o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

szukam tytułu bajki o robotach

1 2
[26.09.2013] 21:10
keek
a kojarzycie moze taka bajke, o ile mnie pamiec nie myli byl robot cos w stylu AT-AT na jego pokladzie chyba byly inne roboty/pojazdy. Natomiast wrogami byly zywe pojazdy z roznymi bronmi (pamietam np jakby pickupa z taka kula z tylu)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20764647]
[28.09.2013] 15:22
marus33  windows93@tlen.pl
Witam. Szukam bajki. chyba japońska. Opiszę to dość obszernie by jak najwięcej moglibyście wyłapać. Bajka jest pełnometrażowa. oglądałem to w telewizji dość dawno temu. To jest chyba jakaś przyszłość. Jest miasto/utopia gdzie rządzi jeden władca panuje chyba totalitaryzm. Jest szeroko rozwinięta produkcja robotów/mech'ów/humanoidów do wszystkiego, roboty są inteligentne. głównym bohaterem jest chłopiec podróżujący z dziewczynką po mieście wraz z przydzielonym mu robotem ochroniarzem/detektywem w kapeluszu i płaszczu. roboty zaczęły zastępować wszystkie aspekty życia ludzi dla których nie ma już pracy wybuchają zamieszki. Głównodowodzący przygarnął kiedyś chłopca z ulicy(chyba) nazywa go od tej pory synem. chłopak lata z pistoletem i robi to co każe mu przybrany ojciec ma stłumić bunt/zamieszki ludzi. z czasem zostaje odtrącony od przybranego ojca który zrzuca go ze schodów. głównodowodzący w tajemnicy tworzy idealnego robota wyglądającego jak człowiek chyba na podobieństwo swojej córki ma ona zasiąść na tronie imperium. wiem że przybrany syn zabija tego robota ochroniarza który próbuje uspokoić tłum. główny bohater znajduje na jakimś śmietnisku radio i coś się w nim zmienia(chęć do walki). na koniec próbuje uwolnić od kabli tego robota co ma zasiąść na tronie miasto płonie wybucha. kończy się to dość dramatycznie. na pewno coś poprzekręcałem. i nie jest to dość chronologicznie napisane. Zna ktoś tytuł tego .?

IP i czas połączenia logowane. [20768230]
[28.07.2014] 01:54
kjl
Szukam bajki którą oglądałem na vhs w latach 90-tych. Ogólnie chodziło o jakiś najazd na ziemię przez wrogą rasę posługującą się robotami, ziemianie zbudowali jednego który był sterowany przez trójkę dzieci. Pamiętam, że po kolei walczyli z coraz to lepszymi robotami obcych, jeden z nich miał jakiś super lustrzany pancerz , a w którejś walce rozdzielili swojego robota na trzy części żeby pozbyć się jakiś mecha ptaków które je okleiły.

IP i czas połączenia logowane. [21286608]
[21.04.2015] 22:45
owo
Dritzz (13.08.2013.10 06:32):
Szukasz może "gandahar"

tak tak dziękuje!

IP i czas połączenia logowane. [21732367]
[28.06.2016] 16:03
Trustmoney
chlkosmosie ktory za p jakiegosznego kzmienial sie na jakisBylchlopakktorypomocajakiegoszmienialsiejakisJaki tytul pomocy

IP i czas połączenia logowane. [22359852]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat