o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie facec po 40 moze nalatwiej poznac kobiete ?

1 2
[24.04.2008] 00:43
Ona_43
akni43 (08.04.23 22:55):
Może z Twojego punktu widzenia tak to wygląda .. samowolne izolowanie się, czekanie na cud..Ja osobiscie podobnie jak Twoja koleżanka, nie lubie ganiać po sklepach za fatałaszkami, iść na imprezę do znajomych i czuć się jak piąte koło u wozu..gdzie wiekszośc ,albo nawet wszyscy są z osobą towarzyszacą, jest jeszcze cos takiego jak niesmiałość..Co do psa to raczej nie da się... bo mam kota.. i chyba nie bardzo im by się ukladało razem, W pracy spędzam dużo czasu, i tak naprawde to tam jestem inną osobą...Ale od zawsze oddzielałam pracę od życia poza nią.Spotkania ze znajomymi z pracy łacza się z rozmową która mimowolnie schodzi na sprawy zawodowe.
Wiem że tu są tylko narzekania na swój los.. a nic się z tym nie robi zeby go zmienic na lepsze... ale chyba po to sa takie portale.. bo gdzieś trzeba się wygadać...Nawet jak nikt tego nie czyta...
Pozdrawiam.

E no, ktoś tam czyta czasami...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12638560]
[24.04.2008] 08:57
Alfredino
Zapraszam na maila, jest w moim poprzednim poscie

IP i czas połączenia logowane. [12638957]
[24.04.2008] 20:08
maldona
nibyniezauważenie (08.04.21 19:45):
www.singlerelax.pl/info/impreza-single-pozna n
www.singlerelax.pl/info/impreza-poznajmy-sie

portale randkowe, fora, czat

pisze poważnie, nie robie sobie zartów,wszystko dla ludzi, biuro matrymonialne też

niby proste ale jednak nie
w biurze matrymonialnym mnie oszukano, kasa skasowana biuro zlikwidowane.
na imprezę organizowaną "www.singlerelax.pl/info/impreza-single-poznan
" też się zapisałam i o dzowo 90% kobiet i gdzie tu znaleść swoją połówkę???????????

IP i czas połączenia logowane. [12641631]
[24.04.2008] 20:38
nibyniezauważenie
szukaj w sieci zatem, ja poznałam wielu ciekawych ludzi, może jeszcze nie znalazłam, ale poznałam i mam nadzieje
trzeba po prostu wytrwałości, tak się pocieszam.
Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas obie
[ kwiatek]

IP i czas połączenia logowane. [12641778]
[24.04.2008] 20:50
meżczyzna pa 40stce
Może z Twojego punktu widzenia tak to wygląda .. samowolne izolowanie się, czekanie na cud..Ja osobiscie podobnie jak Twoja koleżanka, nie lubie ganiać po sklepach za fatałaszkami, iść na imprezę do znajomych i czuć się jak piąte koło u wozu..gdzie wiekszośc ,albo nawet wszyscy są z osobą towarzyszacą, jest jeszcze cos takiego jak niesmiałość..Co do psa to raczej nie da się... bo mam kota.. i chyba nie bardzo im by się ukladało razem, W pracy spędzam dużo czasu, i tak naprawde to tam jestem inną osobą...Ale od zawsze oddzielałam pracę od życia poza nią.Spotkania ze znajomymi z pracy łacza się z rozmową która mimowolnie schodzi na sprawy zawodowe.
Wiem że tu są tylko narzekania na swój los.. a nic się z tym nie robi zeby go zmienic na lepsze... ale chyba po to sa takie portale.. bo gdzieś trzeba się wygadać...Nawet jak nikt tego nie czyta...
Pozdrawiam.

Akni43 skad jestes ??

IP i czas połączenia logowane. [12641855]
[20.10.2014] 13:19
[25.04.2008] 15:58
akni43
meżczyzna pa 40stce (08.04.24 20:50):
Pozdrawiam.

Akni43 skad jestes ??

Witam... Mieszkam na Mazurach.. Teraz jest tu pięknie.. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12645410]
[26.04.2008] 10:58
Adriatyk
Porządną tylko w....bibliotece
A na ulicy.......ulicznicę
żarcik oczywiście

IP i czas połączenia logowane. [12648850]
[26.04.2008] 21:17
akni43
Ale te porządne też chodzą po ulicach.. a "ulicznice" moga być w bibliotece....(również żart)

IP i czas połączenia logowane. [12651097]
[11.05.2008] 15:07
zosiasamosia
tu na pewno nikogo wartosciowego nie poznacie

IP i czas połączenia logowane. [12740856]
[11.05.2008] 15:11
jarzębina72
A ja myślę, że w sieci też można poznać kogoś wartościowego, ja poznałam parę fajnych osób, z którymi utrzymuję kontakt prywatnie

pozdrawiam ciepło i życzę wytrwałości w poszukiwaniach Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego

IP i czas połączenia logowane. [12740866]
[10.07.2008] 12:35
cornel40
wszędzie tam gdzie przebywają . najtrudniej chyba na pustyni
pozdrawiam i owocnego poszukiwania . pOSZUKAĆ TO NAJMNIEJSZY PROBLEM ALE TRAWIĆ W SERCE TO JUŻ NIE TAK ŁATWO

IP i czas połączenia logowane. [13081263]
[10.07.2008] 16:30
Wiem gdzie
W domu starców 70latku .

IP i czas połączenia logowane. [13082444]
[10.07.2008] 20:32
bibliotekarka39
Adriatyk (08.04.26 10:58):
Porządną tylko w....bibliotece
A na ulicy.......ulicznicę
żarcik oczywiście

wiadomo...

IP i czas połączenia logowane. [13083544]
[05.10.2008] 14:30
Muniek2
latem byłem w Szklarskiej na wczasach dla Singli, towarzystwo mieszane, świetna organizacja - zobaczcie w galerii zdjęć: http://www.nowe-horyzonty.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [13575093]
[17.04.2010] 16:15
Maggie2
ze zapytam (08.04.22 08:34):
akni43 (08.04.21 23:23):
A kobieta po czterdziestce? Zawsze myślałam ze mężczyźnie łatwiej.. samotnej kobiecie nie wypada nawet samej iść na spacer(szczególnie w takiej mieścinie jak moja)..pozostaje tylko czekanie na cud...czyli na coś co nigdy sie nie zdarzy.
ile czasu spędzasz w pracy ?
kup sobie psa.... nawet już dorosłego ze schroniska.... wdzięczny będzie...
A i na spacer będziesz miała z kim wyjść... w takiej mieścinie
jak twoja.... Ludzie weszliście tu płakać nad swoim losem... podpowiedzi szukacie ???
Uśmiechnij sie do kogoś na ulicy w sklepie w autobusie lub tramwaju... zupełnie bezinteresownie... może uśmiech odwzajemni....
Zawsze i wszędzie prowadzono was za raczkę ???
Szlak mnie trafia jak słyszę takie utyskiwania i czekanie na cud.
Miałam kiedyś koleżankę... owdowiała... zamknęła się w domu, odgrodziła od ludzi.... ale po jakimś czasie chciała ponowniw wyjść za mąż....
W moim mieście jest duzo imprez na powietrzu (latem), dla wszystkich... bez ograniczeń wiekowych...
Mówiłam chodź, rozerwij się... nie tylko Ty jesteś sama..... ale były wymówki typu.... nie mam się w co ubrać...
Tragedia....
Zabrałam na zakupy.... mówię, zmęczyło mnie to, usiądźmy gdzieś wypijemy herbate.... i wrócimy do domu.....
Jej słowa "Ja się nie będę szlajać po knajpach"....
I znów TRAGEDIA
Prowadzę raczej dom otwarty.... zapraszałam ją do siebie... "nie będę przeszkadzać, przeciez masz gości"
Wtedy się załamałam... i dałam sobie z nią spokój.
Odnosze wrażenie że tacy sami jesteście.... siedzicie w swoich 4 ścianach i czekacie na cud Zatem życzę powodzenia
Wiesz co mam duzo mniej lat niż Twoja kolezanka i też myślę, że nie jest łatwo kogoś poznać. Wprawdzie wychodzę z domu, jeśli znajomi chcą mnie gdzieś zabrać, ale rozumiem obawę przed wyjściem gdzieś samej. No basen, siłownia - wiadomo, ale do pubu czy imprezę też bym się nie wybrała. Czemu? Raz, że głupio tak stać samemu jak słup soli, dwa, że zawsze znajdzie się jakiś natręt, który koniecznie towarzystwa musi Ci dotrzymać. Tylko nie pisz mi, że ten natręt może się okazać fantastycznym gościem - myślę, że wiesz jaki typ chłop porywa się na takie akcje; niestety Ci fajni nie są tacy wyrywni.
Co do wyjść ze znajomymi traktuję je raczej jako sposób spędzenia czasu, a nie okazję do poznania kogoś. Bo niby jak jak siedzimy we 3 w domu, albo z ich znajomymi, z których każdy z kimś przyszedł???
Do tego znajomi często nie mają czasu, ponieważ wiadomo, że każdy ma swoje życie, zajęcia, obowiązki, rodzinę... Im dłużej się nad tym myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie ma teraz szansy nikogo poznać. Przynajmniej ja ich nie widzę u siebie. Bo niby jak gdzie i kiedy??? No chyba, że cudem zwanym przypadkiem (ale w to też już przestałam wierzyć)

IP i czas połączenia logowane. [16547284]
[15.12.2010] 17:12
w sklepie

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [17565868]
[06.12.2013] 14:12
ninka1311
a kobieta po 40 mezczyzne?

IP i czas połączenia logowane. [20903271]
[06.12.2013] 23:55
Luna.
Ktoś tu pisał,że nie weźmie psa, bo ma kota.Wymówka, dla lenia.Ja jakość mam i kota i psa.Może nie żyją one w wielkiej przyjaźni ale tolerują się (pierwszy był pies. Mam go od szczeniaka, ma on obecnie 10 lat.Kota mam też od maleńkiego. Ma obecnie 5 miesięcy) Mój znak to księżyca blask

IP i czas połączenia logowane. [20904563]
[07.12.2013] 12:06
kieras78
najłatwiej w takim miejscu jak to http://ewona.pl

IP i czas połączenia logowane. [20905008]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat