o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex podczas okresu?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[13.03.2008] 13:18
jagudka03
Co myślicie o tym, zeby kochać się, jak ma się okres?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.03.2008] 16:36
Angela_1
Nie wiem ale trzeba być przygotowanym na ciążę i jeśli sprawi Ci to przyjemność to czemu nie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12400040]
[13.03.2008] 16:43
papierowa3
Wątpię, żeby to sprawiało przyjemność!
Po pierwsze jest to bardzo nieestetyczne i niehigieniczne.
A po drugie, po co narazać się na ciązę(niechcianą) [jak wspominała Angela_1]
Nie polecam

IP i czas połączenia logowane. [12400077]
[17.03.2008] 15:38
Brunetka_Gdansk
kretynki podczas miesiączki NIE MOZNA ZAJSC w ciążę bo są to dni nieobjęte regułą płodnosci
co za głupie dziewczyny skąd wyście się wzieły?
Porażka...

droga autorko nie sluchaj tych idiotek bo nie wiedzą nic na temat płodnosci kobiet
seks podczas miesiączki ( w przeciwienstwie do innych dni cyklu miesiączkowego ) jest najbardziej bezpieczny ( partner moze nawet skonczyc w tobie i nic sie nie stanie ) !
Nieestetyczne i niehigieniczne ? Ręczniki i woda są przecież w każdym domu!
Znalazly sie dwie przyzwoitki
szkoda tylko że tępe jak but

IP i czas połączenia logowane. [12421855]
[19.03.2008] 12:58
ZapachMelona
Brunetka_Gdansk (08.03.17 15:38):
kretynki podczas miesiączki NIE MOZNA ZAJSC w ciążę bo są to dni nieobjęte regułą płodnosci
Porażka...

Otóż właśnie, że można zajść w ciążę, moja droga, nawet podczas miesiączki. To się zdarza bardzo rzadko, ale jest możliwe. Tak samo jak krwawienie podczas pierwszych miesięcy ciąży.
Seks w trakcie miesiączki wcale nie jest niehigieniczny, widaomo, że minetka odpada, ale dlaczego całkiem pozbawiać się przyjemności? Wystarczy prysznic i po sprawie. Facet będzie zachwycony, że mu nie odmawiasz z tak głupiego powodu. Poza tym podobno podczas okresu kobiety czerpią większą przyjemność z seksu.

IP i czas połączenia logowane. [12432250]
[18.09.2014] 07:37
[19.03.2008] 13:43
lol lol
Porażka...

droga autorko nie sluchaj tych idiotek bo nie wiedzą nic na temat płodnosci kobiet
seks podczas miesiączki ( w przeciwienstwie do innych dni cyklu miesiączkowego ) jest najbardziej bezpieczny ( partner moze nawet skonczyc w tobie i nic sie nie stanie ) !

odezwała się dama jak nie wiem @@@ @@@ana haha

IP i czas połączenia logowane. [12432467]
[19.03.2008] 17:09
Brunetka_Gdansk
No hahaha rzeczywiscie bardzo smieszne

smieszna to jest glupota tych wypowiadajacych sie dziewczyn ktorych wypowiedzi komentuje
wszyscy moi znajomi jak to czytaja na moja prosbe to twierdza ze to jest zalosne
i ja ich popieram

IP i czas połączenia logowane. [12433470]
[19.03.2008] 17:15
kari007
co do ciąży- podczas okresu jest to praktycznie NIE MOŻLIWE.
czy przyjemne? Owszem, nawet niekiedy bardzieeej
Niehigieniczne? hmm jeśli nie brzydzicie sie swojej śliny to i krwi miesiączkowej nie powinniście się brzydzić. A tak jak już zostało powiedziane to papier (husteczki) i wode każdy ma...

IP i czas połączenia logowane. [12433503]
[19.03.2008] 20:25
Brunetka_Gdansk
papierowa3 (08.03.13 16:43):
Wątpię, żeby to sprawiało przyjemność!
Po pierwsze jest to bardzo nieestetyczne i niehigieniczne.
A po drugie, po co narazać się na ciązę(niechcianą) [jak wspominała Angela_1]
Nie polecam
Kari007 masz całkowitą rację, ale przeczytaj sobie komentarz pewnej głupiej dziewuchy - "bardzo nieestetyczne i niehigieniczne". Znalazla sie zakonnica... "a po drugie po co narazac się na ciąze ( niechcianą ) "nie polecam"
- głupota!!
- głupota!! - co za dziewuszysko skąd ono się wzięło? Tragedia...

IP i czas połączenia logowane. [12434672]
[20.03.2008] 11:18
kari007
Widzisz są takie osoby które nie wiedzą a piszą...ale coż...nic się na to nie poradzi. Ja swoje zdanie na ten temat wypowiedziałam gdyż kochałam się podczas okresu i wiem jak to jest.

BUŚKA

IP i czas połączenia logowane. [12437751]
[25.03.2008] 15:49
Odważna17-stka
Porażka...

popieram cie ja w sylwestra sie kochałam z chłopakiem i do tej pory nie jestem w ciąży a miałam okres ! i dało mi i mojemu chłoapkowi dużo przyjemności polecam

IP i czas połączenia logowane. [12466760]
[25.03.2008] 19:50
Mysiapisia
Różne są zboczenia!

IP i czas połączenia logowane. [12468361]
[26.03.2008] 15:37
laura156
Porażka...

Widac kto tu jest tępy jak but!! komórka jajowa obumiera dopiero po wydostaniu się z organizmu więc nawet podczas okresu jest możliwość zajścia w ciąże!
A jeśli chodzi ogólnie o sex podczas miesiączki to zalezy od podejścia do tego... Ja osobiście nie kocham się podczas tych dni bo jest to dla mnie krempujące... ale jeśli Tobie i Twojemu partnerowi to nie przeszkadza to czemu jeszcze tego nie spróbowaliście??

IP i czas połączenia logowane. [12472754]
[26.03.2008] 21:40
Hibiskus
Wygląda to tak, że wszystko zależy od długości cyklu kobiety te co mają 28 dniowy cykl menstruacyjny lub dłuższe nie mają sie czym martwić , ale dziewczyny z krótszymi cyklami powinny uważać. Zdarza sie że podczas ostatnich dni krwawienia kolejna komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia.

IP i czas połączenia logowane. [12475679]
[30.03.2008] 01:18
loletta_pussy
laura156 (08.03.26 15:37):
Porażka...

Widac kto tu jest tępy jak but!! komórka jajowa obumiera dopiero po wydostaniu się z organizmu więc nawet podczas okresu jest możliwość zajścia w ciąże!
A jeśli chodzi ogólnie o sex podczas miesiączki to zalezy od podejścia do tego... Ja osobiście nie kocham się podczas tych dni bo jest to dla mnie krempujące... ale jeśli Tobie i Twojemu partnerowi to nie przeszkadza to czemu jeszcze tego nie spróbowaliście??

Ty jestes jakas chora , za kogo ty sie uwazasz? Za wszystkowiedzącą damulke? Nie mozna zajsc w ciaze podczas miesiaczki !!! Nic nie wiesz , za to w pysku jestes mocna!
Glupia baba, wynos sie w cholere
nie sluchajcie tej kretynki No man - no sex, no sex - no children, no children - no school, no school - no problem!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12494777]
[31.03.2008] 07:35
laura156
loletta_pussy (08.03.30 01:18):
laura156 (08.03.26 15:37):
Porażka...

Ty jestes jakas chora , za kogo ty sie uwazasz? Za wszystkowiedzącą damulke? Nie mozna zajsc w ciaze podczas miesiaczki !!! Nic nie wiesz , za to w pysku jestes mocna!
Glupia baba, wynos sie w cholere
nie sluchajcie tej kretynki

Jesteś pewna tego co mówisz?? zapytaj się pierwszego lepszego ginekologa o to! Bo większość tutaj zamiast pisać to co wiedzą z doświadczenia czy wiarygodnych źródeł, piszę to co im się wydaje!
Bo według Twojej teorii to np kobieta biorąca tabletki antykoncepcyjne będzie się kochać w przerwie siedmiodniowej też nie zajdzie w ciążę... Żal żal i porażna

IP i czas połączenia logowane. [12499966]
[31.03.2008] 09:21
zomg
HAHAHHAHA... POTĘGA INTERNETU, POKAZUJĄCA JAKIE WY WSZYSTKIE(NO PRAWIE) JESTEŚCIE TĘPE!!! Słyszałyście kiedyś o google???Nie??? NIe martwcie się, zrobiłem to za was...Proponuję zajrzeć tu:

http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?i d_artykulu=933

Więc jak tu zajść w ciąże???

IP i czas połączenia logowane. [12500277]
[31.03.2008] 09:23
zomg
zomg (08.03.31 09:21):
HAHAHHAHA... POTĘGA INTERNETU, POKAZUJĄCA JAKIE WY WSZYSTKIE(NO PRAWIE) JESTEŚCIE TĘPE!!! Słyszałyście kiedyś o google???Nie??? NIe martwcie się, zrobiłem to za was...Proponuję zajrzeć tu:

http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?i d_artykulu=933

Więc jak tu zajść w ciąże???

Aha... Żeby nie było że to spam, macie tu fragment tekstu:
FIZJOLOGIA KOBIETY A MIESIĄCZKA

Miesiączka, menstruacja, okres
Miesiączka (menstruacja, okres ) to kilkudniowe comiesięczne krwawienie z dróg rodnych spowodowane złuszczaniem się i wydalaniem przez pochwę fragmentów błony śluzowej jamy trzonu macicy, w której nie zagnieździło się zapłodnione jajo płodowe. Cykle miesiączkowe świadczą, że dziewczynka stała się kobietą i jest zdolna do wydania potomstwa. Cyklowi towarzyszą również zmiany w całym organizmie. Ustrój kobiety wytwarza bowiem specyficzne substancje chemiczne zwane hormonami, które wpływają nie tylko na płodność, ale na czynności i zdrowie wielu narządów kobiety oraz na jej samopoczucie.

IP i czas połączenia logowane. [12500283]
[31.03.2008] 23:26
xxxxxxx2
wam wszystko sprawia przyjemnosc i nawet okres nie przeszkadza @@@aner puty
jak nie wiecie co to znaczy to za baczcie w slowniku hiszpaniskim

IP i czas połączenia logowane. [12504536]
[01.04.2008] 13:16
l3_siu
Jesli ktos sie zgodzi... Swoja droga to musi byc zdesperowany, ale no coz... skoro oboje tego chcecie to wielokrotnych orgazmow zycze

IP i czas połączenia logowane. [12506439]
[04.04.2008] 16:58
Comon
Mhmm... zastanawia mnie te wasze pisanie.. bo tutaj nie widzę poprawnej odpowiedzi:
- Nie można zajść,

-MOŻNA ZAJŚĆ,

-Jest taka możliwość. Powiem krótko,niech wypowie się ktoś,kto się na tym zna.

Czekam na szybką odpowiedź z góry dziękuje.

IP i czas połączenia logowane. [12524189]
[05.04.2008] 12:58
kari007
wiecie co? Powiem wam tak jak wygląda sytuacja.

Kochałam się nie raz z narzyczonym podczas okresu, bez zabezpieczenia i co? Jakoś brzuszek mi nie rośnie bo do zapłodnienia nie doszło a finał był we mnie. To skoro podczas okresu jest możliwość zajścia w ciąże to dlaczego nie jestem w tym błogosławionym stanie? BO TO NIE MOŻLIWE!!!

powód drugi: kilka dni temu siostra się wybierała do ginekologa- otóż poszłam z nią dotrzymać towarzystwa. chciała żebym z nią weszła do gabinetu bo to był jej pierwszy raz w takim miejscu. Weszłam, zaczeło się badanie itd... Z panią ginekolog miło się rozmawiało więc oczywiście zapytałam czy jest możliwość zajścia w ciąże podczas okresu...tak z ciekawości zapytałam jakie jest jej zdanie bo wkońcu musi wiedzieć to, prawda?

I wiecie co?? NIE MOŻNA!!!!!
A dlaczego?
Dlatego że komórka jajowa obumiera jak jest niezapłodniona i dopiero wtedy drogie dziewczynki dostajemy krwawienia:
wypływa wraz z kwią ta martwa komóreczka i złuszczona błona macicy.

Więc sorry, jak tu zajść w ciąże??
Widać najlepiej gadać skoro sie nie wie...

Dałam wam tu coś z doświadczenia i wiedze od lekarza.
Więc jak się boicie ciąży podczas okresu to....respekt.

IP i czas połączenia logowane. [12528298]
[05.04.2008] 22:57
BRUNETKA_GDANSK
KARI007 BARDZO DOBRZE MOWISZ, WRESZCIE ZNALAZL SIE KTOS ROZSADNY !
TE WSZYSTKIE GLUPIE DZIEWCZYNY KTORE UWAZAJA INACZEJ CHCA WYWYŻSZYC SIĘ I BYC TRAKTOWANE JAKO INTELIGENTKI ALE TAK NAPRAWDE NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O CZYM PISZA.

JA REGULARNIE WSPOLZYLAM Z PARTNEREM PODCZAS OKRESU, POZWALALAM NA NORMALNE SFINALIZOWANIE , CO RZECZ JASNA NIE DOPROWADZILO DO CIĄŻY BO MAMUSIĄ NIE ZOSTALAM!! ZAPAMIETAJCIE TO SOBIE RAZ NA ZAWSZE ZE ZAJSCIE W CIAZE UPRAWIAJAC SEKS PODCZAS MIESIACZKI JEST NIEMOZLIWE !!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12531283]
[06.04.2008] 14:45
kari007
Dziękuję za poparcie

ktoś tu także powiedział że komórka jajowa obumiera dopiero za organizmem kobiety kiedy to się wydostanie z niego...ale chwile pomyśleć to widać że wypowiedź pisało maxymalnie 16to letnie dziecko...cóż...
to skoro komórka obumiera poza organizmem to dlaczego dostajemy okres? buahahah jakie głupoty masakra

Kochajcie sie dowoli drogie panie podczas okresu bo jest to naprawde świetne, nie trzeba myśleć o ciąży, jest to baaaardzo przyjemne (niekiedy nawet bardziej niż podczas dni płodnych), mężczyzny gumka nie uciska w "wacusia" a co do krwi hmm wode w domku macie, husteczki macie, a jak śliny swojej się nie boicie to krwi też nie powinniście

Buziaczki

IP i czas połączenia logowane. [12533861]
[06.04.2008] 15:21
aloohaa
kari007 (08.04.05 12:58):
wiecie co? Powiem wam tak jak wygląda sytuacja.

Kochałam się nie raz z narzyczonym podczas okresu, bez zabezpieczenia i co? Jakoś brzuszek mi nie rośnie bo do zapłodnienia nie doszło a finał był we mnie. To skoro podczas okresu jest możliwość zajścia w ciąże to dlaczego nie jestem w tym błogosławionym stanie? BO TO NIE MOŻLIWE!!!

powód drugi: kilka dni temu siostra się wybierała do ginekologa- otóż poszłam z nią dotrzymać towarzystwa. chciała żebym z nią weszła do gabinetu bo to był jej pierwszy raz w takim miejscu. Weszłam, zaczeło się badanie itd... Z panią ginekolog miło się rozmawiało więc oczywiście zapytałam czy jest możliwość zajścia w ciąże podczas okresu...tak z ciekawości zapytałam jakie jest jej zdanie bo wkońcu musi wiedzieć to, prawda?

I wiecie co?? NIE MOŻNA!!!!!
A dlaczego?
Dlatego że komórka jajowa obumiera jak jest niezapłodniona i dopiero wtedy drogie dziewczynki dostajemy krwawienia:
wypływa wraz z kwią ta martwa komóreczka i złuszczona błona macicy.

Więc sorry, jak tu zajść w ciąże??
Widać najlepiej gadać skoro sie nie wie...

Dałam wam tu coś z doświadczenia i wiedze od lekarza.
Więc jak się boicie ciąży podczas okresu to....respekt.
Zgadzam sie z Tobą, ale coś dodam bo czytałam wiele na ten temat...
Jeśli dziewczyna ma krótki okres owulacji podczas miesiączki(czyli wydalania martwej komórki z organizmu) może wytworzyć sie nowa, gotowa do zapłodnienia.

IP i czas połączenia logowane. [12534034]
[07.04.2008] 16:57
Agnieszka 17
ja dodam od siebie, że ostry sex podczas miesiączki łagodzi u mnie bóle miesiączkowe i poprawia samopoczucie. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [12538992]
[07.04.2008] 21:50
kari007
Zgadzam sie z Tobą, ale coś dodam bo czytałam wiele na ten temat...Jeśli dziewczyna ma krótki okres owulacji podczas miesiączki(czyli wydalania martwej komórki z organizmu) może wytworzyć sie nowa, gotowa do zapłodnienia.

Owszem, to baaaardzo rzadki przypadek i ten okres owulacji musi mieć bardzo krótki żeby tak było.

IP i czas połączenia logowane. [12540534]
[08.04.2008] 13:26
karolis
coś wam powiem niektórzy to chyba nic nie wiedzą o okresie ani ciąży bo można dostać okresu i nawet gdy sie uprawia sex ale mało prawdopodobne aby zajść w tym czasie w ciąże bo przecież nie oto chodzi nawet jesli ktos niechce zajsc to so jemu potrzebne prezerwatywy które są często używane no chyba że to jest chciana ciąża to rozumiem chcą to chcą

IP i czas połączenia logowane. [12542794]
[08.04.2008] 19:34
kari007
KAROLIS.... ja nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi ale luz... wywnioskowałam hmm że podczas kochania się można dostać okres- dobrze czy źle rozumiem?
Fizjologia ogranizmu nie ma nic do współżycia... Okres dostajemy raz w miesiącu bez względu czy uprawiamy seks czy jesteśmy dziewicami, więc kochanie się do dostania okresu nic nie ma. Możesz się kochać kiedy sobie chcesz i przez seks okresu sie nie dostaje...
ale cóż... poza tym to nie jest temat o ciąży planowanej i zabezpieczeniach tak na marginesie.

IP i czas połączenia logowane. [12544389]
[08.04.2008] 23:56
rozkręca się
Ja tylko wtrące jedem wątek tu ktoś wspomniał o dostawaniu okresu podczas sexu ale nie oto mi generalnie chodzi kiedyś ktoś mówił o przypadku jak dziewczyna zaszła w ciąże z jednym i wiedzała,że jest w ciąży ale kochała się w międzyczasie z innym i niby poleciało jej jeszcze jedno jajeczko i zaszła z tym drugim jak uodziła to niby jak to jest z tym okresem jedne mama i dwa tatki ładnie dziewczyny to o was świadczy zaznaczam (nie wszystkie)chętnie przeczytam co wy na to!

IP i czas połączenia logowane. [12545978]
[09.04.2008] 15:41
kari007
co niby ładnie o nasz świadczy co? rozwiń swoją wypowiedź...

po drugie: ten wątek nie tyczy tematu puszczalskich dziewczun więc sory... załóż nowy temat jeśli chcesz opowiadać historie "ktoś powiedział...." Są one wyssane z czeluści czyjejś fantazji. I ten temat dotyczy czego innego.

A co ja na to? niech sobie robi co chce ona decyduje za siebie.

IP i czas połączenia logowane. [12548000]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat