o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Mam depresje poporodowo

1 2
[21.01.2015] 18:04
ralbllaninaw1970aeaep
nauczyciel78 (10.03.2010.03 22:42):
<cytat>Alumn Ździsław (08.11.21 01:21):
Aniu depresja poporodowo może zdarzyć się każdemu.
Musisz mocno wierzyć w Najświętszą Panienkę i zobaczysz jak depresja popordowo cudownie się przemieni w poporodowo euforio z dziecka jakiego Bogu urodziłaś.</cytat>
Jestem kapelanem tego forum. Seks tylko po ślubie i bez prezerwatywy.
sex owszem ale przed slubem a co prezerwatywy sie zgadzam bo my jej wogole nie uzywamy

Jasne http://www.rll.cc/ek57

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21574556]
[23.01.2015] 21:50
volgrihitdia1971nszlk
Imaginarium (11.09.2011.23 10:11):
katarzynah123 (11.08.20 16:17):
każda kobieta w pewnym stopniu przeżywa pierwszy okres po porodzie. Pamiętam, że byłam bardzo zmęczona, dziecko często się budziło w nocy, miałam problemy z karmieniem,niedospanie, stres, mocno się pociłam, oczywiście krwawiłam. Ale to mineło po jakiś 3 miesiącach. Nawiążesz kontakt z dzieckiem, będziesz wiedziała dlaczego płacze, ustalisz rytm dnia. Wyżal się komuś, a może ktoś ci pomoże. Powodzenia

a mi właśnie po 3 miesiącach się strasznie nasiliło złe samopoczucie.. wcześniej też płakałam i byłam zła, ale dawałam radę.. potem było już tylko gorzej, nie mogłam spać, płakałam w nocy nawet jak dziecko spało spokojnie i mogłam odpoczywać. miałam straszne stany lękowe i w końcu mój partner zdecydował, że nie ma co tego przeczekać tylko idziemy do psychiatry.. od razu stwierdził depresję poporodową i przepisał leki. nie ma co czekać aż będzie gorzej, lepiej od razu sobie pomóc, nawet kosztem karmienia piersią (musiałam zrezygnować).

Jasne http://url.urbanculture.in/rickroll

IP i czas połączenia logowane. [21578469]
[24.01.2015] 11:16
troselchamal1970uzaml
jasmina (13.04.2013.27 08:53):
Ciężki temat. Sama miałam depresję poporodową i teraz już wiem że problem polegał na tym że udawałam że go nie ma. Trzeba o tym rozmawiać i prosić o pomoc najbliższych. Jeżeli partner nie słucha i nie rozumie - rozmawiać o tym z mamą, siostra, koleżanką. One zrozumieją!!! I przede wszystkim postarać się robić jak najwięcej dla siebie żeby jak najszybciej wrócić do formy i nie zamykać się w domu. Nawet jeżeli nie ma się siły z niego wychodzić.

Jasne http://syntr.es/x

IP i czas połączenia logowane. [21579238]
[24.01.2015] 11:21
linapersi1978zokdv
nauczyciel78 (10.03.2010.03 22:42):
<cytat>Alumn Ździsław (08.11.21 01:21):
Aniu depresja poporodowo może zdarzyć się każdemu.
Musisz mocno wierzyć w Najświętszą Panienkę i zobaczysz jak depresja popordowo cudownie się przemieni w poporodowo euforio z dziecka jakiego Bogu urodziłaś.</cytat>
Jestem kapelanem tego forum. Seks tylko po ślubie i bez prezerwatywy.
sex owszem ale przed slubem a co prezerwatywy sie zgadzam bo my jej wogole nie uzywamy

Jasne http://www.daate.eu/d8YA

IP i czas połączenia logowane. [21579253]
[25.01.2015] 10:59
lifulmoses1985truuc
Janina_21 (12.11.2012.10 18:12):
A ja nie mam depresji po porodzie ,Jak to zrobić napisz do mnie odpowiem.Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Jasne http://minihttp.com/eHSm

IP i czas połączenia logowane. [21581411]
[22.09.2017] 06:26
[03.02.2015] 14:07
nie czuję się mamą
To chyba depresja. Ciąża to było coś dla mnie wyjątkowego myśl o dziecku powodowała na mojej twarzy nieustanny uśmiech. Myśl, że będę mamą była czymś cudownym. Po porodzie było super, ale gdy minął 4 miesiąc od urodzenia obróciło mnie o 90 stopni. Nie wiem dlaczego co się stało. Na początku złe myśli o dziecku, potem zaczęły się zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po tym od razu jesteś złą matką , co ty robisz, źle robisz nie nadajesz się na mamę jesteś nikim wyobraźcie sobie że pomyłka ze stresu na chrzcinach dziecka nasiliła to. Jak mogłam się pomylić to był taki ważny dzień twojego dziecka i wtedy już tylko w głowi, że jestem złą matką. Uczucie jakie mi towarzyszy to że wcale nie czuję się matką, całuję ją przytulam, bawię patrzę jak się śmieje a w środku nic nawet nie wiecie jakie to okropne . Pojawiły się nawet myśli samobójcze . Mam wrażenie, że tylko ja tam mam. Trwa to już 3 miesiące, byłam u psychiatry jeżdżę na terapię mam nadzieję , że mi to pomoże. Jak radzić sobie samej? Próbuje na wiele sposobów ale ciężko mi to idzie może macie jakieś pomysły?

IP i czas połączenia logowane. [21598588]
[07.04.2015] 10:40
Mak
Jesli chodzisz na terapię to lekarz powinien Ci pokazac jak sobie z tym radzić. Ja mam albo poczatek depresji albo bardzo dlugi baby blues. Urodziłam 2 m- ce temu, córeczka planowana, wyczekiwana,poród poszedł w miare gładko, z karmieniem piersią tez nie ma wiekszych problemów. Córeczka zdrowo rośnie, a ja placze, czuje lęk przed tym, ze jest ode mnie tak uzakezniona. Przeraża mnie odpowiedzialnosc oraz to, ze moje dawne zycie juz nie wróci. Juz zawsze mzluch będzie z nami, a ja jeszcze nie czuję, ze to jest wspaniałe i ze to jest teraz normalne życie. Czy kiedyś poczuje?

IP i czas połączenia logowane. [21707328]
[13.04.2015] 14:59
Ania Grodzka
Ja też nie czuję się mamą ale pacząc na moje narządy rodne to muszę przyznać, że niezła ze mnie laska.

IP i czas połączenia logowane. [21717670]
[13.04.2015] 21:09
Akba
Zmiana hormonów,zmiana dotychczasowego stylu życia,nowe obowiązki, często niemożność realizacji swoich potrzeb- to wszystko przyczynia sie do tego, że czujemy się źle po porodzie.Do tego jeszcze dochodzi wyobrażenie idealnej matki, która nigdy się nie złości, zawsze ma czas, siły, nigdy się nie męczy.... Nie ma idealnych matek,wszystkie jesteśmy ludźmi ze swoimi ułomnościami i mamy prawo do przeżywania różnych uczuć.Jeżeli dacie sobie prawo do bycia normalnym człowiekiem, zrezygnujecie z perfekcji, wszystko pójdzie łatwiej.Potrzebna jest też chwila relaksu, wyjście z domu, odpoczynek, zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie.Hormony sie uspokoją, burza minie, wszystko będzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [21718306]
[17.04.2015] 00:06
alunka756
Swego czasu nachodziły mnie myśli samobójcze. Moja pani psycholog nawet zasugerowała, że może niezbędna być wycieczka do szpitala.. Nie wiedziałam co mam zrobić ze swoim życiem.. Z jednej strony wiedziałam, że mogłabym je wspaniale wykorzystać, pójść na studia, zostać inżynierem, mieć dobrą pracę i podróżować z mężczyzną mojego życia. Z drugiej strony wydawało mi się to niemożliwe. Można to przyrównać do pięknego krajobrazu. Co innego być gdzieś na Karaibach i pluskać się w lazurowej wodzie, a co innego mieć tylko nieostre zdjęcie z komórki. A tak od zawsze wyglądał kontrast pomiędzy moimi planami i marzeniami, a rzeczywistością.
Byłam w czarnej dziurze, z której nawet światło nie mogło sie wydostać.. wtedy natrafiłam przypadkowo na stronę http://rzeka-energii.pl i zamówiłam kilka sesji oczyszczenia aury. Rezultaty przerosły moje oczekiwania! Zaczęłam w końcu wierzyć w siebie i spełniać swoje marzenia. W tej chwili uważam się za osobę szczęsliwą z naprawdę wspaniałymi perspektywami na przyszłość.

IP i czas połączenia logowane. [21724239]
[18.04.2015] 22:17
Ajlar
Na szczescie nie przezylam sama depresji poporodowej - u mnie po porodzie bylo wrecz przeciwnie - pelna euforia i szczescie. Ale wiele moich kolezanek mialo depresje...pare z nich zazywaly Forstres - zawiera bowiem wylacznie naturalne skladniki i jakos sobie z ta depresja radzily

IP i czas połączenia logowane. [21727133]
[21.04.2015] 12:03
Ania Grodzka
Ja miałam deprechę. Bardzo mi pomogło mlaskanie moimi nowymi wargami sromowymi.

IP i czas połączenia logowane. [21731103]
[18.05.2015] 19:33
MŁoda Mama.
Juz nie wiem co mam ze soba zrobic...Mam 21 lat i 6 tygodni temu urodzilam zdrowego synka, maly dostal 10 pkt. Karmie naturalnie i niby wszystko jest w jak najlepszym porządku a ja czuje ze po prostu jestem zła matka...Nic mi sie nie chce jestem wieczne zmeczona nie umiem wykonywac prostych czynnosci wszystko mnie drazni a po chwili wybucham płaczem i mysle sobie wtedy ze jestem beznadziejna i ze moje zycie juz nigdy mnie nie uszczesliwi..Z mezem malo co rozmawiam bo nie umiem mu wytlumaczyc mojego stanu a kiedy juz sie odwaze to on twierdzi ze nic mi sie nie dzieje i mam sie zajac robota w domu ,mnie juz poprostu to wszystko wykancza...nawet nie mam ochoty spotykac sie ze znajomymi.

IP i czas połączenia logowane. [21773411]
[04.11.2015] 23:30
godkkaa
Miewałam duże huśtawki nastrojów. Czasem nawet w ciagu jednego dnia potrafiłam poczuć się świetnie, a potem tragicznie. Nie wiedziałam kompletnie czym to jest spowodowane. Szukając sposobów na rozwiązanie tego problemu trafiłam na stronę moc-energii .pl gdzie zamówiłam oczyszczanie energetyczne. Już kilka dni po rytuale zaczęło być lepiej. Teraz czuję się dobrze przez większość czasu, zauważyłam że trudniej niż kiedyś jest mnie zdenerwować. Tak więc czasem nasze problemy tkwią w psychice, negatywnej energii która płynie przez nasze ciało i nie daje nam cieszyć się życiem.

IP i czas połączenia logowane. [22048458]
[09.11.2015] 15:58
nie czuję się mama
Nie poddawajcie się. Mój post pisałam 03.02.2015 r. w skrócie opisywałam jak wtedy się czułam. Nie było lekko, ale dziś z wielką ulgą mogę powiedzieć, że jest dobrze. Przychodzą dni w których czuję się tak samo jak wcześniej, ale jest ich niewiele. Jakby ktoś chciał pogadać i dowiedzieć się więcej chętnie napisze prywatnie.

IP i czas połączenia logowane. [22055162]
[26.04.2016] 15:08
atkaee
Takie rzeczy trzeba leczyć, idź do psychologa, to powinno wystarczyć Zostawiam Ci namiary na moją Panią psycholog do której chodzę od 2 lat https://kcp.pl/lekarz/lena-frankowska/psycho log/wroclaw/

IP i czas połączenia logowane. [22287578]
[13.06.2016] 01:39
Flepsa
Wiele ludzi podobno uwolniło się od depresji dzięki spotkaniom z aniołami. odbywają się one co miesiąc za pośrednictwem Marii Bucardi, odbywają się co miesiąc, a miejsce można wykupić na http://mariabucardi.pl/pl/c/Spotkania-aniels kie/29

IP i czas połączenia logowane. [22343147]
[29.06.2016] 13:16
compfin  marek_rudnicki@tlen.pl
Mojej żonie pomogła terapia i wsparcie rodziny.

IP i czas połączenia logowane. [22360762]
[02.07.2016] 13:18
Olka86
Też miałam depresję ale jakoś wyszłam z tego i wydaje mi się że jest już ok. Ja leczyłam się wwww.czpgdynia.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22364211]
[20.08.2016] 17:14
natasza67
Mojej siostrze pomogli specjaliści z poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/ - wszystkim polecam to miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22417841]
[08.12.2016] 05:00
małamiki
Najlepiej się wybrać do specjalisty. Tutaj http://harmonia-krakow.pl/uslugi/oferta-dla- kobiet-w-okresie-okolocia%CC%A8z%CC%87owym-i-okoloporodowym- zadowolona-mama/ na pewno znajdziesz fachową pomoc. Mnie spotkania z innymi kobietami w ciąży bardzo pomogły.

IP i czas połączenia logowane. [22550424]
[22.12.2016] 22:57
kasia67
Zgłoś się jak najszybciej do lekarza też przez to przechodziłam i uwierz mi później będzie tylko gorzej, lepiej zgłoś się od razu. Mi mąż polecił konsultacje online z lekarzem przez serwis medivio także nie musiałam nigdzie wychodzić nawet receptę dostajesz do domu, także może skorzystaj z tego serwisu mi pomógł Pan doktor któremu jestem bardzo wdzięczna teraz

IP i czas połączenia logowane. [22569971]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat