o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie macie doświadczenia z czyszczeniem dywanów przez profesjonalistę?

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[07.02.2008] 01:36
Mama Gucia
Jakie macie doświadczenia z czyszczeniem dywanów przez "profesjonalistę"?
Mam tak wybrudzone przez małe dziecko dywany, że straciłam nadzieję, że to się da odczyścić i zastanawiam się nad zakupem nowych. Może coś poradzicie? Czy czyszczenie tymi maszynami jest skuteczniejsze niż ręczne szorowanie na kolanach? Bo jak nie, to jadę do Ikei po nowe dywany. Szorowanie próbowałam, mogę wyrzucać...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.02.2008] 01:52
Jasmine_duck
Już pisałam o tym na Kafeterii, więc żeby się nie powtarzać, przekleję odpowiedź. Już chciałam zamawiać nowe obicia (bo mam też mam roczne dziecko, które nie
zawsze ma czyste rączki), ale zanim
do tego doszło, za 30zł wyczyściła mi jedna firma tak obicie, że wygląda jak
nowe. Wejdź na stronę http://www.czystapomoc.pl albo inną tego typu (ja akurat
skorzystałam z ich usług, ale jest przecież dużo konkurencyjnych firm). Miałam
już kanapy w takim stanie, że wstydziłam się przed gośćmi, a dywany były jeszcze
bardziej zasyfione, bo nasz mały demonstruje lubi też badać co się stanie, jak wyleje sok na dywan i zrobi się
bajorko. Ale po tym czyszczeniu dosłownie wszystkie plamy, poza jedną z herbaty,
zeszły. Można się bawić samemu w czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin i obić , ale po co, kiedy stracimy na to dużo czasu i być może tylko rozmaże się brud i bedzie jeszcze gorzej. Tak więc namyśl się i życzę powodzenia w czyszczeniu! Macierzyństwo to najstarszy zawód świata. Ale bardzo mało dochodowy, więc nie zrobił kariery.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12184750]
[04.06.2008] 19:12
trunia
Nienajlepsze, jeśli mam być szczera, bo dywan po czyszczeniu wyglądał ptaktycznie tak samo jak przed.Oczywiście pan starał się mi tłumaczyć, że to wyjątkowo zjadliwa plama i nic na nią nie pomoże. Szkoda, że ten pan nie widział, jak plama zniknęła, gdy kupiliśmy trzy miesiące temu odkurzacz piorący TwinTT. I w związku z tym uważam, że lepiej zainwestować samemu w odkurzacz piorący niż zamawiać firmę czyszczącą dywany, bo to często ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym co robią, używają jakichś kiepskich szamponów, wszystko po to, żeby pomniejszyć koszty. Ja teraz sama piorę swoje dywany i tapicerkę.

IP i czas połączenia logowane. [12873505]
[08.09.2008] 17:27
weropka
Takiej firmy najlepiej szukać przez znajomych. Popytaj wśród sąsiadów itp. na pewno ktoś z nich korzysta i może ci jakąś firmę polecić. Ja od czsu do czasu zlecam czyszczenie firmie

IP i czas połączenia logowane. [13419488]
[11.09.2008] 20:03
egono33
Myślę. że najlepiej szukać firmy w Panoramie firm tam znajdziesz.
Ja zawsze korzystam z czyszczenia i jestem zadowolona /

IP i czas połączenia logowane. [13437570]
[14.12.2017] 20:06
[05.10.2008] 21:15
pepexl
Firma Czystapomoc to fatalne doświadczenie. Zero kontaktu, zwykła spychologia. To nie ja to kolega miał być.I tak w kółko przez tydzień.Ceny rosną i nic nie mają wspólnego z ich reklamą.Najpierw jest to kilka złotych za metr a później tylko rośnie.Mam wrażenie że gdybym zadzwonił tylko raz to zrobiłbym to dużo taniej.Ogólnie jestem niezadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [13576930]
[16.07.2009] 00:25
czyszczenie
Ja osobiście piorę dywany jednej formy jestem z niej bardzo zadowolona Nigdy nie było żadnego problemu szybko a efekt rewelacyjny. Dużo ludzi patrzy na cenę. Nie warto tak naprawdę tanio robią młodzi ludzie co zaczynają. A Ci co siedzą w tym dłużej się cenią i uważam że to u nich opłaca się a 50 zł nie robi różnicy gdy jest czyszczone 1 na np rok. Taka rada jakość nigdy nie idzie w parze z ceną coś za coś

Polecam firmę Forbi

jej adres to :www.forbi.com.pl świadczą usługi na terenie Wrocławia może się komuś przyda.
Pozdrawiam i powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [15206493]
[17.07.2009] 08:38
inez.czarna
Jej, dziewczyny, po co macie wydawać pieniądze i narzekać skoro można za złotówkę wypożyczyć w Komforcie odkurzacz piorący i samemu z łatwością wyprać. Ja tak robię ze dwa razy do roku i mam zawsze czysto.

IP i czas połączenia logowane. [15210927]
[05.08.2009] 19:46
americano_po_tacie
najprosciej chyba właśnie wypożyczyc odkurzaczpiorący z komfortu i sprawa załatwiona

IP i czas połączenia logowane. [15297398]
[09.09.2009] 16:38
mamaaa
Witam wszystkich serdecznie!

Jestem mamą z Poznania od kilku lat i widomo jak to z małymi dziećmi...brudzą wszystko do okoła. Kanapa i dywan jeszcze tydzień temu wyglądały jakby przeszło przez nie tornado! Postanowiłam więc, że zamówie Karchera. Słyszałam wiele złych opini, ale postanowiłam zaryzykować. Przyjechało dwóch młodych, uśmiechniętych i miłych chłopaków, ubranych w czyste schludne białe ogrodniczki i nie dość, że zrobili to bardzo dobrze (kanapa i dywan prawie jak nowe) to jeszcze szybko i bardzo miło! Więcej takich firm. Aha i ta firma nazywa się wyczyscimy.pl! Gorąco polecam

IP i czas połączenia logowane. [15469384]
[28.09.2009] 18:37
Leoooo
Ja tez mam male dziecko i niedawno mialem zmieniac dywany na nowe bo te byly juz brudne i umazane, az strach bylo wpusic gosci do domu. Postanowilem jednak zaryzykowac, znajoma dala mi namiary na firmewww.kondzio.pl zajmująca sie czyszczeniem dywanów i wykładzin. Przyznam szczerze ze bylo mi wstyd przed panem który wykonywal usluge, ze mam tak brudne dywany. efekt byl piorunujacy a ja zadowolony. Wszystko zostalo wykonane solidnie i szybko. no i cena byla bardzo atrakcyjna. Teraz raz w na poł roku zamawiam firme kondzio i mieszkam czysto.

IP i czas połączenia logowane. [15555949]
[29.09.2009] 09:02
elwira82  elwira82_82@tlen.pl
No ja niestety mam przykre doświadczenie. Oddałam dywan do prania a powiedzieli mi na miejscu, że czysty dywan oddaje choć plamy były widoczne gołym okiem, mimo wszystko po krutkiej dyskusji przyjęto dywan ale oddano go w takim samym stanie jak przywiozłam do czyszczenia. Teraz pluję sobie w twarz, że to mąż odbierał dywan bo ja bym to inaczej załatwiła no i też żałuję, że wogóle po takiej dyskusji oddałam tam dywan a nie poszłam do konkurencji...

IP i czas połączenia logowane. [15558006]
[03.10.2009] 20:04
cocombre  cocombre@tlen.pl
Jeśli chodzi o firmy piorące to raz skorzystałam z ich usług i wcale nie byłam zadowolona. Nie dość,że ta impreza nie kosztowała mało to efekt był marny. Niedawno kupiłam sobie odkurzacz piorący Zelmera Wodnik Trio 619.5G5EW na electro.pl i jak na razie spisuje się świetnie. Mam wykładzinę we wszystkich pokojach w domu, a teraz po prostu raz na dwa tygodnie piorę je dokładnie. Oczywiście odkurzacz działa także na sucho, więc jest 2 w 1 Godny polecenia sprzęt. poszedł

IP i czas połączenia logowane. [15581139]
[10.10.2009] 10:43
malwincia
Ja też męczyłam się sama szorując szczotą dywan, bez skutku Zamówiłam czyszczenie w firmie AlePlama.com.pl i...? Pan, który przyjechał w pół godziny pozbył sie plam, które ja wcześniej jeszcze bardziej wcierałam (o czym powiadomił mnie ten Pan właśnie!) Także dziewczyny - szkoda czasu, nerwów i siły na wcieranie brudu jeszcze bardziej. Ja jestem zadowolona z efektów i co pół roku zamawiam sobie czyszczenie dywanów i wypoczynków przez formularz na ich stronie. Koszty niewysokie a przy tym jakie efekty! Także polecam jaknajbardziej, tu ich strona: aleplama.com.pl Niestety działają tylko na terenie Krakowa i okolic aha! i jeszcze telefon 796-087-213 (mam nadzieję, że nie pomyliłam

IP i czas połączenia logowane. [15613049]
[19.10.2009] 18:20
nebuso
Wszystko kwestia tego na kogo się trafi.
Jeśli robi to FIRMA z doświadczenie, a nie Kowalski co kupił sobie odkurzacz i dorabia po godzinach - to będziesz zadowolona.
Doświadczenie, odpowiednie środki i sprzęt potrafią wiele...

zadzwoń w kilka miejsc i zapytaj czy czyszczą np bardzo drogie dywany jedwabne ,
albo gdzie mają filię...
często pseudo firmy czyszczą u siebie w domu i nie podejmują się czyszczenia niczego ponad standardowe wykładzinki których nie da się zniszczyć.
kolejna sprawa to cena - jak osoba za 3zł na metrze zarabia ?? albo ma tańsze zamienniki albo działa charytatywnie

z poważaniem
Dawid Rzepczyński
WywabMnie.pl

IP i czas połączenia logowane. [15658604]
[22.10.2009] 08:09
gtwcvt
Witam wszystkich.
Widzę, że tem temat stał się jedynie pretekstem do reklamy firm sprzątających i wychwalania swoich zalet.
Aczkolwiek nie polecam firmy ,,czystapomoc\\\'\\\' - przyjedzie jakiś człowiek odwali robotę byle jak, byle do przodu i słono nas podliczy.
Wiem bo korzystałem.
Taka firma już na wstępie powinna nam powiedzieć jaki będzie mniej więcej efekt czyszczenia i koszt.
Firma jest oczywiście najlepsza w tego typu pracach, ale oczywiście pracownik musi się przyłożyć do obowiązków.

IP i czas połączenia logowane. [15671166]
[29.10.2009] 13:43
KASIA435678
WITAM.
Ja piorę dywany i wykładzinę zawsze u tego samego Pana i jestem bardzo zadowolona.Mila sympatyczna obsługa..Daje rabaty.WROCŁAW TO NR 798-701-981 moze komuś sie przyda.A dodam ze pierze środkami KARCHERA.

IP i czas połączenia logowane. [15707719]
[30.10.2009] 11:16
patisonek
próbowałam ale kompletnie nie zdawało to rezultatu. Teraz zakupiłam swój odkurzacz Thomas Twinn TT na alergia.med.pl - piorę kiedy chcę, jak często mi się podoba. Mam kontrolę nad zabrudzeniem co przy alergicznym dziecku jest bardzo ważne. Wydatek może nie mały ale od czasu zakupu mam święty spokój

IP i czas połączenia logowane. [15711923]
[03.11.2009] 13:36
Opimeron
WItam! Ktoś tu słusznie powiedział, że to forum sprowadza sie do reklamy firm ale chyba o to własnie chodzi.Mieszkam pod Poznaniem zamówiłem firmę o której już tu wspominano nazywa się http://www.wyczyscimy.pl , faktycznie przyjechało dwóch chłopaków, z tym czy byli oni fajni to bym polemizowała jednak robotę wykonali szybko sprawnie i byłam zadowolona. Co do cen z tego co się orientowałam wszyscy mają podobne mi jednak zależało na rachunku, który będe mogła odliczyc i ta firma mogła mi to zagwarantować!

Polecam Ania

IP i czas połączenia logowane. [15734540]
[05.12.2009] 04:08
koff
PRANIE DYWANÓW W BIAŁYMSTOKU w takim razie zapraszam na moją stronę

http://pranie-dywanow.lua.pl/

Profesjonalnie piorę dywany u klienta

Do realizacji naszych usług używamy produktów znanej i szanowanej firmy Karcher, co gwarantuje wysoką jakość wykonanej pracy.
Proces czyszczenia polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.

IP i czas połączenia logowane. [15896091]
[26.12.2009] 15:20
aleks10_29
Za 59 złotych pan wyszyścił mi dywany w całym mieszkaniu( czyli łącznie 4) plus obicia mebli. Byłam bardzo zadowolona, doczysciły się nawet te plamyco do których nosiłam się z "zaprzyjaxnieniem" do końca życia Więc jeśli masz kogoś " z polecenia" to jak najbardziej się zdecyduj.

IP i czas połączenia logowane. [15992655]
[29.12.2009] 15:50
phoebe82_82
Ja też raz na jakiś wzywam pana z odkurzaczem piorącym żeby mi wyczyścił dywany - doczyszczają się rewelacyjnie No i wcale dużo to nie kosztuje. Najchętniej sama bym sobie sprawiła taki odkurzacz piorący, ale niestety nie mam miejsca...

IP i czas połączenia logowane. [16010274]
[25.01.2010] 23:12
clean-fast
Czyszczenie dywanów ,wykładzin tapicerki meblowej Kraków i okolice
dojazd gratis www.clean-fast.pl 791-454-919 zapraszamy

IP i czas połączenia logowane. [16160676]
[17.02.2010] 15:03
małgośka11
Witam. Od kilku lat oddaję dywany do pralni Teledywan. Firma jest z pod Wrocławia ale oddziały ma w większości miast. Działa to tak, że odbierają z domu i dostarczają już suchy i naprawdę wyprany dywan. Dzwonię tam co kilka miesięcy, bo mój mały Dawidek lubi kolorować wzorki keczupem i powidłami Ostatnio zapłaciłam tylko połowę bo mają promocję z okazji uruchomienia nowego zakładu. Gorąco polecam
www.teledywan.pl

IP i czas połączenia logowane. [16277508]
[22.02.2010] 11:21
Lewuha
Dla zainteresowanych czyszczeniem dywanów, wykładzin i tapicerki na terenie Tychów i okolic podaje adres http://www.filan.com.pl.
Więcej informacji na stronie.

IP i czas połączenia logowane. [16299301]
[08.03.2010] 23:26
divan
Witamy serdecznie.
Firma DIVAN zajmująca się praniem dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych oraz samochodowych, zaprasza do skorzystania z naszych usług.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i do zapoznania się z naszą ofertą, oraz cennikiem usług. (zachodniopomorskie)www.divan.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [16366068]
[29.03.2010] 00:37
wiasyl
witam
ja z czyszczeniem dywanow i tapicerki milalam duzo do czynienia bo mam 3 dzieci tak wiec musialam cos wykombinowac Slyszalam ze sprzet profesjonalny do czyszczenia to firmy karcher ale odkurzacze piorace kosztuja ok 2000 zl wiec nie bardzo bylo mnie na to stac sczzegolnie ze srodki czyszczace tej firmy tez nie sa tani znajomi polecili mi firme, ktora nie kasuje duzo i zapewniaja, ze jesli nie bedziesz zadowolona z uslugi to zwroca pieniadze weszlam na ich stronkewww.sunny.com.pl i zamowilam mailowo Szczerze to byly plamy trudniejsze do wyzyszczenia ale wtedy oan od czyszczenia spryskal je jeszcze jakims srodkiem odczekal troche i pzepral z znowu Na pocztku dalam na probe tylko dywan taki 6m2 i zaplacilam 21,00 a wszystko zeszlo wiec nie wiem czy oplaca sie kupowanie wlasnego sprzetu i srodkow czyszczacych Ja jestem zadowolona z efektu i od tmtego czasu mialam juz tapicerke meblowa rowniez wyprana Pozdrawam

IP i czas połączenia logowane. [16463010]
[17.04.2010] 13:57
gryms
A ja serdecznie polecam panów którzy piorą u mnie w domu. Są u mnie co roku już chyba od 10 lat i zawsze wszystko jest ok.
To link do ich strony http://sites.google.com/site/dywanszopczyszc zeniedywanow/ Z tego co tam na tej stronie piszę to są chyba jedną z pierwszych o ile nie pierwszą tego Typu firmą w Krakowie.A ceny mają w porównaniu z innymi raczej niskie.

IP i czas połączenia logowane. [16546667]
[25.04.2010] 22:10
nieborak81
Ja jeszcze nie korzystałem z usług "profesjonalisty", więc ciężko mi się wypowiadać, ale po tym co tu czytam wnioskuję, że lepiej sobie takie czyszczenie odpuścić. Skoro efekty marne i dywan dalej jest brudny, a do tego trzeba wyłożyć pieniądze za usługę...

IP i czas połączenia logowane. [16583788]
[21.05.2010] 17:14
czyszczeniedywanow.net
zapraszam państwa z Trójmiasta na skorzystanie z moich usług
501853077www.czyszczeniedywanow.net

IP i czas połączenia logowane. [16697893]
[01.07.2010] 01:20
gość 83
trunia (08.06.04 19:12):
Nienajlepsze, jeśli mam być szczera, bo dywan po czyszczeniu wyglądał ptaktycznie tak samo jak przed.Oczywiście pan starał się mi tłumaczyć, że to wyjątkowo zjadliwa plama i nic na nią nie pomoże. Szkoda, że ten pan nie widział, jak plama zniknęła, gdy kupiliśmy trzy miesiące temu odkurzacz piorący TwinTT. I w związku z tym uważam, że lepiej zainwestować samemu w odkurzacz piorący niż zamawiać firmę czyszczącą dywany, bo to często ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym co robią, używają jakichś kiepskich szamponów, wszystko po to, żeby pomniejszyć koszty. Ja teraz sama piorę swoje dywany i tapicerkę.

jeśli weźmiesz małą firemkę bez ubezpieczenia i która kupuje najtańszą chemię to cudów się nie spodziewaj... a takich grzebków nie brakuje. a mówiąc że lepiej kupić odkurzacz i jakiś szampon też nie jest najlepsze bo jeszcze musimy mieć wiedze na temat rodzaju dywanu, plam i konserwacji tego po czyszczeniu a wydaje mi się że w instrukcji obsługi TwinTT z marketu nie ma wzmianki o tych rzeczach... pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16865257]

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat