o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Jak rozgrzać oziębłą kobietę?

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[20.02.2008] 18:33
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Kiedy dotykasz jej ramienia, od razu sztywnieje, jeśli już odwraca głowę, patrzy wzrokiem, który mówi wszystko, jest w tych oczach pytanie: "znowu, ile można?!" Jest tam też lekceważenie i litość dla biednego faceta poddającego się hormonalnym burzom. Ona jest od tego wolna. Tak przynajmniej twierdzi.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10544 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.02.2008] 00:17
facceet
i co jeszce może mamy umieć lewitować czytac telepatycznie czy tez wode w wino zamienia..we łbach sie tym babom przewraca

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12265781]
[21.02.2008] 00:21
nudy
smety i nudy nic moadrego beznadziejny artykuł!!

IP i czas połączenia logowane. [12265793]
[21.02.2008] 00:29
Edekkk
jestem z moja kobieta juz prawie 9 lat i naprawde niewiem co mam z tym tematem zrobic. ona nigdy niema ochoty na sex. kochamy sie moze 4-5 razy w roku!! probowalem juz chyba wszystkiego i nic
dodam tylko ,ze wczesniej mialem kilka partnerek i jakos niebylo tego typu problemow, a i teraz kolezanka z pracy ,ktora czasami mi pomaga ,wydaje sie byc bardzo zadowolona
moze ktos ma pomysl co robic?

IP i czas połączenia logowane. [12265816]
[21.02.2008] 00:33
agaaaaaaaaaaa
pewnie twoj problem wynika z tego ze twojej dziewczynie tez ktos pomaga, i na ciebie najzwyczajniej nie ma juz ani sily ani ochoty.

IP i czas połączenia logowane. [12265826]
[23.09.2017] 00:37
[21.02.2008] 00:36
zippoiiiiii
agaaaaaaaaaaa (08.02.21 00:33):
pewnie twoj problem wynika z tego ze twojej dziewczynie tez ktos pomaga, i na ciebie najzwyczajniej nie ma juz ani sily ani ochoty.

A to Ci dopiero szmata nie?

Dobry art.

nudy goń się jak czytać nie potrafisz, to idź na onet. Reszta pajaców co krytykuje art tylko za nazwisko autora również.

IP i czas połączenia logowane. [12265838]
[21.02.2008] 00:38
Edekkk
agaaaaaaaaaaa (08.02.21 00:33):

nad tym sie tez zastanawialem, ale mimo wszystko wypadaloby choc troche czesciej

IP i czas połączenia logowane. [12265843]
[21.02.2008] 00:45
jjlkhlk
A po co taką rozgrzewać ? Wywalić z domu i wziąć sobie normalną.

IP i czas połączenia logowane. [12265857]
[21.02.2008] 00:53
nie oziebla
jjlkhlk (08.02.21 00:45):

tak tez zrobilam z moim bylym impotentem. wywalilam z domu i wzielam takiego co moze.

IP i czas połączenia logowane. [12265875]
[21.02.2008] 00:59
pirat555
nudy (08.02.21 00:21):
smety i nudy nic moadrego beznadziejny artykuł!!

W morde jeza? Nie przyszlo wam do glowy ze obojetnie jaki bylby temat zastepczy? Pam Zielony na wszystkim sie zna? Nawet w TV mowili ze,jak ktos jest do wszystkiego-to jest do niczego.
Panie Z dla mnie mozesz pan zrec nawet szczypior ze szczawiem?-nie moj cyrk i nie moje malpy?
Jak mi sie chce wciagam golonke popijam piwem-a jezeli chodzi o kobiety?-jeszcze po pysku nie dostalem.Panszczyzny nie odrabiam-i zawsze moge na "replay a" liczyc
Nie dajcie sie tumanowi zwariowac.Z innych forow jechali na nim dotad az wysiadl tu.

IP i czas połączenia logowane. [12265892]
[21.02.2008] 01:00
złoŚLIWKA
www.zieloni.w.pl piszą tak że przy ich poglądach nawet nie chciało by mi się na nich napluć mimo ekologicznego sentymentu taki komentaż urojonych przemyśleń powoduje chyba nie tylko u mnie zlodowacenie ochoty na jakikolwiek sex z kimś o tak chorych poglądach.
W związku z powyższym ZIELONYCH (również w sexie) żegnam ozięble

IP i czas połączenia logowane. [12265896]
[21.02.2008] 01:04
pirat555
www.zieloni.w.pl (08.02.21 00:22):
najwieksza przyczyna ozieblosci jest religia oraz strach przed ciążą z powodu braku atykoncepcji

brak edukacji seksualnej- niezaplanowan ciąża dziecko 70% małżeństw z wpadki lub aborcje tylko 20% polek stosuje planowanie rodziny(na zachodzie ponad 50%) wiec seks dla nich to strach i horror

70% polskich małżenstw to skutek nieplanowanej ciąży trudno by sfrustrowani ludzie cieszyli sie seksem gdy obawiaja sie kolejnego dziecka wydatków problemów itp. z powodu ciemnoty zabobonu religijnych dogmatów o \"wyzszości niepokalanego poczecia nad normalna rodzina\" potem mamy takie \"święte matki polki\" poddające się aborcji bo zrobily to \"tylko raz\" i wpadka i mężów gwałcicieli bo ich zona boi sie seksu stad całe rzesze seksualnych frustratów poszukujacych seksu w prostytucji pedofilii homoseksualiźmie aborcje gwałty choroby weneryczne zdrady itp. itd.

A WEGETARIANIZM WZMACNIA ORGA(NI)ZM
Ty wez no i wymysl cos nowego bo toto juz czytam po raz enty.Wegetarianizm moze i wzmacnia organizm ale wybitnie zle wplywa na Twoj mozg.Co widac slychac i?

IP i czas połączenia logowane. [12265905]
[21.02.2008] 01:05
chochochoashcosada
Marta jesteś typową feministyczną, pozbawioną miłości kobietą. Dziękuje za uwagę Dziwisz się, że Ci sie nie udaje? Przeczytałem ten gniot i Twoje nie trzymające się kupy i nie zawierające za dużo prawdy wypowiedzi-wypociny i to wystarczyło żeby wyrobić sobie zdanie o Tobie, jako zimnej podłej suki. Nie dziw się, że nigdy nie zaznałaś prawdziwej miłości i gorącego seksu sama Twoja gadanina jest po prostu odstraszająca, a Ty dalej zwalasz wszystko na mężczyzn. Nie potrafisz zrozumieć płci męskiej i potrzeb PRAWDZIWEGO mężczyzny (prawdopodobnie to Twój typ, ale nie, nie mam na myśli świeżo wy koksowanego mięśniaka, który swój kark 'stracił' kiedy miał 16 lat), więc zawsze będziesz w łóżku niezadowolona. Pozdrowienia i mam nadzieje, że w końcu trafisz na swój typ, który zrozumie i pokocha Twą pomyloną naturę.

IP i czas połączenia logowane. [12265909]
[21.02.2008] 01:10
pirat555
złoŚLIWKA (08.02.21 01:00):
www.zieloni.w.pl piszą tak że przy ich poglądach nawet nie chciało by mi się na nich napluć mimo ekologicznego sentymentu taki komentaż urojonych przemyśleń powoduje chyba nie tylko u mnie zlodowacenie ochoty na jakikolwiek sex z kimś o tak chorych poglądach.

Tu masz racje.On za wszelka cene chce zaistniec-a ze przy okazji wklei pare wyswiechtanych sloganow rodem z moherowa-coz?Tylko plakac?

IP i czas połączenia logowane. [12265918]
[21.02.2008] 01:27
apocomipseudo
Ja sie tam na tym nie znam ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze z kobieta wystarczy porozmawiac i zapytac niechetnie o tym mowia ale wszystko owiedza, wszystko co lubia a czego nie lubia a potem sie tylko do tego stosowac i nie wieze, ze jakas kobieta bedzie oziembla - ona potrzebuje tylko dostac cos co sie jej podoba a potem to juz sama przyjdzie po wiecej- ale co ja sie bede wypowiadal na ten temat
przeciez ja sie nie znam

IP i czas połączenia logowane. [12265945]
[21.02.2008] 01:57
złoŚLIWKA
pirat555 (08.02.21 01:10):

Tu masz racje.On za wszelka cene chce zaistniec-a ze przy okazji wklei pare wyswiechtanych sloganow rodem z moherowa-coz?Tylko plakac?

IP i czas połączenia logowane. [12265967]
[21.02.2008] 02:02
złoŚLIWKA
pirat555 (08.02.21 01:10):

szlak by to wcieło wypowiedz ale jeszcze raz szybko
to nie moherowo tylko ateistyczna agitka bo wierzący (więc i moher) wie że to co stworzył BÓG (nazwa dowolna) jest piękne i dobre.
Kłopoty zaczynają się jak się spotka takie zielone coś

IP i czas połączenia logowane. [12265969]
[21.02.2008] 03:01
marqur
hmm.. czasem mam wrazenie że kobiety to tylko cieagle o tym gadają ze nie maja ochoty... nawet jeśli mają to nie chca dac satysfakcji partnerowi że jednak chciały!!!

IP i czas połączenia logowane. [12266002]
[21.02.2008] 04:46
Sprzedawca_marzeń
Miałem kiedys dziewczyne ,"kobietę fontannę",to była jazda Enchante

IP i czas połączenia logowane. [12266033]
[21.02.2008] 04:56
wierzacy inaczej
złoŚLIWKA (08.02.21 02:02):

to nie moherowo tylko ateistyczna agitka bo wierzący (więc i moher) wie że to co stworzył BÓG (nazwa dowolna) jest piękne i dobre.
Kłopoty zaczynają się jak się spotka takie zielone coś

a coty chcesz od ateistow prosze mi tu nie obrazac ateistow

IP i czas połączenia logowane. [12266040]
[21.02.2008] 05:16
ellle
Jako bardzo doświadczona kobieta w tych sprawach powiem tylko jedno, wszystko zależy od faceta, od tego czy potrafi znaleźć odpowiednie guziczki i na dodatek dobrze je przycisnąć. Musi być atrakcyjny, pod względem fizycznym, lub mentalnym, a najlepiej na tych dwóch polach. Never a silent night

IP i czas połączenia logowane. [12266045]
[21.02.2008] 07:12
ptak99
Kobiety nie są oziębłe i nigdy nie stygną. Z facetami jest problem, na pocvzątku jest fajnie kiedy je zdobywają, okazują wiele uczuć, szeptają do ucha czułe słówka, pocałują czule, ale po pewnym czasie ogarnia ich lenistwo i zabawiają się w szybkie numerki, bo im się chce. Żenada. Kobiety mają to do siebie, że lubią byc zdobywane , wówczas dabją o siebie i swoich partnerów. Kiedy facet traktuje kobietę jako gospochę od garów, robola domowego i obiekt wyżycia seksualnego , niestety kobietę odrzuca na takie trktowanie. Jak to się mówi? Przed ślubem jest sex a po slubie boli mnie głowa i jestem zmęczona. Panowie nauczcie sie dbać o swoje kobiety, a one zadbają o was.

IP i czas połączenia logowane. [12266106]
[21.02.2008] 07:21
ptak99
nie oziebla (08.02.21 00:53):
jjlkhlk (08.02.21 00:45):

tak tez zrobilam z moim bylym impotentem. wywalilam z domu i wzielam takiego co moze.

Racja, wywalać , są faceci bardzo ciency w uszach a nadrabiają w gadce i dużymi samochodami, a co do czego przychodzi to tam nic nie ma , a wykonanie lepiej nie mowić. Takih baranów należy nie wpuszczać za próg domu a co dopiero wopuścić do łóżka.

IP i czas połączenia logowane. [12266123]
[21.02.2008] 07:29
Katarinkam
Może to źle zabrzmi, ale zupełnie nie rozumiem, co znaczy nie mieć ochoty na sex. To przecież świetny sposób na rozładowanie emocji, relaks, poprawę nastroju. Wystarczy odpowiedni partner, a sex staje się przyjemnością, na którą zawsze ma się czas i ochotę.

IP i czas połączenia logowane. [12266143]
[21.02.2008] 07:57
klarysa111
ptak99 (08.02.21 07:12):
Kobiety nie są oziębłe i nigdy nie stygną. Z facetami jest problem, na pocvzątku jest fajnie kiedy je zdobywają, okazują wiele uczuć, szeptają do ucha czułe słówka, pocałują czule, ale po pewnym czasie ogarnia ich lenistwo i zabawiają się w szybkie numerki, bo im się chce. Żenada. Kobiety mają to do siebie, że lubią byc zdobywane , wówczas dabją o siebie i swoich partnerów. Kiedy facet traktuje kobietę jako gospochę od garów, robola domowego i obiekt wyżycia seksualnego , niestety kobietę odrzuca na takie trktowanie. Jak to się mówi? Przed ślubem jest sex a po slubie boli mnie głowa i jestem zmęczona. Panowie nauczcie sie dbać o swoje kobiety, a one zadbają o was.

masz rację, ja czuję się jak kibel do którego mój pan idzie załatwić swoją potrzebę

IP i czas połączenia logowane. [12266195]
[21.02.2008] 08:00
niewolnik_swiata
Edekkk (08.02.21 00:29):
jestem z moja kobieta juz prawie 9 lat i naprawde niewiem co mam z tym tematem zrobic. ona nigdy niema ochoty na sex. kochamy sie moze 4-5 razy w roku!! probowalem juz chyba wszystkiego i nic
dodam tylko ,ze wczesniej mialem kilka partnerek i jakos niebylo tego typu problemow, a i teraz kolezanka z pracy ,ktora czasami mi pomaga ,wydaje sie byc bardzo zadowolona
moze ktos ma pomysl co robic?

napisz meila a dam Ci pomocną radę

ps adres masz w nicku Jeden cel: Wyprzedzić wszystkich i stanąć na szczycie ,własnych marzeń...

IP i czas połączenia logowane. [12266206]
[21.02.2008] 08:18
somebody-nobody
Ale ja nie rozumiem czegoś.
Jak facet nie ma ochoty na seks to wszyscy trąbią o tym, że ma poważny problem i powinien szukać porady u specjalisty. Szprycują go prochami i udzielają poniżających rad. Tymczasem wystarczy zmiana partnerki - zazwyczaj na jakąś sexbombę i wraca mu energia i witalność. Nikt nie próbuje nawet w najmniejszym stopniu zwalić winę za oziębłość faceta na kobietę.
Tutaj natomiast widzę że wina lezy po stronie faceta.
Naszprycować laski chemią i ochota na seks przyjdzie. Skoro faceta tak można - zrobić z niego maszynę - to dlaczego i nie kobietę?

IP i czas połączenia logowane. [12266258]
[21.02.2008] 08:20
dr Agatka
Ech..oziębłość płciowa istnieje..naprawdę można nie mieć ochoty na seks..zwracam sie tutaj do Panów, którzy napewno pukają się w głowę..przeciez nie macie ochoty 24na dobe nieprawdaż??nie chodzicie cały czas z erekcją..przychodzi Wam ochota od czasu do czasu..to jest jak z jedzeniem..jeden potrzebuje jeść 5 razy dziennie i jeszcze pomiędzy posiłkami coś przekąścić, a drugiemu post w ogole nie przeszkadza..nie odczuwa głodu..czasem tylko nachodzi nagła ochota na coś konkretnego chciałabym prosić Panów o wyrozumiałość w stosunku do kobiet z oziębłością seksualną..kazdy ma inne ppotrzeby i to wszystko..i jeśli macie zdradzać to już lepiej naprawdę zwiazcie się z kobietą, której temperament będzie odpowiadać..

co do artykułu to naprawde bardzo mi sie podobał i mówi prawdę..uśmiechnęłam się jak przeczytałam o przerażeniu mężczyzn, kiedy dziewczyna jest zbyt wyzwolona..bo sama tego doświadczyłam..zdarzyło się kikakrotnie, że powiedziałąm facetowi, iż lubię od tyłu, lubię miłość francuską, eksperymenty i nietypowe miejsca..no cóż rzeczywiście był to dla nich szok i spoglądali na mnie jak na nienormalną dlatego teraz wolę zgrywać niewiniątko i że niby "daję się namówić" na wszelkiego rodzaju urozmaicenia..

IP i czas połączenia logowane. [12266269]
[21.02.2008] 08:20
ze55

a kobiety nie muszą dbać o nas ???
my do pracy ,do dbania//,a one

IP i czas połączenia logowane. [12266270]
[21.02.2008] 08:29
winter

No właśnie-problem w tym,że w sferze erotycznej kobieta różni się od mężczyzny,a niektórzy faceci o tym zapominają!Jeśli ciebie podnieca to czy tamto to nie znaczy,że Twoją partnerkę także-w łóżku nie można myśleć tylko o sobie.
A Pan Zielony jak zwykle wszystko wie najlepiej i na wszystko ma odpowiedz-jeśli tak jest dzięki 'jedzeniu trawy' to czemu na świecie nie roi się od jemu podobnych?Czyżby nie do wszystkich docierała ta jedyna i słuszna prawda?To wielka porażka i policzek dla Pana Z.

IP i czas połączenia logowane. [12266300]
[21.02.2008] 08:34
dr House
dr Agatka (08.02.21 08:20):
Ech..oziębłość płciowa istnieje..naprawdę można nie mieć ochoty na seks..zwracam sie tutaj do Panów, którzy napewno pukają się w głowę..przeciez nie macie ochoty 24na dobe nieprawdaż??nie chodzicie cały czas z erekcją..przychodzi Wam ochota od czasu do czasu..to jest jak z jedzeniem..jeden potrzebuje jeść 5 razy dziennie i jeszcze pomiędzy posiłkami coś przekąścić, a drugiemu post w ogole nie przeszkadza..nie odczuwa głodu..czasem tylko nachodzi nagła ochota na coś konkretnego chciałabym prosić Panów o wyrozumiałość w stosunku do kobiet z oziębłością seksualną..kazdy ma inne ppotrzeby i to wszystko..i jeśli macie zdradzać to już lepiej naprawdę zwiazcie się z kobietą, której temperament będzie odpowiadać..

co do artykułu to naprawde bardzo mi sie podobał i mówi prawdę..uśmiechnęłam się jak przeczytałam o przerażeniu mężczyzn, kiedy dziewczyna jest zbyt wyzwolona..bo sama tego doświadczyłam..zdarzyło się kikakrotnie, że powiedziałąm facetowi, iż lubię od tyłu, lubię miłość francuską, eksperymenty i nietypowe miejsca..no cóż rzeczywiście był to dla nich szok i spoglądali na mnie jak na nienormalną dlatego teraz wolę zgrywać niewiniątko i że niby \"daję się namówić\" na wszelkiego rodzaju urozmaicenia..
..i juz Cię lubię

IP i czas połączenia logowane. [12266325]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat