o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 «   135 136 137 138 139   » 170 Strony tematu:
[03.04.2013] 18:52
Greg_Spooner
Szukam teledysku, wydaje mi się, że z około 2000 roku. Dokładnych szczegółów nie pamiętam ale był animowany. Jakiś zamaskowany graficiarz (czy ktoś taki) biegnie po dachach w nocy. Na końcu wchodzi do mieszkania (i tutaj już teledysk nie jest animowany) zdejmuje maskę/kask i okazuje się że to kobieta. Muzyka podobna do stylu Linkin Park (przez pewien czas byłem przekonany że to ich utwór ale nie znalazłem takiego teledysku).

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20376730]
[05.04.2013] 14:22
skalny
Szukam od lat bezskutecznie teledysku.
Występuje w nim kilku gości grających jakby w studiu telewizyjnym a za kamerami stoją piękne (ubrane) kobiety ze słuchawkami na uszach i filmują tych gości. Na końcu owe panie idą obok siebie po chodniku.
Teledysk nie jest polskiej grupy. Widziałem go dawno temu w Mtv.
Podejrzewam że jest to ^Creep^ The Creeps ale w necie nigdzie tego nie ma. Proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [20382808]
[06.04.2013] 14:38
koralgol
Witam,
widziałem kiedyś teledysk, akcja dzieje się na jakimś przyjęciu, z tego co kojarzę w zespole gra 4 albo 5 facetów.
Pamiętam, że to jakaś biała willa i muzyka w miarę ostra.
Troszkę to lakonicznie opisałem, ale więcej nie pamiętam.
Z góry dziękuje z pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [20386139]
[06.04.2013] 17:55
hebaheba
Szukam teledysku z pare dobrych lat w tyl, teledysk byl animowany biegl samuraj po drzewach w ostatniej scenie klipu samuraj wyskoczyl na cos przypominajacego malpe. Typ muzyki to z tego co pamietam rock. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [20386746]
[06.04.2013] 18:57
Claudia
koralgol (13.04.06 14:38):
Witam,
widziałem kiedyś teledysk, akcja dzieje się na jakimś przyjęciu, z tego co kojarzę w zespole gra 4 albo 5 facetów.
Z góry dziękuje z pomoc.

Może Marilyn Manson-Tainted Love???
http://www.youtube.com/watch?v=1nO_P4BH4pA

IP i czas połączenia logowane. [20386896]
[24.11.2014] 22:22
[06.04.2013] 21:03
koralgol
Claudia (13.04.06 18:57):
koralgol (13.04.06 14:38):
Witam,
Z góry dziękuje z pomoc.

Może Marilyn Manson-Tainted Love???
http://www.youtube.com/watch?v=1nO_P4BH4pA

Dziękuję ale to nie to , tam było bardzo dużo białego koloru, białe ściany itp, a goście z zespołu w czarnych garniturach i panny w sukniach wieczorowych.

IP i czas połączenia logowane. [20387379]
[06.04.2013] 22:00
R3Mi
szukam piosenki!
pamiętam,że spiewała ją murzynka z afro w dyskotece;p miała dosyć niski głos.
imprezowy kawalek z przełomu lat 90-tych.
Niestety nie pamiętam ani jednego fragmentu tekstu.
Dzięki z góry!

IP i czas połączenia logowane. [20387587]
[06.04.2013] 22:26
Katerina
Szukam piosenki z lat '90. Pamiętam, że w teledysku pokazany jest z lotu ptaka biały koń wycięty we wzgórzu. Piosenkę śpiewa mężczyzna, w tekście jest często powtarzane słowo "bridge"; być może to tytuł piosenki.

IP i czas połączenia logowane. [20387694]
[06.04.2013] 23:59
Claudia
Greg_Spooner (13.04.03 18:52):
Szukam teledysku, wydaje mi się, że z około 2000 roku. Dokładnych szczegółów nie pamiętam ale był animowany. Jakiś zamaskowany graficiarz (czy ktoś taki) biegnie po dachach w nocy. Na końcu wchodzi do mieszkania (i tutaj już teledysk nie jest animowany) zdejmuje maskę/kask i okazuje się że to kobieta. Muzyka podobna do stylu Linkin Park (przez pewien czas byłem przekonany że to ich utwór ale nie znalazłem takiego teledysku).

Nie myliłeś się
https://www.youtube.com/watch?v=aIUS0xK5KTE

IP i czas połączenia logowane. [20387919]
[07.04.2013] 02:15
danielsss
witam, poszukuję dwóch teledysków.
pierwszy zaczyna się tak ze najpierw jest łupanie przez minute, faktyczna muza sie zaczyna potem.
a teledysk - siedzi babka w biurze dostaje wezwanie
no i sie kolesie ubieraja biora sprzet i wpadaja do furgonetki
no i jada gdzies do magazynu no i tam takie niby duchy potem uciekaja paru wypada wypadaja z tej furgonetki. trwa to z 6 min
a druga to taka nuta w charakterze we no speak amerciano i hey na na na i ogólnie też teledysk stylizowany tylko że tam głównie jedna dupa jest która sie cały czas ma inne wcielenia (najpierw koles zasypia w jakims pokoju, potem te wcielenia które mu sie snia ,a potem sie budzi), tez taka troche łupanka ale nie taka mocna jak porpzednia

IP i czas połączenia logowane. [20388170]
[07.04.2013] 16:50
Greg_Spooner
Claudia (13.04.06 23:59):

Nie myliłeś się

Nie wiem jak to znalazłaś ale wielkie dzięki Yay!

IP i czas połączenia logowane. [20389726]
[07.04.2013] 18:38
Claudia
Greg_Spooner (13.04.07 16:50):
Claudia (13.04.06 23:59):

Nie myliłeś się

Nie wiem jak to znalazłaś ale wielkie dzięki Yay!

Po prostu jaram się LP i mam tą płytę To jest płyta z remiksami Reanimation.
Cieszę się,że mogłam pomóc

IP i czas połączenia logowane. [20390085]
[07.04.2013] 21:44
kind
Gaaabsx (12.01.22 13:13):
Szukam teledysku, po angielsku, tytuł chyba ze słowem "Time". Para wprowadziła się do nowego mieszkania, rozpakowywali pudła, on chciał się jej oświadczyć, ona zeszła na dół po jakieś pudełko i została potrącona przez samochód. Cofają się wskazówki zegara i jest pokazana ich historia od momentu jak się poznali. Piosenkarz ciemnoskóry. POMOCY. Chodzi mi to cały czas po głowie i nigdzie nie mogę znaleźć. :<

prawdopodobnie jest to R kelly If i could turn back time

IP i czas połączenia logowane. [20390827]
[08.04.2013] 18:32
karo
hej, szukam clipu w którym laska kończy prace wychodzi z biura, zakłada czarne okulary i sobie spaceruje po takim miasteczku. więcej niestety nie pamiętam, ładnie proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [20393393]
[08.04.2013] 18:36
karo
aha i piosenka sprzed 2 lat albo roku, taka wakacyjna.

IP i czas połączenia logowane. [20393419]
[08.04.2013] 19:26
Amerkański rap
Siema,
Szukam pewnej starej piosenki nie wiele z niej pamiętam tylko to że w teledysku dwóch młodych chłopaków (Jeden murzyn drugi biały) mieli pomalowane twarze i wymknęli się z domu do dyskoteki gdzie poruszyli cały tłum tańcząc i potem ich chyba wyrzucili z tego klubu jakoś tak mogłem coś przekręcić więc sorry to była amerykańska piosenka chyba rap ale to z 10 lat temu Z GÓRY DZIĘKI !

IP i czas połączenia logowane. [20393555]
[08.04.2013] 20:26
Claudia
Amerkański rap (13.04.08 19:26):
Siema,
Szukam pewnej starej piosenki nie wiele z niej pamiętam tylko to że w teledysku dwóch młodych chłopaków (Jeden murzyn drugi biały) mieli pomalowane twarze i wymknęli się z domu do dyskoteki gdzie poruszyli cały tłum tańcząc i potem ich chyba wyrzucili z tego klubu jakoś tak mogłem coś przekręcić więc sorry to była amerykańska piosenka chyba rap ale to z 10 lat temu Z GÓRY DZIĘKI !

Może The Chemical Brothers??
https://www.youtube.com/watch?v=Xu3FTEmN-eg

IP i czas połączenia logowane. [20393692]
[08.04.2013] 21:55
hhhggfg
Cześć. Nie wiem czy w temacie udzielają się fani mangi i anime, ale poszukuję mangowego teledysku, który pochodzi z późnych lat 90. lub początku 2000 roku. Widziałam go bodajże na Vivie lub MTV będąc przedszkolakiem, ale wywarł na mnie niemałe wrażenie. Ogólnie historia w teledysku przedstawiała chłopaka chyba motocyklistę, który w pewnym momencie trafia do jakiegoś laboratorium gdzie znajduje ogromną szklaną tubę, w jej środku jest dziewczyna. Pod koniec teledysku tuba pęka i uwolniona dziewczyna podchodzi do chłopaka, który wcześniej zemdlał. Muzyka była jakoś tak z gatunku lekkiego electro lub dance'u. Bardzo prosiłabym o pomoc bo dręczy mnie to już od dawna!

IP i czas połączenia logowane. [20394017]
[09.04.2013] 08:05
ZefirRei89
Hej szukam teledysku dziś rano leciał.
Faceci w garniturkach.
Teledysk zaczyna się jak fajna dziwczyna o okrągłych kształtach patrzy się w lustro a potem wychodzi z łazienki i szaleje na przyjęciu, wskakuje do basenu. Ref, miał coś z I like...coś tam. Piosenka pełna energii i kolesie naprwdę dawali czadu to nie jakiś lulusiowaty Boysband.

IP i czas połączenia logowane. [20394763]
[09.04.2013] 10:26
Pomóżcie
campa (13.03.31 00:03):
Pomóżcie (13.03.25 21:39):
Witam,
szukam teledysku z około pierwszej połowy lat 90', leciała na Vivie niemieckiej. Śpiewała to kobieta w ciemnych włosach, prawdopodobnie po angielsku, w lesie, były też jakieś skały, miała na sobie czerwony płaszcz (chyba). Szczątkowe informacje, ale może ktoś kojarzy. Pozdrawiam.

Może to Within Temptation - Mother Earth http://www.youtube.com/watch?v=reGlno9aUpw - jest ciemnowłosa dziewczyna, las, skały i czerwona sukienka

Niestety to nie ta piosenka. Ta której poszukuję jest z lat 90. Chociaż Within Temptation pasuje do tego opis jak ulał
Mimo wszystko dziękuję bardzo za chęci

IP i czas połączenia logowane. [20394924]
[09.04.2013] 17:53
Maciapek
Cześć, szukam teledysku a raczej piosenki w którym jedzie tirem kobieta z czerwonymi ustami, na początku mówi coś przez CB radio. Potem rozkładają się robią imprezę z dużymi kolumnami i jest stroboskop.
Byłbym bardzo wdzięczny.

IP i czas połączenia logowane. [20396139]
[10.04.2013] 10:55
saymyname
Atherine (09.12.14 19:00):
szukam teledysku dawno go nie widziałam
zespół składa się z trójki dzieciaków
jeden gra chyba na klawiszach, drugi na gitarze, a trzeci śpiewa
są w domu śpiewają,grają , a później jeżdżą na rolkach
czasami na tle mają obraz słoneczników
ostatnio widziałam kawałek na Vh1
szukam tego od pół roku i nie mogę znaleźć XD
uh... będę wdzięczna jeśli ktoś będzie wiedział

To chyba to:
http://www.youtube.com/watch?v=NHozn0YXAeE

IP i czas połączenia logowane. [20398089]
[11.04.2013] 11:03
major25
Witam. szukam piosenki w ktorej teledysku sa mezczyzni ktorzy przebieraja sie za kobiety,zwierzeta itd... mozna powiedziec ze teledysk jest troche zboczony i perwersyjny,ale jest bardzo fajna piosenka.

IP i czas połączenia logowane. [20401458]
[11.04.2013] 22:15
hee
Szukam nutki gdzie facet w teledysku jedzie takim hipsterskim vanem i zabiera po drodze ludzi na plaże tam jest biba i są to jakies laski jak pamiętam, dziadek i ktoś jeszcze chyba :3 gostek ciemne okulary koszula czerwona w krate :3

IP i czas połączenia logowane. [20403645]
[11.04.2013] 23:23
prom65
Szukam (chyba) hiszpańskiego teledysku, który ciągle leci na hiszpańskich kanałach. Tańczą sobie w nim ludzie a wokalista ma ciemne włosy i dośc duże ciemne brwi. Nie pamiętam nic poza tym, że ten wokalista i jakaś dziewczyna tańczą w pewnym momencie w taki sposób jakby ona go biła po pupie a potem ją on po twarzy (ale nie dotykają się).

IP i czas połączenia logowane. [20403908]
[12.04.2013] 22:05
gigantka
muminkolandia (08.07.13 14:20):
Szukam piosenki, w której teledysku występują kobieta z krótkimi blond włosami i mężczyzna. I do tego jest taka reklama do której oni co dzień coś dorysowywali (np. ona padający deszcz na kobietę z reklamy a on parasol, na końcu dorysowują serce) spotykają sie i wogole... a w miedzy czasie facet śpiewa i gra na pianinie [chyba]. Nie wiem czy to nie była jakaś piosenka do filmu... moze ktoś wie???

To jest Bad day- Daniel Powter

IP i czas połączenia logowane. [20406846]
[13.04.2013] 13:23
szymonm
Hej, szukam teledysku w ktorym idzie bialy koles po 40 z taka łysina w kształcie pól księżyca, tańczy i jest ubrany w jakieś takie śmieszne ciemne ciuchy w kratke, idzie po klubach wszyscy sie na niego patrzą a on dalej tanczy, aha i ma jeszcze jakas mp 3 czy cos w tym stylu.

IP i czas połączenia logowane. [20408694]
[13.04.2013] 19:05
Siko90
Hejka,
Teledysk pamiętam jak przez mgłę, więc musi być sprzed 20 lat (chyba!).
Siedziało na ławce 3, bodajże punków, blond farbowane włosy, krótke i tak się gibali śmiesznie. Jakaś afera z kaczkami na końcu.
Jestem prawie pewien, że oni gonili kogoś. Garniaki czy coś takiego.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20409721]
[13.04.2013] 21:30
redlahremos
billi (11.12.11 15:34):
Cześć, szukam teledysku bodajże z 2005-2008 roku. O ile pamiętam teledysk zaczyna się od tego, że jakiś murzyn przyjeżdża do jakiegoś baru zamawia coś po czym daje kelnerce 100$ a ona sobie wyobraża później, że z nim żyje, jest coś z basenem, itd. Proszę pomóżcie.
Z góry dzięki.

T.I. - Whatever You Like

IP i czas połączenia logowane. [20410399]
[13.04.2013] 21:35
redlahremos
R3Mi (13.04.06 22:00):
szukam piosenki!
pamiętam,że spiewała ją murzynka z afro w dyskotece;p miała dosyć niski głos.
imprezowy kawalek z przełomu lat 90-tych.
Niestety nie pamiętam ani jednego fragmentu tekstu.
Dzięki z góry!

Jennifer Lopez - Get Right

IP i czas połączenia logowane. [20410426]

1 «   135 136 137 138 139   » 170 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat