o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wspinaczka, nurkowanie, żeglarstwo
 » Odpowiedz na ten temat

Dobre buty do biegania

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[04.04.2008] 09:22
Hector666
Czesc, czy mozecie polecic mi jakies dobre i sprwdzone buty do biegana w terenie miejsko-leśnym. Ja miałem kiedyś stare dobre Pumy, ale już się nie nadają. Wypatrzyłem nową kolekcję nawww.intersport.pl/puma , czy ktos juz kupowal te buty?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.04.2008] 19:28
bazzo
Te Pumy pewnie tez sa spoko, w koncu firma jest bardzo porządna. Ewentualnie sprawdz sobie Acicsy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12539676]
[11.09.2008] 21:24
speeds
Ja biegam w trampkach, ale biegam po lasach. http://www.intersport.pl/puma

IP i czas połączenia logowane. [13438212]
[11.10.2008] 20:26
ooleksandra
Pumy są ok, ale masz jeszcze Nike Air czy Adidas Clima Cool (te szczególnie) lub I-Run. Wszystkie te modele znajdziesz tutaj http://odziez-buty-dodatki.shop.ebay.pl/item s/Obuwie-m-skie__run_W0QQ_nkwZrunQQ_catrefZ1QQ_flnZ1QQ_npmvZ 3QQ_sacatZ12136QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em282?_trksid=p3
Warto zainwestować w dobre buty do biegania - żeby nie było za sztywno, żeby stopy "oddychały", wszystkie te firmy są sprawdzone a na eBayu można sobie po prostu znaleźć najkorzystniejszą ofertę i cieszyć się powietrzem w płucach "D Wiecznie spóźniona.

IP i czas połączenia logowane. [13613321]
[24.06.2009] 02:09
szczudłak
właśnie mi się rozwaliły moje New Balance, w których biegałam 3 lata ponad a co myślicie o tych butach: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-8495- Buty-sportowe-Wishot-Running-WI-21-003A.html
bo ja znam samą markę Wishot, ale nigdy nie miałam tych butów więc nie wiem. A cena mnie kusi, tym bardziej, że chcę coś na szybko a fundusze mam studenckie, mówiąc elegancko.

IP i czas połączenia logowane. [15106341]
[21.11.2017] 09:00
[16.07.2009] 20:58
Anniaaa
http://www.allegro.pl/item686310000_adidas_r ewelacyje_buty_do_biegania_rozmiar_40.html
są rewelacyjne . mam je osobiście .

IP i czas połączenia logowane. [15209601]
[29.07.2009] 01:55
potopa
teraz biegam tylko w butach specjalnie przystosowanych do biegania, ostatnio kupiłam http://www.sklep-presto.pl/product-pol-4902- Buty-biegowe-Adidas-Trianon-W-040330.html , bardzo dobrze się sprawdzają, stopa jest zamortyzowana, a buty lekkie, także do biegania są idealne

IP i czas połączenia logowane. [15262844]
[15.08.2009] 12:10
do_re_mi
Witam. Jeśli chodzi o męski buty do biegania to polecam nike air amp run leather. Podaje Ci linka jak wyglądają i gdzie kupił je mój brat http://www.centersport.pl/produkt-nike-nike_ air_amp_run_leather ,1603.html Jak sam mówi są bardzo komfortowe. Sama się zastanawiam nad nimi pomimo tego, że są męskie. Ale komfort w bieganiu jest ważniejszy

IP i czas połączenia logowane. [15342349]
[10.09.2009] 11:10
całuśnica
Mój mąż ma Reeboki Premier Road Plus i mówi, że to najlepsze buty jakie kiedykolwiek kupił. Mają dobrą amortyzację i są bardzo wygodne, zaprojektowane specjalnie do biegania. Popatrz sobie na stronie reeboka w zakładce bieganie są też inne fajne modele nie tylko z serii Premier.

IP i czas połączenia logowane. [15473086]
[12.09.2009] 19:53
Prince Far-I
Jeżeli chodzi o bieganie to radzę zainwestować w markowe buty. Zbyt łatwo tutaj o kontuzję, żeby kupować byle co. Sam niedawno szukałem porządnych butów aż w końce trafiłem na rewelacyjne Adidasy http://sklep-presto.pl/product-pol-9834-Buty -sportowe-Adidas-Ezaya-Argent-748671.html .Było warto - buty nie były drogie a póki co to chyba najlepszy model w jakim przyszło mi biegać .

IP i czas połączenia logowane. [15485295]
[22.10.2009] 02:23
nieborak81
Jeśli chodzi o buty do terenu miejsko-leśnego, to polecam ten model http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwi e/kolekcja-meska/mt600bk.html Świetne obuwie firmy, która trzyma poziom. Doskonale nadają się do "trudniejszego" podłoża i nie są cholernie drogie.

IP i czas połączenia logowane. [15670969]
[24.10.2009] 16:32
buba237
Właśnie też chciałam się poradzić w sprawie butów do biegania. Powiedzmy, że wyrobiłam już sobie pewną opinię, ale nadal mam wątpliwości. Czy takie obuwie kupione w necie jest tańsze? A może lepiej jednak kupić w zwykłym sklepie, przymierzyć, dotknąć?

IP i czas połączenia logowane. [15682640]
[24.10.2009] 16:46
nieborak81
Zapewniam Cię, że w necie kupisz buty taniej niż w stacjonarnym sklepie. Tylko trzeba dobrze poszukać i nie ryzykować z jakimś badziewiem. Złe buty mogą zdeformować stopę i spowodować więcej szkód niż pożytku. Jak już mówiłem ja biegam w new balance i jestem z nich bardzo zadowolony. A, że nie mogłem dotknąć? Możesz poszukać butów w zwykłym sklepie i je sprawdzić, a potem zamówić w internecie. Choć ja robię to rzadko. Zazwyczaj wszystko co kupuję pasuje, więc tego się trzymam.

IP i czas połączenia logowane. [15682713]
[26.10.2009] 14:10
buba237
A ma ktoś może takie:www.centersport.pl/produkt-nike-nike_wmns_ai r_vapor_quick ,2410.html# ? Jak na buty sportowe są całkiem tanie. Do tej pory zawsze byłam zadowolona z Nike ale nigdy nie miałam butów typowo do biegania. A może polecacie jakiś inny damski model?

IP i czas połączenia logowane. [15692606]
[18.11.2009] 19:17
mateusz567yh
W sumie jak chcesz się dowiedzieć jaki ogólnie sprzęt do biegania albo jakie dobre buty zapraszam nawww.running.cba.pl w sumie dobra lecz nowa strona. polecam

IP i czas połączenia logowane. [15814843]
[19.11.2009] 12:05
stahoo7
Tylko newblanace. Po doświadczeniach z innymi markami zdecydowanie wybieram ich buty. Trwałe i nawet nie przemakają . A dla mnie to bardzo ważne Np. to jest bardzo fajny model http://www.tanisport.pl/newbalance/M783BR/Pr oduct.aspx

IP i czas połączenia logowane. [15818032]
[03.12.2009] 15:45
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
gorąco polecam buty newbalance. Biegałem w wielu 'adidasach' różnych firm i zawsze coś mi przeszkadzało- naciskający język, brak wentylacji, zbyt płaska podeszwa, rozrywające się sznurówki... długo by wymieniać. W każdym razie przyszła kolej na najlepsze jak do tej pory new balance. Żadnych wad! No, może mogłyby być tańsze, ale to raczej nie możliwe, bo one na prawdę warte są więcej niż kosztują. Prawdziwe złoto dla stopy biegacza Tutaj: http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwi e/f_g_men/f_d_running/sort/sortpopularity_desc/per_page/8 można się przyjrzeć modelom i kupić coś dla siebie w całkiem przystępnej cenie.

IP i czas połączenia logowane. [15889296]
[15.12.2009] 13:33
boguslav3
Newbalance są bezkonkurencyjne Kupiłem parę NB w ostatnie wakacje, przedtem biegałem w zwykłych adidasach i odczuwam wielką różnicę. Przede wszystkim ustał ból w kostkach i kolanach. Jest lepiej Dobrze, że jest choć jeden producent, który prawie całą energię skupia na biegaczach
http://www.newbalancesklep.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15945102]
[13.01.2010] 00:21
jammy
hmmmm... zamierzam zaczać biegać,narazie chciałam wstrzymać sie z kupnem obuwia specjalnie do tego przeznaczonego. Czy mogę biegać w trampkach(zwykłe conversy) ?

IP i czas połączenia logowane. [16091770]
[26.01.2010] 19:54
kosmata_kulka
Nie polecam, trampy są miękkie. Zupełnie inaczej się w nich stawia stopy, a więc inaczej się człowiek męczy. Do biegania, jeśli naprawdę chcesz zacząć, polecam New Balance. W internecie, na przykład na tanisport.pl możesz kupić takie buty za dwie stówki.

IP i czas połączenia logowane. [16164869]
[28.01.2010] 13:25
mozerfozer
Nawet nie chodzi o to że miękkie. Po prostu trampy są twarde, a buty do biegania mają rozmaite poduszki, amortyzacje, wzmocnienia. Zupełnie inaczej się biega w takich specjalnych butach

IP i czas połączenia logowane. [16173295]
[03.02.2010] 16:07
zuczek3103
Dobre buty to podstawa jak się chce biegać I zgodzę się z przedmówcami, że najlepsze są new balance. Faktycznie są trwałe i niezawodne. Ja sobie kupiłam moje buciki na newbalance.pl I już się nie mogę doczekać kiedy zrobi się ciepło i stopnieje śnieg, żeby znowu móc w nich pobiegać

IP i czas połączenia logowane. [16208304]
[20.02.2010] 17:37
bartek33
Ja polecam przejrzeć ofertę sklepu Presto. Mają tam dobry wybór sportowych butów. Zawsze są jakieś promocje którymi przyciągają klientów.

IP i czas połączenia logowane. [16291988]
[04.03.2010] 11:52
mirek_s
tyle mówicie, że buty x są najlepsze.. a jakieś argumenty? uważacie, że lepiej iść do sklepu i kupić buty za 100 zł, a później latami wydawać pieniądze na ortopedów? osobiście wolę wydać więcej na buty i mieć pewność, że 1)nie rozwalą mi się po 200 km 2)są przystosowane do moich nóg 3) trafiam do sklepu z butami i mogę wybrać obuwie jakie chcę; czy mam pronację, nadmierną pronację lub supinację.

IP i czas połączenia logowane. [16341643]
[19.05.2010] 18:20
loara85
Zgadzam się, buty trzeba dobrać tak, aby dopasowały się do naszej stopy i muszą to być obowiązkowo byty dobre. Nie każdy sklep dajmy na to sportowy, oferuje różnego rodzaju obuwie - zazwyczaj traktuje się buty sportowe jako jedna całość i praktycznie przyjmuje się, że wszystkie są takie same, a tak nie jest. Źle dobrane buty mogą naprawdę doprowadzić do różnych schorzeń, więc jak juz mamy kupować buty, to wybierajmy sklepy godne zaufania. Ja osobiście uważam, że dość dobry jest tanisport.pl - mają ogromny wybór, mnóstwo rodzajów obuwia, jak również odzieży, a poza tym przystępne ceny. Myślę, ze warto tam zajrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [16689202]
[07.06.2010] 13:09
brakmitlenu
Jasne że warto raz wydać więcej kaski na dobre buty niż potem albo wydawać na kolejne buty (bo te się rozleciały) albo na lekarza. Nie przeglądałem wszystkich linków które tutaj wrzucaliście, ale nie wydaje mi się żeby ktoś polecał jakieś tanie buty złej marki. Kilka osób polecało buty new balance, bo ta marka robi właśnie głównie buty do biegania (nie tylko ale chyba w tym się specjalizują) i warto na pewno na nie zwrócić uwagę. Najważniejsze żeby były wygodne i dobrze trzymały się stopy, żeby nam noga nie chodziła. ...

IP i czas połączenia logowane. [16768068]
[23.08.2010] 16:53
qwertixxx
Nie wiem czy można mówić tu o sprawdzonych butach, bo mam je od niedawna, ale zdecydowanie są wygodne, dobrze amortyzują i odciążają mięśnie nóg - mowie o Reebok ZigTech. Wydasz coś kolo 400 zeta, ale będziesz miał buty, w których noga sama będzie rwała się do biegu. yo.

IP i czas połączenia logowane. [17082425]
[26.08.2010] 10:00
onesagain
Ja tam jestem w stu procentach za NB i Nike No ale kto co woli.... mi akurat ich modele pasują najbardziej, są porządne i wygodne...A co do ceny, to trzeba umieć szukać. na tanisport.pl są zawsze trochę tańsze niż w sklepach.

IP i czas połączenia logowane. [17094503]
[31.08.2010] 09:27
iguanobone
Ja też ufam firmie New Balance, moim zdaniem robi najlepsze buty do biegania po mieście, w innych terenach też się dobrze sprawdzają, ale buty z technologią Ndurance są do biegania po betonie i asfalcie idealne. Świetnie amortyzują stopę i chronią kostkę przed urazami.

IP i czas połączenia logowane. [17117120]
[12.09.2010] 21:03
Reebok ZigTech
Jeżeli zamierzacie kupić profesjonalne buty do biegania, to polecamy Reebok ZigTech. Dzięki nowoczesnej technologii, opracowanej przez inżyniera NASA, umożliwiają one zmniejszenie obciążenia kluczowych mięśni nóg nawet o 20%. Dostępne są w dobrych sklepach sportowych.

IP i czas połączenia logowane. [17166147]
[13.09.2010] 21:29
Mariusz34a
Nowe Reeboki to fajna propozycja, model Zigtech mi się bardzo podoba, a przede wszystkim świetnie się w nich biega. Do tego cena jest bardzo sensowna jak za profesjonalne buty do biegania, tak więc polecam

IP i czas połączenia logowane. [17170567]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat