o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Żona z biura matrymonialnego

1 «   5 6 7 8 9 Strony tematu:
[06.08.2011] 20:02
Dwie oszukane
Omijajcie biuro Czandra w Warszawie szerokim łukiem. Są to nierzetelni naciągacze i zwyczajni oszuści. Z obiecywanych setek ofert jest raptem około 12. Wątpliwa przyjemność ta kosztowała 290 zł za miesiąc za osobę Oczywiście o zwrocie tej kwoty nie było mowy. Do tego obsługa bardzo nieprofesjonalna i niegrzeczna. Stanowczo odradzamy. UCIEKAJCIE OD NICH !!! Dwie oszukane.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18676658]
[08.08.2011] 22:35
ellaroo  ellaro@tlen.pl
Biuro to nieporozumienie, ale na forum można poznać wartościowych ludzi.
Chętnie porozmawiałabym z życiowym facetem........a najlepiej na zawsze.

IP i czas połączenia logowane. [18684234]
[12.08.2011] 14:19
Księżniczka - Aśka
Ja poznała męża z biura matrymonialnego. Na początku było to troszkę dziwne uczucie... jak znajomi pytali skąd się znacie no i trochę krępująca sytuacja... ale w sumie przestałam się wstydzić i na pewno polecam.. takie rozwiązanie osoba, które tak jak ja nie mają czasu na poznawanie ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [18695829]
[13.08.2011] 17:36
Karlonkaa
A z jakiego biura korzystałaś?

IP i czas połączenia logowane. [18699223]
[25.08.2011] 18:42
zawiedziona
Ostrzegam przed biurem matrymonialnym CZANDRA. Straszliwe naciągactwo. Bazę mają tak żenująco ubogą, że to jest formalna kpina z klientów, którzy płacą 290 zł za miesiąc. Właściciele mają gadane ale nic ponad to. Pieniądze wyrzucone w błoto i strata czasu.

IP i czas połączenia logowane. [18737907]
[12.12.2017] 15:17
[18.09.2011] 13:12
wartel35698
zawiedziona (11.08.25 18:42):
Ostrzegam przed biurem matrymonialnym CZANDRA. Straszliwe naciągactwo. Bazę mają tak żenująco ubogą, że to jest formalna kpina z klientów, którzy płacą 290 zł za miesiąc. Właściciele mają gadane ale nic ponad to. Pieniądze wyrzucone w błoto i strata czasu.

A co myślisz, ze inne biura maja więcej ofert???

IP i czas połączenia logowane. [18816419]
[16.11.2011] 08:52
balcer11
balcer11 (11.11.16 08:51):
Aksamitna1976 (08.02.19 08:01):
Witam seredcznie wszystkich na forum. Ja podobnie jak Kasandra123 zastanawiam sie nad pojsciem do biura matrymonialnego. Moze ktos poleci dobre biura. Na studiach przegapilam ten czas zalozenia rodziny, pozniej pracowalam w instytucjach finansowych, gdzie sa kobiety . Kiedys probowalam przez internet, ale zabraklo mi cierpliwosci. Obecnie jestem zagranica, wracam do kraju we wrzesniu i wtedy na pewno chce odnalezc 2 polowke...Obecnie mam 32 lata, a czas ucieka....chcialabym zalozyc kochajaca rodzine...pozdrawiam

szukam tez drugiej polowy tylko gdzie ja znalezc uczciwa i szczera?

IP i czas połączenia logowane. [19032953]
[04.12.2011] 11:53
bigbeny
Jeśli podobnie jak ja macie problemy z uwodzeniem kobiet polecam wam kursy prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) , są niesamowici z każdego faceta potrafią zrobić uwodziciela, mnie pomogli w bardzo dużym stopniu, pozbyłem się moich kompleksów na punkcie wyglądu i stałem się bardziej pewny siebie, a to jest bardzo ważne w kwestii uwodzenia polecam i wam, ja mam o nich bardzo dobrą opinię

IP i czas połączenia logowane. [19105380]
[10.05.2012] 12:48
marta 15
Witam serdecznie ja byłam w duet centrum kaszana, wcześniej czytałąm negatywne opinie, ale po pierwsze byłam zdesperowana, a po drugie chiałam sama spróbowa, na maile odpowiadają i owszem, ale zapłaciłam tyle kasy za usługę, że oczekiwałam ruchów z ich strony, a ciągle musiałam się prosic, żeby kogoś zaoferowali, ciągle zwlekali z przedstawieniem kogoś, za 1000 zł uważam że na pół roku to powinnam miec z 20 ofert a przez pierwszy miesiąc dostałam jednego potem z niego zrezygnowałam czekałam znowu miesiąc, i to jeszcze oni dobierali kurcze, babka w biurze niemiła, powinnam się wycofac, ale nigdzie nie chodzę nikogo nie poznaję liczyłam że coś tu będzie, ale się przeliczyłam , naciągacze i tyle, a piszą, że wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, a na spotkaniu pani powiedziała, że gdyby oni czytali nasze wymagania to nikogo by nie [połączyli to czytają czy nie, strata kasy 1000 zł i kaszana

IP i czas połączenia logowane. [19533233]
[24.06.2012] 10:56
joanka429
agayaga1971 (10.10.22 21:10):
witajcie kochani. opowiem Wam o swoich doświadczeniach, bo jest co opowiadać...jestem rozwódką od ponad 5 lat. szybko po rozwodzie poznałam mężczyznę przez system sms-owy. totalny niewypał. pomieszkiwał u mnie, jadł, prał, spał, kąpał się i czasem dorzucił się do rachunków. już od roku dzwoni do mnie codziennie, codziennie wysyła sms-y bym oddała to co sobie wyliczył za te rachunki. od rozpadu tego związku od 4 lat szukam fajnego faceta. nie ma co ukrywać- to jak szukanie igły w stogu siana. wolni w wieku 40-50 lat/taka grupa mnie interesuje/ to odpad poprodukcyjny. panie uświadomcie sobie, fajnych , wolnych facetów w tym wieku brak. fajni są zajęci!!! pozostalinawet nie ładniejsi od shreka, zaburzeni emocjonalnie, cwaniacy i chamy z przerostem ego, tatusiowe 3-5 dzieci z alimentami mieszkający u mamusi lub na pokoiku , a teraz szukający kobiety-wariatki by się załapać na zamieszkanie u niej.tak wiele mówi się źle o kobietach , że są cwane, lecą na kasę itp. panowie asolutnie nas przebijają, głownie w kwestii kobiety z mieszkaniem. jestem w biurze matrymonialnym, już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiem z kim mam do czynienia, dzwonią osoby które nie potfafią się logicznie wypowiedzieć, renciści..jeden cały czas molestuje mnie sms, że jak zapłaci wszystko zostaje mu 150 zł, ale mam go przygarnąc bo z takim dochodem mam pewnośc, że on będzie się mnie trzymał i mnie nie zdradzi . nie polecam czatów, np czat wirtualnej polski. erotomani i oszuści, wyłączne dążenie o rozmowach o seksie, wysyłanie nagich lub nie swoich zdjęć. odradzam!!!! na różnych portalach zapoznawczych poznałam wielu facetów, umówiłam się z pnad setką. powiem tak- z tej setki można by wybrać 3 może 4 godnych uwagi. a teraz śmieszne sytuacje; przychodzą żonaci i przyznają się pod koniec kawy, pan opisujący się jako wysportowany absolwent awf ważył ok 150 kg i ledwo szedł, przeważył ławkę na jakiej usiadłam i wyjadł mi moja kolację, kolejny *szczuplutki cukiernik* wyrażał rasistowskie poglądy by zabijac chore dzieci, a jak matki chcą je mieć by nie dostawały żadnych funduszy, pan który widząc mnie mówi;pokaż nogi i od razu powiedz czy umiesz dobrze robić loda,kolejny przez 15 minut wycedził może 3 słowa a ja zabijałam przytłaczającą ciszę, inny co chwilę rozmawiał z dorosłą córką przepraszając ją , że wyszedł, kłamiąc co teraz robi, niby zadbany i przystojny miał ok 168 cm, palec wychodzący ze skarpety i włosy niemyte od wielu dni, właściciel firmy odzieżowej cały czas rozmowę kierował na seks oralny, jeden wyszedł przestawić samochód i nie wrócił , kolejny cały czas pokazywał mi swoje żylaki i opisał 1000 chorób które go dręczą, gdy dowiedział się, że jestem pielęgniarką, następnemu dorosłe dzieci zabroniły się umawiać bo to nie wypada i ze mnie zrezygnował, inni..bezzębni, paznokcie totalny brud, cuchnący potem/ dodam tylko, że ich opisy w internecie były jak o facetach I gatunku/. może słowo o obcokrajowcach. holender na kawie na rynku gdy kelnerka się pomyliła o..2 zł wyzywał polaków od złodziei, oszustów i polskich świń a po chwili jak gdyby nic próbował kontynuować naszą rozmowę, gdy nawiałam szukał mnie po wszystkich poradniach i szpitalach przez miesiąc i skubaniec znalazł bo odmowa znajomości jakoś do niego nie docierała, chirurg plastyczny z poch anglik odbierał tel od pacjentek a potem je do mnie wyzywał, ubliżał, śmiał się, nazywał krowami. ogólnie odradzam lekarzy i prawników, przerost formy nad treścią, zadufanie, cwaniactwo i niestety chamowatość.a z ostatnich wieści..jeszcze świeżynka po 6 tygodniach pisania miłosnych wiadomości, wymianach zdjęć, umówionego sylwestra, obietnic wspólnego życia mężczyzna poprosił o pożyczkę w formie przelewu w wysokości 3 tys zł, dokładnie 650 funtów bo jest za granicą i córce zabrakło pieniędzy na życie.. drogie panie..bo do Was kierowałam swoje wywody..życzę Wam szczęścia, będzie Wam cholernie potrzebne..dla ciekawych o mnie. 38-latka, atrakcyjna, podyplomowe, jedno dziecko 16-letnie, własne mieszkanie, średni dochód..to na razie kobitki..

Nic dodać, nic ująć , mam dokładnie takie same doświadczenia. faceci z przerośniętym ego, albo chcących seksu i dziwiących się, że nie chcę, ale oczywiście ten seks u mnie, bo oni bez mieszkanka, mieszkanie zostawili żonie i teraz u mamuśki, na pierwszym spotkaniu "wprowadzających się", mówiący bez ogródek"Ze toby IM! pasowało"tzn. mój domek i moje finanse. Zaznaczam, że żadnym krezusem nie jestem, ale nie mam też ochoty utrzymywać jakiś nieudaczników. Oj zaliczyłam też mnogość randek... i odpuściłam, bo stwierdziłam, ze samej lepiej niż ...

IP i czas połączenia logowane. [19643453]
[08.07.2012] 21:36
popieram
joanka429 (12.06.24 10:56):
witajcie kochani. opowiem Wam o swoich doświadczeniach, bo jest co opowiadać...jestem rozwódką od ponad 5 lat. szybko po rozwodzie poznałam mężczyznę przez system sms-owy. totalny niewypał. pomieszkiwał u mnie, jadł, prał, spał, kąpał się i czasem dorzucił się do rachunków. już od roku dzwoni do mnie codziennie, codziennie wysyła sms-y bym oddała to co sobie wyliczył za te rachunki. od rozpadu tego związku od 4 lat szukam fajnego faceta. nie ma co ukrywać- to jak szukanie igły w stogu siana. wolni w wieku 40-50 lat/taka grupa mnie interesuje/ to odpad poprodukcyjny. panie uświadomcie sobie, fajnych , wolnych facetów w tym wieku brak. fajni są zajęci!!! pozostalinawet nie ładniejsi od shreka, zaburzeni emocjonalnie, cwaniacy i chamy z przerostem ego, tatusiowe 3-5 dzieci z alimentami mieszkający u mamusi lub na pokoiku , a teraz szukający kobiety-wariatki by się załapać na zamieszkanie u niej.tak wiele mówi się źle o kobietach , że są cwane, lecą na kasę itp. panowie asolutnie nas przebijają, głownie w kwestii kobiety z mieszkaniem. jestem w biurze matrymonialnym, już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiem z kim mam do czynienia, dzwonią osoby które nie potfafią się logicznie wypowiedzieć, renciści..jeden cały czas molestuje mnie sms, że jak zapłaci wszystko zostaje mu 150 zł, ale mam go przygarnąc bo z takim dochodem mam pewnośc, że on będzie się mnie trzymał i mnie nie zdradzi . nie polecam czatów, np czat wirtualnej polski. erotomani i oszuści, wyłączne dążenie o rozmowach o seksie, wysyłanie nagich lub nie swoich zdjęć. odradzam!!!! na różnych portalach zapoznawczych poznałam wielu facetów, umówiłam się z pnad setką. powiem tak- z tej setki można by wybrać 3 może 4 godnych uwagi. a teraz śmieszne sytuacje; przychodzą żonaci i przyznają się pod koniec kawy, pan opisujący się jako wysportowany absolwent awf ważył ok 150 kg i ledwo szedł, przeważył ławkę na jakiej usiadłam i wyjadł mi moja kolację, kolejny *szczuplutki cukiernik* wyrażał rasistowskie poglądy by zabijac chore dzieci, a jak matki chcą je mieć by nie dostawały żadnych funduszy, pan który widząc mnie mówi;pokaż nogi i od razu powiedz czy umiesz dobrze robić loda,kolejny przez 15 minut wycedził może 3 słowa a ja zabijałam przytłaczającą ciszę, inny co chwilę rozmawiał z dorosłą córką przepraszając ją , że wyszedł, kłamiąc co teraz robi, niby zadbany i przystojny miał ok 168 cm, palec wychodzący ze skarpety i włosy niemyte od wielu dni, właściciel firmy odzieżowej cały czas rozmowę kierował na seks oralny, jeden wyszedł przestawić samochód i nie wrócił , kolejny cały czas pokazywał mi swoje żylaki i opisał 1000 chorób które go dręczą, gdy dowiedział się, że jestem pielęgniarką, następnemu dorosłe dzieci zabroniły się umawiać bo to nie wypada i ze mnie zrezygnował, inni..bezzębni, paznokcie totalny brud, cuchnący potem/ dodam tylko, że ich opisy w internecie były jak o facetach I gatunku/. może słowo o obcokrajowcach. holender na kawie na rynku gdy kelnerka się pomyliła o..2 zł wyzywał polaków od złodziei, oszustów i polskich świń a po chwili jak gdyby nic próbował kontynuować naszą rozmowę, gdy nawiałam szukał mnie po wszystkich poradniach i szpitalach przez miesiąc i skubaniec znalazł bo odmowa znajomości jakoś do niego nie docierała, chirurg plastyczny z poch anglik odbierał tel od pacjentek a potem je do mnie wyzywał, ubliżał, śmiał się, nazywał krowami. ogólnie odradzam lekarzy i prawników, przerost formy nad treścią, zadufanie, cwaniactwo i niestety chamowatość.a z ostatnich wieści..jeszcze świeżynka po 6 tygodniach pisania miłosnych wiadomości, wymianach zdjęć, umówionego sylwestra, obietnic wspólnego życia mężczyzna poprosił o pożyczkę w formie przelewu w wysokości 3 tys zł, dokładnie 650 funtów bo jest za granicą i córce zabrakło pieniędzy na życie.. drogie panie..bo do Was kierowałam swoje wywody..życzę Wam szczęścia, będzie Wam cholernie potrzebne..dla ciekawych o mnie. 38-latka, atrakcyjna, podyplomowe, jedno dziecko 16-letnie, własne mieszkanie, średni dochód..to na razie kobitki..

Nic dodać, nic ująć , mam dokładnie takie same doświadczenia. faceci z przerośniętym ego, albo chcących seksu i dziwiących się, że nie chcę, ale oczywiście ten seks u mnie, bo oni bez mieszkanka, mieszkanie zostawili żonie i teraz u mamuśki, na pierwszym spotkaniu "wprowadzających się", mówiący bez ogródek"Ze toby IM! pasowało"tzn. mój domek i moje finanse. Zaznaczam, że żadnym krezusem nie jestem, ale nie mam też ochoty utrzymywać jakiś nieudaczników. Oj zaliczyłam też mnogość randek... i odpuściłam, bo stwierdziłam, ze samej lepiej niż ...

Popieram. Jestem singlem od 16 lat. Najpierw nie miałam czasu, bo wychować i wykształcić 2 dzieci kobiecie w tym kraju nie jest łatwo. wyższe studia, podyplomowe, własne M, auto średniej klasy, stała praca i dochód nieco ponad średnią krajową.Nie chodzę na kawy z ludźmi poznanymi przez internet. Korzystam ze znajomości poleconych przez znajomych lub profesjonalne biuro. Ale póki co nadal jestem sama.Jeden pan chwalił się pięknym domem. Gdy złożyłam mu niespodziewaną wizytę, okazało się, ze dom jest przedwojenny, a w nim ma tylko prawo dożywotniego użytkowania 1 pokoju, bo resztę zajmuje córka.Chłopina był tak zaskoczony, ze zrobił się szczery i okazało się, że nawet nie ma rozwodu, ale trzeba, to rozwód weźmie...
Wczoraj znowu znowu byłam na kawie. Było bardzo miło.Ten pan był naprawdę miłym i wartościowym człowiekiem, szkoda, że nie mój rozmiar...
Powodzenia KOBITKI

IP i czas połączenia logowane. [19682272]
[11.07.2012] 13:43
Carrisima
popieram (12.07.08 21:36):

Popieram. Jestem singlem od 16 lat. Najpierw nie miałam czasu, bo wychować i wykształcić 2 dzieci kobiecie w tym kraju nie jest łatwo. wyższe studia, podyplomowe, własne M, auto średniej klasy, stała praca i dochód nieco ponad średnią krajową.Nie chodzę na kawy z ludźmi poznanymi przez internet. Korzystam ze znajomości poleconych przez znajomych lub profesjonalne biuro. Ale póki co nadal jestem sama.Jeden pan chwalił się pięknym domem. Gdy złożyłam mu niespodziewaną wizytę, okazało się, ze dom jest przedwojenny, a w nim ma tylko prawo dożywotniego użytkowania 1 pokoju, bo resztę zajmuje córka.Chłopina był tak zaskoczony, ze zrobił się szczery i okazało się, że nawet nie ma rozwodu, ale trzeba, to rozwód weźmie...
Wczoraj znowu znowu byłam na kawie. Było bardzo miło.Ten pan był naprawdę miłym i wartościowym człowiekiem, szkoda, że nie mój rozmi

IP i czas połączenia logowane. [19689067]
[15.07.2012] 18:36
tetsuo2
Biura matrymonialne? To ludzie internetu nie znają? http://wystapieniapubliczne.eu/

IP i czas połączenia logowane. [19699179]
[13.08.2012] 21:57
ginala
No widzisz Też się zdziwiłam, ale biura matrymonialne jeszcze funkcjonują Co do skuteczności takich biur, to różnie bywa, ale to nie jest wina pracowników, że nie potrafią odpowiednio dobrać dwóch osób do siebie. Często tym problemem są sami składający swoją ofertę, wybielając się tam na wszelkie sposoby. To samo niestety tyczy się portali internetowych. Biura nie mogą przecież tego weryfikować, a póki ludzie nie zrozumieją, takie działania na dłuższą metę NIC nie dają, ten problem będzie istniał. Sama kiedyś byłam w biurze matrymonialnym, ale internetowym Coś na wzór biura matrymonialnego, po prostu portal mydwoje. Wszystko fajnie, ludzie dużo o sobie piszą, portal dobiera osoby pasujące do siebie (na podstawie testu wypełnianego przy rejestracji), jest możliwość dopasowania kryteriów, ale i tak wszystko to zweryfikować może dopiero rozmowa czy spotkanie. Sporo facetów tam poznałam, jedni bardziej odpowiedni dla mnie, inni mniej. Ale dużym plusem dla mnie było to, że był ten kontakt z nimi. Nie było tak, że wysyłałam wiadomości w jakąś pustą przestrzeń, na większość wysłanych wiadomości otrzymałam odpowiedź. Co było dla mnie istotne. Przynajmniej w taki sposób można zweryfikować w pewnym stopniu prawdziwość podanych informacji przez tych panów...

IP i czas połączenia logowane. [19766460]
[16.08.2012] 15:16
stonehenge5
Do: ginala
Bardzo się starasz, ginala. Wiadomo, lepsza opinia o biurze = więcej klientów. I praca dla ciebie, skarbie. Pecunia non olet.
Prawda? Prawda.
Niestety dla ciebie, portal mydwoje cieszy się (to niefortunne sformułowanie) złą sławą. Te "*", czy jak tam ich nazywacie, piszą o doświadczeniach z wami na różnych forach. To żmije i padalce, prawda?
Bo przecież wszyscy pracownicy biura tak się starają. Żeby było dobrze. I żeby było prawie tak jak w prawdziwym życiu. Prawie...
Ale doceniam starania. Jesteś wielka, walczysz.
Gdyby szefunio chciał dowodu twojego zaangażowania, chętnie poświadczę.
Nie dziękuj, no problem.
ginala (12.08.13 21:57):
No widzisz Też się zdziwiłam, ale biura matrymonialne jeszcze funkcjonują Co do skuteczności takich biur, to różnie bywa, ale to nie jest wina pracowników, że nie potrafią odpowiednio dobrać dwóch osób do siebie. Często tym problemem są sami składający swoją ofertę, wybielając się tam na wszelkie sposoby. To samo niestety tyczy się portali internetowych. Biura nie mogą przecież tego weryfikować, a póki ludzie nie zrozumieją, takie działania na dłuższą metę NIC nie dają, ten problem będzie istniał. Sama kiedyś byłam w biurze matrymonialnym, ale internetowym Coś na wzór biura matrymonialnego, po prostu portal mydwoje. Wszystko fajnie, ludzie dużo o sobie piszą, portal dobiera osoby pasujące do siebie (na podstawie testu wypełnianego przy rejestracji), jest możliwość dopasowania kryteriów, ale i tak wszystko to zweryfikować może dopiero rozmowa czy spotkanie. Sporo facetów tam poznałam, jedni bardziej odpowiedni dla mnie, inni mniej. Ale dużym plusem dla mnie było to, że był ten kontakt z nimi. Nie było tak, że wysyłałam wiadomości w jakąś pustą przestrzeń, na większość wysłanych wiadomości otrzymałam odpowiedź. Co było dla mnie istotne. Przynajmniej w taki sposób można zweryfikować w pewnym stopniu prawdziwość podanych informacji przez tych panów...

IP i czas połączenia logowane. [19772502]
[16.08.2012] 15:35
stonehenge5
Aha, sorki, ginala.
Według internautów na pochwałę zasługują też pozostali pracownicy biura. Ci, którzy odpisują na maile klientek.
Czy to prawda? Nie chce mi się wierzyć, to nie może być prawda .
Wy, na pewno, nie posunęlibyście się aż do takiej desperacji.
Wierzę w was i wasze szlachetne intencje .
Pozdrawiam serdecznie
stonehenge5 (12.08.16 15:16):
Do: ginala
Bardzo się starasz, ginala. Wiadomo, lepsza opinia o biurze = więcej klientów. I praca dla ciebie, skarbie. Pecunia non olet.
Prawda? Prawda.
Niestety dla ciebie, portal mydwoje cieszy się (to niefortunne sformułowanie) złą sławą. Te "*", czy jak tam ich nazywacie, piszą o doświadczeniach z wami na różnych forach. To żmije i padalce, prawda?
Bo przecież wszyscy pracownicy biura tak się starają. Żeby było dobrze. I żeby było prawie tak jak w prawdziwym życiu. Prawie...
Ale doceniam starania. Jesteś wielka, walczysz.
Gdyby szefunio chciał dowodu twojego zaangażowania, chętnie poświadczę.
Nie dziękuj, no problem.
ginala (12.08.13 21:57):

IP i czas połączenia logowane. [19772553]
[31.08.2012] 20:05
fran_ek
Ale o co Ci chodzi Stonehange5? Co takiego Ginala napisała, że tak naskoczyłeś na nią i posądzasz o reklamę? Nie wiem, mnie zawsze śmieszy takie atakowanie internetowe, ale każdy robi co chcę. Nie wiem, ale jak dla mnie to nie było nawet jakieś wyjątkowo pozytywne opisywanie tego portalu. Można się do wielu rzeczy przyczepić w związku z tym portalem, ale akurat aktywność ludzi jest plusem. Sam korzystałem, więc wiem. A o złej opinii wśród internautów, prawdę powiedziawszy nie słyszałem. Jest trochę negatywnych opinii, ale w większości są to posty z dawnych czasów. Obecnie nie widzę zbyt dużo negatywnych opinii na ich temat. A sam też nie mogę powiedzieć o nich nic złego. A o odpisywaniu pracowników portalu na maile wysyłane między użytkownikami to już się nie wypowiem. Moim zdaniem to jest takie szkalowanie portalu. Bo przecież nie udowodni się, że czegoś takiego nie ma, można sobie posądzić portal w ten sposób, nawet, jak jest to wierutna bzdura.

IP i czas połączenia logowane. [19811510]
[15.09.2012] 14:38
Mgiełka
edie (10.04.14 14:29):
Czego wy tak naprawdę szukacie?. ''Życie to cierpienie''- tak mawiaja buddyści. I jest w tym trochę prawdy. Ciągła rywalizacja o trofeum. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. Pozbawieni odpowiedniej wrażliwości ludzie nie szanują ani siebie ani niczego pod słońcem. Samotność pozbawiona jest sensu, ale może jest mniej bolesna.. Wrzeszcząca, pełna pretensji wściekła baba, która już od dawna nie jest podporą mężczyzny. Mnoży swoje żądania, tak jakby cały świat się jej należał. Co do mężczyzn. O tym , kto nim jest decyduje charakter, a nie fiut. Ostatnimi czasy zabrakło odpowiednich wzorców kobiet i mężczyzn. Powstało barachło, które kieruje się wzorcem zachodniej kultury, wdrukowanym mu przez zidiociałe media . )))EEEE. Tylko chce się zwymiotować. I tak baranica trafia na barana i prostują sobie rogi. Wzajemne obwinianie się o spieprzone życie. A może tak jeszcze jeden potop??? Siebie najpierw zmieńcie..Pewnego razu Jezus nagabywany przez Żydów o to, że trzeba wzniecić powstanie, aby przepędzić Rzymian, odparł tak: Zmieńcie swoje serca, a Rzymianie i tak odejdą, bo to spowoduje Boska Łaska...Człowiek też nie uczyni tego, czego by najpierw w sercu nie miał. Sami przyciągacie swoje nieszczęścia. Nie szukajcie u innych, tylko w sobie. A wtedy przestaniecie rozpaczliwie szukać szczęścia. Ono znajdzie was samo, kiedy będziecie gotowi, by je przyjąć ...

Dokładnie tak samo myślę...I dodałabym , że ogromnie żałuję, że coraz trudniej jest wokół dostrzec kto tak na prawdę jest kobietą, a kto mężczyzną. I nie mam tu na myśli tylko wyglądu.Jako kobieta - chcę, żeby mnie postrzegano jako kobietę Nie mam zamiaru udawać, że nie chcę tradycyjnych "przywilejów kobiecych" i nie jestem zadowolona kiedy facet pokazuje swoją męskość (oczywiście nie sprowadzaną wyłącznie do organów). To dlatego niektórzy mają problem z seksem - sami nie wiedzą kim są, ciagle kogoś grają a ich instrumenty nie bardzo się sprawują. Jak się kogoś kocha czy pożąda - nie ma mowy o problemach : ONE SĄ CZĘŚCIĄ ŻYCIA I SĄ DO POKONANIA; JESZCZE BARDZIEJ ZBLIŻAJĄ LUDZI (a nie w tył zwrot lub rozpacz lub inna płeć lub trzech na raz itd.)Pozdrawiam zakochanych i czekających na miłość.

IP i czas połączenia logowane. [19847660]
[14.02.2013] 15:48
Krzychu1234
A ja miesiąc temu zapisałem się do biura Świat Singla we Wrocławiu, nowe biuro i całkiem fajnie działa, już się umawiam z dziewczyną

IP i czas połączenia logowane. [20235826]
[14.02.2013] 18:30
Karol39
Krzychu1234 (13.02.14 15:48):
A ja miesiąc temu zapisałem się do biura Świat Singla we Wrocławiu, nowe biuro i całkiem fajnie działa, już się umawiam z dziewczyną

Nowe Biura mają ten plus, ze jeszcze się tak wysoko nie cenią jak te z "tradycjami" i nie windują cen w kosmos. Daj znać jak z biurem będzie się układać współpraca, chętnie się nad nim pomyślę bo w necie mają dużo pozytywów.

IP i czas połączenia logowane. [20236180]
[20.02.2013] 20:38
ccalineczkaa
Ja właśnie problem z samotnością, chyba jak większość odwiedzająca podobne wątki. Nie wiem czy można jednoznacznie wskazać jeden, jedyny serwis randkowy, który jest najlepszy. Testowałam już wiele z nich, jedne były lepsze od drugich w jednym, kolejne w drugim itp. Obecnie korzystam z serwisu www.samotneserca.pl i jak do tej pory jestem najbardziej zadowolona, jak zmienię na inny, tzn. znajdę lepsze to też dam znać, ale póki co to jest zdecydowanie mój faworyt w sferze internetowych znajomości

IP i czas połączenia logowane. [20253085]
[28.03.2013] 12:12
zosia samosia
Niestety w biurach jest co najmniej 3 x więcej Pań niż Panów (województwo pomorskie). Jestem kobietą więc mam gorzej. Poza tym na prawdę nie ma z kim się spotkać. Panowie po 50 z 3 dzieci, wynajmujący pokój (kawalerka za droga), wymagający natychmiastowej wizyty u dentysty (też za drogo więc braki w uzębieniu z przodu), szukają pań do 30, bez zobowiązań, dzieci, wykształconej, z mieszkaniem, samochodem, która będzie im dzieci rodzić, zarabiać i ich oczywiście przygarnie. Zacznę umawiać się z kobietami jak tak dalej pójdzie.

IP i czas połączenia logowane. [20357899]
[05.04.2013] 13:50
PewnaPolka
mortyr (08.02.19 08:08):
Ten Yoel z Izraela spóźnił się o 15 lat. Żadna Polka przy zdrowych zmysłach nie wyjdzie za mąż za żyda aby pojechać do ogarniętego wojną Izraela, w którym w dodatku jest teraz biedniej niż Polsce.

Czy bycie Żydem to coś gorszego? Równie dobrze inni mogli by powiedzieć, że bycie Polakiem to coś okropnego. Sama poznałam pewnego chłopaka z Izraela, z którym jestem już przeszło 3 lata. Wkrótce mam zamiar tam wyjechać. Izrael nie jest biedniejszy od Polski, chociaż fakt, że jest on cały czas w stanie wojny jest dość przerażający. Ale myślę, że da się z tym żyć...

IP i czas połączenia logowane. [20382697]
[21.04.2013] 17:29
allalla
szukam faceta od dwóch lat,przeglądam telegazetę"nałogowo",zdobyłam sie na odwagę i napisałam do pana X,okazało się ,że to prostak i cham,prymitywny niedouczony cwaniak,musiałam zmienić nr telefonu.Wciąż jestem sama,panowie gustują w "wymalowanych, cycatych lafiryndach".Ania

IP i czas połączenia logowane. [20429755]
[21.04.2013] 17:56
allalla
Carrisima (12.07.11 13:43):
popieram (12.07.08 21:36):

Wczoraj znowu znowu byłam na kawie. Było bardzo miło.Ten pan był naprawdę miłym i w

IP i czas połączenia logowane. [20429793]
[26.06.2013] 11:32
kris4783745
mmm82 - Jestes Gosc!
Drogie panie.... To wy macie cisnienie na dziecko... po 35 roku zycia staje sie nie do zniesiania... stad tyle agresji bo nie ma chetnego na utrzymywanie pseudo ksiezniczki bez kasy, bez checi do czegokolwiek za to z wymaganiami.
Zostaniecie panie same nawet bez dziecka......
i985687658765 (08.02.21 14:57):
Polecam najpierw psychoterapie.
A jak nie masz czasu to po co szukasz? Dziwki dla ktorej masz godzine czasu raz w miesiacu przed zasnieciem? Jak robistz taka wspaniala kariere to pewnie stac cie na sprzataczke. Ty nie wiesz co to milosc a bez tego zaden ziazek nie ma sesu.
<cytat>mmm82 (08.02.19 23:43):
Mam juz prawie 26 lat, jakas wizje i podazam calkiem niezla sciezka kariery. Mam dosc poznawania kobiet na chybil trafil, a na chwile obecna znudzilo mi sie uganianie za kolejnymi \"podbojami\". Chcialbym w sumie juz chyba powoli zakladac rodzine, tyle, ze jestem dosc trudnym przypadkiem. Ze wzgledu na prace mam malo czasu i jestem czasem dosc szorstki w obyciu, slabo mi idzie przywiazywanie sie emocjonalne, nie potrafilbym byc z kobieta, ktora nie pociaga mnie fizycznie, nie jestem w stanie zwiazac sie z kobieta, ktora ma juz jakies dzieci, bo czulbym sie zawsze na drugim planie w glebi serca (a wiem od duzej ilosci kobiet, ze dla nich, dziecko jest wazniejsze od faceta, bo to jest innego rodzaju uczucie), a taka sytuacje moglbym zniesc tylko wtedy, gdy byloby to tez \"moje\" dziecko, ktore tez mi byloby wyjatkowo bliskie. Nie naleze tez do osob z \'grzecznym\' usposobieniem i spokojna przeszloscia. Zastanawiam sie, czy warto mi sie zapisywac do jakiegos biura. Teoretycznie nie jestem chyba przypadkiem tragicznym i potrafie sie normalnie umowic z jakas poznana kobieta - zle nie wygladam, ponoc jestem calkiem madry i inteligentny i wiem jak zadbac o kobiete, ale nie zaglaskac jej na smierc. Niby prose rozwiazanie, tyle, ze mi sie nie chce tracic wiecej czasu na spotykanie sie z kims, tylko po to zeby dowiedziec sie po jakims czasie, ze w sumie charakter drugiej osoby mi nie odpowiada na dluzsza mete. Czy warto sie zapisywac???
</cytat>

IP i czas połączenia logowane. [20574910]
[29.06.2013] 00:32
onaszukapartnera
Czy są tutaj wolni panowie w wieku 40-50 lat? Szukam swojej drugiej połowy, ale jakoś ciężko mi to idzie. Jestem po rozwodzie i powoli tracę nadzieję... Próbowałam przez portale internetowe, ale jednak tam jest dużo panów myślących tylko o seksie i przygodach, wydaje mi się że część z nich ma już żony...Jestem z okolic Katowic, szukałam tutaj biur matrymonialnych, znalazłam kilka, ale najciekawsze wydaje mi się biuro matrymonialne w Jaworznie ProAmore. Z tego co wyczytałam jest to nowo powstałe biuro. Zadzwoniłam i wypytałam co i jak. Brzmi ciekawie, chyba się skuszę, zwłaszcza, że w porównaniu do innych biur mają małą opłatę członkowską. Czy jest tutaj osoba, która ma doświadczenie z biurami matrymonialnymi w okolicy Katowic?

IP i czas połączenia logowane. [20580914]
[21.10.2013] 23:05
molly
Wszystkie drogie Panie i Panowie- podam Wam dobra rade:jezeli spotkacie druga polowke przyjrzyjcie sie jej rodzinie-ojcu z jakim szacunkiem odnosi sie do matki i matce.Bedzie wiadomo jakie wzorce z domu wyniosly dzieci.
Tak to prawda udany zwiazek to jak los na loterii ale trzeba wierzyc,badzcie ostrozni i cierpliwi,niektorzy szybko pekaja a Was uchronia.

IP i czas połączenia logowane. [20817472]
[21.10.2013] 23:16
molly
zawiedziona (11.08.25 18:42):

15 lat temu rozwiodlam sie i napisalam do biura Czandra,przedstawiciele biura zazadali odemnie aktu rozwodowego celem ochrony dobr swoich klientow np.zeby Pan X nie wpadl na oszustke.Ow dokument jest scisle osobisty i nie nalezy go udostepniac osobom trzecim.
Wprowadzili mnie w zdumienie,a co z ochrona dobr osobistych Pan? Klientka nieprofesjonalnego Biura Czandra nie bylam nie jestem nie bede!

IP i czas połączenia logowane. [20817499]
[21.10.2013] 23:31
molly
Dwie oszukane (11.08.06 20:02):
Omijajcie biuro Czandra w Warszawie szerokim łukiem. Są to nierzetelni naciągacze i zwyczajni oszuści. Z obiecywanych setek ofert jest raptem około 12. Wątpliwa przyjemność ta kosztowała 290 zł za miesiąc za osobę Oczywiście o zwrocie tej kwoty nie było mowy. Do tego obsługa bardzo nieprofesjonalna i niegrzeczna. Stanowczo odradzamy.
UCIEKAJCIE OD NICH !!!
Dwie oszukane.

To biuro prowadza ludzie z kompleksami ktorych nabawili sie w komunie;uginaja sie przed klientem z zagranicy nie stawiajac zadnych wymagan i pewnie celem zeby zostawili kase do tego stopnia ze tylko od polek wolaja akt rozwodowy a to ze Polka trafi na oszusta to juz nie ich problem-takie dzialanie ma swoja nazwe .

IP i czas połączenia logowane. [20817542]

1 «   5 6 7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat