o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Wyzysk w hipermarketach

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[13.08.2013] 15:30
asdcxvbn
j-ny ignornacie! Wieszkosc ludzi pracujacych w markecie jest po studiach, wiekszosc ma matury0 i to wlasnie Tusk i jego banda jest temu winna
Zly Porucznik Incognito (08.03.21 00:40):
<cytat>vjhgg (08.03.21 00:29):
przepracowałem w jednym z hipermarketów 3m-c . koszmar praca nie polecam nikomu. jestes traktowany przez kierowników jak szm ata nie masz zadnych praw a same obowiazki płaca smieszna nieadekwatna do wykonywanej pracy w tego typu miejscach 2% ludzi pracuje na wysokich stanowsikach i zarabia duzoa reszta to robole ktorzy nie maja nic do powiedzenia . współczuje ludziom ktorzy musza tam pracowac moze kiedys przejrza na oczy tak jak ja
</cytat>
trzeba bylo sie uczyc w szkole, a nie latac na dyskoteki za panienami.
Dobrze tak kazdemu nieukowi...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20671669]
[13.08.2013] 15:34
asdcxvbn
bo się Qrwa godzisz na to- więc zap.....
sanctuary (08.03.22 17:12):
ja pracuje już kilka lat w marketach, nie dlatego, ze to kocham lecz zycie w kraju mnie do tego zmusiło, nie mam plecow, nie mam znanych rodziców, wiec kto mi załatwi lepsza pracę? co z tego, ze mam maturę? kogo to obchodzi? w tym kraju jak nie masz znajomości to konczysz jako sprzataczka albo zostaje sklep! no inni decydują się na wyjazd za granicę, ale dlaczego tak musi być?!

IP i czas połączenia logowane. [20671681]
[13.08.2013] 15:36
asdcxvbn
A co ty suko skończyłaś? Pewnie nic i zazdroscisz...Nie po to człowiek się uczył, aby być pomywaczem w Tuskolandzie.
__biniu (08.05.05 23:34):
<cytat>elzo (08.05.03 17:12):
zxv - do wypowiedzi tego pożal się Boże pajaca, ja niestety też pracuję w hipermarkecie a jestem magistrem ekonomii, moi najbliżsi współpracownicy to magister historii, magister inżynier technologii mleczarstwa, magister ekonomii; część ludzi jest w trakcie studiów - napisałam tu tylko o jednym dziale w pewnym hipermarkecie. Więc ty gówniarzu nie śmiej tutaj nikogo obrażać bo podejrzewam że ty dostałeś dobrą pracę po dobrych znajomościach - my ich nie mamy...
</cytat>
No OK elzo. Wymieniłaś obecne tytuły i te przyszłe które może ktoś biędzie miał, ale sorry że grzecznie zapytam: A CO PO ZA TYM UMIECIE?
No bo jakbyś nie zauważyła to papier ma już obecnie bardzo wielu ludzi w Polsce...

IP i czas połączenia logowane. [20671685]
[18.08.2013] 08:18
Motylek-75-75
TakaPrawda111 (13.07.26 22:58):
Zly Porucznik Incognito (08.03.21 00:40):
<cytat>vjhgg (08.03.21 00:29):
przepracowałem w jednym z hipermarketów 3m-c . koszmar praca nie polecam nikomu. jestes traktowany przez kierowników jak szm ata nie masz zadnych praw a same obowiazki płaca smieszna nieadekwatna do wykonywanej pracy w tego typu miejscach 2% ludzi pracuje na wysokich stanowsikach i zarabia duzoa reszta to robole ktorzy nie maja nic do powiedzenia . współczuje ludziom ktorzy musza tam pracowac moze kiedys przejrza na oczy tak jak ja
</cytat>
trzeba bylo sie uczyc w szkole, a nie latac na dyskoteki za panienami.
Dobrze tak kazdemu nieukowi...

Tak się składa, że nie każdy pracujący na kasie to "debil". Ja studiuję medycynę, a za@@@am w wakacje na kasie, bo dla ludzi bez doświadczenia innej pracy nie ma w naszym pięknym kraju! Koleżanka na prawie również... a w życiu nie "latałyśmy na dyskoteki"! Robię za 6,50zł 8 godzin dziennie, w tym 15min przerwy... gdy chodzę na zmiany 6-ścio godzinne to nie należy mi się żadna przerwa. W magazynach latają karaluchy, a sprzątane jest na dzień przed przyjazdem kontroli. Dalej, żyjcie sobie w nie świadomości, przecież mamy już 2013 i "takie historie to przeszłość"...

niewiem w jakim sklepie pracujesz ale jak masz zmiany 6 godz lub wiecej nalezy Ci sie przerwa 15 min(prawo pracy)chyba ze robia Ci 5,45 to jest ponizej 6 godz wtedy nie nalezy Ci sie.Czytatam te wszystkie posty i to jest jakas masakra a dlaczego dlatego ze zauwazylam ze sami nie szanujemy swoja prace (inna bajka to placa oraz debilne kierownictwo)ale mowmy o szacunku jezeli gardzisz sama swoim stanowiskiem pracy to jak maja inni podchodzic do tego?kazda praca jest wazna na tym swiecie od osob sprzatajacych po stanowiska kierownicze kazda praca zasluguje na szacunek kazda osoba ktora wykonuje jakakolwiek prace zasluguje na szacunek (niezaleznie jakie sie ma wyksztalcenie bo niestety ale nie zawsze swiadczy o inteligencji o czym sie przekonalam bo mam kontakt z duza iloscia osob z roznym wyksztalceniem) z malym ale sama musisz ja szanowac i trzeba pracowac bo wbrew pozorom co tu sie pisze spora grupa zatrudnia sie by zarobic ale sie nie narobic niestety Uwazam ze w kazdej sprawie zawsze sa dwie strony medalu jak osoby ktore naprawde sa pomiatane mimo ciezkiej pracy ktora wykonuja jak i narzekajace jak zle i nie dobrze ale tak naprawde nic w prace i zespol nie wlozyli

IP i czas połączenia logowane. [20681045]
[08.10.2013] 20:46
Jan Kierownik
Zachęcam do podpisania petycji, które wnosi o rozliczanie nadgodzin również Kierowniom
http://www.petycjeonline.com/nadgodziny_plat ne_tez_dla_kierownikow

IP i czas połączenia logowane. [20790265]
[15.12.2017] 13:13
[16.12.2013] 09:58
MlodyKominiarz
Nigdy nie pracowałem w hipermarkecie więc nie wiem.
A może praca przy inwentaryzacjach- podobno dobrze płacą nawet do 7zł/h zachęcam do zalogowania się na stroniewww.inventorysolutions.pl

IP i czas połączenia logowane. [20923411]
[30.04.2014] 20:03
BAltaZAR
Ale to chyba wiadomo nie od dzisiaj, że co jak co ale dzieją się tam dantejskie sceny... sami zobaczcie opinie pracownikówwww.gowork.pl/opinie_czytaj ,1142

IP i czas połączenia logowane. [21157333]
[06.02.2015] 14:29
agnieszka.fido
No jest wyzysk, ale nie tylko w himeprmarketach. To wina systemu. Pozwala się na tego typu wyzysk. Prywatne firmy tez chca jedynie człowieka ograbić. http://twoj-ksiegowy.com.pl/planujesz-wykupi c-ksiegowosc-dla-firm/

IP i czas połączenia logowane. [21604105]
[07.08.2017] 11:06
Grmliii65
ja z doświadczenia powiem, ze bardzo dużo zależy od tego jakiego macie kierownika. sama pracowałam łącznie dwa lata na kasie i rzeczywiście w 1 sklepie to był wyzysk totalny. ale w kolejnej pracy miesimy spoko kierownika. premie się trafiały, a do tego można było po ludzku się dogadać żeby wziąć wolne.

IP i czas połączenia logowane. [22784195]
[07.08.2017] 15:34
Marata54
mam znajoma która poszła do pierwszej pracy po 30 jak już dziecko odchowała. pracowała w sklepie spoż. w Gliwicach i bardzo szybko awansowała na kierownika. można powiedzieć, że fart, bo gdzie indziej ludzie pracują na najniższych stanowiskach od 19, 20 roku życia...

IP i czas połączenia logowane. [22784379]
[10.08.2017] 14:00
JaDwiga43
Też mam doświadczenie w takiej pracy i różnie to bywa, naprawdę. Tam gdzie oferują najgorsze zarobki, to wiele osób spośród tych, które mają dzieci zaczęło rezygnować z uwagi na 500 plus. A to z kolei spowodowało, że warunki troszkę się poprawiły. W tym artykule http://slask-praca.pl/supermarket-czy-tam-da -sie-pracowac/ możesz też poczytać o wadach i zaletach pracy jako sprzedawca czy kasjerka Na pewno nie jest to najgorsza opcja w mniejszej miejscowości.

IP i czas połączenia logowane. [22785886]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat