o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

seks kobiety 50-letniej

1 «   26 27 28 29 30   » 38 Strony tematu:
[21.03.2010] 21:22
czesto tez
to wlasnie panie okolo 50tki sa obwiniane za seksualne niepowodzenia swych parnetrow. przez nich samych rzecz jasna. jak pojawiaja sie np problemy z potencja to nie ma nawet mowy o lykaniu nawet najdyskretniejszych pigulek w rodzaju vizarsin czy cos takiego, tylko odrazu pierwsze co przychodzi im do glowy to: "ona jest za stara i dlatego mi nie wychodzi" i siup do mlodszej. to mnie wkurza najbardziej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16429774]
[22.03.2010] 15:08
telma_57
OBSERWATOR_38 (10.03.20 09:58):
A jaki spossób z ciebie Telmo wychodzi kokietka? Zapytam z ciekawości.
Witam.Kobiety wolne-50 i wiecej lat zachowują się troche inaczej niz męzatki w tym samym wieku.Są wolne ,ich zachowania nie wyzwalają w nich wyrzutów sumienia.Mogą wybierać i przebierać.Mężatki w długoletnich i nawet udanych związkach czasami tęsknią do bardziej namiętniejszych przeżyć,których w związku nie ma.I nawet gdy nie pojawiaja się wyrzuty sumienia to na pewno związek utrudnia swobodne poddanie sie namietności.Myslę,że nie obrażam żadnej kobiety-to jest takie moje osobiste rozważanie na podstawie obserwacji wśród moich znajomych.
Jeśli chodzi o mnie nigdy nie pomyślałam,że kobiety po 50-tce mogą być obiektem westchnień młodych facetów.A może kobiety wyglądają młodziej od swoich rówieśników-mężczyzn?Ja nie wiem czy potrafiłabym czuc się swobodnie z mężczyzną o wiele lat młodszym.Nie wiem czy się dowiem . telma

IP i czas połączenia logowane. [16432889]
[25.03.2010] 14:33
Nebhiros
telma_57 (10.03.22 15:08):
...Ja nie wiem czy potrafiłabym czuc się swobodnie z mężczyzną o wiele lat młodszym.Nie wiem czy się dowiem .

Dowiesz się, dowiesz... podaj tylko jakiś namiar na siebie
buziaki Amare simul et sapere ipsi Iovi non datur.

IP i czas połączenia logowane. [16446855]
[25.03.2010] 18:43
Oferuje wiele
Mam ponad 70+ ale lubie sie p........ w obie strony. IDALKA

IP i czas połączenia logowane. [16447959]
[29.03.2010] 10:12
OBSERWATOR_38
witam telmo hmm, ciekawie piszesz o dylematach moralno - uczuciowych dojrzałej kobiety, ale niezbyt dużo dowiedziałem się na temat kobiecej dojrzałej kokieterii wobec młodych mężczyzn, czy wogóle mężczyzn... Pozdrawiam i życzę witalności na wiosnę!!!
Napiszę coś więcej po świętach.

IP i czas połączenia logowane. [16463583]
[01.10.2014] 01:55
[02.04.2010] 12:02
telma_57
OBSERWATOR_38 (10.03.29 10:12):
witam telmo hmm, ciekawie piszesz o dylematach moralno - uczuciowych dojrzałej kobiety, ale niezbyt dużo dowiedziałem się na temat kobiecej dojrzałej kokieterii wobec młodych mężczyzn, czy wogóle mężczyzn... Pozdrawiam i życzę witalności na wiosnę!!!
Napiszę coś więcej po świętach.

W każdej kobiecie jest potrzeba podobania się.Nie we wszystkich środowiskach daje się zauważyć o fascynacji młodych facetów kobietami dojrzałymi.Ale jest -tak - masz rację -kokieteria kobiet.Każda z nas to potrafi.Jeśli o mnie chodzi-też posiadam ją.Kiedy bym spostrzegła znak zainteresowania ze strony młodego mężczyzny na pewno bym zareagowała
w sposób kobiecy,kokieteryjny sprawdzając na poczatku swój urok.A potem...kto to potrafi przewidzieć.Ważne,by mieć pewność nie ośmieszenia się.Pozdrawiam życzę wesołych Swiąt. telma

IP i czas połączenia logowane. [16480992]
[03.04.2010] 18:35
OBSERWATOR_38
A właśnie, zainteresowało mnie bardzo w jaki sposób sprawdziłabyś swój urok... Ciekawe, bardzo ciekawe...

IP i czas połączenia logowane. [16486601]
[03.04.2010] 19:29
blodnewa
Młodzi dodają sobie szydząc ze starszych, a ze to wiagra, ze sztuczna szczęka a prawda jest taka, że często i to bardzo nie dorastają do pięt starszym pod wieloma względami, sexu też, fantazji, polotu itp. Myślą, że młody wiek jest wyznacznikiem wszystkiego. Młodzi są do d... Nie wszyscy oczywiście, ale przeważnie sa niskiej kultury, z dobrymi manierami na bakier, kiepskim słownictwem, słaba kondycja fizyczną i wiele jeszcze tego. Jesli ktoś w internecie wyszydza innych, wyśmiewa się, kpi nic przeciez nie wiedząc o nich jest po prostu niedowartościowany a siec pozwala mu na bycie przez chwile kimś innym niz jest, kims kim nie jest a chciałby być. Przeważnie tacy ludzie w realu są odmiennie inni, niż malują tu swój portret. Klawiatura wszystko przyjmie... 50 lat, to wiek, kiedy tak naprawdę zaczyna się żyć. Wtedy est czas na siebie, swój rozwój, na pielęgnowanie miłości, hobby, przyjaźni... To wiek najwspanialszy! ruga mlodośc, choc inna... Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16486772]
[05.04.2010] 13:10
meszer
Matylda1949 (08.04.17 08:36):
Moj problem polega na tym, ze moj maz ma niestety za krotkiego dla mnie. Nie miewialam orgazmu. Myslalam, ze to moja wina, bo on mial. Ale jakis czas temu na wyjezdzie mialam jeden stosunek z kims, kto mial dlugiego i wtedy szczytowalam kilkakrotnie, raz za razem. (A tak nawiasem, to mam juz prawie 60 latek.)

ja mam 37 lat i pragnę seksu ztobą

IP i czas połączenia logowane. [16493136]
[07.04.2010] 17:38
OBSERWATOR_38
WITAM
Trudno się niezgodzić z Blonewą, gdy czytam taki post jak tego 37 letniego durnia powyżej, jak mu tam "meszer", czy kij inny palant. On pragnie tylko seksu..i nawet nie wie jakie ta kobieta do której się wzraca ma oczekiwania, itd... Traktuje dojrzałe i pewno wszystkie babki, jak puszczalskie, które lecą na młode mięcho, czyli jego... brrr, co za dupek i najgorsze mój rowieśnik, jakby to był 18-latek, nie zdziwiłbym się, ale facet pod 40 reklamuje się jak zwykła zdzira..brr. I chyba wiem o jakim ośmieszeniu pisze Telma. Coż pewno znajdą się dojrzałe, które zapragną zaliczyć takiego osła, by podnieśc swe ego, ale czy wtedy można mówić o dojrzałej subtelności, o której piszesz Ewo? Trafi swój na swego i tyle....!!! Prawda jest taka, że wszystko to kwestia wyczucia i smaku... Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16503886]
[13.04.2010] 11:57
Nebhiros
OBSERWATOR_38 (10.04.07 17:38):
WITAM
Trudno się niezgodzić z Blonewą, gdy czytam taki post jak tego 37 letniego durnia powyżej, jak mu tam "meszer", czy kij inny palant. On pragnie tylko seksu..i nawet nie wie jakie ta kobieta do której się wzraca ma oczekiwania, itd... Traktuje dojrzałe i pewno wszystkie babki, jak puszczalskie, które lecą na młode mięcho, czyli jego... brrr, co za dupek i najgorsze mój rowieśnik, jakby to był 18-latek, nie zdziwiłbym się, ale facet pod 40 reklamuje się jak zwykła zdzira..brr. I chyba wiem o jakim ośmieszeniu pisze Telma. Coż pewno znajdą się dojrzałe, które zapragną zaliczyć takiego osła, by podnieśc swe ego, ale czy wtedy można mówić o dojrzałej subtelności, o której piszesz Ewo? Trafi swój na swego i tyle....!!! Prawda jest taka, że wszystko to kwestia wyczucia i smaku... Pozdrawiam

Obserwator. nie spinaj się tak, napisał to co napisał, widocznie tego potrzebuje, nikt nie zmusza Matyldy do kontaktów z nim, pozwól innym być sobą, wg mnie nikogo nie obraził.
pdzr Amare simul et sapere ipsi Iovi non datur.

IP i czas połączenia logowane. [16528609]
[15.04.2010] 16:54
OBSERWATOR_38
witam
racja w/w piszący rozmówczyni, nadymałem się za mocno, przepraszam, ale jedno mnie zastanawia, czy znajdzie chętną dojrzałą na taki płytki tekst....

IP i czas połączenia logowane. [16539368]
[16.04.2010] 13:34
Rasputin-35l.
Teraz bardzo mało jest kobiet po 50 które chcą uprawiać sex z np 35 latkiem.Boją się mężów niestety.

IP i czas połączenia logowane. [16542526]
[23.04.2010] 11:46
blodnewa
Jak mają mężów to się boją... Jeśli sex traktowany jest jak zjedzenie pizzy to zupełnie inna bajka. Dziś tak często niestety jest. Jakże często młodzież opowiada, że dobra impra jest wtedy, kiedy każdy z każdą. Nie generalizuję jednak.
Jednak moje pokolenie ma wyższy poziom w tej sferze. Sex to dopełnienie tego wszystkiego co składa się na miłość. Z kolei miłość to też pojęcie względne. Jeśli komuś potrzebny jest szybki numerek z kimś kto akurat się na patoli to czemu nie. Tylko taki rozwiązły tryb życia daje fatalne skutki potem. Jednak to "potem" nie w głowie młodym, ale ono przyjdzie wcześniej niż im się wydaje. Tylko sex z miłości, jako dopełnienie uczucia, daje prawdziwe szczęście, radość z życia. Sex bez miłości, dla sportu, dla relaksu czy wyżycia się niestety, skutkuje potem, frustracją, niską samooceną, zazdrością nawet tym, co są wierni jednemu partnerowi. Inna sprawa to ryzyko zachorowań. to tyle. Amen. Kochajcie się i rozmnażajcie, bo trzeba nam młodych do pracy, aby na nasze emeryturki płacili... Pozdrawiam. Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16573380]
[23.04.2010] 12:54
Kubakrk
Mozecie smialo aniolki odejsc na emeryturke a my mlodzi z checia bedziemy Was dopieszczac , jesli tylko bedziecie chcialy mile Panie
A co do sexu to nie tylko nalezy go uprawiac kiedy sie kogos kocha , chociaz wtedy jest on najwspanialszy i tu sie zgodze.

IP i czas połączenia logowane. [16573659]
[25.04.2010] 19:55
OBSERWATOR_38
witam!
Obiecałem coś napisać i piszę o fascynacji młodych dojrzałymi, no i trochę poobserwowałem dojrzałe kobiety, które "zawiesiły" oko na młodym i odwrotnie!!!
Czytałem niedawno wywiad ze seksuologiem o seksie w różnych barwach, i dowiedziałem się, że często młodzi faceci którzy pragną dużo starszej od siebie seks partnerki, tak naprawdę "szukają" matki z dzieciństwa, której z jakiś względów tzn. emocjonalnych im zabrakło!! Jedni chcą się oddać w opiekę i zostać wiernym uczniem i kochankiem, drudzy chcą zaliczać starszą, i w ten sposób podświadomie ukarać i zemścić się na "matce". Nie wiem czy to prawda, pewno jest w tym dużo racji, ale jak to w psychologii, nie we wszystkich przypadkach, jednak jak czytam na tym forum niektóre posty to mnie przekonuje taka interpratacja!!! SNatomiast starsze kobiety decydujące się na seks z dużo młodszym szukają często akceptacji, podtwierdzenia swej jeszcze erotycznej atrakcyjności i też realizacji coś na znak "matczynej" opieki wobec nieopierzonego kochanka Być może tak jest, ale jak obserwuję moją starszą koleżankę z pracy, to widzę, że to ja ją zainteresowałem? Ostatnio udaje brak zainteresowania, ale w poniedziałek cąly czas po biurze i korytarzu aktywnie zaznaczała swoją obecność. Jakby chciała powiedzieć jestem tu!!! Potem przez kilka dni nic, jakby mysz pod miotłą siedziała. Ciekawa ta gra!!
Obserwuję też inne dojrzałe. Np. tę siedzącą przedemną na sali, która podczas stania dziwnie kręci tyłeczkiem, atrakcyjnym jak na jej wiek, co chce powiedzieć? Inna bardzo atrakcyjna kobietka spaceruje ze swoim mężem jak wstrzeli się wzrokiem, takim długim spojreniem, nieuciekającym przed moim spojrzeniem, to mnie ciarki przechodzą? Seks rządzi naszym żciem i nie ważne od wieku kobiety jeśli jest w niej jeszcze erotyczna siła witalna ujawnia się z całą mocą!! I to jest piękne!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16582823]
[26.04.2010] 00:04
sigma40
ochote na seks- zawsze, ale czy z wlasnym mezem??????to raczej odpada.

IP i czas połączenia logowane. [16584497]
[26.04.2010] 02:12
kubakrk
To jest chemia, jezeli np. 40 letnia kobieta zawiesza dluzszy wzrok dajmy na to 25 latku to wiadomo co ma na mysli, przeciez nie patrzy pozerajacym wrokiem bo chce jego kebaba

IP i czas połączenia logowane. [16584779]
[26.04.2010] 12:33
blodnewa
sigma40 (10.04.26 00:04):
ochote na seks- zawsze, ale czy z wlasnym mezem??????to raczej odpada.

Hehe, jakimś nieudanym związkiem mi tu traci... Z własnym mężem, z własnym partnerem. Dlaczego odpada? Hmmm... a może to tylko nielicznym się udaje? Wybrańcom losu.
Zobaczcie jak pięknie napisała "lampucera"
"ja mam zawsze ochote na mojego starego capa!!" Proste słowa, wydawałoby się komuś, że niezbyt efektowne, ale ile mówią! Piękna miłośc, jedna jedyna miłość z jeszcze piękniejszym seksem do starości, to jest to. Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16585526]
[27.04.2010] 00:42
kubakrk
Dokladnie , to jest jasne ze najlepiej z ukochana osoba ale jesli sie jej nie ma to wlasnie po to sa uczucia , sex by poznac kogos moze tego jedynego wlasnie

IP i czas połączenia logowane. [16589089]
[27.04.2010] 14:01
blodnewa
Rzecz jasna, że nalezy szukac, ale chyba nie przez pryzmat sexu??? Zresztą temat dotyczy sexu kobiet 50+. Przeważnie młodzi mają blade pojęcie o seksie w starszym wieku, bo i skąd, ale jak sami poznają osobę dużo starszą wtedy ich może oświecić... Pozdrawiam panie 50+!! Najpiękniejszy wiek pod każdym względem! To drugie życie, bez pieluch, bez pieluch, bez szefów, bez jakichśkolwiek przymusów. To wiek tylko dla, na który się czeka 50 lat. Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16590610]
[28.04.2010] 23:47
Kuba krk
Przewaznie to dojrzale zdradzaja mezow z mlodszymi ktorzy je potrafia naprawde zadowolic a nie ich faceci ( dojrzali ) , ktorzy tak naprawde chca sami byc zadwoleni z seksu nie dajac partnerce orgazmu ( zenada ).
I jak ma taka kobieta miec pojecie o seksie jak polowa z tych slicznych Pan nie wie nawet co to wytrys kobiecy. Przykro mi ale nie oszukujmy sie ludzie starszej daty nie maja takiej wiedzy na temat seksu jak dzisiejsza mlodziez co jest rzecza normalna , poniewaz dzis mamy wiekszy dostep do roznych zrodel zwiazanych z tym pieknym przezyciem.
Co do zwiazku to oczywiscie ze czlowiek nie szuka kobiety swych marzen patrzac tylko na wyglad, musi byc odpowiedina relacja amiedzy nimi ale seks jest dopelnieniem tego wszystkiego i jesli sie w lozku nie czuja komfortowo zwiazek nie przetrwa.

IP i czas połączenia logowane. [16598155]
[30.04.2010] 08:32
blodnewa
Kuba krk (10.04.28 23:47):
Przewaznie to dojrzale zdradzaja mezow z mlodszymi ktorzy je potrafia naprawde zadowolic a nie ich faceci ( dojrzali ) ,

Konkrety poproszę... Skąd ta wiedza? Sprzed domu? Z ławeczki pod oknem? Słowa bez pokrycia w praktyce, na podstawie swojej wyobrażni. Taaa, pewnie, że młodzi mają większą wiedzę, z internetu... Wiemy, wiemy, nawet kochają się poprzez sieć. To dopiero jest żenada. Nie wolno generalizować! Każdy przedział wiekowy ma wspaniałych kochanków i takich do d... A wszystko zależy od obojga. Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16603416]
[30.04.2010] 13:01
kubakrk
Skad wiedza? Haha juz nie te czasy gdzie ludzie ze soba spotykali sie 2 lata po czym uprawiali seks hehe. A tak wogole to ktos wczesniej napisal o tym pozerajacym wzroku wiec nie tylko ja to zauwazam co przeklada sie na to ze nie klame
A co do przykladow to mam Pani opisac takie sytuacje czy co , bo za bardzo nie rozumiem? Jak sie ma wyobraznie i checi zaspokojenia drugiej osoby to watpie by ta ta druga wlasnie nie przezywala tego co sie dzieje w jej organizmie w czasie ( gry wstepnej ) , ktora prowadzi dopiero do wspanialego seksu. Co do zrodel to nie tylko internet choc przyznaje racje ze rowniez jest brany pod uwage. Cyberki i inne rzeczy rowniez uwazam za glupote. Zgadzam sie z Pania w niektorch kwestiach lecz roznica wieku powoduje ze o niektorych sprawach nalezalo by dluzej porozmawiac , nie da sie tych spraw wyjasnic na forum. Milego dnia Pani Ewuniu

IP i czas połączenia logowane. [16604387]
[30.04.2010] 16:39
OBSERWATOR_38
Witam!!! Jako samozwańczy Obserwator kobiecych reakcji na facetów młodszych od siebie, to zauważyłem, że moja być może cicha "wielbicielka", dziś wygładała bardzo kobieco! Z takiej szaro wyglądającej dojrzałej mychy stała się bardziej kolorowa, zaczęła lepiej dobierać garderobę, maluje usta i paznokcie nie dość wyrazisty i ostry kolor, czego nie czyniła, nieśmiało ubiera obcisłe bluzki, a nie te szaro bure bistorowe żakieciki, brrr. Zakłada więcej biżuterii i po dłoniach widzę, że kosmetyczka jej też nie obca. Wydaje mi się bardziej śmiała w kontakach i zagaduje słownie jeszcze młodszych kolegów, rzuci cicho celny żarcik, co irytuje kolegów, gdyż zawsze postrzegali jako szarą niewydymkę. Co to nie robią pobudzone hormony kobiecości, nawet wtedy, gdy powoli zanikają.
To jest naprawdę budujące dla postronnego Obserwatora!!! Oj kobiety, kobiety

IP i czas połączenia logowane. [16605145]
[30.04.2010] 20:36
blodnewa
kubakrk, piszesz, że przeważnie kobiety zdradzają mężów, te starsze. Pytam skąd ta wiedza? Poczta pantoflowa nie jest wiarygodna. Poproszę dane statystyczne bardziej wiarygodne. Zresztą faceci sobie gdybają, mają bujną wyobraźnię inaczej.... Miłych łowów panowie. Pogadamy za 20 lat... ;P Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16606056]
[01.05.2010] 22:39
brudnyhary67
hej witajcie

IP i czas połączenia logowane. [16610270]
[01.05.2010] 22:49
brudnyhary67
witam

IP i czas połączenia logowane. [16610308]
[02.05.2010] 08:13
telma_57
Witaj, witaj.Mysle,że masz duzo do powiedzenia w tym temacie.Jestem ciekawa!Pozdrawiam telma

IP i czas połączenia logowane. [16610889]
[02.05.2010] 10:09
blodnewa
Jedno słowo i nic więcej. A pisać to co...? Pisać!! Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...

IP i czas połączenia logowane. [16611027]

1 «   26 27 28 29 30   » 38 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat