o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie

1 2 3   » 41 Strony tematu:
[19.04.2008] 20:53
laura156
Wie ktoś coś na temat tabletek Linea??
Stosował je ktoś??
Moja koleżanka je brała i mówi że są świetne, ale nie chcę opierac się tylko na wypowiedzi jednej osoby.
a więc prosze o wypowiedzi

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.04.2008] 21:33
laura156
powinnam się przyzwyczaić ze wszyscy mają moje tamaty w D^%^%#%^&

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12602931]
[21.04.2008] 08:05
laura156
up up up

IP i czas połączenia logowane. [12610501]
[25.04.2008] 08:12
atram85
Witam! Biore te tablietki od kilku dni, rzeczywiście są skuteczne, tzn napewno hamują apetyt. Mam tylko wrażenie że moja wątroba wariuje, mam częste mdłosci, biegunkę i zgagę. Nie wiem czy to normalne.

IP i czas połączenia logowane. [12643497]
[28.04.2008] 17:37
larka
ja dopiero dzis zaczelam brac Linee wiec zobaczymy mam nadzieje ze przyniesie jakies efekty

IP i czas połączenia logowane. [12658998]
[22.12.2014] 15:06
[28.04.2008] 22:41
larka
wyobraz sobie ze wiem o tym ja nie licze na cud ze same tabletki przyniosa oczekiwane efekty. Codziennie jezdze godzine na rowerku treningowym do tego dieta caly czas i chodzi mi o jakas pomoc w postaci tabletek bo mexcze sie juz dluzszy czas i marne efekty sa

IP i czas połączenia logowane. [12661000]
[28.04.2008] 23:33
dasas
tablety to żadna pomoc, moja laska też kupowała jakieś za 80 zł i nic jej nie dawało choć sobie wmawiała, że to super , lepiej wydać kasę na zdrowe jedzenie

teraz dieta 1000 kalorii i już 5 kilo schudła

IP i czas połączenia logowane. [12661367]
[30.04.2008] 10:00
laura156
widze że większosć ma kłopoty ze zrozumieniem...
linea to talbletki wspomagające odchudzanie, a nie takie po których samemu się schudnie wiec panowie zlitujcie się, bo nikt tutaj nie chce schudnąc samymi tabletkami
ale widać za jakie nas macie... żal po prostu żal www.napiprojekt.pl świetny programik do szukania napisów

IP i czas połączenia logowane. [12667863]
[30.04.2008] 22:00
migotka122
Laura156, oczywiscie, ze znam tabletki Linea Myslalam,ze nie sa az tak popularne jak np. inne z chromem ale sa na prawde dobre. Oczywiscie,ze samym preparatem Linea nic nie zyskasz (tak jak zreszta innymi tabletkami) do tego jest potrzebna dieta i cwiczenia (dla chetnych). Linea zawiera dosyc duzo chromu (nie masz ochoty na slodycze- to juz duuuzy plus) ma tez w skladzie ocet jablkowy, ktory wspomaga przemiane materii (dlatego moga sie na poczatku zdarzac biegunki). Przede wszystkim Linea dziala troche jak wypelniacz dla zoladka (jesz tabletke przy posilku), dlatego nie chce sie jesc i ma tez tak oslawiona L-karnityne, co spala tluszcz (dlatego cwiczenia jeszcze bardziej poteguja efekty). Zreszta tu jest wiecej o Linea (http://www.doz.pl/leki/p5271-Linea ). Czy cos jeszcze? Na pewno dzialaja (na mnie) nie wiem jak na innych

IP i czas połączenia logowane. [12670753]
[03.05.2008] 21:23
monikan
LAURA -ja proponuje sprobowac tabletki meridia 15 sama bralam 2 m-ce i schudlam 8 kilo dieta i cwiczenia tez musza byc ale ja jestem bardzo zadowolona te tabletki naprawde mi pomogly waze teraz 56 kg. i jest super -naprawde warto sprobowac pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [12686143]
[04.05.2008] 11:32
sporkss
hihih dalej nie rozumiesz

tabletki to takie placebo , jedyną rzeczą, która po nich chudnie to porfel

chudnie się od diety i ćwiczeń a nie od tabletek ... one nic nie dają ABSOLUTNIE NIC!!!

www.tabelekaloryczne.pl

IP i czas połączenia logowane. [12688795]
[04.05.2008] 13:32
monikan
moze daja moze nie mi pomogly w portwelu za wiele nie ubylo takie tabletki kosztuja 60 zl na miesiac to nie majatek a ja schudlam

IP i czas połączenia logowane. [12689816]
[04.05.2008] 18:00
larka89
ja proponuje aby osoby niezainteresowane temetem nie wypowiadaly sie na ten temat bo co one moga wiedziec. mnie na przyklad Lidia pomaga w ten sposob ze moge regularnie sie wyprozniac (wczesniej raz na tydzien badz poltora tygodnia) a w ten sposob nie obciazam tak bardzo watroby jak herbatkami na przeczyszczenie (ktorych juz i tak nie moglam pic)

IP i czas połączenia logowane. [12692047]
[05.05.2008] 17:47
ang3laa
Ja mysle ze osoby, ktore maja do powiedzenia tyle co Ci spod pseudonimow :'gasada ' i 'sporkss' niech sobie odpuszcza swoje ze tak powiem farmazony bo zapewne sa grubymi kierdami, ktore same schudnac nie moga i nie chca zeby inni zrzucili pare kilo bo ja na przyklad bralam wczesniej inne tabletki NIE STOSOWALAM zadnych diet i nie cwiczylam a schudlam 12 kg, wiec smieszne dla mnie jest kiedy czytam wypowiedzi takich bezmozgow, ktore gowno wiedza o tabletkach a chca zablysnac ;] Linee stosuje od dzisiaj jedynym efektem jak narazie sa 'rewolucje zoladkowe' no i apetyt faktycznie juz mi sie zmniejszyl ;] Ahh i jeszcze jedno jezeli dla 'sporkssa' wydatek rzedu 20-30 zl (ciezko powiedziec ile one kosztuja bo ja dalam 29 zl a kolezanka zaplacila 18 zl) za 60 tab. to jego wypowiedz tutaj chyba kompletnie mija sie z celem, bo jak kogos nie stac na cos to poprostu tego nie kupuje-PROSTE ? ;]

IP i czas połączenia logowane. [12701735]
[06.05.2008] 10:47
larka89
w 100% zgadzam sie z ang3laa- kto nie jest bezposrednio zaineresowany temetem tego forum to niech poprostu sie tutaj nie wypowiada

IP i czas połączenia logowane. [12706652]
[07.05.2008] 13:02
kamams
ang3laa chcialam zapytac jakie tabletki bralas ze schudlas 12 kg i ile kosztowaly?? ja tez szykuje sie do kupna tabl. linea....

IP i czas połączenia logowane. [12716610]
[07.05.2008] 14:30
Magdaalena
Ja kupiłam lineę 2 dni temu i jak na razie nie widze żadnego efektu. Jem jak szalona (może to przez zbliżającą się miesiączkę - zamieniam się wtedy w potwora), czuję się napchana a do łazienki nie biegam. Ale wciąż mam nadzieję, że z dłuższym stosowaniem tabletek jednak zobaczę efekty.

IP i czas połączenia logowane. [12717287]
[07.05.2008] 15:29
larka89
u mnie jako takie dzialanie bylo widac dopiero po okolo tygodniu zazywania tabletek takze poprostu musisz uzbrioc sie w cierpliwosc

IP i czas połączenia logowane. [12717878]
[07.05.2008] 17:52
Ivaaa
Hej Ja właściwie również zastanawiam się nad kupnem "Linea". Tylko prawdę mówiąc troszkę się boję czy one oby nie są szkodliwe na wątrobę. Nie chcę narobic sobie problemów przez jakieś widzimisie... Zawsze przybieram końcem zimy parę kilo tylko że teraz niestety nie mogę tego zrzucić w żaden sposób.Dziewczyny czy warto?

IP i czas połączenia logowane. [12718714]
[08.05.2008] 08:59
misia12345678
Hej wszystkim wczoraj kupiłam tabletki linea w aptece za 28,99 zł i jak narazie dały mi one to że nie myślę o jedzeniu nie mam ochoty jeść mam nadzieje ze coś pomogą mam pytanie czy bierze je ktoś już dłużej i jakie są efekty????????/

IP i czas połączenia logowane. [12722364]
[08.05.2008] 10:02
laura156
zdecydowałam sie na linee i efekty są narazie zadowalające. nie chce mi się już tak jeść, a jak już jem to ważywa, owoce, kotleciki sojowe jedynym efektem ubocznym jest to że chce mi się pić bardziej niż wcześniej. ale zawsze mam przy sobie wodę z cytryną (nie kupną tylko sama sobie wczesniej przygotowuje) bo słyszałam że woda z cytryną wypłukuje toksyny z organizmu! pozdrawiam www.napiprojekt.pl świetny programik do szukania napisów

IP i czas połączenia logowane. [12722629]
[09.05.2008] 21:37
muszka4
Dziwią mnie sarkastyczne wypowiedzi niektórych forumowiczów- forum jest od tego, by dzielić się informacjami i opiniami, nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi

Ja nie chcę stosować tabletek, bo kiedyś to brałam, i miałam nudności, zgagę wieczną itp, i jakoś tak kiepsko było z moim żołądkiem po tych tabletkach, więc odstawiłam i teraz ze wspomagaczy przyklejam plastry VitaSlim. Ale to tylko dodatek do całej ciężkiej pracy w postaci dietki i ćwiczeń. Aktualnie, z racji ładniutkiej pogody, jeżdże na rowerze po moim parku i oczywiście brzuszki
Nie ma diet cud i środków cud, trzeba się ruszać

IP i czas połączenia logowane. [12733087]
[10.05.2008] 21:03
see_me
Czy Linea jest dostepna bez recepty?
Czy meridia jest dostepna bez recepty?

IP i czas połączenia logowane. [12738008]
[11.05.2008] 09:27
laura156
see_me (08.05.10 21:03):
Czy Linea jest dostepna bez recepty?
Czy meridia jest dostepna bez recepty?

linea bez recepyt w aptekach kosztje ok. 30 zł a na allegro 22
meridia jest na recepte ale są strony gdzie ludzie sprzedają tylko nie allegro www.napiprojekt.pl świetny programik do szukania napisów

IP i czas połączenia logowane. [12739748]
[11.05.2008] 17:12
ania58
witam...uwaznie przeczytalam wszystkie wypowiedzi, te ktore pojawily sie tylko "by oderbac zapal i skrytykowac" nie spodobaly mi sie, bo po prostu nie maja sensu...
Otóż ja stosuje linee od 4 dni.. czesciej chodze do toalety i nie jestem w stanie jesc tyle co wczesniej bo po paru kesach czuje sie strasznie pelna.. 4 dni = narazie 1 kg mniej do tego cwicze brzuszki biegam 1 lub 2 w tyg po 30 minut, wieczorem 30 brzuszkow. nawyki sportowe mam od zawsze ale w sumie to pierwszy raz sprobowalam talbetek. do tego oczywiscie dieta.
Rano: platki muesli z jogurtem naturalnym plus maslanka do picia. obiad mala miseczka zupy(najlepeiej z ryzem) a drugie danie byle co, wazne ze bez ziemniakow.. kolacja - godzina 17:30 i pije zielona herbate .. no i oczywiscie zamiast zwyklego pieczywa - ciemne.. pozdrawiam i zycze powodzenia piszcie na biezaco jak wam idzie;* ja tez bede

IP i czas połączenia logowane. [12741400]
[11.05.2008] 22:54
larix
no tak ale linee jemy w trakcie jedzenia bo ma jakoś tam wypełnić brzuch i ten tego, apetyt ma się zmiejszyć tak? a czy to nie o to chodzi żeby nie wypychać żołądka i go 'zmniejszyć'?? nie wiem sama..

IP i czas połączenia logowane. [12743579]
[12.05.2008] 16:43
laura156
larix (08.05.11 22:54):
no tak ale linee jemy w trakcie jedzenia bo ma jakoś tam wypełnić brzuch i ten tego, apetyt ma się zmiejszyć tak? a czy to nie o to chodzi żeby nie wypychać żołądka i go \'zmniejszyć\'?? nie wiem sama..

jemy w trakcie posiłków po to by szybciej przetrawić np skrobię czy wenglowodany www.napiprojekt.pl świetny programik do szukania napisów

IP i czas połączenia logowane. [12746999]
[14.05.2008] 09:05
muszka4
I właśnie dlatego ja wolę plastry, bo nie muszę pamiętać o tym, czy wzięłam/zjadłam tabletkę, czy zapomniałam, a przecież czasem jest się tak zajętym, że się można zapomnieć. A tu mam przynajmniej systematyczność, bo substancje się uwalniają same. Dla mnie to po prostu mniej uciążliwe, w zasadzie wcale, ale każdy ma inny sposób co kto lubi

IP i czas połączenia logowane. [12756739]
[25.05.2008] 18:38
magda85
Podnoszę wątek... Czy któraś z was bierze już dłużej te tabletki? Zgubiłyście jakieś kilogramy dzięki Linea?

IP i czas połączenia logowane. [12818335]
[25.05.2008] 19:41
laura156
Witam! to znów ja... tym razem nie przynosze ciekawych wieści gdyż brałam trochę tą lineę i niedawno zaczęłam czuć się dziwnie tzn brzuch mnie ciągle bolał i czułam jak bym ciągle miała wzdęcia... Poszłam z tym do lekarza i stwierdził że przez te tabletki mogła bym nawet umrzeć gdyż w jelitach zaczęły mi się osadzac resztki jedzenia gdyż nie trawione było całkowicie i takie złogi jedzenia mogły by doprowadzić do pęknięcia jelit... Przestałam je brać i jutro muszę iść na płukanie jelit. Nie wiem czy jestem pojedyńczym przypadkiem czy u wielu osób może to się powtórzyć... ale ja dostałam napewno nauczkę! nie będę brała tabletek, ale mam dostać za to odpowiednią dietę która nie wymaga ograniczania się z jedzeniem, ale na doborze odpowiedniego jedzenia. Mam nadzieje że jestem jedyną osobą która tego doświadczyła!
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się! www.napiprojekt.pl świetny programik do szukania napisów

IP i czas połączenia logowane. [12818663]
[26.05.2008] 21:22
silver angel
Witam tak sobie właśnie czytam wasze wypowiedzi i chciałam się wtrącić.
Akurat nic nie wiem o tych tabletkach o których wy piszecie, ale ja sama tez się odchudziałam na tabletkach. Były to tabletki "Zelixa" jest to polski odpowiednim Meridii, niestety na recepte, ale jak poda sie dobre argumenty lekarzowi to przepisze bez problemu. Ja jadłam 3 opakowania pod rząd (jedno starczało na miesiac). w przeciagu pierwszego miesiaca schudłam 10 kg, w drugim 5kg a w trzecim 3kg. Dobrze sie po niech czułam, jadłam normalnie ale starałam sie z daleka omijac maka i takie psie jedzenie. Działaja one w ten sposób ze przemiana materii jest bardzo szybka. Tłumiły głód wieczorem, czyli rano brałam tabletki, piłam wode, popołudniu pożadny obiadek i wieczorem już nic. Wogóle przestałam jeść słodkie co mi zostało do teraz. Te tabletki niestety mozna jeść maksymalnie 3 opakowania. Co do wątroby to nie odczułam zadnych skutków ubocznych, a co do efekty jojo to nic z takich rzeczy wiec jezeli chcecie sie odchudzac na tabletkach to bezwzględnie te polecam kosztuja około 65 zł ale ja płaciłam mniej bo trafiłam na apteke z promocjami. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12825113]

1 2 3   » 41 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat