o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Jak rozgrzać oziębłą kobietę?

1 «   5 6 7 8 9 Strony tematu:
[21.02.2008] 20:04
szaloooona
a czy może być oziębły mężczyzna? Mam partnera, który jest moim pierwszym, i ja jestem jego pierwszą. Ja mam ochotę na seks praktycznie zawsze, nawet w czasie okresu, podczas gdy On nie. Raz zdarzyło się, że nie miałam ochoty, ale i tak mu nie odmówiłam, a On odmówił mi znacznie więcej razy...Ostatnio to uległo zmianie, kochamy sie tak często jak tylko mam ochotę lub On ją ma (bo jego dotyk jest cudowny, sama uczyłam Go co lubię, gdy ze mną robi...uczyliśmy się tego razem, nawzajem...) - i zawsze jest mi bardzo dobrze, nawet jeśli wyjątkowo nie zaprowadzi mnie na szczyt.
Uważam, że seksualnie trzeba się dopasować, a wiele ludzi źle zaczyna, od samego początku są źle do siebie nastawieni. Dlatego potępiam pójście do łóżka na pierwszej randce: jak ma być dobrze skoro oboje praktycznie nic o sobie nie wiedzą?
Ja i mój partner znaliśmy się prawie pół roku zanim zdecydowaliśmy się na ten krok. Tzn ja się zdecydowałam. Wypróbowałam Go, mieszkaliśmy ponad dwa miesiące razem i nie namawiał mnie do niczego. A teraz jest nam cudownie razem. Nie tylko w łóżku...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12270520]
[21.02.2008] 20:12
karota
hajs (08.02.21 20:05):
Facet jest wszystkiemu winien....

Przeciez dzieki facetom w ogole jest sekx, bo laski dupy nie rusza, zeby cos w tym kierunku zrobic

No chyba troszeczke przesadziles..;/

IP i czas połączenia logowane. [12270595]
[21.02.2008] 20:47
ell42
ptak99 (08.02.21 07:12):
Kobiety nie są oziębłe i nigdy nie stygną. Z facetami jest problem, na pocvzątku jest fajnie kiedy je zdobywają, okazują wiele uczuć, szeptają do ucha czułe słówka, pocałują czule, ale po pewnym czasie ogarnia ich lenistwo i zabawiają się w szybkie numerki, bo im się chce. Żenada. Kobiety mają to do siebie, że lubią byc zdobywane , wówczas dabją o siebie i swoich partnerów. Kiedy facet traktuje kobietę jako gospochę od garów, robola domowego i obiekt wyżycia seksualnego , niestety kobietę odrzuca na takie trktowanie. Jak to się mówi? Przed ślubem jest sex a po slubie boli mnie głowa i jestem zmęczona. Panowie nauczcie sie dbać o swoje kobiety, a one zadbają o was.
POIERAM tak to jest z facetami...

IP i czas połączenia logowane. [12270872]
[21.02.2008] 20:51
sghhfggfjjf
http://www.wannawatch.com/hosted/seehersquir t_mov145/thumbs/clip3.mpg
hajs (08.02.21 20:05):
Facet jest wszystkiemu winien....

Przeciez dzieki facetom w ogole jest sekx, bo laski dupy nie rusza, zeby cos w tym kierunku zrobic

IP i czas połączenia logowane. [12270912]
[21.02.2008] 20:54
polaraksa
ja lubię tak.....
nic nie powiem , ale zaraz pójdę zrobić to z moim kochanym mężem

IP i czas połączenia logowane. [12270930]
[23.11.2014] 20:49
[21.02.2008] 21:13
ejr...
Odwal sie pajacu od zielonego i napisz choć raz coś na temat

IP i czas połączenia logowane. [12271055]
[21.02.2008] 21:28
Zlotousty
Milosc moze trwac nawet do konca zycia,ale pozodanie tylko dwa tygodnie.Dlatego trzeba miec co dwa tygodnie nowa goraca dziewczyne.

IP i czas połączenia logowane. [12271172]
[21.02.2008] 21:31
Ice Queen
JA JESTEM OZIĘBŁA! I zdaję sobie z tego sprawę i jest mi z tym źle! Najgorsze jest to że mam ochotę i to czasem ogromną ale później jak ma dojść do czegoś to hamuje mnie coś..i robię wszystko żeby mój facet \"skończył\" i dał mi święty spokój..Beznadzieja..;(

IP i czas połączenia logowane. [12271193]
[21.02.2008] 21:54
on-13
1. Mogę to nazwać dużo prościej , brak wyobraźni ze strony kobiety.2 .jeśli kobieta mowi nie ,to ok zdarza się ale skoro nigdy nie ma na to ochoty ,to jak to inaczej nazwac ??

IP i czas połączenia logowane. [12271392]
[21.02.2008] 22:07
qqq134875
Edekkk (08.02.21 00:29):
jestem z moja kobieta juz prawie 9 lat i naprawde niewiem co mam z tym tematem zrobic. ona nigdy niema ochoty na sex. kochamy sie moze 4-5 razy w roku!! probowalem juz chyba wszystkiego i nic
dodam tylko ,ze wczesniej mialem kilka partnerek i jakos niebylo tego typu problemow, a i teraz kolezanka z pracy ,ktora czasami mi pomaga ,wydaje sie byc bardzo zadowolona
moze ktos ma pomysl co robic?

W czym ci ta kolezanka pomaga? :/

IP i czas połączenia logowane. [12271489]
[21.02.2008] 22:27
Zygazyga
Edekkk (08.02.21 00:29):
jestem z moja kobieta juz prawie 9 lat i naprawde niewiem co mam z tym tematem zrobic. ona nigdy niema ochoty na sex. kochamy sie moze 4-5 razy w roku!! probowalem juz chyba wszystkiego i nic
dodam tylko ,ze wczesniej mialem kilka partnerek i jakos niebylo tego typu problemow, a i teraz kolezanka z pracy ,ktora czasami mi pomaga ,wydaje sie byc bardzo zadowolona
moze ktos ma pomysl co robic?

Proponuję zmienić na model z wymiennym oprogramowaniem.

IP i czas połączenia logowane. [12271662]
[21.02.2008] 22:32
zfgztutuztuzuz
to chyba facet beznadzieja...
Ice Queen (08.02.21 21:31):
JA JESTEM OZIĘBŁA! I zdaję sobie z tego sprawę i jest mi z tym źle! Najgorsze jest to że mam ochotę i to czasem ogromną ale później jak ma dojść do czegoś to hamuje mnie coś..i robię wszystko żeby mój facet \\\"skończył\\\" i dał mi święty spokój..Beznadzieja..;(

IP i czas połączenia logowane. [12271707]
[21.02.2008] 22:35
druh
Dlatego burdele nigdy nie zbankrutują. Zadziwiające jest, że znaczna część kobiet przechodzi "odwilż" kiedy ma jakiś interes do partnera albo seksi się za kasę. Prawda jest od wieków jedna, oziębłość seksualna to chorobowa przypadłość, ktora seksuologowie leczą. Każdy człowiek bez względu na płeć posiada potrzeby seksualne, jedny codziennie inni raz na tydzień, ale kiedy te potrzeby stają się raz na rok to już poważna choroba.

IP i czas połączenia logowane. [12271734]
[21.02.2008] 22:39
a-N-a
Popieram kobiety czasami nie mają ochoty na seks, a faceci nie mogą pojąć dlaczego. Dla nich to jest dziwne, a ja bardzo często nie mam na seks ochoty i nawet mnie to nie kreci. Mój facet tłumaczy to sobie braniem tabletek anty, a ja poprostu mogła bym tego nie robić miesiącami i bardziej mnie kręci przytulanie, czy łaskotanie niż ta cala szopka z grą wstepna i orgazmem.

IP i czas połączenia logowane. [12271762]
[21.02.2008] 22:42
Burek12121989
Przeczytałem ten artykuł i tak sobie myślę to co zrobić żeby obie strony chciały razem współżyć bo ja np. ze swoja partnerką jeszcze nie współżyłem a jesteśmy już ze sobą pół roku ja nie nalegam na uprawianie seksu po prostu wyszedłem z takiego założenia że jeżeli partnerka zaproponuje mi abyśmy uprawiali sex to ok ale co zrobić żeby ją do tego przekonać w jakiś sposób bo raczej wątpię żeby ona wyszła do mnie z propozycja uprawiania sexu. jeżeli ktoś ma jakiś pomysł proszę pisać

burekbdn@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [12271785]
[21.02.2008] 23:00
duch1976
śmiech na sali jak możesz wytrzymac kilka miesięcy bez sexsu

IP i czas połączenia logowane. [12271908]
[21.02.2008] 23:01
duch1976
jak możesz tyle to poco ci facet ?

IP i czas połączenia logowane. [12271917]
[21.02.2008] 23:05
564645645
Wino, swiece, muzyka, masaz a w Polsce to pierscionek zareczynowy lub lub jakis porzadny prezent i po klopocie.
Burek12121989 (08.02.21 22:42):
Przeczytałem ten artykuł i tak sobie myślę to co zrobić żeby obie strony chciały razem współżyć bo ja np. ze swoja partnerką jeszcze nie współżyłem a jesteśmy już ze sobą pół roku ja nie nalegam na uprawianie seksu po prostu wyszedłem z takiego założenia że jeżeli partnerka zaproponuje mi abyśmy uprawiali sex to ok ale co zrobić żeby ją do tego przekonać w jakiś sposób bo raczej wątpię żeby ona wyszła do mnie z propozycja uprawiania sexu. jeżeli ktoś ma jakiś pomysł proszę pisać

burekbdn@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [12271934]
[21.02.2008] 23:07
dghsdf
Ja zyje juz z 9 lat bez seksu z krotkimi probami w miedzyczasie ale faceci byli tacy beznadziejni ze nie warto bylo sie poglebiac
duch1976 (08.02.21 23:01):
jak możesz tyle to poco ci facet ?

IP i czas połączenia logowane. [12271948]
[21.02.2008] 23:13
bcbdc
bo pewnie jesteś brzydka, i się faceci w kolo ciebie nie krecą

IP i czas połączenia logowane. [12271987]
[21.02.2008] 23:27
monisia8dwa
ellle (08.02.21 05:16):
Jako bardzo doświadczona kobieta w tych sprawach powiem tylko jedno, wszystko zależy od faceta, od tego czy potrafi znaleźć odpowiednie guziczki i na dodatek dobrze je przycisnąć. Musi być atrakcyjny, pod względem fizycznym, lub mentalnym, a najlepiej na tych dwóch polach.
Cała prawda i esencja tematu została tu zawarta! Panie i zarówno Panowie! Przeczytajcie to kilka razy, aż wejdzie Wam do głowy. Słowa te - lekarstwem na Wasze problemy!!! Mądrzy zrozumieją, głupsi trochę później. A artykuł jak zwykle mało profesjonalny i do bani. Tytuł standardowo nieadekwatny do treści (w całości) Pokażcie mi, że prawdziwi dziennikarze jeszcze istnieją proszę, bo tracę nadzieję...
I teraz znowu: mądrzejsi zrozumieją, głupsi trochę później... ale i tak pozdrawiam wszystkich:]

IP i czas połączenia logowane. [12272078]
[21.02.2008] 23:35
Kobieta1
Stałam sie oziębła po tym jak zostałam zgwałcona i zaszłam ze swoim gwałcicielem w ciążę. Jestem całkowita przeciwniczką aborcji, bo dziecko niczemu winne, nie pchało sie samo na ten świat. Mało tego, ze mam codziennie przed oczami \"wynik\" tego zdarzenia bolesnego pod kazdym wzgledem to jeszcze mam męża, którego oszukuję, bo nie wie, ze to nie jego. i tak by nie zrozumiał i pewnie jak to facet obwinił mnie za ten gwałt. Od tej pory mam gdzieś seks, bo kojarzy mi się tylko z bólem i cierpieniem...

IP i czas połączenia logowane. [12272131]
[21.02.2008] 23:41
gosc1234
bravo!! oszukuj go dalej, tyle ze kiedys i tak sie dowie, tylko zeby wtedy nie bylo za pozno dla faceta w podeszlym wieku jak mu serce stanie

IP i czas połączenia logowane. [12272163]
[21.02.2008] 23:41
migdal1971  o2@tlen.pl
a co jesli meszczyzna jest oziebły,a kobieta ma ochote na seks i mysli,ze albo mu nie odpowiada,albo ma inna...

IP i czas połączenia logowane. [12272167]
[22.02.2008] 00:01
kobieeetaaa
TRUTEŃ (08.02.21 19:22):
CÓZ!
Ja juz przezyłem prawie 48 lat.
I z mego doswiadczenia zyciowego mam prawo coś na ten temat powiedzieć!
KOBIET na tym ŚWIECIE jest bardzo mało.
SĄ ZA TO WYRAFINOWANE SUKI, SUCZKI, które ZA DARMO NIE ROBIA NIC.
A oziębłość SUK bierze się z ICH czystego BABSKIEGO wyrachowania.

Wiesz co? Ty nie jestes trutniem, Ty jestes debilem. Zero psychologii, i w ogole jakiegokolwiek myslenia. Nie obrazaj sie. Bo to prawda.

IP i czas połączenia logowane. [12272296]
[22.02.2008] 00:03
zlotousta
Zlotousty (08.02.21 21:28):
Milosc moze trwac nawet do konca zycia,ale pozodanie tylko dwa tygodnie.Dlatego trzeba miec co dwa tygodnie nowa goraca dziewczyne.

a co tydzien nowego goracego chlopaka, bo oni juz po tygodniu stygna.

IP i czas połączenia logowane. [12272312]
[22.02.2008] 00:06
zlotousta
kobieeetaaa (08.02.22 00:01):
TRUTEŃ (08.02.21 19:22):
CÓZ!
Ja juz przezyłem prawie 48 lat.
I z mego doswiadczenia zyciowego mam prawo coś na ten temat powiedzieć!
KOBIET na tym ŚWIECIE jest bardzo mało.
SĄ ZA TO WYRAFINOWANE SUKI, SUCZKI, które ZA DARMO NIE ROBIA NIC.
A oziębłość SUK bierze się z ICH czystego BABSKIEGO wyrachowania.

Wiesz co? Ty nie jestes trutniem, Ty jestes debilem. Zero psychologii, i w ogole jakiegokolwiek myslenia. Nie obrazaj sie. Bo to prawda.

nie przejmuj sie, truteń jest stary, nigdy w życiu nie zamoczył, na burdel go nie stać, to sie na forum frustruje bo mu ręka od samoroboty drętwieje, mnie tam szkoda chłopaka bo przez wlasną glupote odstrasza babki, a moze któraś by go w koncu trąciła. ale jak tak bredzi, to go nie trąca, no i on sie dalej frustruje.

IP i czas połączenia logowane. [12272325]
[22.02.2008] 00:12
yoreeba
yarik (08.02.21 18:30):
facceet (08.02.21 00:17):
i co jeszce może mamy umieć lewitować czytac telepatycznie czy tez wode w wino zamienia..we łbach sie tym babom przewraca

zgadzam się,dodam że wtedy facet po prostu bierze sobie inną..i po problemie!

no baba tez sobie bierze innego, i po problemie! tylko niech ten byly potem nie placze ze cos nie tak...

IP i czas połączenia logowane. [12272358]
[22.02.2008] 00:13
Io eeee
Rozgrzać mozna kobiete bardzo dobrze lewatywą. Polecam !!!

IP i czas połączenia logowane. [12272364]
[22.02.2008] 00:55
adfghshsg
A moze by tak na terapie? jak sie "wynik" nie podoba to bylo lepiej usunac a nie
plodzic niekochanego dzieciaka.
Kobieta1 (08.02.21 23:35):
Stałam sie oziębła po tym jak zostałam zgwałcona i zaszłam ze swoim gwałcicielem w ciążę. Jestem całkowita przeciwniczką aborcji, bo dziecko niczemu winne, nie pchało sie samo na ten świat. Mało tego, ze mam codziennie przed oczami \\\"wynik\\\" tego zdarzenia bolesnego pod kazdym wzgledem to jeszcze mam męża, którego oszukuję, bo nie wie, ze to nie jego. i tak by nie zrozumiał i pewnie jak to facet obwinił mnie za ten gwałt. Od tej pory mam gdzieś seks, bo kojarzy mi się tylko z bólem i cierpieniem...

IP i czas połączenia logowane. [12272568]

1 «   5 6 7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat