o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Żona z biura matrymonialnego

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[01.10.2015] 20:50
Anna Maria
marta 15 (12.05.2012.10 12:48):
Witam serdecznie ja byłam w duet centrum kaszana, wcześniej czytałąm negatywne opinie, ale po pierwsze byłam zdesperowana, a po drugie chiałam sama spróbowa, na maile odpowiadają i owszem, ale zapłaciłam tyle kasy za usługę, że oczekiwałam ruchów z ich strony, a ciągle musiałam się prosic, żeby kogoś zaoferowali, ciągle zwlekali z przedstawieniem kogoś, za 1000 zł uważam że na pół roku to powinnam miec z 20 ofert a przez pierwszy miesiąc dostałam jednego potem z niego zrezygnowałam czekałam znowu miesiąc, i to jeszcze oni dobierali kurcze, babka w biurze niemiła, powinnam się wycofac, ale nigdzie nie chodzę nikogo nie poznaję liczyłam że coś tu będzie, ale się przeliczyłam , naciągacze i tyle, a piszą, że wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, a na spotkaniu pani powiedziała, że gdyby oni czytali nasze wymagania to nikogo by nie [połączyli to czytają czy nie, strata kasy 1000 zł i kaszana

Polecam Ci Biuro matrymonialne Marta Wroclaw tel 606116509 .Nic nie wplacasz ,traktuja Cie jak Czlowieka ,pelni empatii i bardzo ludzcy .
Wyszlam za maz z tegoz biura .
Pozdrawiam serdecznia
Anna Maria

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21995487]
[01.11.2015] 14:05
DosiaSamosia
Tylko nie biuro serenada, chyba, że ktoś chce przeglądać stos ofert wszystkich jak leci i samemu dzwonić do danej osoby i prosić się o spotkanie. Żenada. Dałam się namówić na inne biuro też ogólnopolskie z Warszawy ale już widzę, że to w ogóle nie działa. Szkoda kasy, lepiej sobie zafundować jakiś wyjazd i odpocząć.

IP i czas połączenia logowane. [22042712]
[15.02.2016] 12:24
tai4
Duet Centrum to oszustwo!!!
Jeśli ktoś chce skorzystać z ich "oferty" to zalecam osobiste (!)odwiedziny w biurze i poproszenie o pokazanie bazy klientów.
Oni wyłudzają pieniądze (985zł za 6 miesięcy),a potem zwodzą.
Gdy wymówiłam swoją umowę po 1 miesiącu-okazało się,że nie należy mi się zwrot żadnych (!) pieniędzy!
Ostrzegam!!!

IP i czas połączenia logowane. [22196749]
[18.02.2016] 11:33
madddam23
A czy Wy byście też mogły wyjechać do mężczyzny poznanego na portalu randkowym ? Zwłaszcza jeśli on mieszka za granicą ?

IP i czas połączenia logowane. [22201229]
[10.10.2016] 19:29
DosiaSamosia
Myślę, że należy jednak przy znajomościach internetowych kierować się ograniczonym zaufaniem, niech facet przyjedzie do Polski, raczej nie jechałabym sama zagranicę.

IP i czas połączenia logowane. [22472920]
[22.11.2017] 08:35
[13.10.2016] 23:56
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Podobno pełno oszustów matrymonialnych nawet w tych"zarządach" .Kategorycznie radze się pilnować .

IP i czas połączenia logowane. [22477385]
[07.01.2017] 17:54
filus1987
Drogie Panie chetnie poznam kobiete 25-35. Jesli ma bobasa bedzie nas wiecej .podkarpacie ewent.malopolskie.To nie jest zadna sciema czy oszustwo -napisz a sie przekonasz bo niczym nie ryzykujesz a jesli chcesz byc kochana z wzajemnoscia i szanowana odezwij sie.30 latek kawaler bez dzieci reszte na priv TO NIE JEST ZADNA SCIEMA TEL606213492

IP i czas połączenia logowane. [22591326]
[16.04.2017] 19:04
Tagter
https://play.google.com/store/apps/details?i d=com.fcards - Polecam wam tą aplikację, uważam że to naprawdę świetny wybór dla osób liczących na jakaś randkę.

IP i czas połączenia logowane. [22710348]

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat