o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

jaki buty dla niskich?

[02.04.2008] 22:02
niskityp
witam jestem niskim mezczyznom (168 cm wzrostu) i przeczytalem rady na temat ubioru ( http://menforum.pl/moda/ciuchy-na-kazda-okaz je/ubior-odpowiedni-do-sylwetki-3.html ) i mam pytanie do butach na znacznym obacsie i dluzszych spodni ktore obcas ukryja. znaczny obcas czyli jaki? i czy jak siade to ten obcas bedzie widoczny i czy to jednak nie obciach?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.10.2008] 13:37
moronti
Witam serdecznie,
Nawiązując do Pana wątku chciałabym zasugerować buty podwyższające, które wkrótce pojawią się na polskim rynku. Buty mają specjalnie wbudowany system plus-X, więc z zewnątrz nikt nie zauważy że są podwyższające, a wiec w sposób bardzo dyskretny można urosnąć nawet do 8cm (w zależności od modelu) W krótce zapraszam na stronęwww.moronti.pl - buty będą w sprzedazy juz od 17.11.2008

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13717232]
[19.11.2008] 17:05
przyjaciel_
Z racji że butów nigdzie nie ma, znalazłem coś takiego:

http://www.swistak.pl/aukcje/4080909 ,NOWOSC-Buty-Podwyzszajace-dla-Panow-NAWET-5-8cm.html

IP i czas połączenia logowane. [13855475]
[14.01.2009] 13:38
moronti
Panowie,
Zapraszam na stronęwww.moronti.pl , gdzie znajdziecie podwyższające buty na każdą okazję. Buty podwyższają nawet 8cm, w sposób bardzo dyskretny. Nikt z zewnatrz nie zauważy. Koniec z nieeleganckimi, ordynarnymi i zupełnie niemęskimi dużymi obcasami. Teraz bądź wyższy, pewniejszy i elegancki z systemem plusX.

IP i czas połączenia logowane. [14190594]
[15.12.2009] 14:24
boguslav3
Dla Panów nieco niższych najlepsze są buty z miękką, aczkolwiek solidną i grubą podeszwą. Takie buty znajdziesz teraz chyba wyłącznie nawww.newbalance.pl ponieważ NB specjalizuje się w produkcji najlepszego obuwia na świecie.
Dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [15945283]
[28.11.2014] 02:19
[28.05.2010] 21:58
stanisław65
Buty podwyższające nawet 10cm
http://www.swistak.pl/a9333606 ,-Buty-Podwyzszajace-dla-Panow-NAWET-10cm.html

IP i czas połączenia logowane. [16729703]
[09.07.2010] 18:22
nieborak81
Zawsze można spróbować z butami taktycznymi. Np. takimi http://www.tanisport.pl/Buty%20taktyczne ,%20militarne,%20Bates/list.aspx Ich noszenie nie jest obciachem, a do tego są bardzo wygodne i dodają kilka centymetrów. Myślę, że dla niskich facetów, to całkiem rozsądne rozwiązanie. Zresztą dla wysokich, którzy lubią wygodne buty też...

IP i czas połączenia logowane. [16901599]
[27.12.2011] 12:47
paweł65
Jest jeszcze inne rozwiązanie niż wysoki obcas. Są buty które mają dodatkową wkładkę podwyższającą - dzięki temu obcas ma normalną wysokość tylko zapiętek jest wyższy - więc wygląda to o wiele bardziej naturalnie. Nie wiem jak szeroko takie buty są dostępne. Mi to pokazywała pani w Conhpolu i rzeczywiście wygląda to naturalnie a kilka centymetrów się zyskuje

IP i czas połączenia logowane. [19177259]
[26.03.2012] 13:58
klient
Rozczarowana (12.02.18 19:56):
Forumowicze, Chciałam Was ostrzec przed jedną z firm sprzedającą w Polsce podwyższające buty dla mężczyzn MARIO MORONTI. To są OSZUŚCI I NACIĄGACZE. Zamówiliśmy 2 pary butów od razu zaznaczając, że jedną z nich (tą mniej wygodną) zamierzamy odesłać niestety zwrot nie był możliwy wbrew temu, co napisane było w regulaminie zwrotów. Dodatkowo mimo, ze w regulaminie sklepu była informacja, iż Sprzedawca pokrywa koszty przesyłki, do faktury została doliczona kwota 12 zł. Po naszej interwencji w tym zakresie regulamin sklepu został ZMIENIONY!! Teraz pojawił się zapis, ze przesyłka kosztuje 12 zł. Bezczelność i chamstwo!! Serdecznie NIE POLECAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE!!!!!! Pozdrawiam
Nie wiem na ile oszuści i naciągacze, ale szacunku do klienta im bardo brakuje ! Obsługa jest tragiczna ! A każdy kto dzwoni zapytać dlaczego po opłaceniu faktury przez 6 dni towar nie został do niego wysłany, automatycznie staje się ich wrogiem ! Możecie się nawet nie spodziewać, iż ktoś wam normalnie wytłumaczy co się dzieje, nie mówię już o słowie PRZEPRASZAMY - takie w ich słowniku nie istnieje !

IP i czas połączenia logowane. [19424645]
[05.04.2012] 15:06
pytajniiiiiiiik
witajcie zastanawiam sie wlasnie nad zakupem ich butow neistety nie mam za bardzo innej alternatywy jak dlugo trzeba z reguly czekac na buty
powiedzcie prosze - ci co u nich kupowali jak z rozmiarówka, gdyż jak widze tutaj trzeba strzelac ;/ zapytalam obsługe o rozmiar wkladki, ale napisali ze nie sa w stanie tego sprawdzic....
Czy ktos kupowal u nich buty ? jak z jakością - chcialbym sie upewnic zanim wydam 500zl

IP i czas połączenia logowane. [19449163]
[25.09.2012] 15:41
Pete
Podejmuję temat, bo nabyłem takie podwyższające buty, ale innej firmy, mianowicie Conhpol - są super Dają 7 cm i można je kupić także przez internet. Tylko trzeba sobie sprawdzać długość wkładki w opisie, bo rozmiary u nich wychodzą niższe (tzn na mnie pasują 40 chociaż w innych sklepach kupuję 42). No i kosztują mniej niż pięć stów Są starannie wykonane, wygodne, generalnie polecam

IP i czas połączenia logowane. [19875857]
[22.08.2013] 15:53
ksc11
Ja też kupiłem podwyższające buty z firmy Conhpol, generalnie polecam w 100% sa mega wygodne i naprawdę jakościowo super. Zapłaciłem coś ponad 300zł ale dałbym nawet i ponad 500 zł bo sa tego warte

IP i czas połączenia logowane. [20691389]
[17.09.2013] 12:03
igor32
Słuchaj nie musisz bawić się z wyoskimi obcasami, fakt wygląda to nie zbyt efektownie gdy spodnie ci się podwiną....
Ja też jestem nie wysoki ale kupiłem ostatnio takie buty
http://conhpol.pl/sklep/kategoria/meskie/con hpol/podwyzszajace
Podwyższają o 7cm, a system podwyższający jest w nich tak sprytnie ukryty, że nikt nawet nie zauważy.
Jest to Polska firma Conpol, produkują obuwie skórzane.
Więc zapłacisz raz a za naprawdę świetnej jakości buty. Uwierz mi, że nie będziesz już musiał kupować za długich spodni żeby ukryć wysoki obcas Sprubuj POLECAM!!!

IP i czas połączenia logowane. [20745313]
[23.09.2013] 21:13
Labofarms
Ja lubię jak mój facet ma jakieś sportowe buciki, np. coś takiego: http://air-max.pl/index.php?route=product/pr oduct&amp ;path=109&product_id=175 Pasują one idealnie do dżinsów. Sama mam Air Max'y, więc pasowalibyśmy do siebie

IP i czas połączenia logowane. [20758177]
[11.12.2013] 15:45
Buty podwyższające dla mężczyz
Witam,
Chciałam podzielić się z Państwem moim ostatnim odkryciem : butami podwyższającymi dla mężczyzn ! Dzięki nim mój mąż był w tym samym wzroście podczas naszego ślubu i nikt z naszych krewnych niczego nie podejrzewał! Jeszcze niedawno buty, które zakupiliśmy nie były dostępne w Polsce. Obecnie możecei wybrać model, który Wam się podoba, bezpośrednio na stronie internetowej.

IP i czas połączenia logowane. [20914410]
[28.04.2014] 16:32
Foxy14
Mój mąż kiedyś stosował różne wkładki podwyższające, które zamawialiśmy u szewca, ale to było dość niewygodne bo wkładki odparzały stopy. Ostatnio mąż buszując po internecie znalazł buty podwyższające betelli, buty są świetnej jakości, całe ze skóry, bardzo wygodne.My jesteśmy z Warszawy i kupiliśmy buty bezpośrednio w biurze ale można przez internet tu link:www.betelli.pl

IP i czas połączenia logowane. [21153990]
[29.04.2014] 01:28
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Ja poleciłabym buty na obcasie ale raczej na słupku a nie szpilki bardziej wygodne i na pewno lepsze na co dzień

IP i czas połączenia logowane. [21154728]
[30.04.2014] 20:38
kubaa111
Nie rozumiem skąd kompleks niskiego wzrostu. Sam mam 1,71 i noszę zwykłe buty. Nie kupuję żadnych wkładek. Mężczyzna wygląda dobrze w eleganckich, wygodnych butach, porządnych i czystych Obcas zbyt wysoki wygląda komicznie i uzyskuje się efekt odwrotny do zamierzonego. Sam skupiam się na tym, aby zakupione buty były głównie wygodne, polecam sklep np.www.clarksonline.pl - porządne i dobrej jakości

IP i czas połączenia logowane. [21157369]
[17.05.2014] 17:27
orchidea1987
Mój facet, też się wzbraniał przed wynalazkami typu wkładki lub buty podwyższające. Kupiłam mu jednak w prezencie jedną parę i naprawdę bardzo się zdziwił-) Nie jest jakiś specjalnie niski -175 cm, ale gdy założy takie buty ma ponad 180, a to już naprawdę fajnie-)

IP i czas połączenia logowane. [21181479]
[17.05.2014] 17:29
spokogosc
A nie wygląda śmiesznie? Zawsze się śmiałem z facetów w szpitalu noszących drewniaki-)))

IP i czas połączenia logowane. [21181480]
[17.05.2014] 17:30
orchidea1987
Buty są tak zbudowane,że samo podwyższenie jest wewnątrz...niczego nikt nie zauważa, ale dodatkowe cm wzrostu już tak-)

IP i czas połączenia logowane. [21181481]
[17.05.2014] 17:32
klient2000
Nie to jakaś ściema...facet powinien być przede wszystkim pewny siebie , a nie dodawać sobie jakimiś butami na obcasie!

IP i czas połączenia logowane. [21181483]
[17.05.2014] 17:34
orchidea1987
jak sobie chcecie, ale jak można sobie pomóc, to dlaczego nie. Tym sposobem można by przekonywać kobiety,że szpilki są bez sensu. Buty na płaskim obcasie są zdrowsze, ale...spróbuj przekonać którąś z kobiet,że lepiej wygląda na płaskim niż w szpilkach?

IP i czas połączenia logowane. [21181484]
[17.05.2014] 17:37
spokogosc
a co polecasz...gdzie kupiłaś takie buty?

IP i czas połączenia logowane. [21181486]
[17.05.2014] 17:41
orchidea1987
Ja kupiłam na tej stronie [ciekawa stronka]
http://skyhighshoes.eu/
Jak chcesz spróbuj jeszcze na amazon, tam też są takie buty, ale chyba duże droższe i trzeba płacić za dostawę.

IP i czas połączenia logowane. [21181489]
[28.05.2014] 13:10
Foxy14
spokogosc (14.05.2014.17 17:37):
a co polecasz...gdzie kupiłaś takie buty?

Tu też jest sporo fajnychwww.butypodwyzszajace.pl

IP i czas połączenia logowane. [21196708]
[28.05.2014] 16:37
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
jeśli ja wybieram jakieś buty to tylko na słupku, bardzo wygodne. O np. te są fajne http://www.skapiec.pl/site/cat/2522/comp/102 12548#from35101 ale pewnie i tak ich nie kupię bo kosztują prawie 600 zł

IP i czas połączenia logowane. [21197099]
[06.11.2014] 16:00
mathildeFrance
Polecam buty wloskiej marki Bertulli http://www.mario-bertulli.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21435042]
[19.11.2014] 15:41
andzianna
Ameryki nie odkryję - buty na obcasie - mam właśnie takie wysokie botki od Merg i wyglądają super, dodają mi wzrostu i jednocześnie nie wygląda to sztucznie. Generalnie jestem z tego typu rozwiązania na prawdę zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [21458100]

» Odpowiedz na ten temat