o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie

1 «   18 19 20 21 22   » 39 Strony tematu:
[31.07.2011] 07:43
JAGA
Zgadzam się z "bubu "
moja siostra też schudła 12kg ,jedząc trzy posiłki dziennie i spacerując dużo dziesięć tysięcy kroków na dzień.Nie przekraczała 1000kalori dziennie .Efekty super.polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18654742]
[01.08.2011] 23:55
pasza22
Witam ! Tabletki, które są w aptekach stosowane wg recepty nie powinny szkodzić. Ostrzegam jednak Was wszystkie, nie kupujcie tabletek na allegro bądź przez jakieś fora - gdzie tabletki oferują osoby postronne, bo logiczne, ze szkodzą. Brałam tabletki zelixa odpowiednik merida i innych tym podobnych tabletek. Oczywiscie, ze schudlam nawet BARDZO szybko bo w ciagu 3 dni ( tylko tyle je brałam - jedna dziennie ) zgubiłam 3 kg !!! O super - wcale nie, przez te cholerne tabletki miałam ( dosłownie) przewidzenia, stany lękowe , nie mogłam dobrze spać ( ale to akurat wiadomo organizm był pobudzony), ale gdy 4 dnia, gdy zauważyłam dziwne objawy,postanowiłam je odlożyć. Po tych tabletkach, w nocy(po odłożeniu), zastanawiałam się czy nie wezwać pogotowia bo serce waliło mi jak oszalałe, miałam zawroty głowy, uczucie mrowienia w ciele - myślałam ze zaraz 'odpłynę'. Takie odczucia miałam przez kolejny tydzień, oczywiście nadal chudłam- ogólnie schudłam w ciągu 2 tygodni 6 kg. Zaczęłam czuć sie normalnie, aż do nie dawna - mam problemy z wątrobą, nerkami i sercem . Własnie jestem w trakcie badań, które dokładnie powiedzą co mi jest - nie mówię jak bardzo wyzywali mnie lekarze za to, że brałam te tabletki.Oczywiscie miałam efekt jojo po 3 miesiacach - wlasnie sie z nim borykam ( dobrze mi idzie, cwicze, jem mniej, ale to co lubię). Tabletki , które brałam powodowały jadłowstręt - dosłownie, gdyż musiałam zmuszać się, żeby ledwo co zjeść maslana bułkę na sniadanie obiad i kolacje (tylko maslane bulki, ktore popijalam woda bylam w stanie zjesc), piłam bardzo dużo wody, bo nonstop czułam suchość w buzi. Drogie kobiety apeluję kupujcie tylko i wyłącznie w aptekach i jeżeli czujecie sie, zle biorąc je - odłóżcie natychmiast. Po obserwacjach spadku wagi mojej mamy polecam linea - nie czuje sie zle, schudla, robi wszystko wg ulotki. Drogie Panie odchudzajcie się, ale MĄDRZE !!!

IP i czas połączenia logowane. [18661574]
[11.08.2011] 15:58
ulijka00
dieta dietą, lecz by sensownie schudnąć trzeba się wspomoc jakimś środkiem na odchudzanie.
Moje testy to ponad 20 różnych produktów i dopiero novoslim okazał się strzałem w dziesiątkę. Mój mąż mówi nawet że w 15 -kę, a to dlatego, że zrzuciłam aż 15 kg podczas stosowania NOVOSLIM.
Żałuję tylko, że dowiedziałam się o nim tak późno i zmarnowałem prawie półtora roku na inne próby odchudzania

IP i czas połączenia logowane. [18692837]
[11.08.2011] 20:41
alilea
Straszna nachalna reklama novoslimu, ludzie myślcie nad tym co czytacie!

IP i czas połączenia logowane. [18693840]
[12.08.2011] 23:32
Facet  jabor88@tlen.pl
Myślisz, że ujdzie Ci to płazem ???
Ostrzegałem.
Jeśli nadal wchodzisz na tą stronę to spodziewaj się, odwiedzin niedługo i uwierz mi ,że nie będzie to miłe spotkanie. Powinnaś mieć wyrzuty sumienia, że naciągasz uczciwych ludzi na 200 zł i ich olewasz, nie wspominając o BRAKU PRZESYŁKI !!!
sunflower (11.06.17 14:09):
myszkaaa (11.04.05 09:22):
Sprzedam Slimex 15. osoby zainteresowane prosze pisac na maila: myszka197500@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18697493]
[01.10.2014] 05:59
[13.08.2011] 14:17
punia123
witam. posiadam na spezdaz lide rezultaty sa super zachecam do kupna

IP i czas połączenia logowane. [18698623]
[16.08.2011] 14:40
kerlia33
Hej dziewczyny, dziś moje święto. Skończyłam trzymiesięczną kuracje novoslim. Robert stwierdził, że i tak bardziej mu się podobałam z moimi kilogramami. Moje nowe zycie bez kilogramów rozpoczęte!

IP i czas połączenia logowane. [18707680]
[17.08.2011] 22:20
irelia_
Gratulacje. Bardzo się cieszę , że ci się udało. Sama biorę NOVOSLIM dopiero od dwóch tygodni i widzę juz pierwsze efekty. W pierwszym tygodniu byłam załamana, bo waga ani drgnęła. ale jak poszło w drugim tygdniu , to na całego. Przez tydzień zrzuciłam 1,5 kg!
Pochwalę się na koniec mojej walki z tłuszczykiem.

IP i czas połączenia logowane. [18712777]
[20.08.2011] 15:52
katarzynah123
od tabletek się nie schudnie ale wspomóc odchudzanie mogą. Tabletki takie usprawniają przemianę materii. Zamiast tabletek polecam zioła na odchudzanie - są mniej szkodliwe a działanie jest takie samo http://www.tester.vot.pl
http://www.e-ogrodnik.vot.pl

IP i czas połączenia logowane. [18721013]
[22.08.2011] 20:47
origami_33
zioło to chyba dla starych babek.
Ja tam zaufałam mojej przyjaciółce i kupiłam to co polecała. W moim przypadku novoslim to był strzał w dziesiątkę. Skuteczność na 4+, cena na 4. Cóż mogłoby być trochę taniej. Lecz czego nie robi się dla urody.

IP i czas połączenia logowane. [18728438]
[24.08.2011] 08:56
Śmieszkaa
Hej dziewczyny, głowy do góry. Mi się udało. Schudłam prawie 20 kg. Najpierw kupiłam jedno opakowanie Novoslim , a jak zobaczyłam pierwsze efekty to zrobiłam jeszcze zakup kuracji na trzy miesiące. Najtrudniej było w pierwszych dwóch tygodniach. Musiałam całkowicie zrewidować swoje nawyki zywieniowe, zmiejszyć liczbę kalorii, zrezygnować z wieczornego podjadania. Bo jeśli ktoś mysli, że jedząc tonami i łykając tabltki schudnie to się myli. Same tabletki (a dokładnie kapsułki) mają tylko pomóc w odchudzaniu.
Spadki wagi miałam rozłozone równomiernie w kazdym miesiącu, tak miej więcej po 4,5 -5 kg w miesiącu. Pamiętajcie tez piciu duzej ilosci wody , która wypłukuje toksyny. A jak się odchudzamy to ilośc toksyn w organiźmie wzrasta

IP i czas połączenia logowane. [18732541]
[24.08.2011] 10:11
wersus32
rozpoczynam kurację na NOVOSLIMie i szukam odpowiedniego zestawu diet, a najlepiej opracowanego przez dietetyków. Może macie coś takiego do odstąpienia?

IP i czas połączenia logowane. [18732734]
[24.08.2011] 10:20
Śmieszkaa
zobacz na stronie producenta NOVOSLIM (novoPharma) mają tam bezpłatne zestawy diet i każdy może je pobrać.

IP i czas połączenia logowane. [18732773]
[29.08.2011] 11:56
meexigirl.
jak już macie się odchudzać to tylko NOVOSLIM! Przećwiczyłam gdzieś około 15 róznych środków na odchudzanie i przez te 4 lata moich prób zero efektów. Nawet jak już coś się pokazało na wadze, to jo-jo wszystko zabierało. Novoslim brałam przez trzy miesiące, bo takie czytałam zalecenie producenta. I rzeczywiście. Efekty były imponujące i zarazem trwałe. Nie dość , że schudłam ponad 15 kg przez ten czas to jeszcze mimo, że upłynęło już 7 miesięcy, nadal mam super figurę. Nawet mi nie żal tych ciuchów, które są na mnie o 2 rozmiary za duże.

IP i czas połączenia logowane. [18748511]
[07.09.2011] 10:43
ilona35.
Czy kupowałyście już NOVOSLIM produkt w sklepie bionature.pl? Mieli ciekawą promocję zestawu 2+1 gratis i coś dziś tego nie widzę. Ile kg można zrzucić w ciągu miesiąca? W październiku mam wesele kuzynki i muszę zmienić figurę.

IP i czas połączenia logowane. [18777903]
[12.09.2011] 21:18
marcyjanka
Kupowałam taki zestaw na wiosnę i muszę powiedzieć, że sprawdził się bez zarzutu. Zrzuciłam prawie 14 kg i mimo upływu czasu nie widać jakiś efektów ubocznych czy też jo-jo.
Polecam novoslim i mam nadzieję, że zdążysz choć trochę zrzucić zbędnych kilogramów przed weselem

IP i czas połączenia logowane. [18797861]
[13.09.2011] 11:54
WANESKA_555
HEJKA, JA TEŻ ŁYKAŁAM NOVOSLIM. W SUMIE PRZESZŁAM DWIE KURACJE MIESIĘCZNE Z PRZERWĄ MIĘDZY NIMI PRZEZ 3 MIESIĄCE. ZA PIERWSZYM RAZEM SCHUDŁAM O 6 KG A ZA DRUGIM RAZEM TYLKO O 4 KG. NIE MUSZĘ WIĘC NARZEKAĆ, BO I TAK WYGLĄDAM O NIEBO LEPIEJ NIŻ PRZED TA KURACJĄ.

IP i czas połączenia logowane. [18799564]
[15.09.2011] 21:31
Medeka32
Czy stosując NOVOSLIM mogę brać tabletki antykoncepcyjne? Nigdzie nie znalazłam danych na ten temat. Odchudzam się juz ponad miesiąc i zrzuciałam ponad 4 kg, ale nie wiem, jak działa novoslim na tabletki.

IP i czas połączenia logowane. [18809028]
[15.09.2011] 23:23
ojrolka
Nie masz czego się obawiać. Też miałam ten sam problem i pytałam producenta Novoslim o możliwość stosowania tabletek antykoncepcyjnych wraz ich preparatem. Nie ma żadnych przeciwskazań , żeby stosować Novoslim z tego typu środkami. Więc bez strachu możesz łykać kapsułki.
A podpowiem , że warto, bo ja na kuracji schudłam 14,5 kg

IP i czas połączenia logowane. [18809434]
[17.09.2011] 15:21
Matrix45
Wszystko się może zdarzyć, wszystkie środki i suplementy to chemia, a każdy organizm indywidualnie reaguje na środki chemiczne. Są przypadki że organizm jest uczulony na coś co innym nie szkodzi i jest w codziennym użyciu. W niektórych przypadkach organizm reaguje bardzo szybko a czasami skutki brania chemii uwidaczniają się po latach. Chociaż jestem zdania że każdy odpowiada za siebie i dokonuje wyboru, tylko musi być świadomy korzyści i możliwych skutków ubocznych.
Osobom które biorą, lub które niepokoi stan zdrowia polecam:
http://sites.google.com/site/457news

IP i czas połączenia logowane. [18814201]
[17.09.2011] 15:23
Matrix45
Wszystko się może zdarzyć, wszystkie środki i suplementy to chemia, a każdy organizm indywidualnie reaguje na środki chemiczne. Są przypadki że organizm jest uczulony na coś co innym nie szkodzi i jest w codziennym użyciu. W niektórych przypadkach organizm reaguje bardzo szybko a czasami skutki brania chemii uwidaczniają się po latach. Chociaż jestem zdania że każdy odpowiada za siebie i dokonuje wyboru, tylko musi być świadomy korzyści i możliwych skutków ubocznych.
Osobom które biorą, lub które niepokoi stan zdrowia polecam:
http://sites.google.com/site/457news

IP i czas połączenia logowane. [18814208]
[17.09.2011] 17:31
Iwcia22
Co za bzdury!!! jak można wciskać taką ciemnotę , że wszystkie tabletki to chemia. Znam przynajmniej 10 produktów na odchudzanie w kórych nie ma grama chemii a za to są tylko naturalne składniki.
A przy okazji, w poniedziałek zostanie zawiadomiony Główny Inspektorat Sanitarny. Inforamcje podane na stronie jak wyżej wprowadzaj w błąd konsumenta, że moze sam zdiagnozowac u siebie nowotwór. uwaga na oszustów.

IP i czas połączenia logowane. [18814487]
[20.09.2011] 21:06
ferdzia22
właśnie, jak tylko coś się ciekawego pojawi na rynku a do tego jeszcze skutecznego to zaraz zwala się stado sępów tępiące bezlitośnie produkt. Sama to przeżyłam, widząc co zrobili z moimi wpisami na jednym z forum. Używałam NOVOSLIM i pochwaliłam się efektami, bo było czym (w koncu zrzuciałam około 13 kg). A jak tylko pojawiała się notka, to zaraz były pod nią negatywy i zachwalania jak to super są inne produkty. Najciekawsze , że samam też stosowałam te inne i ... musiałam wrócić do novoslimu bo okazał się jedynym skutecznym środkiem.

IP i czas połączenia logowane. [18824337]
[21.09.2011] 10:53
były hipek
W pełni się zgadzam z postem powyżej. Sama doświadczyłam ile są warte niektóre opinie w necie. Ja miałam szczęście, bo udało się mi trafić na Novoslim za pierwszym razem, więc nie traciłam czasu na kolejen nieskuteczne próby odchudzania. Kurację przeprowadziłam przed rokiem by zdążyć na Sylwestra z nową figurą. Sukces był podwójny, nie tylko schudłam ale i poznałam nowego chłopaka (jesteśmy nadal razem). A kilogramy zniknęły mam nadzieję na zawsze.

IP i czas połączenia logowane. [18825648]
[26.09.2011] 20:27
urgent
tak, przecież to proste. Zestaw 2+1 jest na trzy miesiące kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [18844611]
[28.09.2011] 22:18
Fiodor.
Polecam. Moja zona odchudzała się przy pomocy tych tabletek i byłem zaskoczony jak łatwo poszło jej zrzucenie kilogramów. Kupiła zestaw 2+1 novoslim i po trzech miesiącach nie mogłem jej poznać. Wróciłem ze stażu za granicą a tu taka niespodzianka. Schudła ponad 16 kg!

IP i czas połączenia logowane. [18852968]
[05.10.2011] 10:23
madziulek33
Fiodor. (11.09.28 22:18):
Polecam. Moja zona odchudzała się przy pomocy tych tabletek i byłem zaskoczony jak łatwo poszło jej zrzucenie kilogramów. Kupiła zestaw 2+1 novoslim i po trzech miesiącach nie mogłem jej poznać. Wróciłem ze stażu za granicą a tu taka niespodzianka. Schudła ponad 16 kg!
ja też kupiłam ten zestaw w sklepiewww.bionature.pl , gorąco polecam ten sklep i produkt. Przez pomyłke wysłałam inna kwotę za novoslim i sami bez ponaglania od razu zwrócili mi nadpłatę.

IP i czas połączenia logowane. [18873938]
[07.10.2011] 14:37
anna_gk
Ja stosuję XShape- naturalne tabletki w połączeniu z Chromem. Są troche droższe, ale w miesiąć schudłam 3,5 kg, może to nie tak dużo ale przynajmniej wiem, że się nie truje i efekt się utrzyma. Tylko wiadomo, że same tabletki nie pomagają do tego chodzę na spacerki z psem i z raz w tygodniu trochę pobiegam, generalnie ruch jest potrzebny.
Kupiłam sobie zestaw tabletek w sklepiewww.preparatywitaminowe.com.pl , jestem infolinia na której konsultuje pani z papierami dietetyka, sporo cennych rad od niej uzyskałam, no i chudne dalej

IP i czas połączenia logowane. [18882471]
[07.10.2011] 17:57
buła
Na odchudzanie poponuje koktajle wellnes które produkuje tylko firma Oriflame.
Fakt, nie są tanie, bo 109zł + 10zł kubek i miarka [mozna je miec za 80zł. jesli sie jest konsultantem]
Więcej inf. na gg. 6339914

IP i czas połączenia logowane. [18883139]
[09.10.2011] 15:48
wmumart  wmumart@tlen.pl
laura156 (08.04.30 10:00):
widze że większosć ma kłopoty ze zrozumieniem...
linea to talbletki wspomagające odchudzanie, a nie takie po których samemu się schudnie wiec panowie zlitujcie się, bo nikt tutaj nie chce schudnąc samymi tabletkami
ale widać za jakie nas macie... żal po prostu żal

Ja osbiscie jestem expertem w produktach z Chin i moge pwoiedziec jedno, ze dzuialaj w ccudowny sposob.
Tu jest co mozna osagnac w 30 dni http://youtu.be/1XgzJhyfXvo a tu troszke informacji o zilonej kawie i kilku innych.
http://www.youtube.com/watch?v=lvyQBJseCb8&a mp ;feature=colike
Zielona kawa Leptin 800 by Wmumart rzeczywiscie spala tluszcz i powduje to wlanie proteina Leptin. Nie znam nikogo kto mial efekty uboczne jesli stoswoal sie do wskazan producenta. Peter Calka
wmumart@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18889773]

1 «   18 19 20 21 22   » 39 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat