o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

kod doładowujący

[21.02.2008] 22:16
krecik12345
Proszę o informację , gdzie mogę nabyć/kupić/ kod doładowujący.Tlenofon podaje jako jedną z możliwości doładowania konta?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.02.2008] 06:36
just like that
Nie, ta metoda jest wyłączona.
W niektórych przypadkach Tlenofon daje ci specjalny kod doładowujący w celu np. jakieś rekompensaty - jednak jako metoda płatności to funkcja jest wyłączona.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12272923]
[22.02.2008] 09:17
P....................
Po raz kolejny ten temat. A może umieścić odpowiednią informację na stronie, z której doładowuje się konto?

IP i czas połączenia logowane. [12273278]
[22.02.2008] 09:53
just like that
Jest coś takiego jak POMOC na stronie Tlenofonu :

http://tlenofon.pl/faq_kategoria.php?nr_kat= 22&nr_ask=49#active

http://tlenofon.pl/faq_kategoria.php?nr_kat= 22&nr_ask=133#active

Zamiast zadawać pytania warto czasem tam zajrzeć, aby nie zaśmiecać forum zbędnymi postami.

IP i czas połączenia logowane. [12273406]
[22.02.2008] 14:29
P....................
W linkach, które podajesz nie ma nic o kodzie doładowującym, a w Panelu Użytkownika taka możliwość występuje, stąd pytania.

IP i czas połączenia logowane. [12275109]
[23.09.2017] 18:34
[22.02.2008] 14:47
just like that
P.................... (08.02.22 14:29):
W linkach, które podajesz nie ma nic o kodzie doładowującym, a w Panelu Użytkownika taka możliwość występuje, stąd pytania.

Za to w pierwszym linku są podane możliwe metody płatności i nie ma w nich mowy o kodach doładowujących, dlatego je podałem

IP i czas połączenia logowane. [12275217]
[25.02.2008] 09:30
P....................
just like that (08.02.22 14:47):Za to w pierwszym linku są podane możliwe metody płatności i nie ma w nich mowy o kodach doładowujących, dlatego je podałem

Będę "upierdliwy" : Z faktu, że nie ma mowy o kodzie nic nie wynika. Czy jest tam napisane "są to jedyne metody doładowania i innych nie ma"? Skoro taka propozycja w sposobach doładowania występuje, to logiczne jest pytanie "skąd ten kod brać?", zwłaszcza dla tych, którzy nie mają dostępu do konta bankowego przez internet ale mają telefony komórkowe pre-paid i w ten sposób je doładowują (czyli za pomocą kodu doładowującego).

IP i czas połączenia logowane. [12290420]
[26.02.2008] 00:58
just like that
P.................... (08.02.25 09:30):
ale mają telefony komórkowe pre-paid i w ten sposób je doładowują (czyli za pomocą kodu doładowującego).

Ja też będę upierdliwy i spytam :

A przyglądałeś się drugiemu linkowi który podałem :

http://tlenofon.pl/faq_kategoria.php?nr_kat= 22&nr_ask=133#active

IP i czas połączenia logowane. [12295872]
[26.02.2008] 10:05
P....................
Przyglądałem się i o ile w przypadku pierwszego linku widzę związek z tematem, to w tym przypadku nie widzę żadnego związku (może jestem "myślący inaczej"...). Wskazany link mówi o doładowaniu SMS-em, a to jest zupełnie co innego niż kod doładowujący. Według mnie kod doładowujący to jest kilka(naście) cyferek, które są zapisane na jakimś kuponie (zrapka, wydruk z terminala...), które mogę dostać w kiosku lub sklepie płacąc za to odpowiednie pieniądze, czyli kod i SMS są to 2 zupełnie różne formy płatności;
(a tak na marginesie - ciekawe jak z SMSem poradziła sobie konkurencja [z 2 znanych mi bliżej VoIP-ów jedna z nich ma taką możliwość] - tam da się SMSem, ale rzeczywiście jest dużo drożej niż przelewem na konto)

IP i czas połączenia logowane. [12296628]
[26.02.2008] 10:12
just like that
kod i SMS są to 2 zupełnie różne formy płatności ??
Naprawdę różne ?

Hmm, a wyżej napisałeś :

"mają telefony komórkowe pre-paid i w ten sposób je doładowują (czyli za pomocą kodu doładowującego)." No proszę jeszcze parę postów wyżej pisałeś inaczej - szybko zmieniasz zdania.

IP i czas połączenia logowane. [12296666]
[26.02.2008] 13:39
P...........
Wcale nie zmieniam zdania.
Mam tel. na kartę (pre-paid) i aby móc rozmawiać muszę go zasilić (zapłacić za rozmowy). Idę do kiosku, kupuję kod doładowujący (karta-zdrapka, wydruk z terminala...) i ten kod wpisuję do mojego telefonu (wysyłam bezpłatnego SMS-a na odpowiedni numer albo poprzedzam ten kod odpowiednimi znakami, np *109#); w ten sposób przed tą operacją mam na koncie 0 zł, po tej operacji 20zł.
W przypadku doładowania konta Tlenofonu SMS-em wysyłam SMS i zasilam konto Tlenofonu jednocześnie pozbywając się pieniędzy z tel. komórkowego (czyli przed doładowaniem Tlenofonu SMSem mam na "komórce" 20zł i w Tlenofonie 0 zł a po doładowaniu na komórce 10zł i w Tlenofonie 10zł-prowizja_dla_operatora_komórkowego).

IP i czas połączenia logowane. [12297744]
[14.06.2016] 14:44
mokka
Ja doładowuję internet z tej stronki http://ofertapromo.pl?u=kody-internet i mam masę internetu do wykorzystania.Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22344790]
[15.06.2016] 14:10
dresikandsik
tutaj możesz naładować konto kwotą 50 zł za darmo http://promocyjne50zl.pl?u=dzis-za-darmo ale tylko raz w miesiącu o ile dobrze pamiętam...

IP i czas połączenia logowane. [22345926]
[15.06.2016] 18:31
crosstime
dresikandsik (16.06.2016.15 14:10):
tutaj możesz naładować konto kwotą 50 zł za darmo http://promocyjne50zl.pl?u=dzis-za-darmo ale tylko raz w miesiącu o ile dobrze pamiętam...

Naładowałem konto, ale bałem się troche, że ściągnie ode mnie full siana.Na koncie jest 50 złociszy

IP i czas połączenia logowane. [22346223]

» Odpowiedz na ten temat