o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Pytanie do mężczyzn-dlaczego wam nie staje lub w trakcie flaczeje?

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[20.02.2008] 09:59
Agnesse-27
Jestem z chłopakiem już prawie rok czasu. Nie dość, że kochamy się raz od wielkiego dzwona to na dodatek kiedy dochodzi między nami do zbliżenia to mu nie staje lub flaczeje. Dodam , że mamy różne temperamenty.Jakie są przyczyny, że tak się dzieje?????? ZAŁAMKA

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.02.2008] 16:00
przegrany w życiu 2 zalogowany
są zasadniczo trzy możliwości:
-silny stres
-nadmiar masturbacji
-impotencja

zapytaj się go o to może ci powie
Przegrałem życie z kretesem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12262354]
[20.02.2008] 20:13
Agnesse-27
przegrany w życiu 2 zalogowany (08.02.20 16:00):
są zasadniczo trzy możliwości:
-silny stres
-nadmiar masturbacji
-impotencja

zapytaj się go o to może ci powie

ma 27 lat - więc impotencja odpada (chyba)

IP i czas połączenia logowane. [12263984]
[20.02.2008] 20:16
przegrany w życiu 2 zalogowany
Agnesse-27 (08.02.20 20:13): ma 27 lat - więc impotencja odpada (chyba)

no właśnie, CHYBA. W tym wieku jest to mało prawdopodobne, ale możliwe.
Ja jednak stawiałbym na stres. Najlepiej to z nim porozmawiaj. Prawie na pewno jest to jedna z tych 3 rzeczy którą wymieniłem.
Przegrałem życie z kretesem

IP i czas połączenia logowane. [12264003]
[20.02.2008] 20:50
Agnesse-27
przegrany w życiu 2 zalogowany (08.02.20 20:16):
Agnesse-27 (08.02.20 20:13):

ma 27 lat - więc impotencja odpada (chyba)

no właśnie, CHYBA. W tym wieku jest to mało prawdopodobne, ale możliwe.
Ja jednak stawiałbym na stres. Najlepiej to z nim porozmawiaj. Prawie na pewno jest to jedna z tych 3 rzeczy którą wymieniłem.

może masz i rację. Ostatnio się zasłaniał tym, że jak jesteśmy u mnie to się stresuje, bo mieszkam z rodzicami i mu nie idzie tak jak powinno, dodając ze jak jestesmy u niego to jest OK. Jednak nawet ostatnio u niego w domu zawiódł...

IP i czas połączenia logowane. [12264241]
[24.03.2017] 15:08
[20.02.2008] 22:02
mru__fru
za duzo masturbacji. moj były miał to samo (od 13 roku zycia 3 razy dziennie a teraz ma 28 lat). nigdy nie mogl we mnie wejsc bo mu w trakcie opadal, wyginał sie i musial sobie ręką to robić aby był sztywny. To jest poważny problem i do tej pory ma problem z seksem, był nawet u seksuologa z tym.

IP i czas połączenia logowane. [12264862]
[20.02.2008] 22:49
kloss janek
A dlaczego was -kobiety ,zawsze boli głowa gdy facet ma ochotę na seks?

IP i czas połączenia logowane. [12265268]
[20.02.2008] 23:28
Coz....
Poniewaz nie jestescie dla siebie stworzeni. Jak nie iskrzy to i nie staje. Sorki za szczerosc, ale tak to dla mnie wyglada. Ty sama wiesz lepiej. Poniewaz ludzie sa niewolnikami swoich przyzwyczajen, wiec bronia sie jak moga byle nie przyznac przed samym soba, ze cos sie zmienilo. Zrobcie sobie dosc dluga przerwe od siebie. To dobrze robi. Czlowiek ma wtedy dosc przestrzeni, zeby swobodnie pooddychac i jasniej widzi co jest a czego nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [12265534]
[21.02.2008] 09:12
Agnesse-27
kloss janek (08.02.20 22:49):

Wiesz to zależy od kobiety i jej temperamentu...jeśli nie ma ochoty sie kochać to zasłania się np. bólem głowy. A być może mężczyzna jest kiepskim kochankiem i nie zaspokaja wybranki...???

IP i czas połączenia logowane. [12266518]
[21.02.2008] 12:31
uzależniony
Agnesse-27 (08.02.21 09:12):

Wiesz to zależy od kobiety i jej temperamentu...jeśli nie ma ochoty sie kochać to zasłania się np. bólem głowy. A być może mężczyzna jest kiepskim kochankiem i nie zaspokaja wybranki...???

A może on się panicznie obawia ciąży?
A równocześnie nie cierpi kochać się w oponie?

IP i czas połączenia logowane. [12267622]
[21.02.2008] 14:02
Agnesse-27
uzależniony (08.02.21 12:31):
Agnesse-27 (08.02.21 09:12):

- raczej nie boi się ciąży , bo ostatnio zapytany co by było gdyby ..odpowiedział: że byłby szczęśliwy...i że dojrzał do roli ojca...a co do kagańca- to nigdy nie narzekał...poruszaliśmy temat pigułek antykoncepcyjnych i sam dał mi prawo wyboru tym samym mówiąc mi ze jeśli źle się czuję po nich to lepiej bedzie jeśli zostaniemy przy gumkach

IP i czas połączenia logowane. [12268093]
[21.02.2008] 19:18
A zastanawiałaś się..
czy dostatecznie go podniecasz? wiesz, nie każdy mężczyzna jest napaleńcem, któremu sterczy pałka jak tylko zobaczy nagą kobietę, mówie to na swoim własnym przykładzie, moja ex pomimo, iż podobała mi sie zarówno od strony charakteru jak i wyglądu, nie podniecała mnie w łóżku, była bierna jak kłoda, pruderyjna i zamknięta na różne propozycje (nie mam na myśli żadnych zboczeństw), przez co miałem podobny problem, sprzęcik nie był dostatecznie twardy lub w trakcie po prostu odchodziłą ochota na jakiekolwiek zabawy no i "mały" opadał... erekcja w 70 % leży w głowie faceta, musi być po prostu podniecony, jednego podnieci sam wido@@@ kobiety, inny z koleji potrzebuje aktywnej, potrafiącej podniecić i dać coś od siebie kochanki. Jesli wykluczysz wskazany wyżej stres, lub to o czym napisałem ja, to dopiero mozna zastanawiać się czy fizycznie z nim wszystko ok, może ma faktycznie problem, a moze za często bawi sie sam ze sobą

IP i czas połączenia logowane. [12270239]
[21.02.2008] 20:20
Agnesse-27
A zastanawiałaś się.. (08.02.21 19:18):
czy dostatecznie go podniecasz? wiesz, nie każdy mężczyzna jest napaleńcem, któremu sterczy pałka jak tylko zobaczy nagą kobietę, mówie to na swoim własnym przykładzie, moja ex pomimo, iż podobała mi sie zarówno od strony charakteru jak i wyglądu, nie podniecała mnie w łóżku, była bierna jak kłoda, pruderyjna i zamknięta na różne propozycje (nie mam na myśli żadnych zboczeństw), przez co miałem podobny problem, sprzęcik nie był dostatecznie twardy lub w trakcie po prostu odchodziłą ochota na jakiekolwiek zabawy no i \"mały\" opadał... erekcja w 70 % leży w głowie faceta, musi być po prostu podniecony, jednego podnieci sam wido@@@ kobiety, inny z koleji potrzebuje aktywnej, potrafiącej podniecić i dać coś od siebie kochanki. Jesli wykluczysz wskazany wyżej stres, lub to o czym napisałem ja, to dopiero mozna zastanawiać się czy fizycznie z nim wszystko ok, może ma faktycznie problem, a moze za często bawi sie sam ze sobą

Otóż jak napisałam na wstępie mamy odmienne a wręcz różne temperamenty- to ja jestem tą aktywna stroną.Kochamy sie raz od wielkiego dzwona,,,raz na dwa tyg. rzadko zdarza się częściej...a ja marzę o tym żeby choć co drugi dzień marzenie ściętej głowy... Nie jestem kłodą, wręcz 90% fantazji to moje pomysły. Nie jest dla mnie tabu sex oralny... nie mam sobie nic do zarzucenia... daje z siebie wszystko i lubie sprawiac mojemu meżczyźnie przyjemność...cóż wypalam sie powoli...

IP i czas połączenia logowane. [12270662]
[21.02.2008] 20:45
vifon34
proponuje poszukać kochanka

IP i czas połączenia logowane. [12270854]
[22.02.2008] 00:46
ehhhhhhh
to w takim razie chyba faktycznie coś z Twoim facetem nie tak...aktywna, otwarta na nowe doznania kobieta to idealna kochanka, szkoda,żebyś sie marnowała pogadajcie powaznie, powiedz mu,że jesli o tym nie wie sfera sexu jest istotna, spróbuj podpytac jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy..jesli mu na Tobie zależy, to coś z tym chociaz spróbuje zrobić
PS jeśli nie obcy Ci sex oralny, to popieść go przed stosunkiem, na mnie osobiście działa to bardzo szybko nawet w \"gorsze dni\" kiedy sprzęt zawodzi

IP i czas połączenia logowane. [12272538]
[22.02.2008] 08:04
Agnesse-27
ehhhhhhh (08.02.22 00:46):
to w takim razie chyba faktycznie coś z Twoim facetem nie tak...aktywna, otwarta na nowe doznania kobieta to idealna kochanka, szkoda,żebyś sie marnowała pogadajcie powaznie, powiedz mu,że jesli o tym nie wie sfera sexu jest istotna, spróbuj podpytac jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy..jesli mu na Tobie zależy, to coś z tym chociaz spróbuje zrobić
PS jeśli nie obcy Ci sex oralny, to popieść go przed stosunkiem, na mnie osobiście działa to bardzo szybko nawet w \\\"gorsze dni\\\" kiedy sprzęt zawodzi

ehhhh...... a myślisz, że ja tego nie robię ... pieszczę go ustami, języczkiem, masuję dłonią.... i nie robię tego od niechcenia...
musze z nim porozmawiać...bo tak jak napisałeś wyżej dla mnie sex jest również istotny w związku

IP i czas połączenia logowane. [12273045]
[22.02.2008] 08:09
Agnesse_27
a może to dlatego, że podczas seksu od razu biorę mu w paszczu i chciałabym se łyknąć, a on był prawiczkiem (ja też, tak mu powiedziałam )

IP i czas połączenia logowane. [12273053]
[22.02.2008] 09:03
Agnesse-27
Agnesse_27 (08.02.22 08:09):
a może to dlatego, że podczas seksu od razu biorę mu w paszczu i chciałabym se łyknąć, a on był prawiczkiem (ja też, tak mu powiedziałam )

nie podszywaj się pod kogoś pusta pało

IP i czas połączenia logowane. [12273217]
[22.02.2008] 09:24
uzależniony

IP i czas połączenia logowane. [12273306]
[22.02.2008] 10:01
Agnesse-27
uzależniony (08.02.22 09:24):

- raczej nie boi się ciąży , bo ostatnio zapytany co by było gdyby ..odpowiedział: że byłby szczęśliwy...i że dojrzał do roli ojca...a co do kagańca- to nigdy nie narzekał...poruszaliśmy temat pigułek antykoncepcyjnych i sam dał mi prawo wyboru tym samym mówiąc mi ze jeśli źle się czuję po nich to lepiej bedzie jeśli zostaniemy przy gumkach

IP i czas połączenia logowane. [12273439]
[22.02.2008] 11:41
...riding the storm...
Pytanie jest do mężczyzn, teoretycznie powinnam ominąć temat. Założyła go kobieta, więc pozwalam sobie zamienić kilka zdań.
1. Może kogoś ma.
2. Może podświadomie wyczuwa Twoje pragnienie częstszego seksu i nie wie, co z tym fantem zrobić.
3. Może jesteście zbyt "hermetyczni", nigdzie nie wychodzicie, nie wzbogacacie swojego związku. Mówię o nowych miejscach (niekoniecznie musicie się tam kochać , znajomościach.
4. Może ciągle wałkujesz temat seksu i urządzasz biedakowi seminaria z Twoich potrzeb seksualnych.
5. Może jesteś niedelikatna (w jego odczuciu). Może kiedyś powiedziałaś coś w stylu "znowu nie stanął, znowu sflaczał" (tak jak w temacie); gdybym była facetem, po takim stwierdzeniu trudno byłoby mi się zmobilizować ponownie, albo w ogóle.
6. Spróbuj być bardziej delikatna i nie próbować jakiś wymyślnych póz, gadżetów, i tak dalej. Bądź bardziej czuła i romantyczna, działaj na zmysły i nie próbuj inicjować zbliżenia.
7. Przemyśl czasową abstynencję seksualną. Tylko przytulanie, całowanie, mówienie komplementów i grzecznie koniec.

IP i czas połączenia logowane. [12273956]
[22.02.2008] 11:55
Agnesse-27
...riding the storm... (08.02.22 11:41):
Pytanie jest do mężczyzn, teoretycznie powinnam ominąć temat. Założyła go kobieta, więc pozwalam sobie zamienić kilka zdań.
1. Może kogoś ma.
2. Może podświadomie wyczuwa Twoje pragnienie częstszego seksu i nie wie, co z tym fantem zrobić.
3. Może jesteście zbyt \"hermetyczni\", nigdzie nie wychodzicie, nie wzbogacacie swojego związku. Mówię o nowych miejscach (niekoniecznie musicie się tam kochać , znajomościach.
4. Może ciągle wałkujesz temat seksu i urządzasz biedakowi seminaria z Twoich potrzeb seksualnych.
5. Może jesteś niedelikatna (w jego odczuciu). Może kiedyś powiedziałaś coś w stylu \"znowu nie stanął, znowu sflaczał\" (tak jak w temacie); gdybym była facetem, po takim stwierdzeniu trudno byłoby mi się zmobilizować ponownie, albo w ogóle.
6. Spróbuj być bardziej delikatna i nie próbować jakiś wymyślnych póz, gadżetów, i tak dalej. Bądź bardziej czuła i romantyczna, działaj na zmysły i nie próbuj inicjować zbliżenia.
7. Przemyśl czasową abstynencję seksualną. Tylko przytulanie, całowanie, mówienie komplementów i grzecznie koniec.

Moja odpowiedź:
1. nie ma drugiej
2.tu może masz rację
3. wychodzimy często, spędzamy czas w różnych miejscach ( nie kochając się)
4. nic podobnego - kiedy mu nie wychodzi, nie odzywam się słowem, ale być może po mojej minie wnioskuje, że jestem nim rozczarowana
5. być może jestem za delikatna i on nic nie czuje
6. nie jestem sexoholiczką, nie wymyślam pozycji z jogi, nie latam co sex shopu kupując na każdy dzień inna zabawkę, nie zmuszam go do niczego; nie gustuje w SM i innych dewiacjach
7. na abstynencji to ja jestem cały czas - jak tak dalej pójdzie to zapomne, co to sex ;-(

IP i czas połączenia logowane. [12274020]
[22.02.2008] 12:15
...riding the storm...
Wydaje mi się, że Twój partner może zmagać się z jakimś wewnętrznym problemem, z którym dotychczas nie podzielił się z Tobą. Rok to niewiele czasu, może zamiast na seks, znajdźcie czas na rozmowę, rozmowy? Brak erekcji lub jej zanik to zaledwie sygnał, właściwie czubek góry lodowej tego, co może dziać się w Twoim facecie.
Mówiąc o wymyślnych pozach, nie miałam wcale na myśli postawy maniaczki seksualnej albo miłośniczki nowości w seks-shopach
Niektórych sama aktywność partnerki i zmiana pozycji przyprawia o zawrót głowy. Może paraliżuje go myśl o Twojej przeszłości seksualnej, np. ilu miałaś partnerów, albo że wydajesz się "bardziej doświadczona" od niego w tej kwestii?

IP i czas połączenia logowane. [12274119]
[22.02.2008] 12:37
Agnesse-27
...riding the storm... (08.02.22 12:15):
Wydaje mi się, że Twój partner może zmagać się z jakimś wewnętrznym problemem, z którym dotychczas nie podzielił się z Tobą. Rok to niewiele czasu, może zamiast na seks, znajdźcie czas na rozmowę, rozmowy? Brak erekcji lub jej zanik to zaledwie sygnał, właściwie czubek góry lodowej tego, co może dziać się w Twoim facecie.
Mówiąc o wymyślnych pozach, nie miałam wcale na myśli postawy maniaczki seksualnej albo miłośniczki nowości w seks-shopach
Niektórych sama aktywność partnerki i zmiana pozycji przyprawia o zawrót głowy. Może paraliżuje go myśl o Twojej przeszłości seksualnej, np. ilu miałaś partnerów, albo że wydajesz się \"bardziej doświadczona\" od niego w tej kwestii?

Byłabym głupia mówiąc mu ilu miałam partnerów ( nie myśl od razu,że było ich wielu)...nie wie o tym... a co do doświadczenia to fakt jestem bardziej doświadczona... z tego co ja wiem jego ex nie uznawała np sexu oralnego...może moja otwartość go przytłacza... ale to są gdybania...domysły... szczerze Ci powiem, że jest to mój pierwszy partner który ma właśnie z tym problem

IP i czas połączenia logowane. [12274290]
[22.02.2008] 13:15
...riding the storm...
Sama widzisz: gdybasz.
Może zamiast zastanawiania się tutaj, zwyczajnie, spokojnie i nie podniesionym głosem, wyjaśnijcie sobie pewne sprawy? Mam wrażenie, że on jest pasywny, z powodu Twojej postawy w seksie; Twoja otwartość, inwencja, doświadczenie (o którym nie mówisz, ale on to po prostu czuje) mogą go przytłaczać, co z kolei wpływa na jego postawę. Wydaje mu się, że nie może Tobie sprostać, czuje że więcej od niego oczekujesz, co potwierdza Twoja milcząca dezaprobata gdy coś "nie wyjdzie". Koło się zamyka. Im prędzej porozmawiacie, tym lepiej. Ale nawet jeśli wszystko sobie wyjaśnicie, nie oczekuj fajerwerków. Poczekaj, aż sam zechce działać w tej kwestii. Nie może być tak, że on "jak kłoda", a Ty się wokół niego uwijasz No, przynajmniej nie cały czas...

IP i czas połączenia logowane. [12274603]
[22.02.2008] 13:19
ivet33
widocznie kiepsko się starasz?!

IP i czas połączenia logowane. [12274630]
[22.02.2008] 13:51
Agnesse-27
ivet33 (08.02.22 13:19):
widocznie kiepsko się starasz?!

gdybyś przeczytała historię wypowiedzi to nie pisałabyś takiego bzdurnego komentarza

IP i czas połączenia logowane. [12274835]
[22.02.2008] 14:25
ivet33
Dobrze, przepraszam, to było bezduszne ... poprawie się i mam nadzieję, że mi wybaczysz, paru rzeczy musze się jeszcze nauczyć a mój komentarz był bez sensu

IP i czas połączenia logowane. [12275083]
[22.02.2008] 14:36
ivet33
poczytałam i faktycznie masz rację, było bardzo(nawet to mało powiedziane)ale to bardzo bzdurny! przepraszam bardzo!

IP i czas połączenia logowane. [12275142]
[22.02.2008] 14:39
uazleżniony
A zcy jego zchowanie nie ma podóża w dotychczasowym życiu?
Może nagle sobie coś przypomina i wtedy flaczek?
Z tego co piszesz to trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę seksualną.

IP i czas połączenia logowane. [12275173]
[22.02.2008] 14:56
...riding the storm...
uazleżniony (08.02.22 14:39):
A zcy jego zchowanie nie ma podóża w dotychczasowym życiu?
Może nagle sobie coś przypomina i wtedy flaczek?
Z tego co piszesz to trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę seksualną.

...otóż właśnie. Facetowi wpadł w ręce skarb i nie wie co z nim począć. Może wydaje się dla niej "nie dość męski", "zbyt słaby", "niedoświadczony"... itd.?
A może odczuwa ból? Biorąc pod uwagę wszystko co dotychczas było powiedziane...

IP i czas połączenia logowane. [12275300]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat