o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Wakacje z niemowlakiem

[20.03.2008] 09:46
zainteresowana mama
Witam, mam zamiar wybrac sie na urlop, mam osmio miesieczne dziecko i nie wiem do ktorego kraju moglabym poleciec. Myslalam nad Turcja, Teneryfa, Tunezja albo Egiptem. Ktory z tych krajow bylby najlepszy na podroz z dzieckiem?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.03.2008] 10:31
Amelia..
Ja bylam w Egipcie z dwuletnim synkiem z Alfa i bylo ok, w hotelu mielismy pokoj rodzinny. Tylko ze nie bylismy w lato bo uznalismy ze temperatury moga byc za wysokie dla dziecka i bedzie to meczace. Dlatego bylismy w lutym i bylo tak w sam raz. Balismy sie bardzo przd wyjazdem ale nie bylo zle.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12443585]
[25.03.2008] 11:32
roksanna0
Zgadzam sie z przedmowczynia, lepiej wybrac sie w miesiacu kiedy jest troche chlodniej. Tez planuje wypad z dzieckiem tylko ze juz troche starszym (5lat), wyjedziemy prawdopodobnie do Turcji z tym samym biurem co Wy.

IP i czas połączenia logowane. [12464911]
[26.06.2008] 12:52
Magdalena38
Ja byłam rok temu z dzieckiem 7 letnim w Egipcie. Bardzo chciała lecieć ze mną córka, więc wzięłam Ja. Wyjazd był naprawdę udany- świetne widoki, w hotelu tez było dużo atrakcji dla dziecka, rożne zjeżdżalnie, mały basen itp. Bp Alfa Star. Wszyscy moi znajomi tez jeżdżą z tym biurem.

IP i czas połączenia logowane. [13001201]
[28.06.2008] 01:30
Adriatyk
Zainteresowana mamo daj spokój sobie z Afryką.Moim zdaniem dziecko jest stanowczo za małe na zmianę kontynentu i szczepionki.

IP i czas połączenia logowane. [13012578]
[24.03.2017] 07:09
[18.07.2008] 12:51
Grażka.
Mnie tez się wydaje, ze takie podróże dla dzieciaczkow małych nie są dobre. Ja byłam rok temu w Bułgarii (bp Alfastar) z mężem i córkami (10 i 12 lat), ale troszkę już starsze dzieci, więc nie było zadnego problemu z dziewczynkami. Im wakacje tez się bardzo podobały.

IP i czas połączenia logowane. [13128645]
[07.08.2008] 13:16
Stefania_oska
Grażka. (08.07.18 12:51):
Mnie tez się wydaje, ze takie podróże dla dzieciaczkow małych nie są dobre. Ja byłam rok temu w Bułgarii (bp Alfastar) z mężem i córkami (10 i 12 lat), ale troszkę już starsze dzieci, więc nie było zadnego problemu z dziewczynkami. Im wakacje tez się bardzo podobały.
Ja w tym roku lece z córkami do Bułgarii, ale córki juz maja po 10 lat, więc w sumie już nie takie maluchy Rok temu byłysmy w Turcji i bardzo były zadowolone, wiec mysle, że w tym roku będzie równie miło.

IP i czas połączenia logowane. [13230671]
[15.06.2009] 14:51
milenka78
A czy doswiadczone mamy które juz podrózowały z maleństwem (3 mc) moga napisac co koniecznie zabrac w apteczce ?

IP i czas połączenia logowane. [15058336]
[15.01.2010] 10:14
Marianna555
Też się zastanawiamy nad wyprawą za granicę. W 2008 roku byliśmy z 3 i pół letnią córeczką w sierpniu w Tunezji i mimo temperatury było cudownie. Córka całe dnie siedziała w wodzie, na plaży byliśmy od 9 rano do 17 oczywiście z przerwą na obiad na plaży. W tym roku jednak mamy nowego członka rodziny i w wakacje będzie miał 11 miesięcy. Mam ochotę jechać do Egiptu w sierpniu, ale mąż boi się, że mały coś złapie i się odwodni, w skutek biegunki.

IP i czas połączenia logowane. [16103435]
[01.02.2010] 15:32
Tinki1988
Cóż - moim zdaniem z niemowlakiem, to lepiej byłoby, gdybyś udała się na wakacje z jakimś sprawdzonym renomowanym biurem podróży. Albo w ogóle lepiej będzie, jeśli spędzisz urlop w domu. Niemowlak to nie jest najlepszy kompan do podróży. Kto jada sałatki, ten piękny i gładki

IP i czas połączenia logowane. [16196559]
[05.02.2010] 14:05
amanita02
z tego co piszesz to najlepsza chyba teneryfa, egipt za gorący, poza tym tam jeszcze kwestie higieny wchodzą, trzeba bardzo uważać na surowe rzeczy i of kors na wodę. ja bym proponowała coś bardziej europejskiego, grecja, hiszpania.
z biur podróży polecam scan holday, idealne oferty przygotowywane pod kątem wyjazdów z dzieciakami, także niemowlętami.

IP i czas połączenia logowane. [16218494]
[07.02.2010] 14:08
bajeczkaa
Ustal z lekarzem czy taki maluch moze lecieć. jak tak to polecam scan holiday, pozycjonują się jako eksperci od wakacji z dziećmi. z reklam + rozmow na forach + z koleżankami mogę polecić. http://www.youtube.com/watch?v=d76Ldnyzfkc

IP i czas połączenia logowane. [16229045]
[10.02.2010] 10:10
basia29
Nie ma co się pchać w silne upały, lepiej wybrać coś innego niż Egipt na przykład takie Wyspy Kanaryjskie. Nie wiem czy wiesz, ale Itaka również podaje na swojej stronie podpowiedzi gdzie warto wybrać się z najmłodszymi więc łatwo można wybrać i kraj i hotel

IP i czas połączenia logowane. [16245074]
[20.05.2011] 10:27
margarita-4
Będąc na waszym miejscu zrezygnowałabym jednak z tak dalekiej podróży na rzecz wakacji w Polsce. Jest przecież tyle pięknych miejsc u nas w kraju, że jedne wakacje mozna tu spędzić W Jastrzębiej Górze jest np. spa i hotel, w którym bez problemu bedziecie mogli spedzić fajny czas z dzieckiem.

IP i czas połączenia logowane. [18400783]
[23.05.2011] 11:27
marasbone
Tak, w Jastrzębiej Górze to hotel Primavera, jest bardzo dobrym miejscem na wyjazd rodzinny. Mają sporo atrakcji w samym hotelu, więc w przypadku zatłoczonej plaży, można pójść na basen, skorzystać z masażu. Do samej plaży blisko, jakieś 100 metrów, wiec jest co robić

IP i czas połączenia logowane. [18409201]
[23.05.2011] 15:20
malzenstwo30
My mamy dwie pociechy, w zeszlym rokiem wybralismy sie w gory, a dokladniej do Wisly. Wynajelismy calkiem fajny domek ... fakt pare zlotych to kosztowalo, ale jak pojechalismy na 3 rodziny to wyszlo calkiem przystepnie. Informacje na temat domku mozna znalezc na stroniewww.domjama.pl.

IP i czas połączenia logowane. [18409988]
[24.05.2011] 10:18
nasze-wczasy.pl
Dobre porady napisałam na mojej stronie http://nasze-wczasy.pl jest tam cały dział porad, w tym podróże z dziećmi. zapraszam wszystkie mamy i tatusiów Wolności i niezapomnianych wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [18412868]
[14.05.2013] 16:35
pawel mechcik
Na pierwsze wakacje radzimy Polskę. Byliśmy za granicą i... żałujemy. Dziecko chorowało, straciliśmy tylko czas. Teraz na weekend czerwcowy jedziemy tutaj - koszty bez porównania, standard w zasadzie taki sam. Liczymy na wspaniałe wakacje, a co z tego wyjdzie... Zobaczymy.

IP i czas połączenia logowane. [20486005]
[05.06.2013] 14:24
Agnieszka878
Wg mnie Teneryfa. W pozostałych masz dużą szansę na biegunkę. Polecam artykuł jak wybrać wakacje dla rodziny:
http://www.strefarodzinka.pl/rodzina/wspolny-czas/1363-ja k-wybrac-wakacje-dla-rodziny.html

IP i czas połączenia logowane. [20533140]
[21.06.2013] 19:46
celinadeszcz
a z innej beczki co zabieracie ze sobą w podróż -tzn do apteczki? Planujemy nasz pierwszy wyjazd i się zastanawiam co warto wziąć ze sobą oprócz czegoś od gorączki, bólu, na ząbkowanie...

IP i czas połączenia logowane. [20564438]
[25.06.2013] 12:30
koronnka
Tak jak wymieniłaś, zawsze w apteczce mam czopki i syrop na gorączkę i przeciwzapalne, wapno, wit. C, obowiązkowo probiotyk acidolac Baby, krem z filtrem, od ugryzień komarów.

IP i czas połączenia logowane. [20572571]
[08.07.2013] 00:13
hanka olut
polecam Polskę i oferty na http://top-ogloszenia.net/Turystyka-i-wypocz ynek-16 jest sporo dostosowanych dla rodzin z dziećmi

IP i czas połączenia logowane. [20599444]
[28.12.2015] 17:06
mikusia90
My podróżowaliśmy z 2 miesięcznym niemowlakiem i żyjemy Duzo zależy od podejścia rodziców. U nas podróże stały się tradycją i co najmniej dwa razy w roku gdzieś jedziemy. Teraz chodzi nam po głowie wyjazd do Krakowa na kilka dni. Znalazłam apartamenty w centrum z aneksem kuchennym i łazienkami - http://www.apartament-krakow.pl/ Chyba zrobię rezerwację bo ceny są naprawdę kuszące.

IP i czas połączenia logowane. [22125822]
[02.03.2017] 10:13
Anslle
Bałabym się wyjeżdżać tak daleko z takim maluszkiem. I mówię to jako mama dwójki dzieci. Na zagraniczne wojaże zaczęliśmy wyjeżdżać jak córka miała ze 3 latka. Młodsza pierwszy raz pojechała do Tunezji z nami jak skończyła 4. A i tak najbardziej na świecie lubimy nasze polskie góry W tym roku jedziemy w Sudety do Hotelu Gorzelanny i już się nie możemy doczekać

IP i czas połączenia logowane. [22663797]

» Odpowiedz na ten temat