o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Co zrobić z kochankiem żony?

1 2 3   » 14 Strony tematu:
[15.04.2008] 14:13
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

W niezapomnianym serialu Stanisława Barei Alternatywy 4 widzimy taką oto scenę: bogaty i ustosunkowany mąż wraca do domu i zastaje w nim kochanka żony wraz z żoną, figlujących na obrotowym, wielkim łożu. Siada grzecznie na brzegu wspomnianego mebla, podaje rękę kochankowi żony, który jest siny ze strachu, bo wie już, z kim zadarł, i zaczyna wyliczać żonie, co zabiera z cennych rzeczy do swego nowego mieszkania. Dżentelmen w każdym calu!

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10853 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.04.2008] 00:11
Wyleczony ze złudzeń
"Ona z nim zamieszkała, ktoś mi nawet ostatnio mówił, że widział ją całą w siniakach, bo ten cham ją tłucze. Dobrze jej tak, za lekko ze mną miała, teraz się przekona, co to prawdziwy chłop."
Ha, ha... Zupełnie jakby to było o mojej byłej. Również postanowiła się puścić i zamieszkała ze swoim kochasiem, który zaczął traktować ją jak worek treningowy. Oczywiście potem, ze łzami w oczach chciała wrócić, ale chyba tylko idiota wybaczyłby zdradę. Kto zdradził jednego człowieka ten zdradzi cały świat. Uważam, że kobiety, które ładują się w coś takiego, zamiast dotrzymywać wierności temu, którego podobno kiedyś kochały i który się o nie troszczył, w pełni zasługują na swój los. Osobiście nigdy nie uderzyłbym kobiety, lecz muszę przyznać, że odczuwałem satysfakcję widząc jak ten burak ją potraktował. Widać jest jeszcze na tym świecie sprawiedliwość.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12581354]
[16.04.2008] 00:12
rysunek
najczęściej to jest tak że jak facet zdradza no to jest w poządku ale jesli kobieta zdradzi...oooooo...to juz plama na honorze...

szkoda że w Polsce większośc męzczyzn tak mysli.

IP i czas połączenia logowane. [12581360]
[16.04.2008] 00:18
Wyleczony ze złudzeń
rysunek (08.04.16 00:12):
najczęściej to jest tak że jak facet zdradza no to jest w poządku ale jesli kobieta zdradzi...oooooo...to juz plama na honorze...

Zdrada jest wyjątkowo paskudna niezależnie od tego kto zdradza. A wybaczyć ją może jedynie kompletny idiota.

IP i czas połączenia logowane. [12581387]
[16.04.2008] 00:27
DoQ
No przecież wczoraj było o trójkątach. czyż nie jest to dużo zdrowsze podejście do sprawy??

IP i czas połączenia logowane. [12581443]
[24.11.2014] 00:50
[16.04.2008] 00:35
Paul86
"- Ja się po prostu wyprowadziłem bez słowa, kiedy złapałem ją z tym gnojem, gdy się rżnęli..."
Hola, hola! Czemu to nie ta pinda się wyprowadziła?!

A co do dania kochankowi "w pier.dol"-jeżeli nie spowoduje on żadnego uszczerbku na jego zdrowiu, to jest to przestępstwo prywatnoskargowe, do którego policja nie ma NIC DO RZECZY. Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

IP i czas połączenia logowane. [12581478]
[16.04.2008] 00:36
Paul86

Rozumiem że autor tej wypowiedzi pytał większość mężczyzn?
Czy może po prostu neta podłączyli i chciało się zaistnieć? Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

IP i czas połączenia logowane. [12581481]
[16.04.2008] 00:48
mówię wam
wydymać kochanka swojej żony

IP i czas połączenia logowane. [12581533]
[16.04.2008] 00:52
Racyja
mówię wam (08.04.16 00:48):
wydymać kochanka swojej żony

dobry pomysł

IP i czas połączenia logowane. [12581549]
[16.04.2008] 00:52
Roooogacz
Wyleczony ze złudzeń (08.04.16 00:18):

Zdrada jest wyjątkowo paskudna niezależnie od tego kto zdradza. A wybaczyć ją może jedynie kompletny idiota.
Przyznaję się - byłem kompletnym idiotą!! ale zmądrzałem też jestem teraz zdania, że nie warto wybaczać.
W końcu jakiś artykuł - fakt że nieco tendencyjny - ale inny od ogólnego trendu ferowanego w prasie kobiecej jakoby to tylko i wyłącznie mężczyźni zdradzali. "pies nie weźmie jak suka nie da..." Ot cała prawda.

A wracając do fragmentu o posiniaczonej żonie - wprawdzie moja "ex" chyba nie jest bita, natomiast na pewno nie jest ze swym kochasiem szczęśliwa. Jakoś tak jest, że docenia się kogoś dopiero po jego utracie. Pozdrawiam wszystkich rogaczy!! Głowa do góry - są jeszcze normalne kobiety na tym świecie, dla których słowo wierność coś znaczy

IP i czas połączenia logowane. [12581550]
[16.04.2008] 00:56
marctinezzz
A po co go lac? Bez sensu... jak suka nie da to pies nie wezmie! Wieksza wina ciazy na niej, wiec jak jej sie nie podoba to niech w*******la, bedzie nastepna i to na pewno lepsza :]

IP i czas połączenia logowane. [12581562]
[16.04.2008] 01:09
obiektyw/
jak facet zdradza, to tak jak by w swoim domu stanal przy oknie i splunal za okno,
jesli kobieta zdradza to tak jak by ktos plunal do mieszkania przez okno

po za tym bic faceta to bez sensu, bo co on winy ze ty masz kobiete koooorwee?

lepsza jest zemsta, ( oczywiscie nie taka z pianka jak w artykule) bo co chlop winy j,w ze ty masz zone kooorwe??( jak suka nie da to pies nie wezmie)

to ja ma bolec zemsta nikogo wiecej
( tylko zeby sie zemscic to trzeba emocje odlozyc na gorna polke bo zlosc jest zym doradca

osobiscie wychodze z zalozenia ze stale zwiazki z kobieta sie nie sprawdzaja,kobieta zawsze chce sie podobac, a jak juz facet ma ta kobiete to znaczy ze jemu sie podoba i wtedy idzie podobac sie gdzie indziej,
dlatego kobiete trzeba trzymac na dystans, wbrew pozoba to nie facet ma latac za kobieta ale kobieta ma latac za facetem cale zycie, i to ona musi mu imponowac, a on z kaprysu czasem powinien zrobic jej przyjemnosc, jak jest odwrotnie to mozesz odrazu sie porzegnac z kobieta
czasem to trudne jak kobieta zaczaruje faceta, ale wtedy facet jest stracencem, i choc by tyral jak wol cale zycie to ta i tak bedzie nic mu z tego nie przyjdzie
aha WAZNE
nie mowice nigdy kobiecie slow(KOCHAM CIE) NIGDY!!!!!
lawirujcie miedzy tymi slowami ja kulami z pistoletu, ( bo jak to wypowiecie (wypowiedzieliscie)
to tak jak by was uszczelil mysliwy) zostaniecie wypatroszeni

ps, artykul Rafale troche marnawy

IP i czas połączenia logowane. [12581587]
[16.04.2008] 01:14
adasiekkk
suka nie da pies nie wezmie.. tego kwiatuto pol ..jak sami wiecie..pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12581594]
[16.04.2008] 01:27
obiektyw/
polecam ogladnac po niszy link
dodam ze owy pan jest z Bialegostoku

http://www.smog.pl/wideo/17570/krzysztof_kon onowicz_odezwa_do_jana_rokity/

czy wam sie to z kims kojary na tym forum ?

zwlaszcza te powtarzanie sie powtarzanie

IP i czas połączenia logowane. [12581616]
[16.04.2008] 01:44
tylko ciul daje dymać swoją
żonę, kochanek powinien wyjść bez zębów, żona również, żona potem za drzwi, najlepiej z kopem w zad

IP i czas połączenia logowane. [12581622]
[16.04.2008] 01:57
kobieta.nie feministka.
Szanowni forumowicze, twierdzicie, że każda kobieta, która zdradziła zrobiła to jedynie z powodu \"wściekłości macicy\" czy ogólnego \"zamiłowania do kurwienia\". Nie zgadzam się z tą powszechną opinią.
Może warto się kiedyś zastanowic dlaczego małżonka/małżonek zdradza? Nie uważacie, że zdrada może byc równie dobrze symptomem \"choroby związku\"? Zdrada nie jest czymś naturalnym, w normalnych, szczęśliwych związkach nie ma racji bytu. To oznacza, że jeśli jedno z małżonków zdradza, to to drugie w jakiś sposób doprowadziło do tej zdrady.
Większośc statystyk wykazuje, że kobiety najczęściej zdradzają wyłącznie szukając akceptacji, komfortu, poczucia bycia kochaną i chcianą. Czyli szukają tego, czego niestety ze strony swojego męża nie doświadczają.
Może warto czasami zastanowic się nad ewentualnymi przyczynami zdrady i zapobiegac powstaniu danej sytuacji? A nie zwalac później całą winę na żonę-@@@-szmatę-sukę kreując swój wizerunek męczennika.

IP i czas połączenia logowane. [12581629]
[16.04.2008] 02:07
Pragmatyk
Znajomy całkiem "przypadkiem" przyłapał dziewczynę, po czym gachu zesrał się, gdy ten otwierał sejf (myślał, że zostanie rozstrzelany), a znajomy spokojnie rozładował Glock'a) i otworzył flaszkę Johnnie Walker, zakamuflowaną w sejfie na specjalne okazje. Nie dość, że gachu się zesrał, to najbardziej się pogubił, gdy usłyszał pacyfistyczną gadkę i znajomy wzniósł toast, wręczając mu literatkę. Byłej nie nalał. Było to tak niekonwencjonalne zachowanie, że gachu zgłupiał totalnie, a gdy skończyli flaszkę powiedział do swojej byłej, żeby się spakowała, a on zamówi jej i gachowi taxi. Wszystko się dobrze skończyło, bo pozbył się kobiety niewiernej, a gachu też zrezygnował z amorów z głupią babą.

IP i czas połączenia logowane. [12581632]
[16.04.2008] 02:40
Bogusław Pinda
Pragmatyk - matka cię jeszcze spać nie pogoniła ?!
Jutro do szkoły rano przecież idziesz, pani będzie pytać z czytanki "Ala ma kota" i jedynkę dostaniesz znowu, bo zamiast się uczyć jakieś filmy durnowate oglądasz i później pierdoły wypisujesz na forach. Spać gamoniu !

IP i czas połączenia logowane. [12581644]
[16.04.2008] 02:40
Wyleczony ze złudzeń
kobieta.nie feministka. (08.04.16 01:57):
Szanowni forumowicze, twierdzicie, że każda kobieta, która zdradziła zrobiła to jedynie z powodu \\\"wściekłości macicy\\\" czy ogólnego \\\"zamiłowania do kurwienia\\\". Nie zgadzam się z tą powszechną opinią.
Może warto się kiedyś zastanowic dlaczego małżonka/małżonek zdradza? Nie uważacie, że zdrada może byc równie dobrze symptomem \\\"choroby związku\\\"? Zdrada nie jest czymś naturalnym, w normalnych, szczęśliwych związkach nie ma racji bytu. To oznacza, że jeśli jedno z małżonków zdradza, to to drugie w jakiś sposób doprowadziło do tej zdrady.
Większośc statystyk wykazuje, że kobiety najczęściej zdradzają wyłącznie szukając akceptacji, komfortu, poczucia bycia kochaną i chcianą. Czyli szukają tego, czego niestety ze strony swojego męża nie doświadczają.
Może warto czasami zastanowic się nad ewentualnymi przyczynami zdrady i zapobiegac powstaniu danej sytuacji? A nie zwalac później całą winę na żonę-@@@-szmatę-sukę kreując swój wizerunek męczennika.

Jakie to typowe: "Puściłam się, ale to JEGO wina!" Zwykłego kurestwa (nazywajmy sprawy po imieniu) nie można usprawiedliwiać szukaniem akceptacji czy komfortu. Czegoś tak obłudnego już dawno nie widziałem. Dla mnie sprawa jest prosta. Rozstać się można zawsze, ale kobietom zazwyczaj na tym nie zależy. W końcu która jest na tyle głupia by porzucić utrzymującego ją mężusia. Łatwiej puszczać się na lewo i prawo, a przy małżonku zgrywać cnotliwą matronę. Trochę przyzwoitości by nie zaszkodziło. Swoją drogą dziwię się ludziom, którzy wiążą się z kobietami, które zdradzały poprzedniego męża. Naprawdę są takimi naiwniakami, by wierzyć, że zwykła szmata przy nich nagle stanie się porządną kobietą? Podejrzewam, że statystykami można sobie podetrzeć mniej szlachetną część pleców. W końcu która zdradzająca kobieta będzie na tyle uczciwa by stwierdzić, że jest zwykłą zdzirą? Zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie.

IP i czas połączenia logowane. [12581645]
[16.04.2008] 06:51
sabq
z kochankiem żony - NIC.
z żoną - wziąśc rozwód i pokaza jej drzwi !

IP i czas połączenia logowane. [12581673]
[16.04.2008] 07:06
Mika Czarny
Tragicznie napisany materiał- wyrywkowy, chaotyczny, odautorskie komentarze całkowicie karygodne. Współczuje autorowi, że podpisał sie imieniem i nazwiskiem, bo po takim chłamie nie wróżę mu wielkiej kariery pisarskiej. Chyba, że to pseudonim. W każdym razie warszaty dziennikarskie i dobrego pisania konieczne!

IP i czas połączenia logowane. [12581685]
[16.04.2008] 07:35
młody i głupi
Wyleczony ze złudzeń. Sądzisz, że należy prześwietlić dokładnie "karierę" potencjalnej partnerki? Jak zdradzała męża to się nie zmieni? Nie słuchać wytłumaczeń? Przyjąć, że taka się nie zmieni?
Pytam o radę, jako młody facet będący w związku z kobietą po rozwodzie. Z kobietą zdradzającą kiedyś męża.

IP i czas połączenia logowane. [12581718]
[16.04.2008] 07:41
abalach
to ze zony zdradzają to po czesci wina faceta. pytacie dlaczego juz mowie jesli jest ktos kto zakocha sie w kobiecie tak na maxa to juz jest przegrany kobiete zone nawet po kilku latach trzeba traktowac z dystansem a nie jej kazdego dnia słodzic bo ona wtedy bedzie wiedziala ze juz nie musi sie starac i ma wolną reke czasem warto powiedziec ze zupa byla zle doprawiona bedzie wiedziala wtedy ze nie jest doskonala a facet przewaznie słodzi kobiecie a poco jak to moze byc przeciw nam. moja zona miala wielu kochankow ze wszystkimi rozmawialem nikogo nie bilem,a byli przekonani ze dostaną i mowili ze wiedzieli by za co jej tez nie bilem bo poco spakowalem jej ubrania i pokazalem droge do drzwi jak by przypadkiem nie wiedziala dalem jej jeszcze na lepsze troche kasy zeby sobie cos wynajela i powiedzialem zeby wiecej mi głowy nie zawracala, oczywiscie po miesiącu chciala wrocic ale nie pozwolilem na to. cale zycie mozna poswiecic swojej pasji hobby ale nigy żonie i kobiecie. mozna kochac ale z rozsądkiem a nie na slepo. trzezwo mysląc nie bujaj w obłokach przy kobiecie bo zrobi z ciebie beznadziejne smiecie

IP i czas połączenia logowane. [12581726]
[16.04.2008] 07:50
saddy
Nie rozumiem takiego podejścia.. Niby dlaczego mam w jakikolwiek sposób karać, gościa który „puka” moją żonę? Czy on ma jakieś zobowiązania w stosunku do mnie? Czy to on obiecywał mi wierność, szczerość? Czy to jemu zaufałem? NIE.
Zawiodła mnie żona a nie ten mężczyzna. Jeśli miałbym kogokolwiek karać w takim przypadku to tylko żonę!

IP i czas połączenia logowane. [12581736]
[16.04.2008] 07:55
kastrop
Artykulik jest mizerną , wydumaną bzdurą ignoranta.Nawet 50 pianek nie może skasować auta.Nabazgrał to ktoś kto nigdy nie miał pianki w ręku , i o jej działaniu nie ma zielonego pojęcia.Słowem bzdura grafomana.

IP i czas połączenia logowane. [12581744]
[16.04.2008] 07:59
jarek33
Co za palant tak napisał, czy napisała? Tu chodzi o to, że kobieta jak zdradzi, to "opuszcza" dom i męża, to co ma do tej pory zamienia się w jej mniemaniu w "gówno" ma do męża obrzydzenie, a kochanek, jest "boski", choć to przeważnie drań i prostak i poza "ptaszkeim" niczym się nie wyróżnia. choć i to ma mniejsze znaczenie. Dla kobiety tylko "on: sie liczy. W tym problem że kobiety myslą "cipą" a nie głową, dlatego nie mogą zdradzać, bo nie potrafią! I niszczą wszystko.
Wyleczony ze złudzeń (08.04.16 00:18):

IP i czas połączenia logowane. [12581756]
[16.04.2008] 08:04
waledz
Proponuje utowrzenie rankingu najbardziej idiotycznych tekstów w wykonaniu Pana Majchrzaka i głosuje na ten "artykuł". odrazajacy-brudny-zly

IP i czas połączenia logowane. [12581774]
[16.04.2008] 08:10
Partner
Granat w dupę takiej babie i basta.
Dlaczego?
To proste. Jak suka nie chce dać to nie da choćby nie wiem jak wspaniały by samiec.
Nie wierzycie?
A co mówi pismo święto?
Kto zerwał jabłko i kusił?
Chyba wszystko jasne...
Więc kochasiowi co najwyżej złamać jakąś szkiete lub dydola i później wypić flaszkę na zgodę Głupich nie sieją sami się rodzą...

Lubię pogadać z ludżmi którzy mogą wnieść coś wartościowego do dyskusji, z tymi z KK również...
ale głupich katoli nie znoszę.

IP i czas połączenia logowane. [12581785]
[16.04.2008] 08:27
były
Ja usłyszałem od swojej ex po 16 latach że mnie nie kocha. Miesiąc czasu rozwód i fora ze dwora. Uskrzydlona nową miłością cała heppy. Nie robiłem problemów bo i po co? Wcześniej raz jej wybaczyłem ale było burzliwie - w nocy ją spakowałem i wywiozłem z domu. Kochanek ją wyzwał od k... i tak się skończyło. Po miesiącu poprosiła że chce wrócić... Raz wybaczyłem drugi nie i dziś myślę że o jeden raz za dużo.
Dziś mam drugą kobietę też doświadczoną kocham ją i jest mi z nią dobrze, bez wielkich uniesień ale w szacunku do siebie i baz kłamstw jesteśmy razem. Jak sie otym moja ex dowiedziała to się wściekła, że tak szybko znalazłem sobie pocieszenie. Mam to gdzieś odpocząłem psychicznie od tego toksyny daję radę choć nie było łatwo zaczynać wszystkiego od nowa.
Najważniejsze być sobą świat się nie kończy na tej jednej....
A ex mieszka sama i sie użala do moich byłych teściów jak jej źle...
No cóż jak sobie pościelesz tak się wyśpisz....
Pozdro dla wszystkich kawalerów z odzysku.

IP i czas połączenia logowane. [12581834]
[16.04.2008] 08:42
ataman4
moja żoneczka puściła sie gdy byłem w podróży służbowej z cieciem z pracy. nawet mnie namawiała bym pojechał. a póżniej gdy już było po próbowała wmówić mi winę. przyjechałem wystawiłem jej manatki za drzwi próbowała coś z policją. nie wyszło. teraz mieszkam z dzieckiem po rozwodzie. gdzieś mam szmatę i przez komornika dostaje alimenty.
teraz wśród kobiet takie zachowanie to standard.
widze co się dzieje w budynku w którym mieszkam. po 3 latach rozpadła się ponad połowa małżeństw. a zaczeło się niewinnie baby spotykały się na ławce przy piaskownicy licytując jacy sa niewdzięczni ich mężowie. i skutek jest taki że zostają same lub odchodzą.mam pogląd wyrobiony co do wartości dzisiejszych kobiet. ani to nadaję się na żone ani na matkę. kupa smrodu z pustym mózgiem i przerośniętymi ambicjami. typowy babochłop.tylko po co takiego babochłopa edukować jak nawet gotować nie umie?

IP i czas połączenia logowane. [12581909]
[16.04.2008] 08:43
Doświadczony 2456
Jak to co zrobić ? Postawić flaszkę . podziękować serdecznie !
Niech sie teraz ON martwi >
Wreszcie spokój w domu .

IP i czas połączenia logowane. [12581912]

1 2 3   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat