o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Pytanie do mężczyzn-dlaczego wam nie staje lub w trakcie flaczeje?

1 «   9 10 11 Strony tematu:
[04.03.2017] 21:33
Olgierd76
Wiem o czym mówisz ja IQMAN potraktowałem jako ostatnia deske ratunku.W sumie gdyby nie te tabletki to na mur beton wylądowałbym w gabinecie lekarski.Ale najważniejsze że te tabletki poradziły sobie z moją chwilową impotencją.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22666871]
[08.03.2017] 12:05
Kobii
Tez uwazam ze najlepsze sa IQman. Uzywałem juz różnych tabletek i te nie dosc ze maja wielkie opakowanie to jeszcze w rozsadnej cenie i działaja , a nie obiecuja cuda. dla mnie najlepsze

IP i czas połączenia logowane. [22670499]
[11.03.2017] 17:36
Orest5
Moim zdaniem IQman jet obecnie najlepszym środkiem poprawiającym erekcję jaki można kupić

IP i czas połączenia logowane. [22674296]
[12.03.2017] 12:54
jojol
Jedyne co IQ Man ma najlepszego, to promotorów w necie. To samo dotyczy Permen King.
Ja proponuję kubeł zimnej wody i porównanie cen i składu kilku suplementów na bazie żeń szenia dostępnych na rynku a potem na spokojnie podjąć decyzję o zakupie.
Można kupić to samo za 100 i za 10 zł wystarczy tylko poczytać skład

IP i czas połączenia logowane. [22675041]
[15.03.2017] 22:02
Maurycy.K
IQMAN poprawia nie tylko jakośc, ale również reguluje, przez co w moim przypadku pozwolił mi na znacznie wydłużenie stosunku, co nie ukrywam znacząco wpłynęło na pozytywny nastrój mojej partnerki

IP i czas połączenia logowane. [22679233]
[24.03.2017] 14:54
[18.03.2017] 12:12
Mateolo
Powodów jest wiele. Stres, przemęczenie, fajki. U mnie akurat wszystkie trzy się łączą i tak to jest, że czasem w łóżku nawalam. Nie raz kłóciłem się o to z żoną, aż w końcu dla świętego spokoju wziąłem tabletki z sildenafilem maxon. Przyznam, że nie dość, że miałem twardego penisa jak nigdy, to jeszcze mogłem dłużej uprawiać seks.

IP i czas połączenia logowane. [22682294]
[19.03.2017] 10:21
gosc 19
czasami to tez wasza wina mile Panie jestescie piekne i niektore z was mysla ze uroda wystarczy i w lozku wystarczy lezec i pachniec pozdrowienia dla pan

IP i czas połączenia logowane. [22683194]
[21.03.2017] 02:24
MaciejWojtas
olenka42 (09.06.2009.03 18:47):
A ja myslę że powinniscie zacząć uprawiać seks codziennie. Narząd nie uzywany zanika. Próbujcie kochac się co dnia. Może nie zawsze wyjdzie, ale potraktujcie wzwód jak trening mięsni. Miałam tak z mężem,ale on ma 43 lata,ja 42. Myslałam że moze jestem mało atrakcyjna juz dla niego, przychodziły mi do głowy różne rzeczy, lecz mimo to wieczorem tuliłam sie do niego i piesciłam. Teraz gdy nie kochamy sie 3 wieczory to skarzy sie że go rozsadza. Seks jest zbyt piekny zeby z niego rezygnować, zwłaszcz gdy sie jest młodym.
Pozdrawiam cieplutko i życze szlonych chwil.

Mądrość kobiety wyrozumiałej i chcącej dobra swojego partnera to cecha której nie ma każda kobieta. Ty ja masz i gratuluje, my panowie życzymy sobie takich więcej. Ale ostatnio niestety ze świecą trzeba szukać.
Maciej pozdro!

IP i czas połączenia logowane. [22685313]
[21.03.2017] 18:59
Roman.N
IQman jest po prostu skuteczny, sam długo poszukiwałem środka który pomoże w moich prblemach, nawet skusiełm sie na jeden specyfik reklamowany w TV, pomógł dopiero IQman

IP i czas połączenia logowane. [22686087]

1 «   9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat