o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Żona z biura matrymonialnego

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[18.02.2008] 15:30
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Jeśli wydaje się wam, że instytucja biura matrymonialnego to przeżytek, jesteście w błędzie. Do biur matrymonialnych w całym kraju trafia tysiące zgłoszeń od kobiet i mężczyzn, którzy szukają życiowego partnera. Robią to za pośrednictwem biura, bo nie mają czasu.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10530 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.02.2008] 16:04
WWW.ZIELONI.W.PL

[nie mam nic do powiedzenia]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12250595]
[18.02.2008] 20:56
Edytkaa
Taa te biura to miejsca dla starych spasionych spoconych rozwodnikow i wdowcow ktorzy nie maja co z kasa robic a sa tak grubi ze nie dosiegaja do fi;uta zeby sie zaspokoic. I czyhaja takie oblehy na jakas 18 z ksztaltnym tyłkiem ktora chce uciec od nadopiekunczych rodzicow. w ten sposob oblech zapewnia jej wykształcenie, najmodniejsze ciuchy, dom i to tylko za cene dawania d.
pozdr

IP i czas połączenia logowane. [12252241]
[19.02.2008] 00:09
kfdjghlfdhg
TO CHYBA NIE W POLSCE, WSZYSTKIE DAJA NA LEWO I PRAWO.NIEMA TERAZ KOBIET UCZCIWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12253723]
[19.02.2008] 00:11
rome
Zona ,a co to jest, tylko jak coś potrzebuje to zrobi wszystko ,a tak to ma wsio w DUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12253736]
[23.04.2017] 17:53
[19.02.2008] 00:15
golet
rome zgadzam sie w 100% z tobą !!

IP i czas połączenia logowane. [12253756]
[19.02.2008] 00:21
pirat555
Edytkaa (08.02.18 20:56):
Taa te biura to miejsca dla starych spasionych spoconych rozwodnikow i wdowcow ktorzy nie maja co z kasa robic a sa tak grubi ze nie dosiegaja do fi;uta zeby sie zaspokoic. I czyhaja takie oblehy na jakas 18 z ksztaltnym tyłkiem ktora chce uciec od nadopiekunczych rodzicow. w ten sposob oblech zapewnia jej wykształcenie, najmodniejsze ciuchy, dom i to tylko za cene dawania d.
pozdr

Bede troszke zlosliwy.Pewnie sama jestes w takim stanie ze,zaden oblech Cie nie chce?.A na powaznie.Nie jestem i nie bylem "oblechem" a swoja zone poznalem wlasnie przez Bioro.Duzo by o tym pisac ale tez chyba do Ciebie to nie dotrze.We wrzesniu bedziemy obchodzic piata rocznice(jak ten czas leci) slubu i najwazniejsze ze chcemy byc z soba

IP i czas połączenia logowane. [12253783]
[19.02.2008] 00:55
Koniczyna
a tak z ciekawości - czemu w tytule jest ŻONA z biura matrymonialnego? takie już chyba te biura mają założenia że da sie w nich znaleźć i Panów i Panie...

IP i czas połączenia logowane. [12253924]
[19.02.2008] 01:00
320
Dobre, ale nie widzę nic dziwnego że takie instytucje istnieją (coś na zasadzie najstarszego zawodu świata). Nawet... Mimo takich nowinek technicznych jak internet, telekomunikacja, ludzie się na pewnych płaszczyznach oddalają od siebie - n.p. nie znamy własnych sąsiadów co kiedyś byłoby dosyć dziwne. Jednak każdy może mieć własne zdanie na ten temat...

IP i czas połączenia logowane. [12253939]
[19.02.2008] 01:01
320
320 (08.02.19 01:00):
Dobre, ale nie widzę nic dziwnego że takie instytucje istnieją (coś na zasadzie najstarszego zawodu świata). Nawet... Mimo takich nowinek technicznych jak internet, telekomunikacja, ludzie się na pewnych płaszczyznach oddalają od siebie - n.p. nie znamy własnych sąsiadów co kiedyś byłoby dosyć dziwne. Jednak każdy może mieć własne zdanie na ten temat...

P.S. Gdzie jest "Zielony"?

IP i czas połączenia logowane. [12253948]
[19.02.2008] 01:50
jasio_kutasio
320 (08.02.19 01:01):
320 (08.02.19 01:00):

P.S. Gdzie jest \"Zielony\"?

śpi już
bo rano zaśpi do szkoły kiedyś byłem jednym z popularniejszych forumowiczów
teraz powracam w nowym jeszcze bardziej przegranym wcieleniu

IP i czas połączenia logowane. [12254028]
[19.02.2008] 03:04
Gdzie jest zielony debil

IP i czas połączenia logowane. [12254120]
[19.02.2008] 03:06
Edytkaa berecik poluzuj
pozdr

IP i czas połączenia logowane. [12254122]
[19.02.2008] 03:44
Zielony debil kręci śmigłem
Gdzie jest zielony debil (08.02.19 03:04):

Pewnie brakło mu prądu w tej dżungli i dziś tylko kręci śmigłem przyglądając się swoim kotom

IP i czas połączenia logowane. [12254152]
[19.02.2008] 05:31
oisvagstrer
Wiele jest artykułów prasie o tym, że istnieje różnica w wykształceniu kobiet i mężczyzn w Polsce, czytaj: więcej jest zadbanych i interesujących kobiet, a na drugim biegunie prości faceci.
Ta różnica powstaje też w krajach emigracyjnych jak Polska, bo faceci częściej wyjeżdzają.
Więc taki fajny osobnik płci męskiej będzie akurat szukał w biurze matrymonalnialnym jak jakiś popraniec, skoro wystarczy, że wejdzie na zwykły portal randkowy.

IP i czas połączenia logowane. [12254174]
[19.02.2008] 05:33
Real_Spartan
pozdr

A ja mam 184cm wzrost i 96kg samych miesni a mimo to uwazam,
ze biura tego typu w dzisiejszych czasach (kiedy deficyt czasu stanowi duzy problem) to dobra perpektywa w stosunku do bardzo anonimowych stron www. (Nie korzystalem, aczkolwiek rozwazam taka opcje, biorac pod uwage, ze istnieja firmy, ktore poniekad biara odpowiedzialnosc za potencjalne niepowodzenia to juz cos....

IP i czas połączenia logowane. [12254176]
[19.02.2008] 05:57
Real_Spartan
oisvagstrer (08.02.19 05:31):
Wiele jest artykułów prasie o tym, że istnieje różnica w wykształceniu kobiet i mężczyzn w Polsce, czytaj: więcej jest zadbanych i interesujących kobiet, a na drugim biegunie prości faceci.
Ta różnica powstaje też w krajach emigracyjnych jak Polska, bo faceci częściej wyjeżdzają.
Więc taki fajny osobnik płci męskiej będzie akurat szukał w biurze matrymonalnialnym jak jakiś popraniec, skoro wystarczy, że wejdzie na zwykły portal randkowy.

I przykra sprawa, ze na stronkach randkowych ludzie (polacy nie sa tu pzodownikami) potrafia baaardzo mijac sie z prawda co jest (na szczescie) pietnowane przez ludzi, ktorzy maja taki obowiazek.

IP i czas połączenia logowane. [12254188]
[19.02.2008] 07:54
kasandra 123
uwazam,że biuro matrymonialane to bardzo skuteczny sposób na znalezienie osoby odpowiadającej naszym oczekiwaniom.Tu wstępnej selekcji dokonuje biuro,mam na mysli BARDZO dobre biuro,dysponujace doswiadczeniem,odpowiednia iloscia ofert,obslugą,umiejetnoscia doboru.Poszukiwacze przygod maja dzis do dyspozycji internet,a tu pojawia sie juz konkretny kandydat do zawarcia znajomosci na cale zycie...chetnie dowiem sie tu rekomendacje o dobrym biurze,gdyz planuje w najblizszym czasie skorzystac

IP i czas połączenia logowane. [12254276]
[19.02.2008] 08:01
Aksamitna1976
Witam seredcznie wszystkich na forum. Ja podobnie jak Kasandra123 zastanawiam sie nad pojsciem do biura matrymonialnego. Moze ktos poleci dobre biura. Na studiach przegapilam ten czas zalozenia rodziny, pozniej pracowalam w instytucjach finansowych, gdzie sa kobiety . Kiedys probowalam przez internet, ale zabraklo mi cierpliwosci. Obecnie jestem zagranica, wracam do kraju we wrzesniu i wtedy na pewno chce odnalezc 2 polowke...Obecnie mam 32 lata, a czas ucieka....chcialabym zalozyc kochajaca rodzine...pozdrawiam aksamitna

IP i czas połączenia logowane. [12254292]
[19.02.2008] 08:04
Aksamitna1976
czekam na odpowiedzi na nieznajom1@o2.pl
a moze ktos z panow lub Pan podzieli sie wlasnymi doswiadczeniami na priv???
czekam takze na maile od fajnych, wyksztalconych Panow aksamitna

IP i czas połączenia logowane. [12254300]
[19.02.2008] 08:08
mortyr
Ten Yoel z Izraela spóźnił się o 15 lat. Żadna Polka przy zdrowych zmysłach nie wyjdzie za mąż za żyda aby pojechać do ogarniętego wojną Izraela, w którym w dodatku jest teraz biedniej niż Polsce.

IP i czas połączenia logowane. [12254315]
[19.02.2008] 08:31
oisvagstrer

IP i czas połączenia logowane. [12254373]
[19.02.2008] 08:31
Muay Thay Fighter
www.zieloni.w.pl (08.02.19 01:51):
NIECH SIĘ KOCHAJA

problem w tym ze te wszytskie portale randkowe biura matrymionialne oparte sa na klamstwach falszywych profilach nieprawdziwych zdjeciach wymyslonych informacjach itp.

chodzi o wyciaganie kasy od frajerów-uzytkownikow tzw.klientow

Skąd wiesz?? czyżbyś korzystał kiedyś?? Nie można powiedzieć że wszyscy ludzie to oszuści i wszystkie portale tylko kłamią. Moim zdaniem nie ważne jak się pozna 2 osobę, grunt żeby do siebie spasować

IP i czas połączenia logowane. [12254375]
[19.02.2008] 08:40
Aksamitna1976
Tutaj gdzie jestem bardzo popularny jest speed dating. Bierze w tym udzial 15 panow i 15 Pan. Panie siedza przy stolikach, a panowie zmieniaja miejsca..Kazdy ma na rozmowe 3 minuty. O tym ze rozmowe nalezy konczyc jest dzwonek...
po rozmowach , obie strony zaznaczaja w formularzu czy chca miec nadal ze soba kontakt. jesli tak, to otrzymuja numer telefonu tej drugiej osoby...
co do internetu, to takze mialam przykre doswiadczenia. Facet pieknym jezykiem pisal, potrafil sie takze zareklamowac, ze uprawia zeglarstwo, na zdjeciu mial niezla sylwetke. A jak do spotkania przyszlo, to stwierdzil, ze dopiero chce rozpoczac przygode z zaglami, a zdjecie ktore otrzymalam mailem bylo sprzed paru dobrych lat...
do przekrzywiania rzeczywistosci ma takze skolonnosci plec piekna...konkurencja jest ogromna, wiec kazdy chce sie wyroznic na tle innych... aksamitna

IP i czas połączenia logowane. [12254394]
[19.02.2008] 08:56
Tomek1974
Trudna jest mi jednoznacznie wypowiedziec sie na temat biur matrymonialnych. Z jednej strony są serwisy randkowe, ktore moga rowniez spelniac (pelnia) funkcje biur matrymonialnych, z drugiej strony biuro, w starym znaczeniu. Ja nie korzystalem z takich uslug rozumiem jednak, ze pracuja tam osoby, ktore maja za zadanie "pomoc" poszukujacym. Mysle, ze nie kazdy ma tez odwage pojsc do biura. Internet daj wiecej swobody

IP i czas połączenia logowane. [12254446]
[19.02.2008] 09:03
Czesiek z podlaskiego
Kiedyś oraliśmy kobietami pole, a dzisiaj? Oj chłopy, dzisiaj baby wami rządzą!!! W pracy i w domu pozdrawiam wszystkie feministki !!

IP i czas połączenia logowane. [12254483]
[19.02.2008] 09:06
Nitka1858
Myślę, że biura matrymonialne znowu wrócą do łask. Teraz młodzi i uczą się i pracują, pracę kończą późno, czasu na zawieranie znajomości mają coraz mniej. Dyskoteki czy puby niekoniecznie są odpowiednim miejscem dla wszystkich. Poza tym czekać, że może raz w tygodniu (w sensie:wolna sobota) trafi się okazja do zawarcia znajomości - absurd.
Może więc warto zaryzykować i zwrócić się do biura matrymonialnego? Niestety nie uniknie się pewnie rozczarowań, związanych z \\\"przekoloryzowaniem\\\" delikatnie mówiąc, swojego wizerunku przez różne osoby, ale cóż, przecież bywa i tak, że dopiero po kilku latach (!) małżeństwa przekonujemy się, że i ten wizerunek też był mooooocno przekoloryzowany...a jednak podjęłyśmy/liśmy decyzję o wejściu w związek. Prawda?

IP i czas połączenia logowane. [12254501]
[19.02.2008] 09:45
asfgsd
Nie tylko w Polsce tak jest. Faceci maja wiecej wyboru jesli chodzi o wiek kobiety do 20 lat minus. Kobiety tego wyboru nie maja.
Polki nie tylko maja do wyboru smierdzieli w kraju ale i za granica. Ci za granica czesciej zmieniaja skarpetki Ci ktorzy szukaja taniej i nie wymagajacej zony z Polski to totalne dno. Ale nawet najbwstretniejszy facet znajdzie zawsze kogos jak nie za kase to za paszport.
oisvagstrer (08.02.19 05:31):

IP i czas połączenia logowane. [12254719]
[19.02.2008] 09:46
asfgsd
Moze przy tych miesniach na dokrwawienie innych czesci ciala nie wystarczylo
Real_Spartan (08.02.19 05:33):
pozdr

A ja mam 184cm wzrost i 96kg samych miesni a mimo to uwazam,
ze biura tego typu w dzisiejszych czasach (kiedy deficyt czasu stanowi duzy problem) to dobra perpektywa w stosunku do bardzo anonimowych stron www. (Nie korzystalem, aczkolwiek rozwazam taka opcje, biorac pod uwage, ze istnieja firmy, ktore poniekad biara odpowiedzialnosc za potencjalne niepowodzenia to juz cos....

IP i czas połączenia logowane. [12254728]
[19.02.2008] 09:48
AnnaK74
Jestem samotną matką od 7 lat żadne biura matrymonialne ani portale randkowe nie znajdą mi męża czy partnera. Kobieta z 2 dzieci jest spisana na straty już nie mówiąc że jestem po 30-tce, to nic że mogę wyjechać zagranicę, to nic że mam dobre serce, to nic że potrafię zadbać o dom bo dopóki facetom nie będzie zależeć tylko na sexie my kobiety będziemy tylko i wyłącznie zabawkami w ich rękach.
Wiele razy już sie zawiodłam na żonatych w fikcyjnej separacji, na karierowiczach szukających partnerki tylko troche im czasu brauje na spotkania, na popaprańcach wykorzystujących naiwne kobiety szukające uczucia i szczęścia... dlatego nie wierzę że kiedyś znajdę kogoś kto zaakceptuje czyjeś dzieci mimo że ich mama jest całkiem fajną laską

pozdrawiam.......

IP i czas połączenia logowane. [12254734]
[19.02.2008] 09:50
asfgsd
W tym wieku? W Polsce? To juz lepiej zostan za granica. Na zachodzie planowanie rodziny zaczyna sie od 35 a w Polsce to juz ci powiedza ze musisz brac smierdziela bo jestes stara panna.
Aksamitna1976 (08.02.19 08:01):
Witam seredcznie wszystkich na forum. Ja podobnie jak Kasandra123 zastanawiam sie nad pojsciem do biura matrymonialnego. Moze ktos poleci dobre biura. Na studiach przegapilam ten czas zalozenia rodziny, pozniej pracowalam w instytucjach finansowych, gdzie sa kobiety . Kiedys probowalam przez internet, ale zabraklo mi cierpliwosci. Obecnie jestem zagranica, wracam do kraju we wrzesniu i wtedy na pewno chce odnalezc 2 polowke...Obecnie mam 32 lata, a czas ucieka....chcialabym zalozyc kochajaca rodzine...pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12254746]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat