o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

samotna mama pozna samotnego tatę

1 2 3 4   » 33 Strony tematu:
[06.07.2008] 20:21
kolenjna do kolekcji
agi D (08.07.06 19:35):
Szanowna marino. A czy może być samotny tata, który jest panem typu bears, czy może taki wygląd Cię odstrsza?

u mnie jest dwoje dzieci.tyle czasu zwlekałam bo cały czas sie łudziłam na lepsze jutro.
niestety -nic.
przegrałam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13060842]
[06.07.2008] 20:42
cichyy29
Nie mam dzieci ale bagaz doswiadczen sie za mna ciagnie...
Nastepny facet po przejsciach dopisuje sie do listy...
gg 10098686

IP i czas połączenia logowane. [13060944]
[06.07.2008] 20:54
kolenjna do kolekcji
cichyy29 (08.07.06 20:42):
gg 10098686

mnie byłoby prosciej jakby dzieci nie było.chociaz sa moja nadzieja na lepsze jutro.gdyby nie one nie widziałabmy sensu na przyszłość.ale z drugiej strony jak mam sobie poradzic z dwojka -sama.kto je wykształci pokieruje co w zyciu dobre.jak mi sie nie udało samej.

IP i czas połączenia logowane. [13061018]
[07.07.2008] 10:10
mecenas110
Ginerwawlkp (08.07.06 19:32):
mecenas110 (08.07.06 18:34):
Ginerwawlkp (08.07.06 18:23):
kolejna do kolekcji (08.07.06 18:17):
Ginerwawlkp (08.07.06 18:15):
kolejna do kolekcji (08.07.06 18:13):
Ginerwawlkp (08.07.06 18:01):
Tak a może jest jakiś ktosiu z wlkp?

ja jutro idę złożyć dokumenty....nie wiem jak bedzie decyzje podjęłam po kilku latach.

Wiesz ja wolałam nie czekać chociaż 3 lata to też wystarczająco żeby zobaczyć że niektórzy się nie zmieniają ;(

ja poprostu bałam sie chyba samotność i nadal sie boje.
nie wiem czy podołam wszystkiemu.
jestem w rozterce jak nigdy w zyciu.
gdybym byyła sama to co innego.ale maluchy????

wiesz co prawda ja mam tylko synka którego wychowuję całkowicie sama ponieważ były mąż jest pozbawiony praw a nawet jak je miał to i tak nie odwiedzał więc już nie ma tego obowiązku... z drugiej strony nie wiem jak jest u ciebie ale nieraz lepiej mieć ojca w weekendy spokojnego niż mieć 365 dni w roku i słuchać kłótni

\\\\moje drogie panie nieraz zastanawiam sie jak piszecie ale powiedzcie same co ma zrobic facet 33 letni ktory jest po 2 nieudanych maluzenstwach i samotnie wychowuje 4 dzieci i teraz jest pytanie czy taki facet jeszcze kogos pozna bo ja w to nie wierze chyba ze dopiero jak dzieci wyjda z domu.pozdrawiam cieplutko

Cześć
wiesz to zależy czy taki \"facet\" szuka kobiety matki i żony czy przelotnego związku ja uważam ,że 4 dzieci owszem może odstraszyć niektóre kobiety jednak lepiej mieć 4 niż żadnego Nie załamuj się

chcesz wiedziec jakiej kobiety szukam to powiem szukam kobiety ktora poprostu nas pokocha a my pokochamy janie oczekujemy niczego nie szukam kochanki do lozka bo gdybym chcial to bym taka znalazl a jak zycie pokieruje sam juz nie wiem czasami juz mam dosc.pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13063064]
[07.07.2008] 10:14
mecenas110
kolenjna do kolekcji (08.07.06 20:54):
gg 10098686

mnie byłoby prosciej jakby dzieci nie było.chociaz sa moja nadzieja na lepsze jutro.gdyby nie one nie widziałabmy sensu na przyszłość.ale z drugiej strony jak mam sobie poradzic z dwojka -sama.kto je wykształci pokieruje co w zyciu dobre.jak mi sie nie udało samej.

jesli chodzi o ciebie kolejna do kolekcji to powiem ci ze kazdemu bylo by lepiej jak by dzieci nie było ty masz 2 dzieci a ja 4 isam je wychowuje trojka z nich juz sie uczy i musze je jakos wykształcic mam 33 lata i najstarszy syn juz jest gimnazjum zaraz inna szkola potem moze studia sam nie wiem jak to bedzie.pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13063083]
[20.12.2014] 07:31
[07.07.2008] 11:04
SpeedSeeD
gg 10098686

nie tylko ty wychowuyjesz sama dzieci...
jest nas wiecej.. ja tez mam 2 corki swoje i sam je wychowuje i jakos nie uzalam sie nad soba jaki to ja jestem samotny bez kobiety... fakt ze dzieciom potrzebna jest matka.. no ale jak widac panie ktore sa zainteresowane facetem z dzieckiem to jak wygrana w Totka...
nie zdarzaja sie takie czesto Combien tu m'aimes?

IP i czas połączenia logowane. [13063317]
[07.07.2008] 11:40
Ginerwawlkp
wiecie nie tylko kobiety postępują zachowawczo w stosunku do mężczyzn z dziećmi- tutaj nie generalizując w większości są panie które nie mają dzieci i im rzeczywiście taka sytuacja może przeszkadzać- jednak mężczyźni też nie chcą wychowywać cudzych dzieci. Krótko po rozwodzie poznałam kogoś było świetnie jednak po kilku spotkaniach - jak już czas zapoznania się z moim synem minął-zaczęłam zauważać że mój syn jest przez niego traktowany z dużym dystansem... i nie wyglądało żeby się to miało szybko zmienić więc dałam sobie spokój... Odezwał się niedawno po 2 latach że przemyślał sytuację... tylko ja nie wchodzę 2 razy do te samej rzeki...

IP i czas połączenia logowane. [13063533]
[07.07.2008] 12:55
samotna nr n
SpeedSeeD (08.07.07 11:04):
gg 10098686

jest nas wiecej.. ja tez mam 2 corki swoje i sam je wychowuje i jakos nie uzalam sie nad soba jaki to ja jestem samotny bez kobiety... fakt ze dzieciom potrzebna jest matka.. no ale jak widac panie ktore sa zainteresowane facetem z dzieckiem to jak wygrana w Totka...
nie zdarzaja sie takie czesto
skąd jesteś, ze się tak wtrące i ile masz lat

IP i czas połączenia logowane. [13063868]
[07.07.2008] 14:58
kolejna do kolekcji
samotna nr n (08.07.07 12:55):
SpeedSeeD (08.07.07 11:04):
gg 10098686

nie zdarzaja sie takie czesto

skąd jesteś, ze się tak wtrące i ile masz lat

to dzała w dwie strony.często sie słyszy ze widocznie to kobieta nie umiała dbać o zwiazek ze facet odszedł.
ale tak naprawde nikt niegdy nie zna prawdy-co sie dzieje w czterech scianach.
może odebraliście to ze sie tak uzalam-moze to tak brzmi,ale dla mnie to nowa sytuacja.w koncu kiedys Go kochałąm ,dałam mu dwoje dzieci,były i dobre chwile chociaz ostatnio to był koszmar.
chciałabym miec tak jak wiekszosc normalnych ludzi .
wracam z pracy i czekam na niego lub odwrotnie.
tak jak powinno wygladac małżeństwo .niestety 7 lat jestem sama i pora skonczyc ta farse.a to ze tesknie za męskim ramieniem-to chyba wiekszosc z nas potrzebuje miłosci i czułosci i dobrego słowa.

IP i czas połączenia logowane. [13064796]
[07.07.2008] 21:56
SpeedSeeD
Nie kazdy facet stroni od kobiety z dzieckiem, kilka lat temu badac jeszcze kawalerem bez zobowiazan, interesowalem sie tylko pannami z dzieckiem i rozwodkami - powod prosty taka kobieta byla bardziej dojrzala do zwiazku stalego niz panienka ktora miala kielbie we lbie i szukala tak by kogos znalesc a czy na dluzej czy krocej to bylo wsio jedno...

samotna nr n

wiek powyzej 30tki, chwilowo mazowieckie hihi Combien tu m'aimes?

IP i czas połączenia logowane. [13067146]
[07.07.2008] 23:36
samotna nr n
SpeedSeeD (08.07.07 21:56):
Nie kazdy facet stroni od kobiety z dzieckiem, kilka lat temu badac jeszcze kawalerem bez zobowiazan, interesowalem sie tylko pannami z dzieckiem i rozwodkami - powod prosty taka kobieta byla bardziej dojrzala do zwiazku stalego niz panienka ktora miala kielbie we lbie i szukala tak by kogos znalesc a czy na dluzej czy krocej to bylo wsio jedno...

samotna nr n

wiek powyzej 30tki, chwilowo mazowieckie hihi

dawaj nr gg

IP i czas połączenia logowane. [13067868]
[07.07.2008] 23:38
samotna nr n
samotna nr n (08.07.07 23:36):

samotna nr n

dawaj nr gg

a co to znaczy chwilowo? Masz ochotę sie przeprowadzić?

IP i czas połączenia logowane. [13067881]
[08.07.2008] 00:11
SpeedSeeD
samotna nr n (08.07.07 23:38):
samotna nr n (08.07.07 23:36):

samotna nr n

dawaj nr gg

a co to znaczy chwilowo? Masz ochotę sie przeprowadzić?
nie wykluczam przeprowadzki jesli bedzie warto
wole na mail.
quanchi@interia.eu Combien tu m'aimes?

IP i czas połączenia logowane. [13068101]
[08.07.2008] 11:34
Ginerwawlkp

samotna nr n

Tak tylko wielu mężczyzn podchodzi do tego w inny sposób wydaje mi się że mężczyzną trudniej zaakceptować nie swoje dziecko albo ja mam takie doświadczenia

IP i czas połączenia logowane. [13069636]
[08.07.2008] 18:56
Andi35
Jestem Samotnym kawalerem i szukam samotnej matki z dzieckiem na dlugie lata zycia nie szukam Przygöd.

IP i czas połączenia logowane. [13072015]
[13.07.2008] 22:33
gdynianka29
Witajcie
Wiecie... cieszę się, że znalazłam tą stronę... przynajmniej mam świadomość, że choć jest się samotną mamą, to chęć znalezienia tej swojej drugiej połowy to normalna sprawa.
Tata mojego maluszka nie żyje, więc nawet nie mam się czasem na kogo \"pozłościć\", że jesteśmy sami. I choć my wszystkie samotne mamy stajemy na głowie, żeby naszym dzieciaczkom niczego nie brakowało, to rzeczywiście nam samym tak często brakuje tego zwykłego wspólnego posiedzenia na kanapie wieczorem z człowiekiem, któremu się ufa, którego się ze wzajemnością kocha. No cóż... ja mimo wszystko nie mam zbyt wielkiej nadziei na to, że znajdę takiego faceta, ale cóż... można czasem się rozkleić i troszkę pomarzyć... na forum raźniej
Pozdrawiam wszystkich samotnych rodziców

IP i czas połączenia logowane. [13100427]
[14.07.2008] 08:50
SpeedSeeD
gdynianka29 (08.07.13 22:33):
Witajcie
Wiecie... cieszę się, że znalazłam tą stronę... przynajmniej mam świadomość, że choć jest się samotną mamą, to chęć znalezienia tej swojej drugiej połowy to normalna sprawa.
Tata mojego maluszka nie żyje, więc nawet nie mam się czasem na kogo \\\"pozłościć\\\", że jesteśmy sami. I choć my wszystkie samotne mamy stajemy na głowie, żeby naszym dzieciaczkom niczego nie brakowało, to rzeczywiście nam samym tak często brakuje tego zwykłego wspólnego posiedzenia na kanapie wieczorem z człowiekiem, któremu się ufa, którego się ze wzajemnością kocha. No cóż... ja mimo wszystko nie mam zbyt wielkiej nadziei na to, że znajdę takiego faceta, ale cóż... można czasem się rozkleić i troszkę pomarzyć... na forum raźniej

No nie mow ze nie ma w 3 miescie zadnego rybaka ktory by chcial zlowic sobie nimfe morska a ze od razu z malenstwem to tylko atut kobiety bo swiadczy o tym ze jest ona dojrzala osoba do zalozenia rodziny. A nie majaca fiubzdziu panna ... Nosek do gory trafi ci sie jakis rybak Combien tu m'aimes?

IP i czas połączenia logowane. [13101753]
[14.07.2008] 14:22
mecenas110
SpeedSeeD (08.07.14 08:50):
gdynianka29 (08.07.13 22:33):
Witajcie
Tata mojego maluszka nie żyje, więc nawet nie mam się czasem na kogo \\\\\\\"pozłościć\\\\\\\", że jesteśmy sami. I choć my wszystkie samotne mamy stajemy na głowie, żeby naszym dzieciaczkom niczego nie brakowało, to rzeczywiście nam samym tak często brakuje tego zwykłego wspólnego posiedzenia na kanapie wieczorem z człowiekiem, któremu się ufa, którego się ze wzajemnością kocha. No cóż... ja mimo wszystko nie mam zbyt wielkiej nadziei na to, że znajdę takiego faceta, ale cóż... można czasem się rozkleić i troszkę pomarzyć... na forum raźniej

No nie mow ze nie ma w 3 miescie zadnego rybaka ktory by chcial zlowic sobie nimfe morska a ze od razu z malenstwem to tylko atut kobiety bo swiadczy o tym ze jest ona dojrzala osoba do zalozenia rodziny. A nie majaca fiubzdziu panna ... Nosek do gory trafi ci sie jakis rybak
zgadzam sie z toba masz racje ze znajdzie kogos .pozrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13103668]
[14.07.2008] 15:43
gdynianka29
Serdeczne dzięki za dobre słowa, szanowni koledzy Chyba muszę po prostu zaczekać, aż wyłowią wszystkie nimfy bezdzietne, a potem może faktycznie moja kolej przyjdzie. No, ale wtedy to mogę już niedowidzieć z racji podeszłego wieku i przegapić właściwą sieć Tak czy inaczej - dzięki za wsparcie, zawsze to lżej człowiekowi na duszy

IP i czas połączenia logowane. [13104207]
[14.07.2008] 17:58
kolejna do kolekcji
gdynianka29 (08.07.14 15:43):
Serdeczne dzięki za dobre słowa, szanowni koledzy Chyba muszę po prostu zaczekać, aż wyłowią wszystkie nimfy bezdzietne, a potem może faktycznie moja kolej przyjdzie. No, ale wtedy to mogę już niedowidzieć z racji podeszłego wieku i przegapić właściwą sieć Tak czy inaczej - dzięki za wsparcie, zawsze to lżej człowiekowi na duszy

wycofałam dokumenty-drugi raz..ze starchu...jestem nikim.

IP i czas połączenia logowane. [13104969]
[14.07.2008] 20:33
ja27
ja tez sama wychowuje dziecko czasami brakuje tej drógiej osoby

IP i czas połączenia logowane. [13105776]
[15.07.2008] 10:22
jarekgdansk
hej samotna gdynianko chetnie cie poznam,nie szukam przygod lecz tej jedynej gg4835327 http://www.towwa.randki.sex-zone.pl

IP i czas połączenia logowane. [13108502]
[18.07.2008] 12:22
Stellaa
Ja także jestem młodą samotna mamą cudownej dziewczynki. Niestety brakuje mi drugiej osoby, męskiego wsparcia. Z początku byłam silna, a przynajmniej tak sobie wmawiałam, że dam radę sama. Życie niestety pokazuje co innego...

IP i czas połączenia logowane. [13128504]
[18.07.2008] 12:27
SpeedSeeD
Stellaa (08.07.18 12:22):
Ja także jestem młodą samotna mamą cudownej dziewczynki. Niestety brakuje mi drugiej osoby, męskiego wsparcia. Z początku byłam silna, a przynajmniej tak sobie wmawiałam, że dam radę sama. Życie niestety pokazuje co innego...

kazdy samotny rodzic ma chwile zwatpienia.. kazdemy wtedy najbardziej brakuje partnera ktory bedzie podpora w trudnej chwili...
ale nie ma co sie uzalac nad soba... wziac sie w garsc i nie dac sie.
a wtedy bedzie dobrze... Combien tu m'aimes?

IP i czas połączenia logowane. [13128533]
[18.07.2008] 15:44
ZWYKłY NIESKOMPLIKOWANY
witanko i gdyby coś,to 38lat facet z wawy szuka na stałe kobiety szczupłej (sam raczej za chudy nie jestem)dziecko nie stanowi problemu.
wiadomość proszę na mf35@o2.pl Pozdrawiam Marek F.

IP i czas połączenia logowane. [13129487]
[23.07.2008] 12:37
kamara3-71
SpeedSeeD (08.07.18 12:27):
kazdy samotny rodzic ma chwile zwatpienia.. kazdemy wtedy najbardziej brakuje partnera ktory bedzie podpora w trudnej chwili...
ale nie ma co sie uzalac nad soba... wziac sie w garsc i nie dac sie.
a wtedy bedzie dobrze...

Na początku jest trudno, ale po jakims czasie nabiera się sporej wprawy. Szczególnie jesli zostaje się samemu w wyniku własnej decyzji. Zawsze kiedy mam dołek przypominam sobie, ze to była moja decyzja, że nikt mnie nie zmuszał i że mimo wszystko teraz jest lepiej. I problemem nie jest nawet podejmowanie decyzji, bo ja akurat nawet gdybym została z mężem nie miałabym żadnego wsparcia, co najwyżej kolejną osobe do opiekowania się. Najgorsze jest to, że zawsze muszę być dzielna, że nie moge przyjść, wtulic się w czyjś rękaw, wejść na kolana i poczuć się taka mała. Żeby ktoś mi powiedział, będzie dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [13155299]
[20.09.2008] 23:21
kobieta-matka
ja moge dopisac sie do tabelki "samotna młoda mama". coreczka ma 3 miesiace i jest przekochana jej tatus sie nią nie interesuje, co mnie boli strasznie bo nigdy nie chcialam by dzieko wychowywalo sie bez ojca.. no ale cóż - on woli gdzie indziej układac swoje zycie. ja jestem optymistką, wierze ze gdzies ktos jest i "czeka" albo "czekają" bo jak samotne mamy szukają partnerów tak i samo samotni tatusiowie rowniez trzymajcie sie cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [13492126]
[24.09.2008] 21:44
dioka
Witam również jestem samotną mamą super faceta, który właśnie skończył sześc latek. Dobrze rozumiem brak kogoś do kogo można przytulić się po ciężkim dniu i z kim chciałoby się obudzić rano. Niestety nic w życiu nie jest nam dane na zawsze, a kolejne podjęcie próby związania się z kimś jest jeszcze trudniejsze. Mam nadzieję że kiedyś znajdzie się TEN KTOŚ.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13519239]
[25.09.2008] 21:22
samotny_32
kobieta-matka (08.09.20 23:21):
ja moge dopisac sie do tabelki \"samotna młoda mama\". coreczka ma 3 miesiace i jest przekochana jej tatus sie nią nie interesuje, co mnie boli strasznie bo nigdy nie chcialam by dzieko wychowywalo sie bez ojca.. no ale cóż - on woli gdzie indziej układac swoje zycie. ja jestem optymistką, wierze ze gdzies ktos jest i \"czeka\" albo \"czekają\" bo jak samotne mamy szukają partnerów tak i samo samotni tatusiowie rowniez trzymajcie sie cieplutko

Skąd jesteś kobieto-matko,nie mam dzieci,ale chętnie poznałbym kobiete z małym dzieckiem.Jestem z pomorza,a dokładnie ze słupska.

IP i czas połączenia logowane. [13525734]
[25.09.2008] 21:27
slonce-33
samotny_32 (08.09.25 21:22):
kobieta-matka (08.09.20 23:21):
ja moge dopisac sie do tabelki \\\"samotna młoda mama\\\". coreczka ma 3 miesiace i jest przekochana jej tatus sie nią nie interesuje, co mnie boli strasznie bo nigdy nie chcialam by dzieko wychowywalo sie bez ojca.. no ale cóż - on woli gdzie indziej układac swoje zycie. ja jestem optymistką, wierze ze gdzies ktos jest i \\\"czeka\\\" albo \\\"czekają\\\" bo jak samotne mamy szukają partnerów tak i samo samotni tatusiowie rowniez trzymajcie sie cieplutko

Skąd jesteś kobieto-matko,nie mam dzieci,ale chętnie poznałbym kobiete z małym dzieckiem.Jestem z pomorza,a dokładnie ze słupska.

małe pytanie?po co - zeby sie zabawić?tak jak tu piszą...

IP i czas połączenia logowane. [13525766]

1 2 3 4   » 33 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat