troszeczke dluzsza przerwe i sama dochodze do wniosku,ze to jeszcze nie jest na tyle,zeby moglo byc z tego cos powazniejszego i,zeby mogl sie we mnie zakochac i pozniej jest to samo moze tylko z tego naszego spotykania sa coraz bardziej intesywne uczucia. Sama piszac to do Ciebie uswiadamiam sobie gdzie popelnilam blad w naszej znajomosci i staram sie to naprawic chociaz w malym stopni,ale jest ciezko!;(
Zycze szczescia w milosci i nic na sile to w koncu przyjdzie samo!
Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [16679619]
[18.05.2010] 10:30
Paatuniaxx
Nieszczęśliwa9 (09.05.02 09:28):
Hej dziewczyny mam wielki problem i chciała bym żebyście mi pomogły,doradziły.
Na mojej wsi mieszka pewien chłpak co mi się bardzo podoba a ja mu nie wiem ale jak wychodzimy cała paczką i siedzimy przy alkocholu to on chce się ze mną całować odprowadzać do domu łapię za rękę na moją mamae mówi mama hee ale następnego dnia jest tak jak by się nic nie stało wieć nie wiem do kąca o co mu chodzi. Co ja mam robić?? Proszę wsa o pomaoc z góry dziękuję.
Troszkę Cię rozczaruje. Po alkoholu ludzie myślą w lekki sposób przeważnie. Chłopak, którego osobiście nie lubię, nie chcę nawet z nim rozmawiać, nie podoba mi się i nie ma u mnie szans miał podobnie, tylko tutaj role się odwróciły. Na co dzień jak o nim pomyślę to się krzywię, ale wtedy przez głowę mi przeszło, że mogłabym z nim być, przecież nie jest taki zły. Na drugi dzień skorygowałam myśl... "Mogłabym z nim być, ale musiałabym ciągle być pijana".

IP i czas połączenia logowane. [16682049]
[19.05.2010] 19:50
czakoladaaaa
Noo dziewczyny najważniejszy jest wygląd i zapach. bez tego ani rusz modne ubranie, uśmiech, oczyy też są ważne zawsze patrz mu prosto w oczy

IP i czas połączenia logowane. [16689773]
[19.05.2010] 19:54
nikolaaa16
poznałam chłopaka na ulicy dziwnym trafem to kolega mojego byłego.. szybko znaleźliśmy ze sobą kontakt.. na początku w ogóle nie chciałam się z nim spotykać ale potem zmieniłam zdanie.. miałam juz wielu chłopakówzzz z każdym z nich nie było tak dobrze jak z tym.. chociaż nie jesteśmy razem bardzo dobrze się dogadujemy mamy podobne charaktery ;p tylko jest jeden problem.. on w ogóle nie myśli o stałym związku.. jedyne co to sex.. jak go w sobie rozkochać? POMOCY!!!

IP i czas połączenia logowane. [16689805]
[03.12.2010] 22:12
mała ;*  lisewo@tlen.pl
Hej;*
Mam na imię patrycja i mam 14 lat. mom problem. w wakacje poznałam pewnego chłoapaka ma 17 lat jest boski ale niestety mieszka zdecydowanie dalej niż ja .kiedy sie widzieliśmy to wydawało mi sie że on do mnie zarywa np.pytał ży może sie przytulić, mówił że jestem ładna itd. ale od tamtego czasu trochę pisaliśmy na gg i nic sie dziedzieje on pisze normalnie jak kumpel. co mam robić pomocy

IP i czas połączenia logowane. [17510181]
[31.12.2010] 17:26
Kolorowana95
Mam problem
W szkole jest chłopak który mi się bardzo podoba w sumie to go kocham .
Na święta kupił mi kolczyki.. I tłumaczył, że niedawno się poznaliśmy i dlatego mi je daje..
Troche to wyglądało jakby chciał mi powiezieć że mu sie podobam ale sie wstydził..
Co mam zrobić ??

IP i czas połączenia logowane. [17635435]
[02.01.2011] 00:20
krótko i na temat
Kolorowana95 (10.12.31 17:26):
Mam problem
W szkole jest chłopak który mi się bardzo podoba w sumie to go kocham .
Na święta kupił mi kolczyki.. I tłumaczył, że niedawno się poznaliśmy i dlatego mi je daje..
Troche to wyglądało jakby chciał mi powiezieć że mu sie podobam ale sie wstydził..
Co mam zrobić ??
Zrewanżować się.

IP i czas połączenia logowane. [17642036]
[02.01.2011] 01:35
Kolorowana95
Aha okej
Tylko jak?

IP i czas połączenia logowane. [17642278]
[02.01.2011] 15:01
Taacer
Cześć, mam 20 lat i nie miałem nigdy dziewczyny czuje się z tym źle, czasem nawet koledzy sie ze mnie śmieją nie wiem co mam zrobić nie umiem zagadać do dziewczyny bo jestem wstydliwy ;/

IP i czas połączenia logowane. [17643656]
[03.01.2011] 01:33
Kolorowana95
Taacer (11.01.02 15:01):
Cześć, mam 20 lat i nie miałem nigdy dziewczyny czuje się z tym źle, czasem nawet koledzy sie ze mnie śmieją nie wiem co mam zrobić nie umiem zagadać do dziewczyny bo jestem wstydliwy ;/
Musisz się przełamać
I zagadać.
Tylko nie palnij żadnego tekstu typu;
łADNĄ MAMY DZIŚ POGODE..
Idź na jakąś impreze, czy coś napewno poznasz kogoś nowego
Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [17646708]
[03.01.2011] 19:49
krótko i na temat
Kolorowana95 (11.01.02 01:35):
Aha okej
Tylko jak?
Zależy co wiesz poza tym, że ładnie wygląda PS: co masz do teksu o pogodzie?

IP i czas połączenia logowane. [17649585]
[03.01.2011] 21:54
Kolorowana95
krótko i na temat (11.01.03 19:49):
Kolorowana95 (11.01.02 01:35):
Aha okej
Tylko jak?
Zależy co wiesz poza tym, że ładnie wygląda PS: co masz do teksu o pogodzie?
Bo to dziwne..
Podchodzi chłopak do dziewczyny i ....
Ładną mamy dziś pogode...
A poza tym pogoda jest beznadziejna

IP i czas połączenia logowane. [17650193]
[03.01.2011] 22:35
krótko i na temat
Kolorowana95 (11.01.03 21:54):
Bo to dziwne..
Nie zawsze reguły dają najlepsze skutki.
Beznadziejna pogoda to dobry pretekst by w jakieś miłe miejsce zaprosić

IP i czas połączenia logowane. [17650413]
[04.01.2011] 17:51
Kolorowana95
krótko i na temat (11.01.03 22:35):
Bo to dziwne..
A ty wiesz masz rację

IP i czas połączenia logowane. [17653945]
[05.01.2011] 16:56
Kolorowana95
Kolorowana95 (11.01.04 17:51):
krótko i na temat (11.01.03 22:35):
Bo to dziwne..
A ty wiesz masz rację Kolega dziś rozmawiał z tym chłopakiem który mi sie podoba i okazalo sie ze on mowil serio ze dal mi te kolczyki bo jestem dla niego dobra kolezanka
Dalam koledze te kolczyki i poprosilam zeby mu je oddal.. niestety ja nie jestem w stanie

IP i czas połączenia logowane. [17658907]
[28.02.2012] 18:00
nana
Ej dziewczyny mi się strasznie podoba taki jeden chłopak i jak do niego napisałam to mi odpisał zebym do niego nigdy juz więcej nie pisała co robic?!! jak go strasznie kocham!!

IP i czas połączenia logowane. [19358321]
[01.03.2012] 14:58
czekolada
Cześć wszystkim
Też mam podobny problem.. Tylko że w moim przypadku to troszkę bardziej skomplikowane.. Hmm.. no a przynajmniej tak można to nazwać.
Podoba mi się pewien chłopak, chodziliśmy do tego samego gimnazjum i wyszło ( całkiem przypadkiem) że trafiliśmy do tego samego liceum ( on jest o rok starszy ma 17 lat). Mieszkamy w jej samej miejscowości więc znamy sie nie od dziś, i to normalne że kiedy czułam sie obco w nowym liceum to podchodził do mnie i zagadywał np: jak podoba mi sie nowa szkoła, jak klasa i tak dalej..
Uśmiechamy się często do siebie kiedy mijamy sie na korytarzu i mamy tak zwany 'kontakt wzrokowy' tylko że kiedy on odszedł z gimnazjum czyli jakieś prawie półtora roku temu doszło do mnie że jest dla mnie jednak kimś wyjątkowym a nie zwykłym kolegą. Bałam sie napisać mu cokolwiek przez smsa bo to kretyńskie a nie wiem czy potrafię powiedzieć mu cokolwiek wprost. ( a najgorsze ze w domu jest tylo w weekendy bo w tygodniu mieszka w bursie..)
P.s dostałam ostatnio dwa bilety do kina i zastanawiam się czy to nie głupi pomysł? Co zrobiłybyście na moim miejscu? Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

IP i czas połączenia logowane. [19363220]
[01.03.2012] 14:59
czekolada
** żeby go do tego kina zaprosić.. Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

IP i czas połączenia logowane. [19363224]
[03.03.2012] 17:12
adammm
Jeśli naprawdę chcesz dogadywać się z mężczyzną i być rozumiana, musisz poznać psychikę tej płci. Może to wam pomoże: http://www.zlotemysli.pl/notatkiozyciu ,1/prod/6486/mezczyzna-od-a-do-z-nowa-edycja-piotr-mart. html

IP i czas połączenia logowane. [19368348]
[08.03.2012] 18:10
Agnes0
Po pierwsze, nie szukaj chłopaka na siłę. Jeżeli poznasz jakiegoś i uznasz, że jest wart Twojego poświęcenia. Postaraj się być naturalna. Udawanie kogoś innego nie opłaci się, gdyż po poznaniu się nawzajem zobaczy, że tak naprawdę jesteś inna. Faceci lubią, kiedy podkreślamy dyskretnie swoją kobiecość, uśmiechamy się i szanujemy siebie. W rozkochaniu chłopaka powinnyśmy użyć swoich najlepszych stron. Mimo to nie próbuj na siłę przypodobać się chłopakowi, bo uzna, że jestes strasznie nachalna, a to bedzie jeszcze gorsze. Mam nadzieję, że rozkochasz go tak, że zachowasz swoją godnośc, a on zobaczy, że jesteś wyjątkową dziewczyną. Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [19380833]
[25.03.2012] 21:49
luk1111111
byccie szczere kokieteria jest na krutką mete
owijanie w bawełne terz niepopłaca
jak sie skuma rze kłamiecie to tylko sie w@@@..i
i

IP i czas połączenia logowane. [19422946]
[18.05.2012] 18:14
beata:)
mrówkaaa (08.05.18 19:04):

IP i czas połączenia logowane. [19552689]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat