o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Stosunek przerywany podczas dni płodnych

1 2
[06.04.2008] 20:44
Patrycja7777777777777
Wielokrotnie kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, nawet w dni owulacji, i nie zaszłam w ciążę.
Moja koleżanka zrobiła tak raz, i zaszła.
Jak można to wytłumaczyc?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.04.2008] 23:27
der3255
szanse zajścia podczas normalnego seksu to 10-50% w zależności od dnia cyklu. Skoro jeszcze stosunek przerywany to pewnie szansa mniejsza o połowę, więc widzisz...
Zresztą sporo też zależy od samej płodności. Niektórzy faceci muszą się o dziecko starać kilka miesięcy. Inny - zrobi to raz i ma.

Przede wszystkim nie rób jakiejś reguły, bo tu reguł nie ma i nawet największe zabezpieczenia nigdy nie dają 100% bo jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Swoją drogą seks z "chłopakiem" bez zabezpieczenia? Chyba żyjesz w świecie fantazji i złudzeń. Większość facetów jest nieodpowiedzialnych i przy wpadce rzucają dziewczynę i zostawiają ją na lodzie...
Ślub czy przynajmniej narzeczeństwo to minimum bezpieczeństwa...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12536268]
[07.04.2008] 22:10
kari007
jak wytłumaczyć? Bardzo prosto:

Podczas stosunku przerywanego jest nawet ryzyko zajścia w ciąze gdyż nawet przed wytryskiem nasienia z penisa wydzielają się kropelki płynu- w którym rzecz jasna są plemniki. heh a jak wiadomo jeden plemniczek wystarczy...

Powodzenia w dalszym życiu, gdyby coś to chce zostać chrzesną LOL! XD
Nie polecam osobiście...

IP i czas połączenia logowane. [12540661]
[08.04.2008] 23:38
ładnie a ja chrzestnym
tak jest plemnik nie jest taki głupi droge może sobie znaleść.

IP i czas połączenia logowane. [12545887]
[09.04.2008] 00:03
ładnie a ja chrzestnym
mieciu e luzik chyba spisz napisałem chrzestnym to raczej facet chyba,ż u ciebie to znaczy też chrzestna ale jak bedzie chciała to i tak i tak to zrobicie i nie ma na to siły a ty tam się od razu przejmujesz polki nie są na takie głupie wkońcu jest nas jakieś 50 mln nie pękaj ok

IP i czas połączenia logowane. [12546003]
[18.09.2014] 05:39
[09.04.2008] 15:48
kari007
hehe jak zasłużycie to dadzą a jak nie to sami działajcie sobie ręcznie

Prosze i mamy już chrzesnych ejjj....ale chrześni muszą sie poznać trochę...

co do plemniczków...mężczyźni pomimo małych rozumków mają mądre plemniczki, odrobina śluzu kobiety i już gnają atakować komóreczkę

IP i czas połączenia logowane. [12548024]
[09.04.2008] 21:53
ładnie a ja chrzestnym
Ładnie kari007 powiedzałaś,że mnnie rozwaliło to zdanie nie wiem mówi tobie to coś i (rozkręca się) 3maj się jesteś bardzo ciekawą postacią musze powiedzieć

IP i czas połączenia logowane. [12549750]
[10.04.2008] 17:06
kari007
ja ciekawą postacią? hehe no coo Ty bez przesady hmm no mówi a co?? To Ty?!?!?!

IP i czas połączenia logowane. [12552988]
[10.04.2008] 20:34
to jaaaa
i tak nie wiem ale zbodył bym jakiś namiar na ciebie ale nie mam jak
i sam nie wiem może zaproponuj coś!

IP i czas połączenia logowane. [12554257]
[11.04.2008] 12:40
kari007
hmm ale jaki Ty chcesz namiar na mnie??

IP i czas połączenia logowane. [12557137]
[11.04.2008] 18:15
obiektywna
kari007 (08.04.07 22:10):
jak wytłumaczyć? Bardzo prosto:

Podczas stosunku przerywanego jest nawet ryzyko zajścia w ciąze gdyż nawet przed wytryskiem nasienia z penisa wydzielają się kropelki płynu- w którym rzecz jasna są plemniki. heh a jak wiadomo jeden plemniczek wystarczy...

Powodzenia w dalszym życiu, gdyby coś to chce zostać chrzesną LOL! XD
Nie polecam osobiście...

kari007 ale nie pisze się "chrzesną" tylko "chrzestną" jak juz. Owszem, jest ryzyko zajscia w ciążę uprawiając stosunek przerywany w dni płodne, jednak to wynika z nieodpowiedzialnosci partnera, który za późno przerwie nie umiejąc przy tym siebie kontrolowac. Jesli zas w odpowiednim momencie przerwie, w ciążę nie zajdziesz bo nie będzie bezpośredniego kontaktu z nasieniem. Zaś rzekomy płyn wydzielający się z jego penisa przed wytryskiem to płyn niegroźny ( prostata ) . Gdyby był niebezpieczny zaszłabyś w ciążę droga Patrycjo i to już dawno.

IP i czas połączenia logowane. [12558371]
[11.04.2008] 18:57
to ja namiar
Namiar jakikolwiek email może jakiś masz wolny hymm?

IP i czas połączenia logowane. [12558593]
[12.04.2008] 12:05
kari007
email podałam, szukaj w innym temacie

IP i czas połączenia logowane. [12561484]
[24.04.2008] 18:52
adlo
nigdy w zyciu sie na to nie godzcie dziewczyny!!! mi wystarczyly 2 razy i zaszlam w ciaze!! potem to juz tylko problemy; poronienie aborcja lub dziecko, maz, wesele dwa zle wyjscia...nie polecam

IP i czas połączenia logowane. [12641304]
[01.05.2008] 12:42
kazzziu
Trzeba uważać żeby nie wkładać za głęboko. Trudno na czas wyjąć!

IP i czas połączenia logowane. [12672868]
[06.05.2008] 11:22
kari007
jak ktoś jest wolny i bez refleksu to może nie wyciągnąć na czas

IP i czas połączenia logowane. [12706893]
[16.05.2008] 13:16
BLONDYN 22
...kiepski pomysł... jednym słowem koleżanka miała cholerne szczęście albo któreś z nich jest niepłodne... ODRADZAM tego typu metod!

IP i czas połączenia logowane. [12769421]
[17.05.2008] 11:45
kari007
oj przestań zaraz ze jest niepłodne...

Poprostu jeśli chłopak się wycofa przed wytryskiem w odpowiednim momencie i nie jest to drugi stosunek z wytryskiem to nie ma czego się bać.... tylko trzeba uważać.

IP i czas połączenia logowane. [12773631]
[25.05.2008] 11:36
jablko___
kari wiesz nie odzywalem sie bo nie wiedzalem jak to wyjdzie znalazlem prace ale nie mam blisko neta w pracy do domu mam daleko nie mam polskich
znakow napisze jak skoncze prace na spacer idziemynie wiem kiedy zobacze twoja odpowiedz ale tu sie boje otwierac email ok nie wii jak wiem jak dlugo to bedzie trwalo ale przy dobrych wiatrach bende tu do poczatku sierpnia ok jak wruce do domu to napisze obiecuje mam nadzieje,ze czasem o mnie myslisz leszek

IP i czas połączenia logowane. [12816224]
[08.06.2008] 23:49
Paulka1987
A ja nie zaszłam

IP i czas połączenia logowane. [12898631]
[11.06.2008] 19:38
pento
Jak ma krótkiego i trochę reflex to spoko!

IP i czas połączenia logowane. [12914168]
[03.08.2009] 18:28
EMI17
hej, mam taki problem: kochałam sie z chłopakiem trzy dni pod rząd w dni płodne bez zabezpieczenia. przed wytryskiem wyszedł ze mnie. czy mogę być w ciąży? proszę pomóżcie

IP i czas połączenia logowane. [15286961]
[22.06.2010] 20:14
sonia_
Zerknęłam w kalendarzyk i ku mojemu "zdziwieniu" dwa dni temu byłam jeszcze w okresie dni płodnych... Kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak był to stosunek przerywany... Po kilku godzinach, rozbudzeni i z nowymi siłami ( ) kochaliśmy się po raz drugi - również bez zabezpieczenia... Co o tym myślicie...?? nie chcę pytać, czy jestem w ciąży, ale czy Waszym zdaniem istnieje jakiekolwiek ryzyko i może powinnam udac się do lekarza po antykoncepcję "PO" ??
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16830115]
[13.07.2010] 11:09
erica21
Ja wam powiem jak to jest.Jak ktos chce zajsc w ciaze to mu sie nie uaje a jak ktos nie chce to wpadnie od razu! TAKA PRAWDA!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16914851]
[05.08.2010] 21:44
roko1234
nie lubie przerywac stosunku.W zabezpieczeniu czy nie zawsze sie spuszczam do srodka

IP i czas połączenia logowane. [17010574]
[02.10.2010] 14:26
do emi i soni
jestescie w ciazy czy nie?

IP i czas połączenia logowane. [17244654]
[23.02.2011] 16:12
krystianka70
Ja wpadłam stosując taką antykoncepcję. Seks dokładnie w dniu owulacji, stosunek przerywany dwa razy pood rząd i proszę... byłam w ciązy. Przy drugim dziecku też "uważaliśmy", oczywiście nie zmieniając dotychczasowego sposobu antykoncepcji i po kilku takich "razach" znowu byłam w ciąży. Krótko mówiąc nie polecam. Lepiej używać innych sposobów - tych bardziej skutecznych. Stosunek przerywany, przy wysokiej płodności obojga partnerów nie sprawdza się w ogóle. Jeśli nie planujemy potomka, lepiej się nie narażać na niepotrzebne życiowe komplikacje. Ja oczywiście żadnego ze swoich dzieci nie oddałabym za nic w świecie, ale czasami zastanawiam się jak by to było gdyby się nie wydarzyło...

IP i czas połączenia logowane. [17880938]
[18.03.2011] 19:53
jaaaaa
obiektywna (08.04.11 18:15):
<cytat>kari007 (08.04.07 22:10):
jak wytłumaczyć? Bardzo prosto: Podczas stosunku przerywanego jest nawet ryzyko zajścia w ciąze gdyż nawet przed wytryskiem nasienia z penisa wydzielają się kropelki płynu- w którym rzecz jasna są plemniki. heh a jak wiadomo jeden plemniczek wystarczy... Powodzenia w dalszym życiu, gdyby coś to chce zostać chrzesną LOL! XD
Nie polecam osobiście...</cytat> kari007 ale nie pisze się "chrzesną" tylko "chrzestną" jak juz. Owszem, jest ryzyko zajscia w ciążę uprawiając stosunek przerywany w dni płodne, jednak to wynika z nieodpowiedzialnosci partnera, który za późno przerwie nie umiejąc przy tym siebie kontrolowac. Jesli zas w odpowiednim momencie przerwie, w ciążę nie zajdziesz bo nie będzie bezpośredniego kontaktu z nasieniem. Zaś rzekomy płyn wydzielający się z jego penisa przed wytryskiem to płyn niegroźny ( prostata ) . Gdyby był niebezpieczny zaszłabyś w ciążę droga Patrycjo i to już dawno.
jjjjjjaaaacieeeeee ale ty tepa jestes ile masz lat 13????

IP i czas połączenia logowane. [18155179]
[18.03.2011] 20:02
jaaaaa
jaaaaa (11.03.18 19:53):
obiektywna (08.04.11 18:15):
<cytat>kari007 (08.04.07 22:10):
jak wytłumaczyć? Bardzo prosto: Podczas stosunku przerywanego jest nawet ryzyko zajścia w ciąze gdyż nawet przed wytryskiem nasienia z penisa wydzielają się kropelki płynu- w którym rzecz jasna są plemniki. heh a jak wiadomo jeden plemniczek wystarczy... Powodzenia w dalszym życiu, gdyby coś to chce zostać chrzesną LOL! XD
Nie polecam osobiście...</cytat> kari007 ale nie pisze się "chrzesną" tylko "chrzestną" jak juz. Owszem, jest ryzyko zajscia w ciążę uprawiając stosunek przerywany w dni płodne, jednak to wynika z nieodpowiedzialnosci partnera, który za późno przerwie nie umiejąc przy tym siebie kontrolowac. Jesli zas w odpowiednim momencie przerwie, w ciążę nie zajdziesz bo nie będzie bezpośredniego kontaktu z nasieniem. Zaś rzekomy płyn wydzielający się z jego penisa przed wytryskiem to płyn niegroźny ( prostata ) . Gdyby był niebezpieczny zaszłabyś w ciążę droga Patrycjo i to już dawno.
jjjjjjaaaacieeeeee ale ty tepa jestes ile masz lat 13????
lubisz zwalac wine na facetow??? a moze kobiety w tym blad bo sie zgadza na stosunek przerywany.... ???? ( i nie jestem facetem jesli chcesz wiedziec ) po pierwsze- dowiedz sie wiecej na temat prostaty bo az zal normalnie..... po drugie- jezeli uwazasz ze w tym plynie ( jeszcze przed wytryskiem ) nie ma plemnikow to fakt .... masz racje... ale tylko w przypadku bezplodnych facetow zmadrzej troszke dopiero sie wypowiadaj....

IP i czas połączenia logowane. [18155217]
[18.03.2011] 20:06
edyta
sonia_ (10.06.22 20:14):
Zerknęłam w kalendarzyk i ku mojemu "zdziwieniu" dwa dni temu byłam jeszcze w okresie dni płodnych... Kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak był to stosunek przerywany... Po kilku godzinach, rozbudzeni i z nowymi siłami ( ) kochaliśmy się po raz drugi - również bez zabezpieczenia... Co o tym myślicie...?? nie chcę pytać, czy jestem w ciąży, ale czy Waszym zdaniem istnieje jakiekolwiek ryzyko i może powinnam udac się do lekarza po antykoncepcję "PO" ??
pozdrawiam
jak najbardziej jest ryzyko ..... sama w ten sposob zaszlam w ciaze. doskonale wiedzialam ze jaies ryzyko jest ale nie zwrocilam uwagi ze wlasnie mam plodne dni.... no nic dzis mam 2 letniego synka i jestem dumna mama ale wracajac do tematu- ja najbardziej radze ci abys wybrala sie do lekarza bo pigulki wygodnie i bezpiecznie

IP i czas połączenia logowane. [18155238]
[19.05.2011] 15:25
marilliona  paulinaab@tlen.pl
Co do stosunku przerywanego to w preejakulacie nie ma plemników. Chyba, że z poprzeniego wtrysku, który nastapił do 48h wstecz. Jednak jeśli przez owe dwa dni <po wytrysku> chłopak się umył i oddał mocz to plemników w preejakulacie nie ma! Nie ma plemników-nie ma ciąży.Nie ma o co się spierać,jestem naukowcem.

IP i czas połączenia logowane. [18398372]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat